Πως θα βάψω τη στολή μου;,....

Ψαροτούφεκο, πέδιλα, στολή, σημαδούρα, λάστιχα, βέργες και πατέντες.
Άβαταρ μέλους
bleuhunter25
Ονοματεπώνυμο: giannhs gikas

Re: φοδρα στολη

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από bleuhunter25 » Τετ 18 Νοέμ 2009, 00:05

vgeni kai se ala xromata i flatzokola,mayro kai prazino an den kano la8os.....
ala kai i xromatismeni silikoni 8a sas kani tin idia doulia mia kai i moni duafora pou exoun einai oti i flatzokola altexi megales 8armokrasies.....
dite kai ayta den kserw an kanoun doulia apla ta eixe pari to matimou.....
http://www.diveshop.gr/shop/product.asp ... &P_ID=1779
me ektimisi giannhs.......... :hello: :hello: :hello:
Θα με εκτιμήσεις κάποτε γιατί 8α με χάσεις
Και 8α με χάσεις γιατί ποτέ σου δεν με εκτίμησες..Εικόνα

yavorsub
Ονοματεπώνυμο: Yavor Ivanov

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από yavorsub » Τετ 18 Νοέμ 2009, 02:36

Σκλιρενι τιν φοδρα ελαχιστα -1%.Εχο δει και γκρι, ασπρο και μαγρο, αλα το κοκινο εινε πλεον καθαλιλο καθα τιν γνομι μου για μασ.Ι σιλικονι εινε πιο αρει και χρειαζετε περισοτερι ποσοθιτα για να πετιχουμε το επιτθιμου χρομα.Εχο δοκιμασει πανο απο 30 καλεσ πατεντεσ , ομοσ για φοδρα τιπο λικρα -αβτι νομιζο εινε καλιτερι.Απο αντοχι -τρια σεζον κε δεν εχι πεσι καθολου. :hello:
Με συγχωρείτε για τα ορθογραφικά λάθη, αλλά είμαι Βούλγαρος.Απο τη Βουλγαρία.Απο τη Βόρεια Βουλγαρία.

nickthegreek

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από nickthegreek » Τετ 18 Νοέμ 2009, 10:15

σας ευχαριστώ όλους. αν δοκιμάσω τελικά κάτι θα σας ενημερώσω και εγώ αν και ο YAVOR φαίνεται να το ξέρει καλά το θέμα.....
Nick The Greek

Άβαταρ μέλους
enzodecana

Re: φοδρα στολη(Βάψιμο)

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από enzodecana » Παρ 11 Δεκ 2009, 19:22

καμια αλλη ιδεα ρε παιδια δεν εχετε να παρουμε καμια γνωμη και να κανουμε και καμια νεα πατεντα.. αντε περιμενουμε...... :thumbsup: :thumbsup:

Άβαταρ μέλους
mprizasg4

Re: φοδρα στολη(Βάψιμο)

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από mprizasg4 » Παρ 11 Δεκ 2009, 19:50

Πιστευω οτι ειναι καλυτερα να την βαψεις φορεμενη επανω σου.....Αλλα μετα ωσπου να στεγνωσει πρεπει να την φορας...χαχαχα.....Το παντελονι που εχω βαψει με τα χρωματα που ειπαν τα παιδια παραπανω βγηκε καλο και ελαστικοτατο.Απλα το φορουσα καμια ωρα στεγνονοντας το με σεσουαρ(μαρτυριο μεγαλο ευτυχως ηταν χειμωνας)στη βεραντα...Την εχω χαρισει τωρα και δεν μπορω να σας στειλω φωτο....βγηκε καλη παντως...Απο τοτε πλεον παιρνω ετοιμες παραλλαγης για να μην ξανακανω κατι τετοιο
Μα εγώ με ένα άγριο περήφανο χορό
Σαν αετός πάνω απ’ τις λύπες θα πετάξω
Σιγά μην κλάψω σιγά μη φοβηθω,Σιγά μην κλάψω σιγά μη φοβηθώ

Άβαταρ μέλους
kostas-v
Ονοματεπώνυμο: Χαλκής Κων/νος

Παραλλαγή στολής

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από kostas-v » Δευ 08 Φεβ 2010, 22:39

Πήρα τα σπρέυ και άρχισα και ιδού το αποτέλεσμα:Εικόνα
Εικόνα
Εικόνα
Εικόνα
Εικόνα
Εικόνα
Εικόνα
Εικόνα
[/img]
Καλές βουτιές σε όλους μας.

