BlackOuts (BO) and Sambas

Προπονητική,διατροφή,..........
learner
Ονοματεπώνυμο: learner

BlackOuts (BO) and Sambas

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από learner » Τρί 31 Μαρ 2015, 23:02

Δεν εχω προσεξει εαν υπαρχει αναλογο ποστ αλλα μηπως ειναι καλο να βαζουμε εδω βιντεο με BlackOuts (BO) and Sambas;
Π.χ. ενα βιντεο
https://www.youtube.com/watch?v=s4VfPlNpspc

learner

Re: BlackOuts (BO) and Sambas

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από learner » Σάβ 04 Απρ 2015, 23:30

Αν και εχει παιξει και αλλες φορες :
https://www.youtube.com/watch?v=sgvV40k0kmA

learner

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από learner » Κυρ 05 Απρ 2015, 00:31

Άβαταρ μέλους
Pavlospolo
Ονοματεπώνυμο: Παύλος Τζιαμπάζης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Pavlospolo » Κυρ 05 Απρ 2015, 00:47

Το τελευταίο τρομερό βίντεο ! Δείχνει ακριβώς να καταλάβουμε πόσο σημαντικό είναι το ζευγάρι .Εκεί που για 5 δευτερόλεπτα σε κρατάει πάνω μέχρι να επανέλθεις και σου σώζει την ζωή ενώ αν είσαι μόνος σου πας στον πάτο .Κάτι τόσο απλό και τόσο σωτήριο .
Και οι περισσότεροι λέμε (και εγώ μέσα ) ''εε σε εμένα θα συμβεί..''
Η σοφία αποκτάται μέσω της εμπειρίας , η εμπειρία αποκτάται ΑΠο Τα Ψάρια που ΕΧΑΣΕΣ.

learner

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από learner » Τρί 16 Φεβ 2016, 22:16

learner

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από learner » Πέμ 02 Ιουν 2016, 01:33

Άβαταρ μέλους
thalassa50
Ονοματεπώνυμο: jiannis petropoulos

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από thalassa50 » Πέμ 02 Ιουν 2016, 02:34

learner έγραψε:Δεν εχω προσεξει εαν υπαρχει αναλογο ποστ αλλα μηπως ειναι καλο να βαζουμε εδω βιντεο με BlackOuts (BO) and Sambas;
Π.χ. ενα βιντεο
https://www.youtube.com/watch?v=s4VfPlNpspc
Εδώ κανείς πρωταθλητισμό οπου τραβας τον οργανισμό στα άκρα για παγκόσμια πρωτια έχοντας ένα σορό δύτες ασφαλείας δίπλα σου και όχι ερασυτεχνικο ψαροτούφεκο για ένα ψάρι
Τώρα αν κάποιος σωνει και καλά και πάση θυσία πρέπει να πιάσει το ψάρι παίζοντας κορόνα γράμματα την ζωή του ?????τότε ........... :hello:
το δεν γινετε δεν υπαρχει ,το δεν θελω υπαρχει .

Άβαταρ μέλους
thalassa50
Ονοματεπώνυμο: jiannis petropoulos

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από thalassa50 » Πέμ 02 Ιουν 2016, 02:37

Pavlospolo έγραψε:Το τελευταίο τρομερό βίντεο ! Δείχνει ακριβώς να καταλάβουμε πόσο σημαντικό είναι το ζευγάρι .Εκεί που για 5 δευτερόλεπτα σε κρατάει πάνω μέχρι να επανέλθεις και σου σώζει την ζωή ενώ αν είσαι μόνος σου πας στον πάτο .Κάτι τόσο απλό και τόσο σωτήριο .
Και οι περισσότεροι λέμε (και εγώ μέσα ) ''εε σε εμένα θα συμβεί..''
Όποιος πάει με αυτό στο μυαλό για ψάρεμα ????τι να πω ????μη το πάρεις προσωπικά αλλά ?????
το δεν γινετε δεν υπαρχει ,το δεν θελω υπαρχει .

learner

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από learner » Πέμ 11 Αύγ 2016, 22:33

sparos

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από sparos » Πέμ 11 Αύγ 2016, 22:59

Ρε θάλασσα επιμένεις να μιλάς για μοναχικό ψαρεμα

Άσε μπας και σωθεί κανένας γιατί με την δική προτροπή θα πνίγει κανένας και θα το έχεις κρίμα στο λαιμό σου

