Ενας μαγκας στις μερες μας...... !!!

Relax time.......off topic!!
INBLUE
Ονοματεπώνυμο: Miltos zografinakis

Ενας μαγκας στις μερες μας...... !!!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από INBLUE » Πέμ 02 Μαρ 2017, 22:02

Καλησπερα φιλαρακια μου....
Η παραγγελια μου ολοκληρωθηκε σημερα που παρελαβα τα πραγματα απο τον Aggelos Koutsouris
Aπο το 1995 που πρωτοφορεσα μασκα μεχρι σημερα ,εχω αγορασει προιοντα απο τις περισσοτερες εταιριες του χωρου.....
Δυστηχως εμεις εδω στην επαρχια δεν εχουμε την δυνατοτητα να πιασουμε να επεξεργαστουμε οτι προιον μας αρεσει και πολλες φορες παιρνουμε γουρουνι στο σακι... :)
Με τον εξοπλισμο εχω μια τρελα αλλοι θα πουν καψουρα αλλοι μλκια αλλοι καυλα.......(περι ορεξεως κολοκυθοπιτα) Ολα αυτα τα χρονια εχω φαει παρα πολλες φολες στο θεμα του εξοπλισμου.....οπλα που στραβωναν, αλλη εταιρια πουλουσε στολες τα οποια υλικα ηταν καμμενα ,αλλη εταιρια εκλεισε χωρις να πει τπτ και τα πεδιλα μου εμειναν μεσα και ο ΜΑΓΚΑΣ εφυγε για ΚΙΝΑ (οσοι ειναι στο χωρο τα ξερουν αυτα) και πολλα διαφορα..
Τον Aggelos Koutsouris απο εδω μεσα το γνωρισα,παιδι μετρημενο,ντομπρος παντα προθυμος να σε εξυπηρετησει ακομα και οταν δεν εχεις ψωνισει απο αυτον....Στο τηλεφωνο καταλαβαινεις τι ανθρωπος ειναι......ξηγημενος (μου εκανε εντυπωση που οταν του ζητησα και ενα παντελονι 7αρι , αμεσως με παροτρυνε να μην αγορασω και οτι ημουν καλυμενος με αυτα που ειχα) ειναι σπανιο στις μερες μας ενας επαγγελματιας να μην κοιταξει πως να βαλει περισσοτερα φραγκα στην τσεπη του.......και ειδικα σε τετοιες εποχες που καθε ευρω μετραει για το καθενα μας....
Ειναι πρωτη φορα μεσα στα 21 χρονια που κανω ψαροντουφεκο που ενιωθα οτι ο επαγγελματιας (Aggelos Koutsouris.....σεβοταν τα χρηματα που του εδωσα...και εκανε τα παντα για να μεινω απολυτα ικανοποιημενος .....
Υ.Γ. Για να προλαβω τα κακοβουλα σχολια.......Με τον Αγγελο δεν γνωριζομασταν......απλα επειδη στις μερες μας ΟΙ ΣΩΣΤΟΙ ΕΠΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟΙ, και οι λαθος αγορες σε περιοδο κρισης πονανε.....ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟΥΣ ΑΝΑΦΕΡΟΥΜΕ για να γνωριζουμε....
Σε ευχαριστω για ολα Aggelos Koutsouris , εισαι μαγκας ...ΤΕΛΟΣ!!
Εικόνα
Απ'ολα τα υφασματα μ'αρεσει μονο η βρακα απου ξυπνας και τη θωρεις στου κρεβατιου την ακρα..!

Άβαταρ μέλους
ΛΟΥΠΗΣ
Ονοματεπώνυμο: ΛΟΥΠΗΣ

Re: Ενας μαγκας στις μερες μας...... !!!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΛΟΥΠΗΣ » Πέμ 02 Μαρ 2017, 22:10

Το καλό να λέγεται!!
Η ζωή μου είναι η θάλασσα
Κι ανάσα η βουτιά μου
Κι αν πάψω να σε συναντώ
Θα χάσω την καρδιά μου

Επιστροφή στο “Χαλαρά”