Μπάσιμο στολής..!

Ψαροτούφεκο, πέδιλα, στολή, σημαδούρα, λάστιχα, βέργες και πατέντες.
Mister nobody
Ονοματεπώνυμο: Μαμαλης Ανδρεας

Μπάσιμο στολής..!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Mister nobody » Παρ 02 Φεβ 2018, 13:33

Ποιοοοος καλος φιλος ξερει που θα μπορουσα να απευθυνθώ για να μικρύνω τις στολές μου;;;εχω χασει αρκετα κιλα κ θελω να τις διορθώσω .. Εχω μια 5,5 επι μετρο απ το must dive( του κυρίου χαλαρη ) κ μια 7ρα cressi tracina .. Γινεται να με μετρήσουν κ παλι να να τις κανουν κ τις 2 στα (τωρινά) μετρα μου;;; Κι απο κόστος τι γινεται;; Ευχαριστω προκαταβολικά οποιον φιλο μπει στον κοπο να απαντήσει .. :hello:

Άβαταρ μέλους
matador23
Συντονιστής
Ονοματεπώνυμο: Κοβάνης Κων/νος

Re: Μπάσιμο στολής..!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από matador23 » Παρ 02 Φεβ 2018, 13:45

πριν καμια ωρα διαβαζα ενα ποστ που ειχες ανεβασει για τη Tracina.(Εντελως τυχαια )..και τσουπ..εμφανιστηκες τωρα :P

Συγνωμη που δε μπορω να σε βοηθησω σε αυτο που ρωτας...αλλα μαλλον μπορεις να με βοηθησεις εσυ με τις εντυπωσεις που εχεις απο τη στολη.

Σου βγηκε καλη?
Εχω ακουσει γενικα καλα λογια αλλα λιγο αοριστα.Αν δεν βαριεσαι , μου κανεις μια μικρη αναλυση :D

Ευχαριστω!!
0 λεπτά πριν | ΒΑΣΙΛΗΣ ΛΑΔΙΑΣ: "Η παρΑΝομη αλιεία δεν είναι ερασιτεχνική ή επαγγελματική: είναι απλά παρΑΝομη"

Άβαταρ μέλους
stelarasA'MAK

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από stelarasA'MAK » Παρ 02 Φεβ 2018, 14:31

Γίνεται ,ναι.
Έχει ένα κόστος γύρω στα 80€,τουλάχιστον τόσο παίρνουν στη Meister.Δε νομίζω να έχουν πρόβλημα με στολές άλλων εταιρειών, είχα πάει παλιότερα μία top sub και την πείραξαν λίγο στην κουκούλα.
Καλύτερα στα 72 η σύνταξη..να προλάβει να πήξει το μυαλό..γιατί στα 68 θα την τρώγαμε σε μηχανάκια και μπύρες....

vidologos
Ονοματεπώνυμο: Στεφανος Σφυρακης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από vidologos » Παρ 02 Φεβ 2018, 14:47

γεια σου φιλε μου, σε παρομοιο προβλημα με το δικο σου πριν 2-3 χρονια μου την εφτιαξε ο κ.Βασιλης της pescasub εχει κ site να μπεις να ενημερωθεις.Για το κοστος τοτε μου ειχε φανει πολυ λογικο,αλλα αυτο πρεπει να το δεις εσυ γιατι δεν ξερω τωρινες τιμες,ελπιζω να σε βοηθησα

GiorgosS
Ονοματεπώνυμο: Giwrgos Side

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από GiorgosS » Παρ 02 Φεβ 2018, 15:15

Και εγώ μια elios του την πήγα καινούργια για στενεμα και οι ραφές δεν ξεχώριζαν από τις εργοστασιακες. Απλά άψογος.

Mister nobody

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Mister nobody » Παρ 02 Φεβ 2018, 15:43

Αυτη ειναι ομαδα..! Άμεση ανταπόκριση ..!! Πολυ ωραια.. Θα ψαξω κ θα ρωτησω κ στους 2 που λετε!! Οσο για την tracina φιλε matador ειμαι πολυ ευχαριστημένος.. Δεν εχω κ τρομερη εμπειρια στο σπορ, ψαρεύω max στα 10 μετρα κ δεν ξερω συμπεριφορα πιο κατω.. αλλα την βρίσκω ζεστη (εως 12 βαθμους θαλασσα που εχω ψαρέψει ) ανετη κ μαλακη.. Απο ποιοτητα με εχει εντυπωσιάσει.. Ραφές κ σχεδίαση τελεια!!

learner
Ονοματεπώνυμο: learner

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από learner » Παρ 02 Φεβ 2018, 16:14

Κανε και μια ερωτηση στον ιδιο τον Χαλαρη αλλα και ριξε και ενα τηλεφωνο στον mantaray (Δουναβη) να σου δωσουν τιμες.

COURSAROS

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από COURSAROS » Παρ 02 Φεβ 2018, 20:07

Eγώ ένα long john ,που πήγα στην bnp για στένεμα ολικό, πλήρωσα 20ε και δουλειά τέλεια :thumbsup:

Mister nobody

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Mister nobody » Τρί 29 Μάιος 2018, 22:50

Επειδη οι καλες δουλειες κι οι σωστοι πρωτα ανθρωποι και μετα επαγγελματίες πρεπει να ακούγονται....πηγα για μπάσιμο τη μια στολη μου(μια 5,5 του Κ.Χαλαρη ) στην Pescasub .. Γνωρισα τον Κ. Βασιλη , του ειπα οτι εχω ακουσει καλα λογια απ το φόρουμ μας και ταπεινά μας ευχαρίστησε .. Να μη μακρηγορώ η στολη ηθελε πολυ μαζεμα .. Μπάσιμο σε ώμους,πλατη,κοιλιά , κοψιμο σε μήκος κ άλλαγμα του κουμπωματος (πολυ καλυτερο μου εφτιαξε ) για το σακάκι ..μπάσιμο σε μπούτια , μεση κ κωλο το παντελονι .. Πολλα πραγματα δηλαδη .. Τελεια δουλεια, άψογες ραφές κ σε μια βδομαδα την ειχε ετοιμη ..!50€ εδωσα κ νομιζω ειναι πολυ καλη τιμη ...ουτε ασχολήθηκε αν ηταν αλλου κατασκευαστή η στολη , ουτε ειπε το παραμικρό.. Αψογος στη δουλεια του κ συμπαθέστατος κι εξυπηρετικός ανθρωπος.. Σειρά εχει η 7ρα μου.... :good:

Nikolas r.
Ονοματεπώνυμο: Nick roum

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Nikolas r. » Τρί 29 Μάιος 2018, 23:02

Η αληθεια ειναι πως προκειται για εναν εξαιρετικο επαγγελματια του χωρου σε ο,τι και να εχω χρειαστει μεχρι στιγμης με τις στολες μου και οχι μονο οποτε εχω απευθυνθει στο κ. Πολιτη με εχει εξυπηρετησει αμεσως και ιδιαιτερια ικανοποιητικα
Δεν θελω να κανω καποια διαφημιση απλα θελω και εγω με τη σειρα μου να επιβραβευσω ενα επαγγελματια του χωρου που δεν προβάλλεται ιδιαιτερα κατα τη γνωμη μου...
Ο καλός ψαράς δεν είναι αυτός που πιάνει πολλα ψάρια είναι αυτός που γυρνάει σπίτι του

Επιστροφή στο “Εξοπλισμός και φτιάξτο μόνος σου”