Τα Μπατίρικα

Ψαροτούφεκο, πέδιλα, στολή, σημαδούρα, λάστιχα, βέργες και πατέντες.
stamatis
Ονοματεπώνυμο: Σταμος Δεληγιαννης

Τα Μπατίρικα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από stamatis » Κυρ 14 Ιαν 2018, 19:04

Εχω φτιαξει εδω και 2 χρονια και γω τα μπατιρικα μου, οπότε περηφανα παρουσιάζω: Μπατιροφλοτέρ και Μπατιρομαξιλαράκι όπλισης! Όλα φτιαγμένα με υπομονή και πιστόλι σιλικόνης. Στο μαξιλαράκι χρειάστηκε καλουπάκι, που φτιάχτηκε απο πηλό χειροτεχνίας, που υπεξαίρεσα απο την κόρη μου. Το φλοτέρ το κόλλησα με UHU (....- μπαμπά! ειχα στην κασετίνα μια κόλλα!...).
Κόστος: 5 ευρω και ακριβα ηταν. Ξυλώθηκα πάλι.
Για την ιστορία τα χρησιμοποίησα 2 χρόνια, παραδόξως αντέχουν!
Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή τη δημοσίευση.

Άβαταρ μέλους
ΤΑΙΤΙΝΟΣ

Re: Τα Μπατίρικα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΤΑΙΤΙΝΟΣ » Κυρ 14 Ιαν 2018, 19:15

Ωραίος! Το να αυτοσχεδιάζουμε και δημιουργικό είναι και οικονομία κάνουμε! Καλη λύση για τα τακουνάκια είναι και ο φελλός παραγαδιού. Παίρνεις ένα κομμάτι (φθηνό είναι) κι έχεις για χρόνια :mrgreen:
.jpg
Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή τη δημοσίευση.
ΤΟ ΝΟΥ ΣΑΣ ΡΕΜΑΛΙΑ!!!
Pescare ergo sum

Άβαταρ μέλους
CARPENTER
Ονοματεπώνυμο: ΛΙΛΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από CARPENTER » Κυρ 14 Ιαν 2018, 19:30

Μια χαρά σε βλέπω ........................................................................

Αφού τη γλύτωσες από την κόρη ......................... προχώρα .........................................................

:hello:
Η καμήλα δε κοιτάει ποτέ τη καμπούρα της.

Δείτε τη δουλειά μας στο Facebook.

Lillisbros Furniture

Υιοί Στεφ. Λιλλή ΟΕ

Άβαταρ μέλους
GIORGOS. P.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από GIORGOS. P. » Κυρ 14 Ιαν 2018, 20:11

Ωραιος ο φιλος! Δεν ειμαστε μπατιριδες ρε ειμαστε δημιουργικοι. Αυτο το φλοττερ ομως ρε παιδια που χρεησιμευει δεν εχω καταλαβει

stamatis

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από stamatis » Κυρ 14 Ιαν 2018, 20:20

GIORGOS. P. έγραψε:Ωραιος ο φιλος! Δεν ειμαστε μπατιριδες ρε ειμαστε δημιουργικοι. Αυτο το φλοττερ ομως ρε παιδια που χρεησιμευει δεν εχω καταλαβει
Δίνει μάζα στο όπλο, και όντως βοηθάει στο παθος. Δεν ειναι τυχαίο που εβγαλε η εταιρια με 30 ευρω... με τοσα παντρεύεσαι, αγοράζεις αυτοκινητο, και βεσπα! Μη σου πω φτάνουν και για το μαιευτήριο....
ΣΠΟΪΛΕΡ::: Αναγγέλω προσεχώς την Μπατηροθήκη ζωνης για ψαροβελόνα!!!! Φτιαγμένη απο σωλήνα PVC, ενα παλιό μαρκαδοράκι, λιγο νήμα και φυσικα λίγο κόλλα σιλικόνης. Πως τα καταφερα αραγε;;; Και αυτή δοκιμασμένη!!!

ido

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ido » Κυρ 14 Ιαν 2018, 21:59

ΤΑΙΤΙΝΟΣ έγραψε:Ωραίος! Το να αυτοσχεδιάζουμε και δημιουργικό είναι και οικονομία κάνουμε! Καλη λύση για τα τακουνάκια είναι και ο φελλός παραγαδιού. Παίρνεις ένα κομμάτι (φθηνό είναι) κι έχεις για χρόνια :mrgreen:
.jpg
Επίσης από παλιά σαγιονάρα λαϊκής (κόστος 2-3 ευρώ) και κόλλημα με κόλα στιγμής. Μου έχει αντέξει στο πάθος 3 χρόνια!!!

stamatis

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από stamatis » Δευ 15 Ιαν 2018, 21:18

Πιστός στις δεσμεύσεις μου, σας παρουσιάζω το δεύτερο επεισόδιο των Μπατίρικων: Μπατιροθήκη ψαροβελονας, Μπατιροβάρος στήθους. :think:

Άβαταρ μέλους
KOSTAS STI
Ονοματεπώνυμο: ΜΟΥΡΑΤΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από KOSTAS STI » Τρί 16 Ιαν 2018, 08:56

ωραιος !!! :thumbsup:
Θελω το αυτοκινητο μου γρηγορο,την γυναικα μου καυτη και την μπυρα μου παγωμενη !!!

Επιστροφή στο “Εξοπλισμός και φτιάξτο μόνος σου”