ΚΛΕΙΔΩΜΕΝΟ!!!!!!!!!!

Relax time.......off topic!!
Άβαταρ μέλους
junior's gun

ΚΛΕΙΔΩΜΕΝΟ!!!!!!!!!!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από junior's gun » Τρί 08 Μάιος 2012, 15:19

Σαν ενεργό μέλος στο φορουμ η πιό πάνω κίνηση σε ποστ "ινδάλματος" του χώρου μας μου δημιουργεί μια απορία γιατί κλειδώθηκε? & αν κλειδώθηκε για τους γνωστούς λόγους, γιατί δεν διαγράφθηκε? (250 αναγνώσεις εως τώρα)
Τα μυνήματα περνούν έστω & κλειδωμένο, απλά δεν μπορούμε να εκφρασθούμε, να σχολιάσουμε, να παινέψουμε την "φανταστική" ιστορία
Προστατέψατε ποιόν τώρα? τον πιτσιρικά που το διαβάζει ή το "ινδαλμά" του
με εκτίμηση στη διαχείρηση
βουτώντας όλα όσα με κάνουν να νιώθω άσχημα επιπλέουν!!!!!!!!!! Οι σκαφάτοι μακριά μου μην πέσετε επάνω τους!!!!!!!!!

Άβαταρ μέλους
Trelos

Re: ΚΛΕΙΔΩΜΕΝΟ!!!!!!!!!!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Trelos » Τρί 08 Μάιος 2012, 15:21

junior's gun έγραψε:Σαν ενεργό μέλος στο φορουμ η πιό πάνω κίνηση σε ποστ "ινδάλματος" του χώρου μας μου δημιουργεί μια απορία γιατί κλειδώθηκε? & αν κλειδώθηκε για τους γνωστούς λόγους, γιατί δεν διαγράφθηκε? (250 αναγνώσεις εως τώρα)
Τα μυνήματα περνούν έστω & κλειδωμένο, απλά δεν μπορούμε να εκφρασθούμε, να σχολιάσουμε, να παινέψουμε την "φανταστική" ιστορία
εγώ πιστευω δεν διαγραφθηκε γιατί δημιουργεί το τοπικ ακροματικότητα στο οποίο βασίζετε το φόρουμ να τα κονομάει στις διαφημίσεις. ίσως κάνω λάθος, ίσως και όχι :roll:
Ποτέ Χωρίς Καντάρι!!!
Γράφτηκα 17 Νοέμβρη

Άβαταρ μέλους
geogiann

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από geogiann » Τρί 08 Μάιος 2012, 15:31

Απότι κατάλαβα, ο Jim ψήφισε πειρατές
http://www.youtube.com/watch?v=PU2p7nxDOt4
Γιαννάτος Γιώργος aka geogiann the aegean

Γράφτηκα 17 Νοέμβρη

Άβαταρ μέλους
SinQ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από SinQ » Τρί 08 Μάιος 2012, 15:33

Προσωπικα λυπαμαι για την πραξη του Κολια και δεν αναφερομαι μονο στο ψαρεμα. Καταρχην δεν μπορει ενας ψαροντουφεκας να καταγγελει τις τρατες απτην στιγμη που και αυτος παρανομει. Για να σε παρει καποιος σοβαρα πρεπει να παιρνεις πρωτα εσυ σοβαρα τον εαυτο σου και να μην προβαλεις ψευτοιδεολογιες σαν τον λογο που παρανομησες ενω ο λογος ειναι καθαρα οτι δεν μπορεσες να κρατηθεις. Ακομη εγω θλιβομαι που ενας ανθρωπος της ηλικιας του Κολια περιφρονει με αυτον τον τροπο το πολιτευμα μας και στην τελικη ειναι δικαιωμα του ΑΛΛΑ δεν εχει δικαιωμα αφου επιλεγει να πεταξει την ψηφο του να παραπονιεται στο μελλον γιατι ευλογα θα τον ρωτησει κανεις "Και εσυ τι εκανες για να το διορθωσεις ρε φιλε;"

Άβαταρ μέλους
Smernas

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Smernas » Τρί 08 Μάιος 2012, 15:33

Trelos έγραψε:
junior's gun έγραψε:Σαν ενεργό μέλος στο φορουμ η πιό πάνω κίνηση σε ποστ "ινδάλματος" του χώρου μας μου δημιουργεί μια απορία γιατί κλειδώθηκε? & αν κλειδώθηκε για τους γνωστούς λόγους, γιατί δεν διαγράφθηκε? (250 αναγνώσεις εως τώρα)
εγώ πιστευω δεν διαγραφθηκε γιατί δημιουργεί το τοπικ ακροματικότητα στο οποίο βασίζετε το φόρουμ να τα κονομάει στις διαφημίσεις. ίσως κάνω λάθος, ίσως και όχι :roll:

Καλά trelos είσαι ;;;; Δεν παίζουν τέτοιοι λόγοι . Άλλο η λήθη και άλλο η διαγραφή . ; Για ποιό θέμα μιλάτε ; Παίζει κανά ink ;
If you stare into the Abyss long enough the Abyss stares back at you.

