Fusion Vs invert roller

Ψαροτούφεκο, πέδιλα, στολή, σημαδούρα, λάστιχα, βέργες και πατέντες.
Pathakias
Ονοματεπώνυμο: Antonis Pomonis

Fusion Vs invert roller

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Pathakias » Δευ 18 Μαρ 2019, 21:01

Ποιο από τα δύο είναι δυνατότερο;
Έχει ψαρέψει κανείς και τα δύο;

Άβαταρ μέλους
minasevoix
Ονοματεπώνυμο: Παναρετος Μηνας

Ιnvert roller Vs roller

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από minasevoix » Δευ 07 Οκτ 2019, 13:26

Παιδιά γιατί invert roller και όχι κλασικό roller ? Υπάρχει διαφορά στην απόδοση όταν και τα δύο είναι καλοστημένα ή όχι ? Για πείτε :D
Ας αφήσουμε τον φακό στην σημαδούρα
ας συμβάλουμε όλοι με ένα λιθαράκι
ας πιάσουμε το ψάρι έξω από το σπίτι του
ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΑΛΛΟ ΤΡΟΠΟ ΝΑ ΠΡΟΣΤΑΤΕΥΘΕΙ

Άβαταρ μέλους
fiesta1420

Re: Fusion Vs invert roller

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από fiesta1420 » Δευ 07 Οκτ 2019, 18:57

Καλησπέρα, δες το βίντεο του Μπέκα τα λέει όλα. https://youtu.be/BtbhvzjQe4Y
Κάποιοι νομίζουν ότι είμαι θλιμένος,αλλά δέν είμαι. Απλά,εκτιμώ την σιωπή,σ'εναν κόσμο πού δέν σταματάει ποτέ να μιλάει.

Άβαταρ μέλους
minasevoix

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από minasevoix » Δευ 07 Οκτ 2019, 20:14

Το έχω παρακολουθήσει φίλε. Ψάρευα μια περίοδο με arcus st roller 100 και με είχε εντυπωσιάσει πολύ η απουσία ανάκρουσης σχετικά με τα συμβατικά. Αλλά είμαι πνεύμα ανήσυχο και το έδωσα και αυτό :D

Άβαταρ μέλους
ΤΑΙΤΙΝΟΣ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΤΑΙΤΙΝΟΣ » Δευ 07 Οκτ 2019, 20:30

minasevoix έγραψε:Το έχω παρακολουθήσει φίλε. Ψάρευα μια περίοδο με arcus st roller 100 και με είχε εντυπωσιάσει πολύ η απουσία ανάκρουσης σχετικά με τα συμβατικά. Αλλά είμαι πνεύμα ανήσυχο και το έδωσα και αυτό :D
Όλοι έτσι κάπως δεν κάνουμε; :mrgreen:
Πάντως ισχύει κι εδώ ότι το καλύτερο (αυτό που μας γυάλισε και το θελουμε διακαώς )είναι ο εχθρός του καλού (που είχαμε και μια χαρά ψαράκια παίρναμε!)
Εν τέλει, αυτό με το ΄΄σωστά στημένο όπλο΄΄ είναι η ουσία. Θέλει πολύύύ ψάξιμο και δικιμές για να πάρεις τα μέγιστα από ένα όπλο. Και δεν εννοώ σε δύναμη αλλά σε γενική ευχρηστία και ειδική αποτελεσματικότητα... :)
ΤΟ ΝΟΥ ΣΑΣ ΡΕΜΑΛΙΑ!!!
Pescare ergo sum

Άβαταρ μέλους
minasevoix

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από minasevoix » Δευ 07 Οκτ 2019, 22:19

Κοίτα εμένα το μόνο μακρύ όπλο που μου έδινε ψάρια όπως τα κοντά ήταν το raptor το 110 , δεν με απογοήτευσε ποτέ και πάντα έφερνα σπίτι μεζέ είτε μεγάλο είτε μικρό. Και αυτό λοιπόν το έδωσα χθες
για να καταλάβεις τι τρέλα κουβαλάμε :D . Τωρα θελω να δοκιμασω ξύλινο πολυσπαστο και έχω βρει ένα hardtarget 100 \:D/ . Θεωρητικά θα πιάνει τσιπούρες μόνο του και δεν θα χρειάζεται να ξυπνάω χάραμα για να βουτάω, όπως ο kostas sti :D

Άβαταρ μέλους
INTZ
Ονοματεπώνυμο: Κωστας Ιντζογλου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από INTZ » Τρί 08 Οκτ 2019, 10:32

minasevoix έγραψε:Κοίτα εμένα το μόνο μακρύ όπλο που μου έδινε ψάρια όπως τα κοντά ήταν το raptor το 110 , δεν με απογοήτευσε ποτέ και πάντα έφερνα σπίτι μεζέ είτε μεγάλο είτε μικρό. Και αυτό λοιπόν το έδωσα χθες
για να καταλάβεις τι τρέλα κουβαλάμε :D . Τωρα θελω να δοκιμασω ξύλινο πολυσπαστο και έχω βρει ένα hardtarget 100 \:D/ . Θεωρητικά θα πιάνει τσιπούρες μόνο του και δεν θα χρειάζεται να ξυπνάω χάραμα για να βουτάω, όπως ο kostas sti :D
Καλημέρα,υπάρχουν δύο περιπτώσεις ή το παίρνεις και βαράει τέλεια οπότε δεν αλλάζεις ποτέ το παραμικρό,ή το παίρνεις και δε μένεις ικανοποιημένος,τρώς τα νιάτα σου και τα χρήματα σου σε άπειρες δοκιμές και στο τέλος το δίνεις.
Συνήθως αυτοί που βρίσκονται στη δεύτερη κατηγορία καταλήγουμε σε κάποιο από τα προυγούμενα μας όπλα ή και σε κανένα ραυο παθος και φχαριστίομαστε μετά ψάρεμα και όχι δέσιμο σε λάστιχα. :hello: :hello:
Οι καλοί άνθρωποι δεν χρειάζονται νόμους που να τους λένε να φέρονται υπεύθυνα, ενώ οι κακοί πάντα θα βρίσκουν τρόπους γύρω από τους νόμους.
Πλάτωνας

Άβαταρ μέλους
minasevoix

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από minasevoix » Τρί 08 Οκτ 2019, 10:47

Καλημέρα, είναι πολύ σημαντικό όπως γράφεις να δουλέψει το όπλο όπως το αγοράζεις και να μην αρχίσεις τα πειράματα ! Όπως και να χει εγώ έχω βρει την υγειά μου με ένα pathos 82 pro το οποίο δεν το δίνω ποτέ, μου χει δώσει πολύ ψάρι και δε ψαρεύω τρύπα. Φυσικά όταν θέλεις συναγρίδες και μαγιάτικα θα χρειαστείς πιο μακρύ και γρήγορο τουφέκι .

Επιστροφή στο “Εξοπλισμός και φτιάξτο μόνος σου”