Η δική σας άποψη για το Forum ★

Relax time.......off topic!!
Άβαταρ μέλους
panosti
Δημοσιεύσεις: 187
Εγγραφή: Πέμ 16 Ιούλ 2015, 03:42
Ονοματεπώνυμο: Πανος Τ.
Τοποθεσία: Χαϊδαρι (σήμερα)

Re: Η δική σας άποψη για το Forum ★

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από panosti » Δευ 11 Μάιος 2020, 07:41

Χαιρετίζω ξανά την ψαροτουφεκάδικη κοινότητα μετά από καιρό! :hello:
Μου αρέσει η αλλαγή, χρειαζόταν μια ανανέωση σε όλους τους τομείς και χαίρομαι ιδιαίτερα που ενεργά και άξια μέλη προστέθηκαν στην Δ.Ο.
Πολύ ενδιαφέρουσες οι προηγούμενες προτάσεις συναδέλφων. Ορίστε μερικά πράγματα και από εμένα:

1) Ένα λάθος (μπορεί και να ήταν από παλιά, δεν θυμάμαι): στα ονόματα των κατηγοριών άλλα έχουν τελεία στο τέλος και άλλα όχι. (βλέπε στο συνημμένο, εκεί που κοιτάνε τα ψαράκια)
Βάλτε σε όλες τις κατηγορίες τελεία ή σε καμία. Για εμένα σε καμία δεν χρειάζεται.
a.jpg

2) Προσθήκη ορθογραφικού ελέγχου (όπως πχ στο Word) κατά την δημιουργία-επεξεργασία απάντησης, αν είναι τεχνικά εφικτό. Μήπως υπάρχει ήδη και δεν το έχω δει?

3) Όταν χρησιμοποιείς το link2 για να προσθέσεις κάποιον σύνδεσμο με κουμπί-περιγραφή, δεν δέχεται στην περιγραφή του κουμπιού ελληνικούς χαρακτήρες παρά μόνο λατινικούς. Γίνεται να προστεθεί δυνατότητα χρήσης και ελληνικών χαρακτήρων?

4) Εκτός από τα t-shirt, αυτοκόλλητα με λογότυπο του forum θα ήταν πολύ ωραία.
Προσωπικά θα τα έβαζα με καμάρι και στη μηχανή μου και στη βάρκα και στο όπλο και παντού.
Όπως έγραψε πριν και άλλος συνάδελφος για τα μπλουζάκια, τέτοια πράγματα είναι που μας κάνουν να αναγνωριζόμαστε μεταξύ μας σε διάφορα άσχετα μέρη.
Όπως πχ όταν δεις κάποιον στο κέντρο της πόλης να φοράει καταδυτικό ρολόι, ή να έχει αντίστοιχα αυτοκόλλητα καταδυτικών εταιρειών στο όχημά του κλπ. Είναι έναυσμα για τυχαίες δια ζώσης γνωριμίες μελών, αλλά και για την προώθηση του forum.

5) Προβολή ορθολογικου-οικολογικου ψαρέματος μέσα στα όρια του νόμου (όπως το διατύπωσε ο matador23).
Πολύ σημαντικό θέμα! Δεν θα σχολιάσω αναλυτικά γιατί θα γράψω ολόκληρο βιβλίο, θα πω μόνο πως όσο δημοσιεύουμε και “χειροκροτούμε” πχ βίντεο με φακό στην τρύπα και λοιπές παρανομίες, θα είμαστε μακρυά από αυτόν τον στόχο. Είναι ίσως το μοναδικό που πραγματικά με ενοχλεί στο forum, δηλαδή να βλέπω δημοσιεύσεις με παράνομες-ανήθικες πρακτικές και από κάτω συναδέλφους να δίνουν συγχαρητήρια.

