Μαλακά πέδιλα για χειμερινό

Ψαροτούφεκο, πέδιλα, στολή, σημαδούρα, λάστιχα, βέργες και πατέντες.
MICHAEL
Ονοματεπώνυμο: Μιχαλης Λαγουδακης

Μαλακά πέδιλα για χειμερινό

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από MICHAEL » Σάβ 29 Δεκ 2018, 16:06

Καλησπέρα σε όλους,θα ήθελα γνώμες όπως λέει ο τίτλος για χειμερινό ψάρεμα. Μην μου πείτε για ανθρακονήματα γιατί έχω. Αυτό που θέλω είναι να αγοράσω καλτσακια για τον χειμώνα (άρα πιο χοντρά) οπότε δεν θα μου κάνουν τα ανθρακονήματα τα οποία τα έχω για το καλοκαίρι, οπότε ψάχνω για μαλακά πέδιλα για ρηχό κολυμπητο μέχρι 10 μέτρα για τώρα τον χειμώνα.
μην βαλεις after shave πριν πας για...

Άβαταρ μέλους
KOSTAS STI
Ονοματεπώνυμο: ΜΟΥΡΑΤΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

Re: Μαλακά πέδιλα για χειμερινό

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από KOSTAS STI » Σάβ 29 Δεκ 2018, 16:13

MICHAEL έγραψε:Καλησπέρα σε όλους,θα ήθελα γνώμες όπως λέει ο τίτλος για χειμερινό ψάρεμα. Μην μου πείτε για ανθρακονήματα γιατί έχω. Αυτό που θέλω είναι να αγοράσω καλτσακια για τον χειμώνα (άρα πιο χοντρά) οπότε δεν θα μου κάνουν τα ανθρακονήματα τα οποία τα έχω για το καλοκαίρι, οπότε ψάχνω για μαλακά πέδιλα για ρηχό κολυμπητο μέχρι 10 μέτρα για τώρα τον χειμώνα.
παρε ενα παπουτσακι μεγαλυτερο και δες την αναρτηση <<μπατιροπεδιλα>>
πολυ μαλακα και διαφανη ,οτι πρεπει για χειμωνιατικα ψαρεματα!! ;)
Θελω το αυτοκινητο μου γρηγορο,την γυναικα μου καυτη και την μπυρα μου παγωμενη !!!

nako

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από nako » Σάβ 29 Δεκ 2018, 18:22

jimshark

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από jimshark » Σάβ 29 Δεκ 2018, 19:24

Εγω εχω τα παραπανω που προτεινει ο φιλος και μετα απο 2 ωρες με σκληρο παπουτσακι σπορά σαμπ με ζοριζουν. Με κατι πλαστικα κρεσι προσταρ χωρις αποσπωμενη λεπιδα σχετικα κοντα ειχα βρει την υγεια μου - τα φορουσα χειμωνα καλοκαιρι με τριαρι καλτσακι - μεχρι που κοπηκαν και ξαναγυρισα στα κλιαρ. 40 ευροπουλα περιπου κανουν για κανα 2 - 3χρονια αντεχουν. Τωρα θα παω να τα ξαναπαρω.

stelios75

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από stelios75 » Σάβ 29 Δεκ 2018, 23:31

cressi gara modular ld με την πρασινη λεπιδα ενα νουμερο μεγαλυτερα.ξεκουραστα ιδανικα για κολυμπητο ..η κ το cressi reaction pro πιο κοντο πλαστικο αλλα μαλακο
την υγεια μας να χουμε να ψαρευουμε!!

Άβαταρ μέλους
manolis
Ονοματεπώνυμο: manolis

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από manolis » Κυρ 30 Δεκ 2018, 15:56

Μακριά από cressi είναι τα χειρότερα ιδιαίτερα για χειμώνα. Είναι σκληρά και άβολα. Τα παπουτσάκια είναι για ιδιαίτερα στενό μακρύ πέλμα και το χειμώνα περιορίζουν τη κίνηση του αίματος στα αγγεία του ποδιού. Οι πλαστικές λεπίδες είναι θεόσκληρες και έχουν θέμα πλαγιολισθήσεως κάτι ιδιαίτερα επιβαρυντικό για τα γόνατα.
Self-determination is but a slogan if the future holds no hope. J.F.K.

yavorsub
Ονοματεπώνυμο: Yavor Ivanov

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από yavorsub » Δευ 31 Δεκ 2018, 14:01

Τα πιο μαλακα πλαστηκα βατραχοπεδιλα εινα : Σαλβήμαρ turn 151 https://www.diveshop.gr/index.php/salvi ... -fins.html , https://www.diveshop.gr/index.php/spora ... -kelp.ητμλ .
Με συγχωρείτε για τα ορθογραφικά λάθη, αλλά είμαι Βούλγαρος.Απο τη Βουλγαρία.Απο τη Βόρεια Βουλγαρία.

stelios75

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από stelios75 » Τρί 01 Ιαν 2019, 20:21

manolis έγραψε:Μακριά από cressi είναι τα χειρότερα ιδιαίτερα για χειμώνα. Είναι σκληρά και άβολα. Τα παπουτσάκια είναι για ιδιαίτερα στενό μακρύ πέλμα και το χειμώνα περιορίζουν τη κίνηση του αίματος στα αγγεία του ποδιού. Οι πλαστικές λεπίδες είναι θεόσκληρες και έχουν θέμα πλαγιολισθήσεως κάτι ιδιαίτερα επιβαρυντικό για τα γόνατα.
καλη χρονια ...φιλε μου με cressi gara modular ψαρευω απο το 2015 χωρις ποτε καποιο προβλημα.πρεπει να σαι αν οχι ο μοναδικος παγκοσμιος σιγουρα ο μοναδικος παντως στην ελλαδα που το λες αυτο για το συγκεκριμενο πτερυγιο καθως η μισοι που βουτανε χρησιμοποιουν αυτα τα πεδιλα με ανετο πελμα και ξεκουραστη λεπιδα σε πολυωρα κολυμπητα και σε αρκετα μεγαλα βαθη κιολας..μαλλον η δεν τα χεις χρησιμοποιησει η εχεις λαθος εκτιμηση