Άβαταρ μέλους
Ilias_preveza
Ονοματεπώνυμο: Ηλιας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ilias_preveza » Τρί 08 Μάιος 2012, 15:41

Άβαταρ μέλους
Smernas

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Smernas » Τρί 08 Μάιος 2012, 15:55

Ευχαριστώ καμάριμ ! ;)

Πω πω !!!! Μιλάμε για πολύ ωραίο θέμα !!! χα χα χα !
If you stare into the Abyss long enough the Abyss stares back at you.

Άβαταρ μέλους
Ilias_preveza
Ονοματεπώνυμο: Ηλιας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ilias_preveza » Τρί 08 Μάιος 2012, 15:58

Smernas έγραψε:
Ευχαριστώ καμάριμ ! ;)

Πω πω !!!! Μιλάμε για πολύ ωραίο θέμα !!! χα χα χα !
τίπτα χαχα :D

Άβαταρ μέλους
sargofahs
Ονοματεπώνυμο: sargofahs

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από sargofahs » Τρί 08 Μάιος 2012, 16:25

SinQ έγραψε:Προσωπικα λυπαμαι για την πραξη του Κολια και δεν αναφερομαι μονο στο ψαρεμα. Καταρχην δεν μπορει ενας ψαροντουφεκας να καταγγελει τις τρατες απτην στιγμη που και αυτος παρανομει. Για να σε παρει καποιος σοβαρα πρεπει να παιρνεις πρωτα εσυ σοβαρα τον εαυτο σου και να μην προβαλεις ψευτοιδεολογιες σαν τον λογο που παρανομησες ενω ο λογος ειναι καθαρα οτι δεν μπορεσες να κρατηθεις. Ακομη εγω θλιβομαι που ενας ανθρωπος της ηλικιας του Κολια περιφρονει με αυτον τον τροπο το πολιτευμα μας και στην τελικη ειναι δικαιωμα του ΑΛΛΑ δεν εχει δικαιωμα αφου επιλεγει να πεταξει την ψηφο του να παραπονιεται στο μελλον γιατι ευλογα θα τον ρωτησει κανεις "Και εσυ τι εκανες για να το διορθωσεις ρε φιλε;"
Σωστός!
Γαμ_με, δε γαμ_με,...για ψαροτουφεκο θα ΠΑΜΕ!!!!!!!!!

Άβαταρ μέλους
PanEx
Ονοματεπώνυμο: Εξαρχίδης Παναγιώτης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από PanEx » Τρί 08 Μάιος 2012, 16:29

junior's gun,
Το θέμα έχει συζητηθεί και εδώ:
http://www.spearfishingforum.gr/viewtopic.php?t=7813

Υπάρχουν πολλές απόψεις για την αντιδρασή μας στις ψαριές του Μαϊου,μπορεί να έχουμε δίκιο μπορεί και όχι,κανείς δεν είναι τέλειος.....Εκτός απο τον τρελό,.......που είναι ο μόνος που την ακούει με το φόρουμ.

Αν δεν σε καλύπτει η προηγούμενη κουβέντα εδώ είμαστε. :)

Πάω να διαγράψω κανένα θέμα να ανέβει η ακροαματικότητα να τα κονομήσω,μείνετε συντονισμένοι στα ράδια σας.
Mη πιστεύεις όσα γράφονται στα φόρουμς.....

Άβαταρ μέλους
junior's gun

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από junior's gun » Τρί 08 Μάιος 2012, 16:58

PanEx έγραψε:junior's gun,
Το θέμα έχει συζητηθεί και εδώ:
http://www.spearfishingforum.gr/viewtopic.php?t=7813

Υπάρχουν πολλές απόψεις για την αντιδρασή μας στις ψαριές του Μαϊου,μπορεί να έχουμε δίκιο μπορεί και όχι,κανείς δεν είναι τέλειος.....Εκτός απο τον τρελό,.......που είναι ο μόνος που την ακούει με το φόρουμ.

