λιγο βοηθεια παιδια

Ψαροτούφεκο, πέδιλα, στολή, σημαδούρα, λάστιχα, βέργες και πατέντες.
sstelios
Ονοματεπώνυμο: Stelios Ampatsidis

λιγο βοηθεια παιδια

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από sstelios » Τρί 14 Ιουν 2016, 14:46

γεια σας...επιδη ειμαι καινουργιος και δεν ξερω πολλα πραγματα για το ψαροντουφεκο μηπως θα μπορουσατε να με κατατοπησετε καπως......θελω να μαθω τι πρεπει να παρω για αρχη..ευχαριστω πολυ!! :D

Άβαταρ μέλους
KOSTAS STI
Ονοματεπώνυμο: ΜΟΥΡΑΤΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

Re: λιγο βοηθεια παιδια

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από KOSTAS STI » Τρί 14 Ιουν 2016, 19:26

sstelios έγραψε:γεια σας...επιδη ειμαι καινουργιος και δεν ξερω πολλα πραγματα για το ψαροντουφεκο μηπως θα μπορουσατε να με κατατοπησετε καπως......θελω να μαθω τι πρεπει να παρω για αρχη..ευχαριστω πολυ!! :D
ενα οπλο 80-90 εκ.,μια σημαδουρα,μια ψαροβελονα(θα βγαλεις και κανα ψαρι! ;) ),μασκα,αναπνευστηρα,μαχαιρι,γαντια,καλτσακια,πεδιλα μακρυα,ζωνη και βαρη(αναλογα με την στολη θα σε πει το μαγαζι),στολη εννοειτε!
τωρα το καλοκαιρι αν παιξεις μακρια απο τα βραχια,μπορεις και χωρις την στολη,αλλα αν δεν εισαι μαυρισμενος,θα σε καψει ο ηλιος!
εναν πιο εμπειρο για παρεα να σε μαθει καποια πραματακια και εξασκηση ατελειωτη στη θαλασσα!
μολις μαθεις να πλατσουριζεις να κανεις και ενα σχολειο ελευθερης καταδυσης,για να μαθεις πολλα για την συμπεριφορα σου στον υποβρυχιο κοσμο !!!!!! :wave:
Θελω το αυτοκινητο μου γρηγορο,την γυναικα μου καυτη και την μπυρα μου παγωμενη !!!

Άβαταρ μέλους
hariska

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από hariska » Τρί 14 Ιουν 2016, 20:00

KOSTAS STI έγραψε:
sstelios έγραψε:γεια σας...επιδη ειμαι καινουργιος και δεν ξερω πολλα πραγματα για το ψαροντουφεκο μηπως θα μπορουσατε να με κατατοπησετε καπως......θελω να μαθω τι πρεπει να παρω για αρχη..ευχαριστω πολυ!! :D
ενα οπλο 80-90 εκ.,μια σημαδουρα,μια ψαροβελονα(θα βγαλεις και κανα ψαρι! ;) ),μασκα,αναπνευστηρα,μαχαιρι,γαντια,καλτσακια,πεδιλα μακρυα,ζωνη και βαρη(αναλογα με την στολη θα σε πει το μαγαζι),στολη εννοειτε...
....εναν πιο εμπειρο για παρεα...
...εξασκηση ατελειωτη στη θαλασσα...
....να κανεις και ενα σχολειο ελευθερης καταδυσης...
Κάνα σκάφος να μην πάρει;

sstelios
Ονοματεπώνυμο: Stelios Ampatsidis

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από sstelios » Τρί 14 Ιουν 2016, 20:09

απο μαρκες ξερετε τπτ?? τι ψαροντουφεκο να παρω??

kvothe88
Ονοματεπώνυμο: stavros lagousis

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από kvothe88 » Τρί 14 Ιουν 2016, 20:24

sstelios έγραψε:απο μαρκες ξερετε τπτ?? τι ψαροντουφεκο να παρω??
ψαξε στα μεταχειρισμενα για αρχη και εδω και σε αλλες αγγελιες,κυκλοφορουν πολλα πραγματα σε πολυ καλη κατασταση.Ετσι βοηθατε ο ενας τον αλλον.(και γω με φουλ μεταχειρισμενα ξεκινησα).