Φτάνει πια
επειδή εσύ και ο Νικήτας βουτάτε μόνοι σας δεν πάει να πει ότι είναι και καλό
και εμείς την κάνουμε την μαλάκια αλλά δεν το διαφημίζουμε

Και ο πουλίκακός πίνει πρέζα χρόνια και δεν έπαθε τίποτα ακόμα. ....άρα δεν τρέχει τίποτα να πιει και κανένας άλλος

Είσαι μεγάλος αρκετά για ξέρεις πότε πρέπει να σωπασεις
καταντά βλακεια η επιμονή σου

Άβαταρ μέλους
panos kazazis
Ονοματεπώνυμο: panos kazazis

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από panos kazazis » Παρ 12 Αύγ 2016, 00:00

καθε ανθρωπος εχει τα δικα του πιστευω στο θεμα ασφαλεια !!!

ο νομος ειναι νομος ποτε χωρις ζευγαρι η αληθεια ειναι αυτη σε αυτο που κανουμε αν και εγω δεν το εχω κανει ποτε σχεδον,,,, βουταω 15 χρονια συστιματικα και εχω παει με αλο ατομο 5 φορες το πολυ και αυτος δεν ηταν γνωστης ......... και ετσι θα πηγαινω αλλα εχω ορια εχω να βουτηξω κατω απο 2 μετρα πανω απο 10 χρονια δεν χρειαστηκε ψαρια εχει αφνονα εχω μουτζωσει απειρους ροφους στηρες συναγριδες κ.λ.π που με χλευαζαν και με λεγαν ελα ελα οταν εγω καρτευα στο μηδεν σε κομενα βραχια ............οχι ελεγα απο μεσα μου και γελουσα αυτα ειναι για αλους ας ερθουν αυτα επανω αν θελουν,, εγω κατω δεν παω και συνεχηζα αυτο που ξερω να κανω τα ψαρια που ξερω να ποιανω ,,εκει που νιωθω σιγουρος καθε μετρο που κατεβενουμε ειναι ενα σχολειο απο μονο του καθε θηραμα το ιδιο καθε βυθος το ιδιο καθε ορατοτιτα το ιδιο καθε εποχη το ιδιο καθε τεχνικη το ιδιο αν εσυ τωρα πας ολα αυτα να τα κανει στα γρηγορα ,,,,,, να ξες κατι δεν θα παει καλα στην καλητερη μια αστοχια η διαφραγματικη σπασμοι λογο σκασιματος,,μικροατυχηματα π.χ και στην χειροτερη υποξιες και τοσα αλλα !!

θα με πεις τωρα τοσα καλα τουφεκια πως χαθηκαν αυτοι χαθηκαν καθαρα γιατι δεν ειχαν ζευγαρι και καθε μερα δεν ειναι το ιδιο στον οργανισμο,,, γιατι και 10-15 μετρα δεν ειναι λιγα οπως υποστηριζουν μερικοι αλιως ειναι να παταω εκει που ψαρευω π.χ και αλιως να κατεβενω 10 μετρα και δεστετο απο οποια μερια θελετε η αληθεια αυτοι ειναι το βρηκαμε τωρα ακουω αλον ελα μωρε 20 μετρα ρηχα ειναι κ.λ.π αλο παει βγαζει ενα σχολειο και την αλημερα νομιζει ειναι νταπιραν που πας ρε καραμιτρο γαματα αστα ξεφηγα παλι αληθειας αλλααααα !!

θαμε πεις και γιατι να εισαι μονος εστω στα ρηχα αν παθεις κατι παθολογικο δεν βαζω το θεμα υποξια ρηχα ενοω 0-2 μετρα ε αυτο γαμησετα σπανια περιπτωσει γιατι και παλι καποιο καμπανακι παλι θα χτυπησει και ο ευσυνηδειτος θα φυγει η εστω θα βγει εξω κατι τελος παντων αν ειναι μια και εξω τι ναπω δεν ξερω !!!

αρα για μενα δεν το συζηταω καν ποτε μα ποτε χωρις ζευγαρι αυτοι που βουτα βαθεια μα σε καμια περηπτωσει δεν ξες ποτε δεν ξες τιποτα ειναι υπουλο το ξανατονιζω καθε μερα ο οργανισμος δεν ειναι το ιδιο !!