Αν δεν σε καλύπτει η προηγούμενη κουβέντα εδώ είμαστε. :)

Πάω να διαγράψω κανένα θέμα να ανέβει η ακροαματικότητα να τα κονομήσω,μείνετε συντονισμένοι στα ράδια σας.
Φίλε Πάνο, τα λόγια μου ήταν πολύ μετρημένα, θα μπορούσα να γράψω μιά σελίδα για το συγκεκριμένο θέμα.
Το τόπικ που μου υπέδειξες το έχω διαβάσει όλο (η μή φιλοξενεία των ψαριών αυτών - λέει η λογική- δεν επιτρέπεται να φιλοξενηθούν στο Φόρουμ, όχι σε φιλοξενώ & σε κλειδώνω στην αυλή.να βλέπουν ότι έχω στην αυλή μου ένα "παράνομο" όλοι), μην τρελλαθούμε!!!! Πόσο μάλλον τώρα που πρόκειται για άτομο "δημόσιο" ας πουμε στο χώρο μας που πολλοί θα θελαν να του μοιάσουν. Μίλησα λοιπόν γιά τα μυνήματα που προβάλει ένα τέτοιο τόπικ κλειδωμένο μεν, ορατό δε. Πέραν της πρόκλησης προς όλους εμάς που δεν θα ψαρέψουμε τον Μάιο!!!!!!!!!!!
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος junior's gun την Τρί 08 Μάιος 2012, 17:22, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
βουτώντας όλα όσα με κάνουν να νιώθω άσχημα επιπλέουν!!!!!!!!!! Οι σκαφάτοι μακριά μου μην πέσετε επάνω τους!!!!!!!!!

Άβαταρ μέλους
alygistos
Ονοματεπώνυμο: Odysseas apostoloy

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από alygistos » Τρί 08 Μάιος 2012, 17:14

Εγώ λυπάμαι που αυτός ο κύριος έχει και περιοδικό που διάβαζα και έχω και καμιά 40αριά τεύχη του...
Δεν καταλαβαίνω τι γραμμή θέλει να περάσει στο αναγνωστικό κοινό του...
Δεν καταλαβαίνει ότι κάνει κακό σε όλους εμάς τους ψαροντουφεκάδες αναρτώντας μια τέτοια φωτογραφία...
ΚΡΙΜΑ....

Άβαταρ μέλους
PanEx
Ονοματεπώνυμο: Εξαρχίδης Παναγιώτης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από PanEx » Τρί 08 Μάιος 2012, 17:21

junior's ,
Δεν είναι δικό μας θέμα το τι θέλει να προβάλει το κάθε μέλος,αυτό σε άλλους αρέσει και σε άλλους όχι,αν δεν είναι ακραίο....δεν είναι δικό μας θέμα να περνάμε μηνύματα,.........είχαμε πάρει μια απόφαση που πιστεύουμε πως δεν κάνει ζημιά στο ψ/τ και την εφαρμόζουμε,όπως είπα και παραπάνω μπορεί να είμαστε σωστοί μπορεί και όχι. :)

Δεν καταλαβαίνω τι θέλεις,ζητάς απο μας να διαγράψουμε την δημοσίευση;; :-k
Mη πιστεύεις όσα γράφονται στα φόρουμς.....

Άβαταρ μέλους
junior's gun

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από junior's gun » Τρί 08 Μάιος 2012, 17:28

PanEx έγραψε:junior's ,
Δεν είναι δικό μας θέμα το τι θέλει να προβάλει το κάθε μέλος,αυτό σε άλλους αρέσει και σε άλλους όχι,αν δεν είναι ακραίο....δεν είναι δικό μας θέμα να περνάμε μηνύματα,.........είχαμε πάρει μια απόφαση που πιστεύουμε πως δεν κάνει ζημιά στο ψ/τ και την εφαρμόζουμε,όπως είπα και παραπάνω μπορεί να είμαστε σωστοί μπορεί και όχι. :)

Δεν καταλαβαίνω τι θέλεις,ζητάς απο μας να διαγράψουμε την δημοσίευση;; :-k
προσωπικά ναι διαγράψτε τη, εάν όμως δεν είναι εφικτό Ξεκλειδώστε τη για να πάρει τα "μπράβο" & τα "εύσημα" που του πρέπουν.
Υ.Γ δικό σας θέμα δεν είναι να περνάτε μυνήματα σίγουρα, αλλά είστε εδώ για να ελέγχετε τα μυνήματα που διοχετεύονται απ΄τα τόπικ

sThRa
Ονοματεπώνυμο: free diver

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από sThRa » Τρί 08 Μάιος 2012, 17:40

"Ψήφισα Ψαροντούφεκο". Προκλητικότατο ποστ για τις μέρες που περνάμε σαν χώρα.
Ο ωχαδερφισμός του βολεμένου σε όλου του το μεγαλείο. Οι υπόλοιποι μακάκες
που δε ψαρέψαμε πήγαμε και ψηφίσαμε μπας κ δει καμιά άσπρη μέρα αυτός ο τόπος...
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος sThRa την Τρί 08 Μάιος 2012, 17:41, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.

Επιστροφή στο “Χαλαρά”