Άβαταρ μέλους
KOSTAS STI
Ονοματεπώνυμο: ΜΟΥΡΑΤΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από KOSTAS STI » Τρί 14 Ιουν 2016, 20:26

hariska έγραψε:
KOSTAS STI έγραψε:
ενα οπλο 80-90 εκ.,μια σημαδουρα,μια ψαροβελονα(θα βγαλεις και κανα ψαρι! ;) ),μασκα,αναπνευστηρα,μαχαιρι,γαντια,καλτσακια,πεδιλα μακρυα,ζωνη και βαρη(αναλογα με την στολη θα σε πει το μαγαζι),στολη εννοειτε...
φυσικα και να παρει !!!
αμα εχει λεφτα !!! :mrgreen:
αναλογα ποσα γουστα σηκωνει η τσεπη σου !
ψαξε λιγο εδω μεσα να παρεις μια ιδεα :)
Θελω το αυτοκινητο μου γρηγορο,την γυναικα μου καυτη και την μπυρα μου παγωμενη !!!

antonio30
Ονοματεπώνυμο: antonis p

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από antonio30 » Τρί 14 Ιουν 2016, 21:29

hariska έγραψε:
KOSTAS STI έγραψε:
αν παρει σκαφος ισως χρειαστει και εξοχικο...πανε-ελα με το τρειλερ θα ειναι κουραστικο.. :grin:

Άβαταρ μέλους
ΛΟΥΠΗΣ
Ονοματεπώνυμο: ΛΟΥΠΗΣ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΛΟΥΠΗΣ » Τρί 14 Ιουν 2016, 21:46

:rotfl: :yahoo:
Η ζωή μου είναι η θάλασσα
Κι ανάσα η βουτιά μου
Κι αν πάψω να σε συναντώ
Θα χάσω την καρδιά μου

Lagkou.c
Ονοματεπώνυμο: Χρήστος Λαγκουράνης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Lagkou.c » Τρί 14 Ιουν 2016, 22:46

Πάρε μεταχειρισμένα για αρχή και προσπάθησε να περάσεις ένα καλό σχολείο ελεύθερης κατάδυσης.
Πάνω απ' όλα βρές ένα καλό ζευγάρι, για να είσαι ασφαλής και να μοιράζεσαι ψαριές και αψαριές πιό ευχάριστα...

Άβαταρ μέλους
thalassa50
Ονοματεπώνυμο: jiannis petropoulos

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από thalassa50 » Τετ 15 Ιουν 2016, 00:35

antonio30 έγραψε:
hariska έγραψε:
KOSTAS STI έγραψε:

...
αν παρει σκαφος ισως χρειαστει και εξοχικο...πανε-ελα με το τρειλερ θα ειναι κουραστικο.. :grin:
πειράζει άμα είναι συμβατικό ???γλυτώνει και το τρέιλερ και το εξοχικό και τον κοτσαδόρο και την άδεια κοτσαδόρου και την έξτρα ασφάλεια λόγω κοτσαδόρου και την παραπάνω κατανάλωση που θα είχε με τρέιλερ και την καθυστέρηση λόγω τρέιλερ :hello:
αν ξέχασα κάτι διορθώστε με :hello:
το δεν γινετε δεν υπαρχει ,το δεν θελω υπαρχει .

Άβαταρ μέλους
Geronimo
Ονοματεπώνυμο: Γιώργος Γεωργίου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Geronimo » Τετ 15 Ιουν 2016, 08:59

Αγόρασε ένα Ελληνικό!να βοηθήσουμε και λίγο την οικονομία...άσε που είναι πολύ καλά!
Το χασαμε το κορμι πατριωτη!!!

Άβαταρ μέλους
lorden

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από lorden » Τετ 15 Ιουν 2016, 10:25

Εγώ από μάρκες θα σου πρώτεινα να πάρεις ένα ψαροντούφεκο 90εκ pathos πολύ καλή μάρκα και σε τιμές αξιοπρεπές ,,,,,cressi και αυτή από τις κορυφαίες μάρκες και αξιόπιστες και τέλος rayo που έχουν καλύτερη ευθυβολία αλλά είναι καί ισχυρά (βραβευμένη μάρκα)και αυτή αξιόπιστη! Ανάμεσα σε αυτές θα σου πρότεινα να πάρεις κάτι! :hello:
Όταν ακούω κάποιον να αναστενάζει ...
Λέγοντας η <<ζωή είναι σκληρή>> ...
μπαίνω πάντα στον πειρασμό να ρωτήσω ...
σε σύγκριση με τί ?????

Επιστροφή στο “Εξοπλισμός και φτιάξτο μόνος σου”