Νέο DVD: με την κάμερα στο όπλο...

Κάτι νεο κυκλοφορεί.
Άβαταρ μέλους
tsaounlee
Ονοματεπώνυμο: Γιώργος Κεφαλάς

Re: Νέο DVD: με την κάμερα στο όπλο...

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από tsaounlee » Τετ 04 Ιαν 2012, 13:39

Εγώ από την άλλη βρίσκω τα dvd του deep ωραία.Άλλα περισότερο άλλα λιγότερο.
Προτιμώ αυτά με πλάνα απο το εξωτερικό.
Μια μόνο παρατήρηση χωρίς βέβαια να γνωρίζω τις δυσκολίες που έχει η υποβρύχια βιντεοσκόπηση:Τρέμει λίγο το χέρι του G ... :)
Και μια ερώτηση Δημήτρη:μπορείς να μου πείς ποιά είναι τα κομμάτια που παίζουν χαλί?Μακράν οτι καλύτερο έχω ακούσει,πάρ΄όλο που
οι μουσικές μου προτιμήσεις έιναι μεταξύ punk και hard core Νέας Υόρκης.
Επιτέλους ξεφύγαμε απο τα χαλιά τύπου Κατσαρού και reception ξενοδοχείου...
Υ.γ. Όποτε βάζω το νέο dvd , η κόρη μου ηλικίας 4 χρόνων αναγνωρίζει την μουσική και κατεβαίνει απο το δωμάτιό της να το δούμε παρέα...
Συνέχισε όπως ξέρεις!
Σχέση τόσο παλιά, τόσο βαθιά, τόσο απόλυτη που γίνεται ταύτιση.
Η ουσία της Ελλάδας είναι θαλασσινή.
Ως τα ιερά και τα όσια.

timos

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από timos » Τετ 04 Ιαν 2012, 13:49

tsaounlee έγραψε:Και μια ερώτηση Δημήτρη:μπορείς να μου πείς ποιά είναι τα κομμάτια που παίζουν χαλί?
Την ιδια ερωτηση ... και μονο γιαυτο αξιζει το DVD .. . το ενα το εχω ηχο κληση στο κινητο , μου το εδωσε ο "στρατηγος"... αλλα θα ηθελα να μαθω ποιο ειναι ...
Οπως λεει και ενας φιλος , για ολους εσας που δεν με γουσταρετε, απλα ... "σας κατουραω"

Άβαταρ μέλους
DKollias
Ονοματεπώνυμο: Dimitris Kollias

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από DKollias » Τετ 04 Ιαν 2012, 14:09

tsaounlee έγραψε:Εγώ από την άλλη βρίσκω τα dvd του deep ωραία.Άλλα περισότερο άλλα λιγότερο.
Προτιμώ αυτά με πλάνα απο το εξωτερικό.
Μια μόνο παρατήρηση χωρίς βέβαια να γνωρίζω τις δυσκολίες που έχει η υποβρύχια βιντεοσκόπηση:Τρέμει λίγο το χέρι του G ... :)
Και μια ερώτηση Δημήτρη:μπορείς να μου πείς ποιά είναι τα κομμάτια που παίζουν χαλί?Μακράν οτι καλύτερο έχω ακούσει,πάρ΄όλο που
οι μουσικές μου προτιμήσεις έιναι μεταξύ punk και hard core Νέας Υόρκης.
Επιτέλους ξεφύγαμε απο τα χαλιά τύπου Κατσαρού και reception ξενοδοχείου...
Υ.γ. Όποτε βάζω το νέο dvd , η κόρη μου ηλικίας 4 χρόνων αναγνωρίζει την μουσική και κατεβαίνει απο το δωμάτιό της να το δούμε παρέα...
Συνέχισε όπως ξέρεις!
Γιώργο, σε ευχαριστώ πολύ για την όμορφη απάντησή σου. Ειδικά αυτό με την κορούλα σου μου έφτιαξε τη μέρα ρε φίλε.
Ο G είναι ένας από τους καλύτερους που έχω δει στην υ/β βιντεοσκόπηση. Τώρα αν έτρεμε πουθενά το χεράκι του... θα ήθελε να ρίξει καμιά τουφεκιά φαίνεται! Τι βλέπουν τα μάτια του κι αυτουνού του δύσμοιρου... σαν τον Οδυσσέα με τις σειρήνες, βλέπει/ακούει αλλά δεν αγγίζει...
Οι μουσικές σου προτιμήσεις με αγγίζουν απόλυτα... (έχω δει live το 1983 Bauhaus, Birthday party, Ian Dury... και έπαιζα τέτοια μουσική για χρόνια... πάει καιρός πια... άσε, κολασμένες εποχές...)
Οι δε μουσικές μας είνα φτιαγμένες απο τον Σάββα Κουτσίδη (professional sinners) Νίκο Δημοσθένους (Σύννεφα με παντελόνια) και τη Μάρα Καίσαρη (Vettex ensamble-my wife) ειδικά για τα DVD μας, γνωρίζοντας πάντα την ιδιοσυγκρασία του team. Nα έρθεις να τις πάρεις σε cd.