6) Τέλος, χωρίς να αφορά στην βελτίωση του φόρουμ, σας αναφέρω ότι το παρακάτω θέμα που δημοσίευσα παλιότερα, μετά την αλλαγή του φόρουμ βρίσκεται σε λάθος κατηγορία. Θα έπρεπε να είναι στην κατηγορία Φυσιολογία ενώ πλέον βρίσκεται στην κατηγορία Ψαρέματα και τεχνικές . Ταυτόχρονα ενώ είχε γίνει ανακοίνωση, πλέον δεν είναι καν pinned. Δεν ζητάω να είναι ανακοίνωση (ειλικρινά δεν το θέλω), αλλά να μπει στην σωστή κατηγορία και αν πλέον δεν το θεωρείτε ως κάτι ξεχωριστό, μην το βάλετε ούτε ως pinned. Αν από την άλλη η Δ.Ο. το θεωρεί άχρηστο/λάθος/αχρείαστο παρακαλώ διαγράψτε το τελείως, δεν έχει λόγο ύπαρξης η εργασία αυτή αν είναι "θαμμένη" σε μια άσχετη κατηγορία θεμάτων.
Ελπίζω να είναι απλά τεχνικό λάθος και όχι εσκεμμένη κίνηση. Σε κάθε περίπτωση θα ήθελα μια εξήγηση γιατί έγινε αυτό, ώστε να αποφύγω το ίδιο λάθος στο μέλλον εφόσον περνάει από το χέρι μου. :mod:
Το θέμα στο οποίο αναφέρομαι είναι αυτό: viewtopic.php?t=59170 (Υποξία στα αβαθή, Ισχαιμία, χρόνοι επιφανείας+νόσος δυτών).

Πάνος
Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή τη δημοσίευση.
Mourgos έγραψε:Να δίνουμε μεγάλη σημασία στα μεσοδιαστήματα χαλάρωσης και να ελέγχουμε τον ωκεανό των παρορμήσεων που μας δημιουργεί ένα καλό ψάρι.

Άβαταρ μέλους
mojo
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 2993
Εγγραφή: Τρί 06 Νοέμ 2012, 19:38
Ονοματεπώνυμο: Ζάχος
Τοποθεσία: Μεσολόγγι - Πόρτο Ράφτη

Re: Η δική σας άποψη για το Forum ★

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από mojo » Δευ 11 Μάιος 2020, 11:42

panosti έγραψε:
Δευ 11 Μάιος 2020, 07:41
Χαιρετίζω ξανά την ψαροτουφεκάδικη κοινότητα μετά από καιρό! :hello:
Μου αρέσει η αλλαγή, χρειαζόταν μια ανανέωση σε όλους τους τομείς και χαίρομαι ιδιαίτερα που ενεργά και άξια μέλη προστέθηκαν στην Δ.Ο.
Πολύ ενδιαφέρουσες οι προηγούμενες προτάσεις συναδέλφων. Ορίστε μερικά πράγματα και από εμένα:

1) Ένα λάθος (μπορεί και να ήταν από παλιά, δεν θυμάμαι): στα ονόματα των κατηγοριών άλλα έχουν τελεία στο τέλος και άλλα όχι. (βλέπε στο συνημμένο, εκεί που κοιτάνε τα ψαράκια)
Βάλτε σε όλες τις κατηγορίες τελεία ή σε καμία. Για εμένα σε καμία δεν χρειάζεται.
a.jpg

2) Προσθήκη ορθογραφικού ελέγχου (όπως πχ στο Word) κατά την δημιουργία-επεξεργασία απάντησης, αν είναι τεχνικά εφικτό. Μήπως υπάρχει ήδη και δεν το έχω δει?

3) Όταν χρησιμοποιείς το link2 για να προσθέσεις κάποιον σύνδεσμο με κουμπί-περιγραφή, δεν δέχεται στην περιγραφή του κουμπιού ελληνικούς χαρακτήρες παρά μόνο λατινικούς. Γίνεται να προστεθεί δυνατότητα χρήσης και ελληνικών χαρακτήρων?

