Νέο DVD: με την κάμερα στο όπλο...

Κάτι νεο κυκλοφορεί.
Άβαταρ μέλους
gavros7
Ονοματεπώνυμο: antonakakis chris

Re: Νέο DVD: με την κάμερα στο όπλο...

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από gavros7 » Τετ 04 Ιαν 2012, 17:01

mr D μας ταξιδευης συνέχισε έτσι ....περιμένω new περιοδικό και dvd :hello: :hello:
<<ΑΝΑΚΑΙΝΙΣΕΙΣ-ΑΝΑΚΑΤΑΣΚΕΥΕΣ >>ΑΝΤΩΝΑΚΑΚΗΣ <<ΔΙΑΜΟΡΦΩΣΗ ΑΠΟΠΕΡΑΤΩΣΗ> http://www.facebook.com/profile.php?id=100001935428389>

Άβαταρ μέλους
DKollias
Ονοματεπώνυμο: Dimitris Kollias

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από DKollias » Τετ 04 Ιαν 2012, 18:24

Ευχαριστώ για τα καλά σχόλια λεβέντες. Η αλήθεια είναι ότι το όλο θέμα μου άνοιξε την όρεξη και ξαναείδα το επίμαχο DVD. Ωραίο! Την ώρα λοιπόν που το έβλεπα σκέφτηκα το εξής:

Οι δέκα πρώτοι που θα στείλουν e-mail στο info@deep.gr θα παραλάβουν δωρεάν το τεύχος Αυγούστου με το DVD "Ios Magic, ψαροτούφεκο στους τροπικούς του Αιγαίου".

Μην ξεχάσετε τη διεύθυνσή σας!

tasos som
Ονοματεπώνυμο: ANASTASIOS SOMALIS

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από tasos som » Τετ 04 Ιαν 2012, 20:33

timos έγραψε:
tsaounlee έγραψε:Και μια ερώτηση Δημήτρη:μπορείς να μου πείς ποιά είναι τα κομμάτια που παίζουν χαλί?
με πρόλαβαν φοβερά είναι ένα ειδικά που σε στέλνει και δεν ξέρω πως να το βρω!! :hello: :hello: και πως να το ζητήσω ???

Άβαταρ μέλους
panosr6
Ονοματεπώνυμο: αμοργινος παναγιωτης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από panosr6 » Τετ 04 Ιαν 2012, 20:37

DKollias έγραψε:Ευχαριστώ για τα καλά σχόλια λεβέντες. Η αλήθεια είναι ότι το όλο θέμα μου άνοιξε την όρεξη και ξαναείδα το επίμαχο DVD. Ωραίο! Την ώρα λοιπόν που το έβλεπα σκέφτηκα το εξής:

Οι δέκα πρώτοι που θα στείλουν e-mail στο info@deep.gr θα παραλάβουν δωρεάν το τεύχος Αυγούστου με το DVD "Ios Magic, ψαροτούφεκο στους τροπικούς του Αιγαίου".

Μην ξεχάσετε τη διεύθυνσή σας!
χαχαχα..σωστοςςς!!!! :mrgreen:
κι οποιος φοβαται ..πεφτει και κοιμαται !!!
ολα ειναι θαλασσα..

Άβαταρ μέλους
tsaounlee
Ονοματεπώνυμο: Γιώργος Κεφαλάς

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από tsaounlee » Τετ 04 Ιαν 2012, 20:58

Μεγαλη κουβεντα ανοιγουμε φιλε Γιωργο... Απο την μια πιστευω και γω πως εχει το δικαιωμα ο καθενα να ψαρευει επαγγελματικα και πως ο νομος κανει λαθος που δεν δινει το δικαιωμα αυτο σε μια τοσο επιλεκτικη μορφη αλιειας , απο την αλλη ομως βλεπω οτι απο τον ψαροντουφεκα εχει γινει ζημεια στα μικρα και μεσαια βαθη ,ψαρευοντας πολλα χρονια εχω δει τεραστια διαφορα( αρε που ειναι εκεινες οι στηρες στο πορτο βαλιτσα? )
Οι συνθηκες ειναι δυσκολες για ολους και οταν καποιος το κανει για να επιβιωσει δεν εχω κανενα θεμα , ομως οι περισσοτεροι το εχουν επιλεξει γιατι εχει καλο μεροκαματο ( πολυ καλο θα ελεγα ) και το εκαναν και προ κρισης
Συμφωνώ απόλυτα φίλε Τίμο.Και εγώ είμαι στην θάλασσα και ψαρεύω κοντα 3 δεκαετίες σε όλα τα μήκη και τα πλάτη της Ελλάδος,και οταν διάβαζω από κάτι πιστιρικάδες ατάκες του τύπου: ψάρια υπάρχουν,δεν ξέρετε να ψαρεύτε κλπ. κλπ. απλώς τους λυπάμαι.Δεν έχουν δεί ΤΙΠΟΤΑ!
Υ.γ. Δεν έχω πουλήσει ούτε ενά ψάρι στη ζωή μου.Απλά προβληματίζομαι με το όλο θέμα.

Καλή χρονιά και καλές θάλασσες!!!!
Σχέση τόσο παλιά, τόσο βαθιά, τόσο απόλυτη που γίνεται ταύτιση.
Η ουσία της Ελλάδας είναι θαλασσινή.
Ως τα ιερά και τα όσια.

tsipouroktonos

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από tsipouroktonos » Πέμ 05 Ιαν 2012, 01:46

iosub έγραψε:Εγώ υποπτεύομαι ότι ο tsipouroktonos "πήρε ανάποδες" που το μοιραίο DVD αναφερόταν στην Ίο. Πιθανόν εάν καταπιανόταν με τη Σίκινο, ή, με τις ομορφιές της Φολέγανδρου ακόμα καλύτερα, να ήταν λιγότερο εκνευρισμένος...

