Βασίλης Χαινας, τον ξέρετε???

Relax time.......off topic!!
Άβαταρ μέλους
jimnisgr77
Ονοματεπώνυμο: Δημητρης Πολυζωιδης

Βασίλης Χαινας, τον ξέρετε???

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από jimnisgr77 » Τρί 31 Ιούλ 2018, 17:20

Μήπως κάποιος ξέρει τον εν λόγω κύριο(ο Θεός να τον κάνει)?? Το nickname του είναι "billisch"... Κάνει παραγγελίες χωρίς να παραλάβει και όταν πάει να παραλάβει δεν στέλνει τα λεφτά. Το νου σας.. Και αν κάποιος ξέρει κάτι για αυτόν, ας το γράψει εδώ!!!

pelekan
Ονοματεπώνυμο: tsironis

Re: Βασίλης Χαινας, τον ξέρετε???

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από pelekan » Τρί 31 Ιούλ 2018, 18:24

jimnisgr77 έγραψε:Μήπως κάποιος ξέρει τον εν λόγω κύριο(ο Θεός να τον κάνει)?? Το nickname του είναι "billisch"... Κάνει παραγγελίες χωρίς να παραλάβει και όταν πάει να παραλάβει δεν στέλνει τα λεφτά. Το νου σας.. Και αν κάποιος ξέρει κάτι για αυτόν, ας το γράψει εδώ!!!
φιλε μου αν και μια φορα μονο πηρα κατι από παιδι στο φορουμ μεσω ταχυδρομιου χωρις πρόβλημα...θα σου πω ότι από ταχυδρομιο με αντικαταβολή όχι είναι αδυνατο να παραλαβεις χωρις να πληρωσεις....αλλα δεν με αφησαν καν να ανοιξω το δεμα αν δεν πληρωνα.......οποτε μαλλον κατι δεν λες σωστα.

Άβαταρ μέλους
jimnisgr77
Ονοματεπώνυμο: Δημητρης Πολυζωιδης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από jimnisgr77 » Τρί 31 Ιούλ 2018, 19:51

pelekan έγραψε:
jimnisgr77 έγραψε:Μήπως κάποιος ξέρει τον εν λόγω κύριο(ο Θεός να τον κάνει)?? Το nickname του είναι "billisch"... Κάνει παραγγελίες χωρίς να παραλάβει και όταν πάει να παραλάβει δεν στέλνει τα λεφτά. Το νου σας.. Και αν κάποιος ξέρει κάτι για αυτόν, ας το γράψει εδώ!!!
φιλε μου αν και μια φορα μονο πηρα κατι από παιδι στο φορουμ μεσω ταχυδρομιου χωρις πρόβλημα...θα σου πω ότι από ταχυδρομιο με αντικαταβολή όχι είναι αδυνατο να παραλαβεις χωρις να πληρωσεις....αλλα δεν με αφησαν καν να ανοιξω το δεμα αν δεν πληρωνα.......οποτε μαλλον κατι δεν λες σωστα.
Μάλλον εσύ δεν το κατάλαβες καλά.. (ή μπορεί και εγώ να μην το έγραψα σωστα) Από άλλον που είχε παραγγείλει κάτι.. δεν πήγε να παραλάβει!!! Από εμένα (που δεν το έστειλα με αντικαταβολή) το πηρε από ΕΛΤΑ αλλά δεν μου έστειλε τα λεφτά. Ο τύπος το κάνει επανειλημμένα.

pelekan
Ονοματεπώνυμο: tsironis

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από pelekan » Τρί 31 Ιούλ 2018, 20:50

jimnisgr77 έγραψε:
pelekan έγραψε:
Μάλλον εσύ δεν το κατάλαβες καλά.. (ή μπορεί και εγώ να μην το έγραψα σωστα) Από άλλον που είχε παραγγείλει κάτι.. δεν πήγε να παραλάβει!!! Από εμένα (που δεν το έστειλα με αντικαταβολή) το πηρε από ΕΛΤΑ αλλά δεν μου έστειλε τα λεφτά. Ο τύπος το κάνει επανειλημμένα.
Δεν ξερω φιλε μου....μονο με αντικαταβολή εχω παρει κατι.....αν καποιο παιδι ξερει..... να σου πει

Άβαταρ μέλους
underworld
Ονοματεπώνυμο: Δημήτρης Γκίκας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από underworld » Τετ 01 Αύγ 2018, 06:14

Κι αν δεν τον ξέραμε, διαβάσαμε γι'αυτόν τώρα. Τουλάχιστον να είμαστε έτοιμοι να περιορίσουμε την πιθανότητα να μας τη "φέρουν". Μην εμπιστεύεστε άτομα που δεν γνωρίζετε. Σχεδόν όλοι στο φόρουμ έχουν την καλή θέληση για καθαρές συναλλαγές, λέξη-κλειδί το "σχεδόν" , οπότε, το νου σας.

GiorgosS
Ονοματεπώνυμο: Giwrgos Side

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από GiorgosS » Τετ 01 Αύγ 2018, 17:15

Ακόμα και στο χόμπι απάτη! πάει πολύ αλλά πιστεύω ότι είναι ελάχιστες οι περιπτώσεις κρίμα για τα παιδιά που έχασαν χρόνο και χρήμα...Λυπάμαι πραγματικά

Επιστροφή στο “Χαλαρά”