4) Εκτός από τα t-shirt, αυτοκόλλητα με λογότυπο του forum θα ήταν πολύ ωραία.
Προσωπικά θα τα έβαζα με καμάρι και στη μηχανή μου και στη βάρκα και στο όπλο και παντού.
Όπως έγραψε πριν και άλλος συνάδελφος για τα μπλουζάκια, τέτοια πράγματα είναι που μας κάνουν να αναγνωριζόμαστε μεταξύ μας σε διάφορα άσχετα μέρη.
Όπως πχ όταν δεις κάποιον στο κέντρο της πόλης να φοράει καταδυτικό ρολόι, ή να έχει αντίστοιχα αυτοκόλλητα καταδυτικών εταιρειών στο όχημά του κλπ. Είναι έναυσμα για τυχαίες δια ζώσης γνωριμίες μελών, αλλά και για την προώθηση του forum.

5) Προβολή ορθολογικου-οικολογικου ψαρέματος μέσα στα όρια του νόμου (όπως το διατύπωσε ο matador23).
Πολύ σημαντικό θέμα! Δεν θα σχολιάσω αναλυτικά γιατί θα γράψω ολόκληρο βιβλίο, θα πω μόνο πως όσο δημοσιεύουμε και “χειροκροτούμε” πχ βίντεο με φακό στην τρύπα και λοιπές παρανομίες, θα είμαστε μακρυά από αυτόν τον στόχο. Είναι ίσως το μοναδικό που πραγματικά με ενοχλεί στο forum, δηλαδή να βλέπω δημοσιεύσεις με παράνομες-ανήθικες πρακτικές και από κάτω συναδέλφους να δίνουν συγχαρητήρια.

6) Τέλος, χωρίς να αφορά στην βελτίωση του φόρουμ, σας αναφέρω ότι το παρακάτω θέμα που δημοσίευσα παλιότερα, μετά την αλλαγή του φόρουμ βρίσκεται σε λάθος κατηγορία. Θα έπρεπε να είναι στην κατηγορία Φυσιολογία ενώ πλέον βρίσκεται στην κατηγορία Ψαρέματα και τεχνικές . Ταυτόχρονα ενώ είχε γίνει ανακοίνωση, πλέον δεν είναι καν pinned. Δεν ζητάω να είναι ανακοίνωση (ειλικρινά δεν το θέλω), αλλά να μπει στην σωστή κατηγορία και αν πλέον δεν το θεωρείτε ως κάτι ξεχωριστό, μην το βάλετε ούτε ως pinned. Αν από την άλλη η Δ.Ο. το θεωρεί άχρηστο/λάθος/αχρείαστο παρακαλώ διαγράψτε το τελείως, δεν έχει λόγο ύπαρξης η εργασία αυτή αν είναι "θαμμένη" σε μια άσχετη κατηγορία θεμάτων.
Ελπίζω να είναι απλά τεχνικό λάθος και όχι εσκεμμένη κίνηση. Σε κάθε περίπτωση θα ήθελα μια εξήγηση γιατί έγινε αυτό, ώστε να αποφύγω το ίδιο λάθος στο μέλλον εφόσον περνάει από το χέρι μου. :mod:
Το θέμα στο οποίο αναφέρομαι είναι αυτό: viewtopic.php?t=59170 (Υποξία στα αβαθή, Ισχαιμία, χρόνοι επιφανείας+νόσος δυτών).

Πάνος
Αγαπητέ Πάνο ,
Σ ευχαριστούμε για το χρόνο που αφιέρωσες.

1) Σωστό. Θα διορθωθεί.

2) όταν πληκτρολογουμε από η/υ οι ανορθόγραφες λέξεις επισημαινονται αυτόματα με κόκκινη υπογράμμιση. Με δεξί κλικ πάνω στη λέξη, αναδύεται αυτόματα η ορθογραφημμενη για επιλογή. Αν πληκτρολογουμε από κινητό, γίνεται αυτοματοποιημενα. Είναι αρκετές αυτές οι βοήθειες

3) Θα το συζητήσουμε με τον τεχνικο

4) πολύ καλή ιδέα! Θα το συζητήσουμε με την ΟΔ μήπως μαζί με τις μπλούζες που θα αποσταλούν στα μέλη που ενδιαφέρονται, στείλουμε μαζί και μερικά αυτοκόλλητα. Είναι ευκαιρία.