Άβαταρ μέλους
tsaounlee
Ονοματεπώνυμο: Γιώργος Κεφαλάς

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από tsaounlee » Τετ 04 Ιαν 2012, 14:22

Σε ευχαριστώ πολύ Δημήτρη για την προσφορά!
Απο που περνάω?
Γαμώ τα live που έχεις δεί.Φυσιογνωμικά για ετσι σε έκοβα! :)

@ timos όσον αφορά το dvd με το atm,καλώς ή κακώς (παλαιότερα θα σου έλεγα κατηγορηματικά κακώς,επί των παρόντων κοινωνικών-οικονομικών συνθηκών διστάζω να απαντήσω) ίσως οι άνθρωποι ζούν από αυτό.Μένω δίπλα στην γλίστρα του Πόρτο Ράφτη και κόβω καθημερινά κίνηση...
Ίσως μια αναθεώρση του νόμου περί επαγγελματικής αλιείας...αλλά τι ναλέμε τώρα!
Σχέση τόσο παλιά, τόσο βαθιά, τόσο απόλυτη που γίνεται ταύτιση.
Η ουσία της Ελλάδας είναι θαλασσινή.
Ως τα ιερά και τα όσια.

petrakis
Ονοματεπώνυμο: petros kapa

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από petrakis » Τετ 04 Ιαν 2012, 14:24

εγώ θα ήθελα στα επόμένα dvd μουσική από satoshi tomiie,sven vath,carl cox κτλ κλπ για μας τους πιο νέους.. περισσότερες γκόμενες...γιατί όπως και να το κάνουμε καυλωμένοι πιτσιρικάδες ήμαστε!!
άμα θέλετε έχω μυστικούς τόπους στην μύκονο να σας πάω με πολλές ιταλίδες... :lol: προσφέρω στην παραγωγή δωρεάν διαμονή και 2 τόπους... ένας με σαργούς ΠΟΛΛΟΎΣ και έναν με στήρες και ότι άλλο τραβάει η ψυχή σας... και θα ήθελα και κάτι άλλο τρέντυ που κυκοφορεί τώρα τελευταία.. κάτι με την υγεία και το ψάρεμα έχει σχέση,,, δεν θυμάμαι πως το λένε κύριε δημήτρη κάντε ένα research σας παρακαλώ!!

Άβαταρ μέλους
iosub
Ονοματεπώνυμο: Σώχος Γεώργιος

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από iosub » Τετ 04 Ιαν 2012, 14:37

από petrakis » 9 λεπτά πριν

... και θα ήθελα και κάτι άλλο τρέντυ που κυκοφορεί τώρα τελευταία.. κάτι με την υγεία και το ψάρεμα έχει σχέση,,, δεν θυμάμαι πως το λένε κύριε δημήτρη κάντε ένα research σας παρακαλώ!!

