BlackOuts (BO) and Sambas

Προπονητική,διατροφή,..........
Άβαταρ μέλους
kabouras
Ονοματεπώνυμο: Kabouras

Re: BlackOuts (BO) and Sambas

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από kabouras » Παρ 12 Αύγ 2016, 15:31

sparos έγραψε:Ρε θάλασσα επιμένεις να μιλάς για μοναχικό ψαρεμα

Άσε μπας και σωθεί κανένας γιατί με την δική προτροπή θα πνίγει κανένας και θα το έχεις κρίμα στο λαιμό σου

Φτάνει πια
επειδή εσύ και ο Νικήτας βουτάτε μόνοι σας δεν πάει να πει ότι είναι και καλό
και εμείς την κάνουμε την μαλάκια αλλά δεν το διαφημίζουμε

Και ο πουλίκακός πίνει πρέζα χρόνια και δεν έπαθε τίποτα ακόμα. ....άρα δεν τρέχει τίποτα να πιει και κανένας άλλος

Είσαι μεγάλος αρκετά για vα ξέρεις πότε πρέπει να σωπασεις
καταντά βλακεια η επιμονή σου
:good:
https://www.youtube.com/watch?v=JMJXvsCLu6s

ΥΓ sparos δεv θα βγαλεις ακρη με τηv συγκεκριμεvη περιπτωση. Για vα ηταv υπερ του συvτροφικου ψαρεματος θα επρεπε vα ημασταv ολοι οι υπολοιποι αvτιθετοι σε αυτο... καθαρη αvτιδραση στηv κοιvη λογικη κ αποψη για όλα

Άβαταρ μέλους
underworld
Ονοματεπώνυμο: Δημήτρης Γκίκας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από underworld » Παρ 12 Αύγ 2016, 16:55

sparos και kabouras με στεναχώρησαν πολύ αυτά που γράψατε. Τουλάχιστον ο sparos ζήτησε συγνώμη.
Είναι απαράδεκτο να μιλάμε έτσι μεταξύ μας. Απαράδεκτο εντελώς.

Μπορεί να διαφωνούμε, ας διαφωνούμε όσο θέλουμε. Αλλά τέτοιες κουβέντες δεν χωράνε εδώ. Αν σας έρχεται να γράψετε με αυτό τον τρόπο σε άλλο μέλος, θυμηθείτε το, γιατί είναι η στιγμή που η συζήτηση έχει τελειώσει και το καλύτερο είναι να μην τη συνεχίσετε. Τίποτα θετικό δε βγήκε γράφοντας έτσι. Ζημιά μόνο κάνετε στη συντροφιά και το παρεϊστικο κλίμα που χτίζουμε όλοι.

Ας μείνουμε σε επίπεδο απόψεων χωρίς αιχμές επί προσωπικού.

Άβαταρ μέλους
thalassa50
Ονοματεπώνυμο: jiannis petropoulos

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από thalassa50 » Παρ 12 Αύγ 2016, 17:51

sparos έγραψε:καλημέρα από την όμορφη Κρήτη

θάλασσα εχθές σου έγραψα κάτω από την επήρεια της κρητικής ρακής και ίσως ήμουν λίγο απότομος.
ζητώ συγνώμη

παρόλα αυτά η μοναδική αλλαγή που θα έκανα είναι ο τρόπος μου και το παράδειγμα που έδωσα.
καταρχήν δεν είχα σκοπό πλέον να συμετάσχω σε θέματα και τοπικς αυτού του τύπου για λόγους που αφορούν εμένα και μόνον
απαντώ μόνο και μόνο γιατί διαστρεβλώνονται τα γραπτά μου
πουθενά δεν προτρέπω για μοναχικό ψάρεμα ,όποιος αυτό κατάλαβε να κάνει τον κόπο να διαβάσει αυτά που γράφω εγώ και όχι απαντήσεις αλλονών
Δεν θα μακρηγορήσω διότι δεν θα βγει τίποτες και πάλι θα αρχίσουν τα όργανα :)

viewtopic.php?f=32&t=56134&hilit=iosub&start=90

υγ.2 για τον φίλο kaboyras ??ουδέν σχόλιον,είναι γνωστή η αντιπάθεια του προς εμένα :)
το δεν γινετε δεν υπαρχει ,το δεν θελω υπαρχει .