5) Είσαι παλιό μέλος και παρακολουθεις το φόρουμ χρόνια. Πιστεύω ότι έχεις αντιληφθεί τη γνώμη μας, τη στάση μας και τις πράξεις μας πάνω σ αυτό το ζήτημα. Χρόνια τώρα λέμε ξανά και ξανά ότι άσχετα το πως θέλει να ψαρεύει ο καθένας , πρέπει να αντιληφθούμε τι πρέπει και τι δεν πρέπει να δημοσιεύουμε. Από μόνοι μας. Χωρίς το νταβατζιλικι της εκάστοτε ΟΔ.
Έχουμε χαλάσει τις καρδιές μας άπειρες φορές χωρίς αποτελέσματα γιατί οι εγωισμοι πολλών δεν αφήνουν περιθώρια για παραδοχές και αλλαγή τακτικης.
Ο Πάνεξ ως στυλοβατης ξεκίνησε μια προσπάθεια και χάλασε τις σχέσεις του με πάρα πολλούς.
Και ομολογουμένως τήρησε την πιο μετριοπαθη στάση που θα μπορούσε.
Και το ίδιο πράγμα συμβαίνει και τώρα.
Δυστυχώς μερικοί συναδελφοι δε μπορούν ν αντιληφθούν πως όταν κάποιος τους το επισημαίνει, δεν έχει πρόθεση να τους επιβαλλει το πως θα ψαρευουν αλλά να ευαισθητοποιηθουν από μόνοι τους στο τι δημοσιευουν.

Η ζωή όμως είναι ρόδα και γυρίζει. Και απ ότι βλέπω τις τελευταίες μέρες... "γύρισε" (?) για πολλούς.
Κάλλιο αργά παρά ποτέ.

Παρ ολ αυτά το φόρουμ και εμείς (όλοι μας) δεν είμαστε εδώ ούτε για να πολεμήσουμε κανέναν, ούτε για να καυχιομαστε για καποια "δικαίωση" και πρωτοπορία.
Ο καφενές αυτός κουβαλά βαρύ φορτιο. Την πολυπλευρη γνώση, την ασφάλεια και την προβολή του ερασιτεχνικου υποβρυχιου ψαρεματος.

Το φόρουμ θα είναι παντα λιμάνι ανοιχτό να δένει οποιος θέλει.
Άλλοι λυσαν κάβους και φυγαν
Άλλοι θα ρθουν
Άλλοι θα ξανάρθουν.
Έτσι ειν η ζωή.

6) Δε χρειάζεται να πω πολλά, διαβάζοντας τα παραπάνω ήδη θα έχεις καταλάβει πως φυσικά κάτι τέτοιο θα έγινε από λάθος. Ζητώ απλά συγνωμη και σ ευχαριστώ που μας πληροφόρησες.
Το θέμα έγινε "σημείωση" και εμφανίζεται πρώτο στην ενότητα "Φυσιολογία"
Η Ποιότητα της Ζωής μας, απο τις Επιλογές μας εξαρτάται...
-Capetan Thomas

Άβαταρ μέλους
AntoniEesti
Δημοσιεύσεις: 2293
Εγγραφή: Τετ 26 Μάιος 2010, 21:55
Ονοματεπώνυμο: Αντωνης
Τοποθεσία: Xανια-Αρτα-Nottingham

Re: Η δική σας άποψη για το Forum ★

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από AntoniEesti » Τρί 12 Μάιος 2020, 00:38

Θα ηθελα να ρωτησω εαν εχετε στα πλανα σας να προχωρησετε την εφαρμογη Spearfishing assistant 3
Μιας και εγω το ειχα βρει πολυ καλο εργαλειο