Να φανταστούμε Petrakis ότι αναφέρεσθε στην τελευταία τάση στο σύγχρονο ψαροντούφεκο, το Health Advising??? :?: :-k
και τα σπίτια πιο λευκά, στου γλαυκού το γειτόνεμα.

timos

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από timos » Τετ 04 Ιαν 2012, 14:39

tsaounlee έγραψε:Σε ευχαριστώ πολύ Δημήτρη για την προσφορά!
Απο που περνάω?
Γαμώ τα live που έχεις δεί.Φυσιογνωμικά για ετσι σε έκοβα! :)

@ timos όσον αφορά το dvd με το atm,καλώς ή κακώς (παλαιότερα θα σου έλεγα κατηγορηματικά κακώς,επί των παρόντων κοινωνικών-οικονομικών συνθηκών διστάζω να απαντήσω) ίσως οι άνθρωποι ζούν από αυτό.Μένω δίπλα στην γλίστρα του Πόρτο Ράφτη και κόβω καθημερινά κίνηση...
Μεγαλη κουβεντα ανοιγουμε φιλε Γιωργο... Απο την μια πιστευω και γω πως εχει το δικαιωμα ο καθενα να ψαρευει επαγγελματικα και πως ο νομος κανει λαθος που δεν δινει το δικαιωμα αυτο σε μια τοσο επιλεκτικη μορφη αλιειας , απο την αλλη ομως βλεπω οτι απο τον ψαροντουφεκα εχει γινει ζημεια στα μικρα και μεσαια βαθη ,ψαρευοντας πολλα χρονια εχω δει τεραστια διαφορα( αρε που ειναι εκεινες οι στηρες στο πορτο βαλιτσα? )
Οι συνθηκες ειναι δυσκολες για ολους και οταν καποιος το κανει για να επιβιωσει δεν εχω κανενα θεμα , ομως οι περισσοτεροι το εχουν επιλεξει γιατι εχει καλο μεροκαματο ( πολυ καλο θα ελεγα ) και το εκαναν και προ κρισης ...

Τεσπα, μεγαλη κουβεντα που την εχουμε κανει δεκαδες φορες και που οσες φορες και την ξανακανουμε ακρη δεν θα βρουμε ... τζαμπα χαλαμε την καρδια μας και τα τοπικς...

Φιλια σε ολους ... και καλη χρονια ...
Οπως λεει και ενας φιλος , για ολους εσας που δεν με γουσταρετε, απλα ... "σας κατουραω"

Άβαταρ μέλους
thalassa50
Ονοματεπώνυμο: jiannis petropoulos

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από thalassa50 » Τετ 04 Ιαν 2012, 14:44

DKollias έγραψε:
tsipouroktonos έγραψε:Επιτρέψτε μου κύριε Κόλλια να εκφράσω την άποψη μου για τα βιδεάκια tου περιοδικού deep συγκεκριμένα, όπου δεν είναι και η καλητερη.
Προσωπικά δεν θα εμπενα καν στον κόπο, να πάω στο περίπτερο και να αγωράσω το εν λόγο DVD ακόμα και ήταν κοστίζε όσο μερικά λεπτά. Υπάρχουν ερασιτέχνες με πολυ ποιοτική δουλιά που μιραζοντε της κατασκευές εντελώς δωρεάν.

κρίνοντας από το παραπάνω βίντεο (αν εξερεσουμε τα θηράματα) είναι από τα ποιο κακογραμένα βίντεο στον χώρο των περιοδικών.

Ένα αλο πρόσφατο παραδιγμα πόλης κακής ποιότητας είναι στο τευφχος του Augoustou (τεύχος 80) που διαδραματίζετε στην ΙΌ. Εκτώς του ότι η "ταινία" ήταν πόλη μικρής διαρκίας, την περισσότερη ώρα μας ξεναγούσε στο νησι, διχνοντα μας clubs αλλά και καμάκι σε τουρίστριες! Η "ταινία" μας έκανε να γελάσουμε, το ομολογώ! Όμως αργότερα με ενόχλησε ιδιετερα όταν σκέφτηκα ότι την πλήρωσα για να την αποχτήσω. Σε γενικές γραμες το ονομάζω "διακοπές στην ΙΌ"

Δεν υπάρχει καμία απολητος ποιότητα και μου μιαζει περισσότερο για εσχροκερδια παρά για μια σοβαρή δουλειά με θέμα το υποβριχείο κυνήγι (Βλέπε Γιάννη τσιλιβακό).

και ναι, μου φενετε περισότερο για "πάω για ψάρεμα και πουλάω και τα βίντεo μου άμα λαχεί". Όπου και σε αυτό το σημείο υπάρχουν απίστευτα μοναδικά πλάκα στο youtube και μάλιστα από ερασιτέχνες!

