ΓΥΝΑΙΚΕΊΟ ΣΎΣΤΗΜΑ ΟΎΡΗΣΗΣ HELP!

Ψαροτούφεκο, πέδιλα, στολή, σημαδούρα, λάστιχα, βέργες και πατέντες.
Oriana
Ονοματεπώνυμο: Ουρανια Αρσενιαδου

ΓΥΝΑΙΚΕΊΟ ΣΎΣΤΗΜΑ ΟΎΡΗΣΗΣ HELP!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Oriana » Σάβ 04 Απρ 2020, 22:16

Παιδιά καλησπέρα.Ως γυναίκα προβληματίζομαι με το κατούρημα στη στολή.Ξερω ότι δεν είναι και ότι καλύτερο αλλά εσείς οι άντρες με μια δυο πατεντουλες και καθετήρες μπορείτε να το κάνετε μια χαρά όταν η φύση σας καλεί.Εμεις οι γυναίκες όμως τι κάνουμε?? Ιδού η απορία! Υπάρχει κάποια γυναίκα εδώ με το ίδιο πρόβλημα με μένα ή έστω και άντρες που να ξέρουν ή να έχουν δει καμία λύση από φίλες??
:D :-k
ΝΑΙ ΡΕ είμαι γυναίκα ψαρεύω και μ'αρεσει

Άβαταρ μέλους
KOSTAS STI
Ονοματεπώνυμο: ΜΟΥΡΑΤΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

Re: ΓΥΝΑΙΚΕΊΟ ΣΎΣΤΗΜΑ ΟΎΡΗΣΗΣ HELP!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από KOSTAS STI » Σάβ 04 Απρ 2020, 22:27

Oriana έγραψε:
Σάβ 04 Απρ 2020, 22:16
Παιδιά καλησπέρα.Ως γυναίκα προβληματίζομαι με το κατούρημα στη στολή.Ξερω ότι δεν είναι και ότι καλύτερο αλλά εσείς οι άντρες με μια δυο πατεντουλες και καθετήρες μπορείτε να το κάνετε μια χαρά όταν η φύση σας καλεί.Εμεις οι γυναίκες όμως τι κάνουμε?? Ιδού η απορία! Υπάρχει κάποια γυναίκα εδώ με το ίδιο πρόβλημα με μένα ή έστω και άντρες που να ξέρουν ή να έχουν δει καμία λύση από φίλες??
:D :-k
αυτο ειναι λιγο σπαζοκεφαλια για μας!! :-k
για να μας δω ρε σαινια!
θα βρουμε καμια λυση της κοπελας? :rules: ειναι ευκαιρια τωρα να βρουμε κατι ,να περναει και η ωρα !! :grin:
Θελω το αυτοκινητο μου γρηγορο,την γυναικα μου καυτη και την μπυρα μου παγωμενη !!!

Lonestar

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Lonestar » Σάβ 04 Απρ 2020, 22:49

ισως ειναι εντελοσ χαζο σαν ιδεα... αλλα πρόσφατα το πέτυχα στο ιντερνετ και τωρα μου έκανε κλικ. με καποια επεξεργασια και της στολης οπως κανουμε εμεις.

https://www.aliexpress.com/item/4000101 ... hweb201603_

Άβαταρ μέλους
stelarasA'MAK

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από stelarasA'MAK » Σάβ 04 Απρ 2020, 23:11

KOSTAS STI έγραψε:
Σάβ 04 Απρ 2020, 22:27
Oriana έγραψε:
Σάβ 04 Απρ 2020, 22:16
αυτο ειναι λιγο σπαζοκεφαλια για μας!! :-k
για να μας δω ρε σαινια!
θα βρουμε καμια λυση της κοπελας? :rules: ειναι ευκαιρια τωρα να βρουμε κατι ,να περναει και η ωρα !!
Με έχει απασχολήσει στο παρελθόν...απλώς εγκυκλοπαιδικά!!!! :D
Λογικά δεν παίζει λύση..
Το καλοκαίρι οκ, αφήνουμε να μπει νερό και οκ...
Το χειμώνα επειδή η.. κλασσική.. τσουτσιερα δεν με βολεύει και προς το παρόν δεν θέλω να ανακατευτω με.. αναλώσιμα, κλασσική λύση τα... βραχια..
Σκέψου το.... :grin:
Καλύτερα στα 72 η σύνταξη..να προλάβει να πήξει το μυαλό..γιατί στα 68 θα την τρώγαμε σε μηχανάκια και μπύρες....