Σας ευχαριστω :hello:
Follow me in

Άβαταρ μέλους
mojo
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 2993
Εγγραφή: Τρί 06 Νοέμ 2012, 19:38
Ονοματεπώνυμο: Ζάχος
Τοποθεσία: Μεσολόγγι - Πόρτο Ράφτη

Re: Η δική σας άποψη για το Forum ★

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από mojo » Τρί 12 Μάιος 2020, 10:01

Αντώνη καλημέρα,

Το S. A. Είναι ένα πρόγραμμα που δημιούργησε και επιμελήθηκε ο Johnkokk που είχε και την τεχνογνωσία να το κανει.
Σύμφωνα με το τελευταίο του σχόλιο στην εν λόγω ενότητα και μετά από επικοινωνία μας, λογικά δε θα υπάρξει νεότερη έκδοση από την 2.

Αν αλλάξει κάτι θα ενημερώσει ο ίδιος φανταζομαι
Η Ποιότητα της Ζωής μας, απο τις Επιλογές μας εξαρτάται...
-Capetan Thomas

Άβαταρ μέλους
kritigr
Δημοσιεύσεις: 262
Εγγραφή: Κυρ 28 Αύγ 2011, 04:15
Ονοματεπώνυμο: giannis

Re: Η δική σας άποψη για το Forum ★

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από kritigr » Τρί 12 Μάιος 2020, 14:42

γεια σας
μετά την αλλαγη του forum όσες φορές έχω δοκιμάσει την αναζήτηση δεν λειτουργεί
βγάζει απλά μια λευκή σελίδα

Άβαταρ μέλους
matador23
Δημοσιεύσεις: 3629
Εγγραφή: Τετ 23 Νοέμ 2011, 14:42
Ονοματεπώνυμο: Κοβάνης Κων/νος
Τοποθεσία: Θήβα - Βοιωτίας

Re: Η δική σας άποψη για το Forum ★

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από matador23 » Τρί 12 Μάιος 2020, 14:46

kritigr έγραψε:
Τρί 12 Μάιος 2020, 14:42
γεια σας
μετά την αλλαγη του forum όσες φορές έχω δοκιμάσει την αναζήτηση δεν λειτουργεί
βγάζει απλά μια λευκή σελίδα
Καλησπερα.Μολις εκανα δοκιμη με 2 λεξεις και μου εμφανισε αποτελεσματα.
τι προγραμμα χρησιμοποιεις? Μηπως υπαρχει καποια ασυμβατοτητα?
ΛΑΔΙΑΣ : Η παρΑΝομη αλιεία δεν είναι ερασιτεχνική ή επαγγελματική: είναι απλά παρΑΝομη
CapetanThomas : https://www.spearfishingforum.gr/viewtopic.php?f=9&t=68075

Άβαταρ μέλους
kritigr
Δημοσιεύσεις: 262
Εγγραφή: Κυρ 28 Αύγ 2011, 04:15
Ονοματεπώνυμο: giannis

Re: Η δική σας άποψη για το Forum ★

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από kritigr » Τρί 12 Μάιος 2020, 15:04

win10 firefox
σε μερικές λέξεις μου βγάζει αποτέλεσμα σε άλλες όχι
αν γράψεις mares πχ σου εμφανίζει αποτελέσματα ?
εμένα όχι

Άβαταρ μέλους
matador23
Δημοσιεύσεις: 3629
Εγγραφή: Τετ 23 Νοέμ 2011, 14:42
Ονοματεπώνυμο: Κοβάνης Κων/νος
Τοποθεσία: Θήβα - Βοιωτίας

Re: Η δική σας άποψη για το Forum ★

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από matador23 » Τρί 12 Μάιος 2020, 15:16

kritigr έγραψε:
Τρί 12 Μάιος 2020, 15:04
win10 firefox
σε μερικές λέξεις μου βγάζει αποτέλεσμα σε άλλες όχι
αν γράψεις mares πχ σου εμφανίζει αποτελέσματα ?
εμένα όχι
Ναι εχεις δικιο , μου εμφανιζει λευκη σελιδα.
Θα το μεταφερω για ελεγχο.