καλά όσα γραφοντε η λεγοντε, αλλά η θεωρία με την πράξη έχει αχαληνοτη μεγάλη διάφορα!

Δεν χριαζετε να μου απαντήσετε η να μου εξηγήσετε κάτι. γράφω ως πρώην αναγνώστης με το θάρος και το δικαίωμα της γνώμης μου.

Δημήτρης
Φίλε Δημήτρη

Η γνώμη σου σεβαστή, όπως και κάθε άλλου μέλους του φόρουμ ή αναγνώστη. Εξ άλλου τα έχουμε ξαναπεί, τα φόρουμ είναι κάτι σαν σύγχρονα καφενεία: ο καθένας λέει το μακρύ του και το κοντό του και καλό είναι να μην τους δίνουμε μεγάλη σημασία, ειδικά όταν ενέχεται κακή προαίρεση. Όπως π.χ. όταν χρησιμοποιούνται εκφράσεις όπως "αισχροκέρδεια", κ.λ.π. (εσχροκερδία;;;;!!! λίγα ελληνικά δε βλάπτουν, Έλληνες είμαστε!). Δικαίωμά σου λοιπόν να πάρεις ή να μην ξαναπάρεις το περιοδικό. Το σχόλιό σου όμως για το DVD της Ίου ήταν πραγματικά κάτι που μας έφτιαξε τη διάθεση, μια και μόνο για αστείο μπορεί να εκληφθεί. Βλέπεις, το συγκεκριμένο DVD είναι ίσως η καλύτερή μας δουλειά και αυτό δεν το λέμε εμείς αλλά δεκάδες e-mails αναγνωστών από Ελλάδα και εξωτερικό (στη διάθεση όποιου το θελήσει) όπου επίσης κυκλοφόρησε με σκοπό την προβολή τόσο του νησιού όσο και του Ελληνικού καλοκαιριού εν γένει.
Το DVD "Ios magic" λοιπόν, ήταν μια πανάκριβη παραγωγή που χρειάστηκε και τη χορηγία του δήμου Ιητών για να πραγματοποιηθεί, άξιζε όμως τον κόπο. Πέρα από τα εξωτερικά γυρίσματα στο νησί, τα υποβρύχια πλάνα είναι γεμάτα δράση: τρεις ροφοί, δύο στήρες, σηκιοί και στο τέλος ένα από τα καλύτερα πλάνα με συναγρίδα που έχουν γυριστεί με κάμερα μαν -προσφέρεται για σύγκριση. Όμως, οκ, μπορεί να μην αγγίζουμε το επίπεδό σου ρε φίλε, δεκτό.
Τα κορίτσια της ταινίας όμως ήταν αναμφισβήτητα "βαρύ πυροβολικό" και αν δε σου άρεσαν, τι να πώ... Μήπως θα ήταν καλύτερα να πας ΜύκονοΚαλή Χρονιά!

Τίμο, είσαι ωραίος ρε! Θα σου φτιάξουμε ένα σπέσιαλ πακετάκι νάρθεις τροπικούς να σκοτώσεις όσα κτήνη αντέχει η ψυχούλα σου και... θα τ'αγαπήσεις, ρε μπαγάσα, που θα πάει, χαχαχα.
ωραία απάντηση για έναν επαγγελματία ??μπράβο :)
η κάνοντας αρνητική κριτική είναι down και αγράμματη
η ανεβάζοντας σε στα ύψη είναι up και δέχονται τα συγχαρητήρια σου :)
το δεν γινετε δεν υπαρχει ,το δεν θελω υπαρχει .

petrakis
Ονοματεπώνυμο: petros kapa

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από petrakis » Τετ 04 Ιαν 2012, 14:56

iosub έγραψε:
από petrakis » 9 λεπτά πριν

... και θα ήθελα και κάτι άλλο τρέντυ που κυκοφορεί τώρα τελευταία.. κάτι με την υγεία και το ψάρεμα έχει σχέση,,, δεν θυμάμαι πως το λένε κύριε δημήτρη κάντε ένα research σας παρακαλώ!!