Τέλοσπάντων, όπως είπαμε η Ίος έχει μεγάλη καρδιά που τους χωράει όλους, το καλοκαίρι τον περιμένουμε στο νησί να ζήσει τις ομορφιές του! Θα κανονίσω προσωπικά να πάει για βουτιά και με τον guru Μπαμπάλα!!
Παίδες βαστάτε! Καταρχάς δεν τα έxω πάρει φίλε με το που διαδραματίστηκε η ταινία. Ούτε προσέβαλα την ΙΌ. Τώρα πως βγάλατε αυτό το συμπέρασμα πραγματικά δεν καταλαβαίνω!

Προσθεου! δεν εχω κάτι με το συγκεκριμένο νισι! Το εχώ επισκεφτεί σε διακοπές, είναι πανέμορφο με απίστευτες παραλίες, πόλη ευγενικούς κατικούς και πανέμορφες τουριστίες. Αλλά όλα αυτά δεν περίμενα να τα μάθω από ένα περιοδικό ψαροντούφεκου αλλά από ταξιδιωτικό γραφείο! Οπότε ξεχάστε το μέρος δεν με ενοχλεί η ΙΌΣ! Γιώργο με την πρώτη ευκερια θα χαρώ πολύ να πάμε ψάρεμα παρέα!)

Για εσάς κύριε Kόλια, δεν ξέρω αν σας ενόχλησε ποιο πολύ η ανορθογραφια της λέξης "αισχροκερδια" η η εννιά της. Υποστηρίζετε πως άρεσε η ταινία, εγώ βλέπω αντιδράσεις όταν δίνω σε φίλους το DVD .
Ίσως θάταν καλητερο να πηγενα μύκονο όπως γράφετε, αλλά μιας και γράφετε για "βαρύ πυροβολικό" μήπως θα ήταν εξίσου καλητερα να κάνατε και εσείς κάποιο ταξιδη προς Nιγηρία για το επόμενο DVD?

Εφόσον έχετε κέρδος και ανταποκρηση από αυτό που κάνετε, συνεχίστε να το κάνετε και αφήστε εμάς τους καφενόβιους να λέμε για το μακρι και το κοντό, μιας και αναφερόμαστε σε αντιστηχο θέμα.
Αυτό που θέλω να πω και δεν κατάλαβαν μερικοί είναι το να γεμίζεις με χρόνο μια ταινία με άσχετα πράγματα. Πράγματα που δεν αφορούν το ψαροντούφεκο. όταν αγωράζω έναν περιοδικό γαι υπολογιστές δεν είναι λογικό οι μισές σελίδες να αναφεροντε σε μαγιρική.

αναφέρομαι στο περιοδικού του καλοκαιριού..

Άβαταρ μέλους
DKollias
Ονοματεπώνυμο: Dimitris Kollias

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από DKollias » Πέμ 05 Ιαν 2012, 14:22

Πληροφορώ τους φίλους που έστειλαν e-mail ότι το περιοδικό με το DVD Ios Magic έχει ήδη αποσταλεί. Μάλλον χρωστάτε ένα ευχαριστώ στον φίλο Tsipouroktonos.
Τον ευχαριστώ και γω για τις παρατηρήσεις και τις υποδείξεις.
gavros7 έγραψε:mr D μας ταξιδευης συνέχισε έτσι ....περιμένω new περιοδικό και dvd :hello: :hello:
Το νέο Deep βρίσκεται από σήμερα στα περίπτερα.

http://www.deep.gr/online/

Άβαταρ μέλους
sokratis
Ονοματεπώνυμο: Σωκράτης Καραβίδας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από sokratis » Πέμ 05 Ιαν 2012, 15:05

Στο St .Gallen πότε θα βρίσκεται;!!!! :unsure:
"Μόνο αν πιεις Herbalife ψαρεύεις σωστά"

tsipouroktonos

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από tsipouroktonos » Πέμ 05 Ιαν 2012, 18:54

DKollias έγραψε:Πληροφορώ τους φίλους που έστειλαν e-mail ότι το περιοδικό με το DVD Ios Magic έχει ήδη αποσταλεί. Μάλλον χρωστάτε ένα ευχαριστώ στον φίλο Tsipouroktonos.
Τον ευχαριστώ και γω για τις παρατηρήσεις και τις υποδείξεις.
gavros7 έγραψε:mr D μας ταξιδευης συνέχισε έτσι ....περιμένω new περιοδικό και dvd :hello: :hello:
Το νέο Deep βρίσκεται από σήμερα στα περίπτερα.

http://www.deep.gr/online/
χερομαι που βοήθησα! Επίσης για όσους δεν προλάβανε μην απελπίζεστε! υπάρχει μια ακόμα προσφορά!
Για έναν και μόνο τυχερό, που θα αποστίλει πρώτος ΠΜ θα του αποστείλω το δικο μου δισκάκι με δικά μου μεταφορικά!

Άβαταρ μέλους
thalassa50
Ονοματεπώνυμο: jiannis petropoulos

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από thalassa50 » Πέμ 05 Ιαν 2012, 19:59

καλή αρχή γίνεται :D
το δεν γινετε δεν υπαρχει ,το δεν θελω υπαρχει .

Επιστροφή στο “Νεα προϊόντα, Διαφήμιση”