Ευχαριστουμε για την ενημερωση :hello:
ΛΑΔΙΑΣ : Η παρΑΝομη αλιεία δεν είναι ερασιτεχνική ή επαγγελματική: είναι απλά παρΑΝομη
CapetanThomas : https://www.spearfishingforum.gr/viewtopic.php?f=9&t=68075

Άβαταρ μέλους
kritigr
Δημοσιεύσεις: 262
Εγγραφή: Κυρ 28 Αύγ 2011, 04:15
Ονοματεπώνυμο: giannis

Re: Η δική σας άποψη για το Forum ★

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από kritigr » Τρί 12 Μάιος 2020, 15:25

matador23 έγραψε:
Τρί 12 Μάιος 2020, 15:16
kritigr έγραψε:
Τρί 12 Μάιος 2020, 15:04
win10 firefox
σε μερικές λέξεις μου βγάζει αποτέλεσμα σε άλλες όχι
αν γράψεις mares πχ σου εμφανίζει αποτελέσματα ?
εμένα όχι
Ναι εχεις δικιο , μου εμφανιζει λευκη σελιδα.
Θα το μεταφερω για ελεγχο.

Ευχαριστουμε για την ενημερωση :hello:
Ευχαριστώ
:thumbsup:

Άβαταρ μέλους
matador23
Δημοσιεύσεις: 3629
Εγγραφή: Τετ 23 Νοέμ 2011, 14:42
Ονοματεπώνυμο: Κοβάνης Κων/νος
Τοποθεσία: Θήβα - Βοιωτίας

Re: Η δική σας άποψη για το Forum ★

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από matador23 » Τρί 12 Μάιος 2020, 15:37

kritigr έγραψε:
Τρί 12 Μάιος 2020, 15:25
matador23 έγραψε:
Τρί 12 Μάιος 2020, 15:16
kritigr έγραψε:
Τρί 12 Μάιος 2020, 15:04
win10 firefox
σε μερικές λέξεις μου βγάζει αποτέλεσμα σε άλλες όχι
αν γράψεις mares πχ σου εμφανίζει αποτελέσματα ?
εμένα όχι
Ναι εχεις δικιο , μου εμφανιζει λευκη σελιδα.
Θα το μεταφερω για ελεγχο.

Ευχαριστουμε για την ενημερωση :hello:
Ευχαριστώ
:thumbsup:

δοκιμασε προσωρινα να κανεις αναζητησεις ( οπου δεν λειτουργει σωστα ) με τη λεξη που θες και αναζητηση σε "θεματα".
search2.jpg
Σου ανεβαζω μια φωτογραφια να δεις τί εννοω.
IMG_20200512_155440.jpg
Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή τη δημοσίευση.
ΛΑΔΙΑΣ : Η παρΑΝομη αλιεία δεν είναι ερασιτεχνική ή επαγγελματική: είναι απλά παρΑΝομη
CapetanThomas : https://www.spearfishingforum.gr/viewtopic.php?f=9&t=68075

Άβαταρ μέλους
kritigr
Δημοσιεύσεις: 262
Εγγραφή: Κυρ 28 Αύγ 2011, 04:15
Ονοματεπώνυμο: giannis

Re: Η δική σας άποψη για το Forum ★

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από kritigr » Τρί 12 Μάιος 2020, 15:50

matador23 έγραψε:
Τρί 12 Μάιος 2020, 15:37
kritigr έγραψε:
Τρί 12 Μάιος 2020, 15:25
matador23 έγραψε:
Τρί 12 Μάιος 2020, 15:16
kritigr έγραψε:
Τρί 12 Μάιος 2020, 15:04
win10 firefox
σε μερικές λέξεις μου βγάζει αποτέλεσμα σε άλλες όχι
αν γράψεις mares πχ σου εμφανίζει αποτελέσματα ?
εμένα όχι
Ναι εχεις δικιο , μου εμφανιζει λευκη σελιδα.
Θα το μεταφερω για ελεγχο.