Να φανταστούμε Petrakis ότι αναφέρεσθε στην τελευταία τάση στο σύγχρονο ψαροντούφεκο, το Health Advising??? :?: :-k
ναι αυτό... είχα ξεχάσει πως το λέγαν στην αγγλικήν.. και άμα στο επόμενο τεύχος έχει συνέντευξη από τους ψαγμένους επιστήμονες health advisors του χώρου πιστεύω θα είναι αποθέωση για το περιοδικό...

Άβαταρ μέλους
iosub
Ονοματεπώνυμο: Σώχος Γεώργιος

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από iosub » Τετ 04 Ιαν 2012, 15:20

από timos » 19 λεπτά πριν

tsaounlee έγραψε:
Σε ευχαριστώ πολύ Δημήτρη για την προσφορά!
Απο που περνάω?
Γαμώ τα live που έχεις δεί.Φυσιογνωμικά για ετσι σε έκοβα!

Μεγαλη κουβεντα ανοιγουμε φιλε Γιωργο... Απο την μια πιστευω και γω πως εχει το δικαιωμα ο καθενα να ψαρευει επαγγελματικα και πως ο νομος κανει λαθος που δεν δινει το δικαιωμα αυτο σε μια τοσο επιλεκτικη μορφη αλιειας , απο την αλλη ομως βλεπω οτι απο τον ψαροντουφεκα εχει γινει ζημεια στα μικρα και μεσαια βαθη ,ψαρευοντας πολλα χρονια εχω δει τεραστια διαφορα( αρε που ειναι εκεινες οι στηρες στο πορτο βαλιτσα? )
Οι συνθηκες ειναι δυσκολες για ολους και οταν καποιος το κανει για να επιβιωσει δεν εχω κανενα θεμα , ομως οι περισσοτεροι το εχουν επιλεξει γιατι εχει καλο μεροκαματο ( πολυ καλο θα ελεγα ) και το εκαναν και προ κρισης ...

Τεσπα, μεγαλη κουβεντα που την εχουμε κανει δεκαδες φορες και που οσες φορες και την ξανακανουμε ακρη δεν θα βρουμε ... τζαμπα χαλαμε την καρδια μας και τα τοπικς...

Φιλια σε ολους ... και καλη χρονια ...

Άσε ρε Timos που ο ψαροντουφεκάς και δη ο "ψαρομανάβης" κάνει ζημία στα μικρά & μεσαία βάθη και δεν βλέπεις τα ψάρια που έβλεπες παλιά...

Άμα τα πεις αυτά σε κάτι νεοεισερχόμενους (τα τελευταία 5-8 χρόνια) υπερβαθύτες, αυτούς που με κάποιο μαγικό τρόπο που δεν έχουμε ανακαλύψει εμείς οι πολλοί έχουν τη δυνατότητα να είναι στο νερό 3-4 φορές την εβδομάδα, στην καλύτερη θα σου πουν ότι ψάρια υπάρχουν πάρα πολλά, εκατομύρια, παντού! Εσύ απλά πρέπει να ψαχτείς (αρκετά) περισσότερο για το πώς θα τα ανακαλύπτεις πλέον. Στη χειρότερη θα σε "κράξουν" διαδικτυακά...

Και εγώ από την άλλη, που το προηγούμενο Σάββατο επισκεύθηκα 8 (οκτώ) εξαιρετικές σφυριδοτρυπές που έχω βρει με αίμα τα τελευταία 15 χρόνια, στα ταπεινά 12-22μ και το καλύτερο ψάρι που βρήκα μέσα ήταν ένα ...μουγγρί, πες μου, τι να τους απαντήσω...??

Και να πω ότι δεν είναι καλή εποχή για σφυρίδες, γύρω από τα Χριστούγεννα στα φρύδια του Σαρωνικού. Μάλλον δεν θα τις έψαξα καλά...

Υ.Γ. Το μαμήσαμε το ποστ! Αλλά και ο tsipouroktonos που το ξέθαψε μετά από 4 και κάτι μήνες...
και τα σπίτια πιο λευκά, στου γλαυκού το γειτόνεμα.

timos

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από timos » Τετ 04 Ιαν 2012, 15:37

Με μπερδεψες αρχικα , με το "ασε ρε Τιμο" , νομιζα οτι διαφωνουσες... Ετσι ειναι αλλα σε ποιον να τα πεις ???