Lonestar

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Lonestar » Σάβ 04 Απρ 2020, 23:32

εντελώς* το είδα και μου βγήκαν τα μάτια! :D

Άβαταρ μέλους
takis o fetas
Ονοματεπώνυμο: Παναγιώτης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από takis o fetas » Κυρ 05 Απρ 2020, 08:08

Με μια γρήγορη ματιά βρήκα αυτό αλλά το θεωρώ πανάκριβο..
https://www.she-p.com/
Real eyes,realize,real lies..

Άβαταρ μέλους
Exterminator
Ονοματεπώνυμο: Giorgos Sanidas

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Exterminator » Πέμ 04 Ιουν 2020, 01:54

Αυτό που πρότεινε ο Λώνεστάρ σίγουρα δε θα σου κάνει γιατί θα πιέζετε από την πίεση της ουράς του σακακιού τηςστολής και θα κλείνει, πάλι θα σου φεύγουν μέσα.
Βαρέθηκα να κάνω πλούσια την Rochester και πειραματίστηκα με κάτι παρόμοιο ανδρικό στο οποίο τοποθετούσα το μόριο εντός αλλά όπως είπα έκλεινε. Τελικά με λίγη βοήθεια από τα sex shop ένα μυστήριο λαστιχομόριο και κομματάκι σωληνάκι έλυσα το θέμα μου
Αυτό που προτείνει ο τάκης μου φαίνεται λειτουργικότατο μεν αυτό το χονδρό σωληνοειδές σχήμα δείχνει να είναι σκληρό και να παραμένει άκαμπτο ώστε να κρατά ελεύθερα την ροή.
Αλλά όπως είπε πανάκριβο..
Θα δοκίμαζα πατέντα με ένα σωληνάκι inox ένα σκληρό πλαστικό σωληνάκι μια χονδρή φλάτζα και εποξική κόλλα δυο συστατικών ώστε να φτιάξω παρόμοιο σύστημα.

dimitrikotz

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από dimitrikotz » Πέμ 04 Ιουν 2020, 13:44

Αν είναι καλοκαίρι, κάνε αυτό που κάνω εγώ, κατέβασμα του παντελονιού στο νερό (με ελαφρώς μεγαλύτερη δυσκολία λόγω φυσιολογίας) και κάνεις την δουλειά σου. Τώρα αν είναι χειμώνας, εκεί όντως υπάρχει πρόβλημα. Εγώ βγαίνω στα βράχια, κάτι που με ταλαιπωρεί πολύ ιδιαίτερα αν είμαι σε κοφτή ακτογραμμή, ή έχει καιρό. Η όλη διαδικασία με τις χοντρές στολές είναι σκέτος μπελάς, άσε που μόλις ξαναμπείς στο νερό, θες πάλι να ουρήσεις! Πάντως δεν συνιστάται με τίποτα η διούρηση εντός στολής.

brwmogazos
Ονοματεπώνυμο: Δημητρης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από brwmogazos » Πέμ 04 Ιουν 2020, 16:45

+1
Και εγω μια απο τα ιδια. Το χειμωνα βγαινω στα βραχια με την δυσκολια της κοφτης ακτογραμμης και βγαζω ζωνη, σηκωνω σακακι και τα αμολαω.

Το καλοκαίρι πάλι βγάινω στα ρηχά ξηλωνω ζωνη, σηκωνω σακακι και τα αμολαω μεσα στο νερο.....