Άβαταρ μέλους
manolis
Ονοματεπώνυμο: manolis

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από manolis » Σάβ 05 Ιαν 2019, 23:39

Κι όμως φίλε μου, τα χρησιμοποιώ από το 2001 χειμώνα - καλοκαίρι κι έχω αλλάξει τρία ζευγάρια. Η άποψή μου είναι ειλικρινής και αληθινή γιατί σχετίζεται με την πραγματική εμπειρία μου και δεν αποσκοπεί σε κάποιο χρηματικό όφελος. Το ότι έχουν πουλήσει πολύ έχει να κάνει ίσως με άλλα θέματα άσχετα με μένα. Δεν νομίζω ότι είναι κακή μια διαφορετική άποψη. Ιδιαίτερα όταν δεν αφορά προώθηση προϊόντων. Όσο για την παγκόσμια έρευνα που έκανες μάλλον δεν έχει γίνει ακόμη.
stelios75 έγραψε:
manolis έγραψε:Μακριά από cressi είναι τα χειρότερα ιδιαίτερα για χειμώνα. Είναι σκληρά και άβολα. Τα παπουτσάκια είναι για ιδιαίτερα στενό μακρύ πέλμα και το χειμώνα περιορίζουν τη κίνηση του αίματος στα αγγεία του ποδιού. Οι πλαστικές λεπίδες είναι θεόσκληρες και έχουν θέμα πλαγιολισθήσεως κάτι ιδιαίτερα επιβαρυντικό για τα γόνατα.
καλη χρονια ...φιλε μου με cressi gara modular ψαρευω απο το 2015 χωρις ποτε καποιο προβλημα.πρεπει να σαι αν οχι ο μοναδικος παγκοσμιος σιγουρα ο μοναδικος παντως στην ελλαδα που το λες αυτο για το συγκεκριμενο πτερυγιο καθως η μισοι που βουτανε χρησιμοποιουν αυτα τα πεδιλα με ανετο πελμα και ξεκουραστη λεπιδα σε πολυωρα κολυμπητα και σε αρκετα μεγαλα βαθη κιολας..μαλλον η δεν τα χεις χρησιμοποιησει η εχεις λαθος εκτιμηση
Self-determination is but a slogan if the future holds no hope. J.F.K.

jimshark

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από jimshark » Κυρ 06 Ιαν 2019, 02:21

Και τα δικα μου κρεσι προσταρ χωρις αποσπωμενη λεπιδα βουτυρο μαλακα ηταν παντως!

Άβαταρ μέλους
INTZ
Ονοματεπώνυμο: Κωστας Ιντζογλου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από INTZ » Κυρ 06 Ιαν 2019, 12:44

Leaderfins υαλόνημα με παπουτσάκι πάθος.
http://spearfish.gr/shop/stereoblades-w ... lass-alga/
Οι καλοί άνθρωποι δεν χρειάζονται νόμους που να τους λένε να φέρονται υπεύθυνα, ενώ οι κακοί πάντα θα βρίσκουν τρόπους γύρω από τους νόμους.
Πλάτωνας

stelios75

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από stelios75 » Κυρ 06 Ιαν 2019, 17:58

manolis έγραψε:Κι όμως φίλε μου, τα χρησιμοποιώ από το 2001 χειμώνα - καλοκαίρι κι έχω αλλάξει τρία ζευγάρια. Η άποψή μου είναι ειλικρινής και αληθινή γιατί σχετίζεται με την πραγματική εμπειρία μου και δεν αποσκοπεί σε κάποιο χρηματικό όφελος. Το ότι έχουν πουλήσει πολύ έχει να κάνει ίσως με άλλα θέματα άσχετα με μένα. Δεν νομίζω ότι είναι κακή μια διαφορετική άποψη. Ιδιαίτερα όταν δεν αφορά προώθηση προϊόντων. Όσο για την παγκόσμια έρευνα που έκανες μάλλον δεν έχει γίνει ακόμη.
stelios75 έγραψε:
χρονια πολλα..μπορεις να τα δεις στο βιντεο σε ολες τις χωρες του κοσμου σε ολα τα βαθη και σε ολες τις εποχες..δεν το χα ξανακουσει αυτο για το συγκεκριμενο πτερυγιο και παραξενευτικα.τλπ οτι βολευει τον καθενα σκοπος ειναι να σαι ανετος με τον εξοπλισμο σου..ελπιζω να βρεις αυτο που σε βολευει..καλες βουτιες

Άβαταρ μέλους
profil3r_
Ονοματεπώνυμο: Agathangelou Angelos

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από profil3r_ » Τρί 08 Ιαν 2019, 11:33

INTZ έγραψε:Leaderfins υαλόνημα με παπουτσάκι πάθος.
http://spearfish.gr/shop/stereoblades-w ... lass-alga/
Τα ψαρεύω εδώ και πέντε χρόνια δεν τα λές και πολύ μαλακά...
"When we go to the ground, you are in my world. The ground is the ocean, I am the shark, and most people don't even know how to swim."

Επιστροφή στο “Εξοπλισμός και φτιάξτο μόνος σου”