Άβαταρ μέλους
hariska

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από hariska » Τετ 04 Ιαν 2012, 15:59

DKollias έγραψε:
tsipouroktonos έγραψε:Επιτρέψτε μου κύριε Κόλλια να εκφράσω την άποψη μου για τα βιδεάκια tου περιοδικού deep συγκεκριμένα, όπου δεν είναι και η καλητερη.
Προσωπικά δεν θα εμπενα καν στον κόπο, να πάω στο περίπτερο και να αγωράσω το εν λόγο DVD ακόμα και ήταν κοστίζε όσο μερικά λεπτά. Υπάρχουν ερασιτέχνες με πολυ ποιοτική δουλιά που μιραζοντε της κατασκευές εντελώς δωρεάν.

κρίνοντας από το παραπάνω βίντεο (αν εξερεσουμε τα θηράματα) είναι από τα ποιο κακογραμένα βίντεο στον χώρο των περιοδικών.

Ένα αλο πρόσφατο παραδιγμα πόλης κακής ποιότητας είναι στο τευφχος του Augoustou (τεύχος 80) που διαδραματίζετε στην ΙΌ. Εκτώς του ότι η "ταινία" ήταν πόλη μικρής διαρκίας, την περισσότερη ώρα μας ξεναγούσε στο νησι, διχνοντα μας clubs αλλά και καμάκι σε τουρίστριες! Η "ταινία" μας έκανε να γελάσουμε, το ομολογώ! Όμως αργότερα με ενόχλησε ιδιετερα όταν σκέφτηκα ότι την πλήρωσα για να την αποχτήσω. Σε γενικές γραμες το ονομάζω "διακοπές στην ΙΌ"

Δεν υπάρχει καμία απολητος ποιότητα και μου μιαζει περισσότερο για εσχροκερδια παρά για μια σοβαρή δουλειά με θέμα το υποβριχείο κυνήγι (Βλέπε Γιάννη τσιλιβακό).

και ναι, μου φενετε περισότερο για "πάω για ψάρεμα και πουλάω και τα βίντεo μου άμα λαχεί". Όπου και σε αυτό το σημείο υπάρχουν απίστευτα μοναδικά πλάκα στο youtube και μάλιστα από ερασιτέχνες!

καλά όσα γραφοντε η λεγοντε, αλλά η θεωρία με την πράξη έχει αχαληνοτη μεγάλη διάφορα!

Δεν χριαζετε να μου απαντήσετε η να μου εξηγήσετε κάτι. γράφω ως πρώην αναγνώστης με το θάρος και το δικαίωμα της γνώμης μου.

Δημήτρης
Φίλε Δημήτρη

Η γνώμη σου σεβαστή, όπως και κάθε άλλου μέλους του φόρουμ ή αναγνώστη. Εξ άλλου τα έχουμε ξαναπεί, τα φόρουμ είναι κάτι σαν σύγχρονα καφενεία: ο καθένας λέει το μακρύ του και το κοντό του και καλό είναι να μην τους δίνουμε μεγάλη σημασία, ειδικά όταν ενέχεται κακή προαίρεση. Όπως π.χ. όταν χρησιμοποιούνται εκφράσεις όπως "αισχροκέρδεια", κ.λ.π. (εσχροκερδία;;;;!!! λίγα ελληνικά δε βλάπτουν, Έλληνες είμαστε!). Δικαίωμά σου λοιπόν να πάρεις ή να μην ξαναπάρεις το περιοδικό. Το σχόλιό σου όμως για το DVD της Ίου ήταν πραγματικά κάτι που μας έφτιαξε τη διάθεση, μια και μόνο για αστείο μπορεί να εκληφθεί. Βλέπεις, το συγκεκριμένο DVD είναι ίσως η καλύτερή μας δουλειά και αυτό δεν το λέμε εμείς αλλά δεκάδες e-mails αναγνωστών από Ελλάδα και εξωτερικό (στη διάθεση όποιου το θελήσει) όπου επίσης κυκλοφόρησε με σκοπό την προβολή τόσο του νησιού όσο και του Ελληνικού καλοκαιριού εν γένει.
Το DVD "Ios magic" λοιπόν, ήταν μια πανάκριβη παραγωγή που χρειάστηκε και τη χορηγία του δήμου Ιητών για να πραγματοποιηθεί, άξιζε όμως τον κόπο. Πέρα από τα εξωτερικά γυρίσματα στο νησί, τα υποβρύχια πλάνα είναι γεμάτα δράση: τρεις ροφοί, δύο στήρες, σηκιοί και στο τέλος ένα από τα καλύτερα πλάνα με συναγρίδα που έχουν γυριστεί με κάμερα μαν -προσφέρεται για σύγκριση. Όμως, οκ, μπορεί να μην αγγίζουμε το επίπεδό σου ρε φίλε, δεκτό.
Τα κορίτσια της ταινίας όμως ήταν αναμφισβήτητα "βαρύ πυροβολικό" και αν δε σου άρεσαν, τι να πώ... Μήπως θα ήταν καλύτερα να πας Μύκονο; :D
Καλή Χρονιά!