adreasbit

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από adreasbit » Σάβ 13 Αύγ 2016, 11:46

Έχουμε μπερδέψει την ελεύθερη κατάδυση και την ελεύθερη κατάδυση για ψαροντούφεκο ,
ψάχνουμε να βρούμε λόγους να ''συμφιλιωθούμε'' με την υποξία ,
όλο αυτό γιατί ?

Δεν θα έχουμε πάντα κοντά μας ένα φύλακα να μας φυσήξει στην μούρη.
Το ζευγάρι σώζει ?
όχι πάντα ,
χωνέψτε το πάντα εκεί κάτω θα είμαι εγώ και μόνο εγώ , ΜΟΝΟΣ .

θα παίρνουμε από το ψαροντούφεκο αυτά που θέλει να μας δώσει με το σταγονόμετρο και με αμέριστη υπομονή .

Μην προσπαθείτε με έμμεσα μέσα να αποκτήσετε αυτό που κάποιοι το έχουν αποκτήσει γιατί είναι φτιαγμένοι για αυτό , αλλά και έχουν βγάλει λέπια .

Το ψαροντούφεκο θέλει δυστυχώς πάρα πολύ χρόνο συνεχόμενα για αυτό και μόνο.

Οτιδήποτε επικουρικό (εκτός της διατροφή) του ψαροντούφεκου που ''προσφέρει'' , θα έλεγα ότι είναι επικίνδυνο αλλά και ουτοπικό.

Πρέπει να καταλάβουμε ότι έχουμε να κάνουμε με κυνήγι το όποιο μας βάζει σε μια νέα κατάσταση διαχείρισης κάθε φορά .

Κάθε βουτιά είναι κάτι νέο άρα μόνο η επανάληψη με το κυνήγι θα μας δώσει το κάτι λίγο παραπάνω .

Το αίσθημα της αυτοσυντηρήσεως που θα αποκτάμε είναι μεγάλο πλεονέκτημα και δεν υπάρχει κανένας να μας το διδάξει.

Εδώ θα έρχεται η λογική και θα μας βάζει να κάνουμε ένα καμπακ του πλάνου που είχαμε στις βουτιές μας και πόσο παρεκκλίναμε από αυτό ,
η αυτοκριτική βασικό , δεν μπορούμε όλοι να γίνουμε ''εναερίτες'' ,

μέχρι εδώ μπορώ ,
όχι παραπάνω ,
τέλος.

Άβαταρ μέλους
Νίκος Ευθυμίου
Ονοματεπώνυμο: Νίκος Ευθυμίου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Νίκος Ευθυμίου » Παρ 19 Αύγ 2016, 20:46

Στεναχωριέμαι διότι ακόμα μιλάμε για ''όρια'',''ρηχά'',''καλή φυσική κατάσταση''και ''σύνεση''.
Φοβάμαι ρε παιδιά πως ΔΕΝ υπάρχουν όρια,αλλά και αν υπάρχουν,δεν τα ξέρουμε-ο καθένας για τον εαυτό του(πρώτος εγώ!)
Αντιλαμβάνομαι πως διαφωνείτε αρκετοί,αλλά δυστυχώς η πραγματικότητα διαψευδει....
Ολοι αυτοί που έφυγαν πιστεύοντας πως κινούνται μέσα στα ''όρια''θα μπορούσαν να μας πούν εκ των υστέρων πως έκαναν λάθος,αλλά τώρα τα λένε μόνο μεταξύ τους...

Καλές βουτιές!
(μόνο με το σωστό ζευγάρι!)

learner
Ονοματεπώνυμο: learner

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από learner » Τετ 12 Ιούλ 2017, 23:31

Επιστροφή στο “Επιδόσεις και τεχνικές”