και για τα ρηχα παλι τι να πω απλα μην κανουμε τραγικα πραγματα π.χ να ξαφανηζεσε πισω απο το νησι μονος αυτο δεν ειναι οτι το καλητερο και να θες 3 ωρες κολιμπιτο για να γυρησεις οχι οχι δοξα τον θεο εχει τοσες ευκολες παραλιες σκατζατες που θα κανεις ενα ομορφο ρηχο ψαρεμα και προπαντων ασφαλες και ξεκουραστο και παντα να εχει οσο το δυνατον προσβαση να βγουμε,,,,, το κακο καλο ειναι να το βαζουμε καπου σε μια ακρη στο μυαλο μας μας κανει καλο και λιγος φοβος σε μερικες περιπτωσεις να προνοουμε πριν γινει κατι ..δεν ειμαστε μηχανες αν και αυτες χαλανε καποτε !!! :hello:

αυτα τα λιγα απο μενα ετσι το βλεπω πρωσωπικα αφορμη ηταν αυτο που διαβασα απο τον φιλο τον σπαρο για τον φιλο τον θαλασσα ειχα και ορεξη για γραψιμο εχουμε και αδεια ειμαστε ξεκουρστει χαχαχα να ειστε καλα υγεια πανω απο ολα ευχομαι σε ολους τους φιλους :hello:
ΕΙΜΑΣΤΕ ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ ΡΗΧΟΙ ...... ΟΜΩΣ ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ ΒΑΘΥΤΕΣ ΣΤΟΝ ΤΡΟΠΟ ΣΚΕΨΕΙΣ

---ΛΕΥΤΕΡΙΑ ΣΤΟΝ ΘΕΡΜΑΙΚΟ---

Άβαταρ μέλους
minasevoix
Ονοματεπώνυμο: Παναρετος Μηνας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από minasevoix » Παρ 12 Αύγ 2016, 00:12

Είναι σημαντικό να υπάρχει ζευγάρι στη θάλασσα και να είναι σωστό. Γιατί διαφορετικά μπορεί να σου κάνει ζημια και σε σένα κ στον εαυτό του αν σε χάσει... :hello: οπότε το ιδανικό είναι η βουτιά με ζευγάρι αλλά την στιγμή της βουτιάς να προσέχεις σαν να είσαι μόνος!

manos44

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από manos44 » Παρ 12 Αύγ 2016, 01:22

panos kazazis έγραψε:καθε ανθρωπος εχει τα δικα του πιστευω στο θεμα ασφαλεια !!!

ο νομος ειναι νομος ποτε χωρις ζευγαρι η αληθεια ειναι αυτη σε αυτο που κανουμε αν και εγω δεν το εχω κανει ποτε σχεδον,,,, βουταω 15 χρονια συστιματικα και εχω παει με αλο ατομο 5 φορες το πολυ και αυτος δεν ηταν γνωστης ......... και ετσι θα πηγαινω αλλα εχω ορια εχω να βουτηξω κατω απο 2 μετρα πανω απο 10 χρονια δεν χρειαστηκε ψαρια εχει αφνονα εχω μουτζωσει απειρους ροφους στηρες συναγριδες κ.λ.π που με χλευαζαν και με λεγαν ελα ελα οταν εγω καρτευα στο μηδεν σε κομενα βραχια ............οχι ελεγα απο μεσα μου και γελουσα αυτα ειναι για αλους ας ερθουν αυτα επανω αν θελουν,, εγω κατω δεν παω και συνεχηζα αυτο που ξερω να κανω τα ψαρια που ξερω να ποιανω ,,εκει που νιωθω σιγουρος καθε μετρο που κατεβενουμε ειναι ενα σχολειο απο μονο του καθε θηραμα το ιδιο καθε βυθος το ιδιο καθε ορατοτιτα το ιδιο καθε εποχη το ιδιο καθε τεχνικη το ιδιο αν εσυ τωρα πας ολα αυτα να τα κανει στα γρηγορα ,,,,,, να ξες κατι δεν θα παει καλα στην καλητερη μια αστοχια η διαφραγματικη σπασμοι λογο σκασιματος,,μικροατυχηματα π.χ και στην χειροτερη υποξιες και τοσα αλλα !!