Το χειροτερο μου ειναι πως μετα απο εντονο κολυμπητο, μολις ρουφιξεις 2-3 καλες γουλιες νερο, μπορει να σουρθει μετα απο λιγα λεπτα ΞΑΝΑ... :banghead: :banghead: :banghead:
Δημητρης

dimitrikotz

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από dimitrikotz » Πέμ 04 Ιουν 2020, 19:21

brwmogazos έγραψε:
Πέμ 04 Ιουν 2020, 16:45
+1
Και εγω μια απο τα ιδια. Το χειμωνα βγαινω στα βραχια με την δυσκολια της κοφτης ακτογραμμης και βγαζω ζωνη, σηκωνω σακακι και τα αμολαω.

Το καλοκαίρι πάλι βγάινω στα ρηχά ξηλωνω ζωνη, σηκωνω σακακι και τα αμολαω μεσα στο νερο.....

Το χειροτερο μου ειναι πως μετα απο εντονο κολυμπητο, μολις ρουφιξεις 2-3 καλες γουλιες νερο, μπορει να σουρθει μετα απο λιγα λεπτα ΞΑΝΑ... :banghead: :banghead: :banghead:
Φίλε χωρίς πλάκα, μου' χει τύχει χειμώνα να βγώ έξω να ουρήσω αφού το καθυστέρησα όσο δεν πήγαινε, και μετά από όλη την ταλαιπωρία, αμέσως μόλις ξαναμπήκα ήθελα πάλι να ουρήσω!!! Μαρτύριο.

brwmogazos
Ονοματεπώνυμο: Δημητρης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από brwmogazos » Παρ 05 Ιουν 2020, 14:29

dimitrikotz έγραψε:
Πέμ 04 Ιουν 2020, 19:21
brwmogazos έγραψε:
Πέμ 04 Ιουν 2020, 16:45
+1

Φίλε χωρίς πλάκα, μου' χει τύχει χειμώνα να βγώ έξω να ουρήσω αφού το καθυστέρησα όσο δεν πήγαινε, και μετά από όλη την ταλαιπωρία, αμέσως μόλις ξαναμπήκα ήθελα πάλι να ουρήσω!!! Μαρτύριο.
Σχετικα με αυτο αποτι καταλαβα επειδη ρουφαω γερες γουλιες απο το μπουκαλι μου, δεν τις απορροφα σωστα ο οργανισμος και καταληγουν σε ουρα. Μαλλον χρειαζεται μικρες γουλιες πιο συχνα παρα 300 ml σε καθε "ρουφηγμα"...
Δημητρης

xareas
Συντονιστής

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από xareas » Παρ 05 Ιουν 2020, 14:50

Τον χειμώνα αποκλειστικά τσουτσουνίθρα και είμαι άρχοντας,κολυμπώ ή κάνω καρτέρι και τα αμολάω.
Ούτε βγες σε βράχια βγάλε κιλά κάνε την δουλειά σου και μετά από λίγο ξανά.
Αυτό που λέτε είναι απολύτως λογικό γιατί είναι φυσιολογική λειτουργία του οργανισμού μας όταν κρυώνει,οι νεφροί ξεκινούν και αποβάλουν περισσότερα ούρα για να γίνει καλύτερη θερμορύθμιση,για αυτο ειναι εντονοτερο τον χειμωνα.
Το έχει εξηγήσει καλύτερα σαν διαδικασία ο Γιατρός σε άλλο ποστ αλλά δεν θυμάμαι ποιο.
Για τις γυναίκες δεν μου είχε πάει ο νους αν υπάρχει κάτι αντίστοιχο σαν προϊόν.
Ψαροντούφεκο και blastbeats ρε μ@#νια.

Sharkrider
Ονοματεπώνυμο: Anestis Kochilas

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Sharkrider » Παρ 26 Ιουν 2020, 15:19

Αν κάνει μια οπή στο σημείο με πατέντα να κλείνει και όλας οπότε να είναι και ασφαλές? θα δουλέψει?

Επιστροφή στο “Εξοπλισμός και φτιάξτο μόνος σου”