Ευχαριστουμε για την ενημερωση :hello:
Ευχαριστώ
:thumbsup:

δοκιμασε προσωρινα να κανεις αναζητησεις ( οπου δεν λειτουργει σωστα ) με τη λεξη που θες και αναζητηση σε "θεματα".

search2.jpg

Σου ανεβαζω μια φωτογραφια να δεις τί εννοω.

search.jpg
Ναι έτσι λειτουργεί
σ ευχαριστώ

nikws7
Δημοσιεύσεις: 590
Εγγραφή: Δευ 09 Ιουν 2008, 23:52
Ονοματεπώνυμο: Νίκος
Τοποθεσία: KOS

Re: Η δική σας άποψη για το Forum ★

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από nikws7 » Τρί 12 Μάιος 2020, 16:19

Κάτι απλό και χρήσιμο που δεν ξέρω αν έχει γραφτεί...

Όταν πατάμε πάνω στο "spearfishingforum" στην κορυφή να μας πηγαίνει στην αρχική σελίδα σαν home button
Otan mpw sto nero Ksexnaw ta panta

Άβαταρ μέλους
mojo
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 2993
Εγγραφή: Τρί 06 Νοέμ 2012, 19:38
Ονοματεπώνυμο: Ζάχος
Τοποθεσία: Μεσολόγγι - Πόρτο Ράφτη

Re: Η δική σας άποψη για το Forum ★

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από mojo » Τρί 12 Μάιος 2020, 18:50

nikws7 έγραψε:
Τρί 12 Μάιος 2020, 16:19
Κάτι απλό και χρήσιμο που δεν ξέρω αν έχει γραφτεί...

Όταν πατάμε πάνω στο "spearfishingforum" στην κορυφή να μας πηγαίνει στην αρχική σελίδα σαν home button
Ισχύει ήδη αυτό αλλά για την αριστερή μεριά του banner. θα το δούμε κι αυτο
:hello:
Η Ποιότητα της Ζωής μας, απο τις Επιλογές μας εξαρτάται...
-Capetan Thomas

Άβαταρ μέλους
AntoniEesti
Δημοσιεύσεις: 2293
Εγγραφή: Τετ 26 Μάιος 2010, 21:55
Ονοματεπώνυμο: Αντωνης
Τοποθεσία: Xανια-Αρτα-Nottingham

Re: Η δική σας άποψη για το Forum ★

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από AntoniEesti » Τρί 12 Μάιος 2020, 21:37

mojo έγραψε:
Τρί 12 Μάιος 2020, 10:01
Αντώνη καλημέρα,

Το S. A. Είναι ένα πρόγραμμα που δημιούργησε και επιμελήθηκε ο Johnkokk που είχε και την τεχνογνωσία να το κανει.
Σύμφωνα με το τελευταίο του σχόλιο στην εν λόγω ενότητα και μετά από επικοινωνία μας, λογικά δε θα υπάρξει νεότερη έκδοση από την 2.

Αν αλλάξει κάτι θα ενημερώσει ο ίδιος φανταζομαι
Κριμα ρε γαμωτο .Ευχαριστω για την αμεση απαντηση .Appriciated :hello:
Follow me in

Άβαταρ μέλους
mojo
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 2993
Εγγραφή: Τρί 06 Νοέμ 2012, 19:38
Ονοματεπώνυμο: Ζάχος
Τοποθεσία: Μεσολόγγι - Πόρτο Ράφτη

Re: Η δική σας άποψη για το Forum ★

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από mojo » Παρ 15 Μάιος 2020, 12:45

Από σήμερα αυξήθηκε ο μέγιστος αριθμός προσωπικών μυνηματων σε κάθε φάκελο
από 50 σε 60
Η Ποιότητα της Ζωής μας, απο τις Επιλογές μας εξαρτάται...
-Capetan Thomas

Επιστροφή στο “Χαλαρά”