θα με πεις τωρα τοσα καλα τουφεκια πως χαθηκαν αυτοι χαθηκαν καθαρα γιατι δεν ειχαν ζευγαρι και καθε μερα δεν ειναι το ιδιο στον οργανισμο,,, γιατι και 10-15 μετρα δεν ειναι λιγα οπως υποστηριζουν μερικοι αλιως ειναι να παταω εκει που ψαρευω π.χ και αλιως να κατεβενω 10 μετρα και δεστετο απο οποια μερια θελετε η αληθεια αυτοι ειναι το βρηκαμε τωρα ακουω αλον ελα μωρε 20 μετρα ρηχα ειναι κ.λ.π αλο παει βγαζει ενα σχολειο και την αλημερα νομιζει ειναι νταπιραν που πας ρε καραμιτρο γαματα αστα ξεφηγα παλι αληθειας αλλααααα !!

θαμε πεις και γιατι να εισαι μονος εστω στα ρηχα αν παθεις κατι παθολογικο δεν βαζω το θεμα υποξια ρηχα ενοω 0-2 μετρα ε αυτο γαμησετα σπανια περιπτωσει γιατι και παλι καποιο καμπανακι παλι θα χτυπησει και ο ευσυνηδειτος θα φυγει η εστω θα βγει εξω κατι τελος παντων αν ειναι μια και εξω τι ναπω δεν ξερω !!!

αρα για μενα δεν το συζηταω καν ποτε μα ποτε χωρις ζευγαρι αυτοι που βουτα βαθεια μα σε καμια περηπτωσει δεν ξες ποτε δεν ξες τιποτα ειναι υπουλο το ξανατονιζω καθε μερα ο οργανισμος δεν ειναι το ιδιο !!

και για τα ρηχα παλι τι να πω απλα μην κανουμε τραγικα πραγματα π.χ να ξαφανηζεσε πισω απο το νησι μονος αυτο δεν ειναι οτι το καλητερο και να θες 3 ωρες κολιμπιτο για να γυρησεις οχι οχι δοξα τον θεο εχει τοσες ευκολες παραλιες σκατζατες που θα κανεις ενα ομορφο ρηχο ψαρεμα και προπαντων ασφαλες και ξεκουραστο και παντα να εχει οσο το δυνατον προσβαση να βγουμε,,,,, το κακο καλο ειναι να το βαζουμε καπου σε μια ακρη στο μυαλο μας μας κανει καλο και λιγος φοβος σε μερικες περιπτωσεις να προνοουμε πριν γινει κατι ..δεν ειμαστε μηχανες αν και αυτες χαλανε καποτε !!! :hello:

αυτα τα λιγα απο μενα ετσι το βλεπω πρωσωπικα αφορμη ηταν αυτο που διαβασα απο τον φιλο τον σπαρο για τον φιλο τον θαλασσα ειχα και ορεξη για γραψιμο εχουμε και αδεια ειμαστε ξεκουρστει χαχαχα να ειστε καλα υγεια πανω απο ολα ευχομαι σε ολους τους φιλους :hello:
Πες τα ρε Πάνο, από τα πιο σωστά που έχω διαβάσει εδώ και μέρες.
Ολόσωστος :good:

sparos

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από sparos » Παρ 12 Αύγ 2016, 08:31

καλημέρα από την όμορφη Κρήτη

θάλασσα εχθές σου έγραψα κάτω από την επήρεια της κρητικής ρακής και ίσως ήμουν λίγο απότομος.
ζητώ συγνώμη

παρόλα αυτά η μοναδική αλλαγή που θα έκανα είναι ο τρόπος μου και το παράδειγμα που έδωσα.

ccho

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ccho » Παρ 12 Αύγ 2016, 11:30

Μπραβο στον Καζαζη πες τα Χρυσοστομε...το παραπονο μου ειναι οτι απο χομπυ εχει καταντησει επιδειξη εξοπλισμου επιδοσεων κ.τ.λ. ....λες και κανουμε Ολυμπιακους Αγωνες...

Συγνωμη αν σας προβληματισα αλλα ετσι εχουν τα πραγματα....καλυτερα αψαρος παρα τα παιδια μου χωρις πατερα....

Επιστροφή στο “Επιδόσεις και τεχνικές”