Τίμο, είσαι ωραίος ρε! Θα σου φτιάξουμε ένα σπέσιαλ πακετάκι νάρθεις τροπικούς να σκοτώσεις όσα κτήνη αντέχει η ψυχούλα σου και... θα τ'αγαπήσεις, ρε μπαγάσα, που θα πάει, χαχαχα.
ΧΑΧΑΧΑΧΑ ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΟ!!!
Τη γουστάρισα την απάντηση όσο λίγα πράματα μέσα στα φόρα τόσα χρόνια!!!!
ΜΠΡΑΒΟ!!!
Δηλαδή τι πρέπει να γίνει; Επειδή είναι επαγγελματίας να το ράψει και να γλύψει τον "πελάτη" ο οποίος "έχει πάντα δίκιο"; :D

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ!!
Πάω να ψάξω να βρω το DVD να το ξαναδώ!

thumps up D!!

Υ.Γ. ΘΕΛΩ ΣΤΟΡΥ ΜΕ ΚΑΡΤΕΡΗ ΤΩΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ...

Άβαταρ μέλους
Prwtaris
Ονοματεπώνυμο: Δημήτρης Να μη σε νoιάζογλου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Prwtaris » Τετ 04 Ιαν 2012, 16:51

[quote="hariskaΧΑΧΑΧΑΧΑ ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΟ!!!
Τη γουστάρισα την απάντηση όσο λίγα πράματα μέσα στα φόρα τόσα χρόνια!!!!
ΜΠΡΑΒΟ!!!
Δηλαδή τι πρέπει να γίνει; Επειδή είναι επαγγελματίας να το ράψει και να γλύψει τον "πελάτη" ο οποίος "έχει πάντα δίκιο"; :D

.[/quote]

+1 :hello:
| tsaounlee: Αγαπάει Πτηνό.....

ΔΕΝ γράφτηκα 17 Νοέμβρη

Άβαταρ μέλους
gavros7
Ονοματεπώνυμο: antonakakis chris

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από gavros7 » Τετ 04 Ιαν 2012, 17:01

mr D μας ταξιδευης συνέχισε έτσι ....περιμένω new περιοδικό και dvd :hello: :hello:
<<ΑΝΑΚΑΙΝΙΣΕΙΣ-ΑΝΑΚΑΤΑΣΚΕΥΕΣ >>ΑΝΤΩΝΑΚΑΚΗΣ <<ΔΙΑΜΟΡΦΩΣΗ ΑΠΟΠΕΡΑΤΩΣΗ> http://www.facebook.com/profile.php?id=100001935428389>

Άβαταρ μέλους
DKollias
Ονοματεπώνυμο: Dimitris Kollias

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από DKollias » Τετ 04 Ιαν 2012, 18:24

Ευχαριστώ για τα καλά σχόλια λεβέντες. Η αλήθεια είναι ότι το όλο θέμα μου άνοιξε την όρεξη και ξαναείδα το επίμαχο DVD. Ωραίο! Την ώρα λοιπόν που το έβλεπα σκέφτηκα το εξής:

Οι δέκα πρώτοι που θα στείλουν e-mail στο info@deep.gr θα παραλάβουν δωρεάν το τεύχος Αυγούστου με το DVD "Ios Magic, ψαροτούφεκο στους τροπικούς του Αιγαίου".

Μην ξεχάσετε τη διεύθυνσή σας!

Επιστροφή στο “Νεα προϊόντα, Διαφήμιση”