Άβαταρ μέλους
kostas-v

Re: Παραλλαγή στολής

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από kostas-v » Δευ 08 Φεβ 2010, 22:48

Το παντελόνι θέλει λίγο ακόμα.Η στολή είναι η shadow της APNEA(φόδρα ξυρισμένη),το όπλο FANTOM της MARES κλπ κλπ και τα σπρέυ με 6 ευρώ.Έβαλα πιο πολύ καφέ γιατί ψαρεύω ακτογραμμή και λίγο πράσινο για να σπάει.

Άβαταρ μέλους
panos kazazis
Ονοματεπώνυμο: panos kazazis

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από panos kazazis » Δευ 08 Φεβ 2010, 22:56

χαχαχχαχαχαχχχαχα τρελες φιλαρακι τρελες και τετοιες τρελες εκανα αλλα να ξεσ στην φοδρα δεν ποιανει με τιποτα φευγει σε 4-5 ψαρεματα το πολυ στην μασκα και στο οπλο μενει πολυ πολυ πολυ πολυ πολυ παραπανο στην μασκα για να εχεις καλητερο αποτελεσμα γιατι αν δεν το εκανες αυτο θα φυγει και απο κει παρα πολυ συντομα θα παρεις ενα πολυ ψιλο γυαλοχαρτο ενταξει οχι και παρα πολυ ψιλο π.χ 150αρι και θα το τρηψεις γυρω γυρω στα πλαστηκα σιγα σιγα μην κανουμε και καμια μαλακεια και παει η μασκα και μετα βαψιμο ποιανε παρα πολυ καλα εγω ετσι εχω την δικια μου εδω και παρα πολυ καιρο και στον αναπνευστηρα το ιδιο τριψιματακι και μετα βαψιμο και ασ εχει και μαλακα μερη με ευλαβια τριψιμο και μετα βαψιμο και ποιανει τζαμι για την στολη αστο χαμενος κοπος παντος καλα ειναι τα πειραματα !!!!!!!! :clapping: :clapping: :clapping: :clapping:
ΕΙΜΑΣΤΕ ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ ΡΗΧΟΙ ...... ΟΜΩΣ ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ ΒΑΘΥΤΕΣ ΣΤΟΝ ΤΡΟΠΟ ΣΚΕΨΕΙΣ

---ΛΕΥΤΕΡΙΑ ΣΤΟΝ ΘΕΡΜΑΙΚΟ---

INBLUE
Ονοματεπώνυμο: Miltos zografinakis

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από INBLUE » Δευ 08 Φεβ 2010, 23:00

μια χαρα θα φαινονται............αμα κρατησουν και το χρωμα θα ειναι σουπερ!!!
καλη προσπαθεια παντως!!
Απ'ολα τα υφασματα μ'αρεσει μονο η βρακα απου ξυπνας και τη θωρεις στου κρεβατιου την ακρα..!

Άβαταρ μέλους
panos kazazis

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από panos kazazis » Δευ 08 Φεβ 2010, 23:01

ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ αυτο γινετε και σε ολα τα καρμπον π.χ σωληνες που ειναι πολυ λειοι και δεν ποιανει μπογια και πεδιλα με πολη ψιλο γυαλοχαρτο τριψιμο και μετα βαψιμο τωρα θα με πειτε καλα ρε μαλακα καζαζη θα τριψουμε το καρμπον θα ματωσει η καρδια μας οχι δεν παθαινει τιποτα ολα τα οπλα μου ετσι τα εχω χρονια και δεν επαθε κανενα τιποτα ουτε ξεβαψε λιγο ισα ισα να γρεζαρι λιγο να ποιασει η μπογια ΑΥΤΑ ΜΕ ΤΗΣ ΤΡΕΛΕΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ :mrgreen: :mrgreen:

Άβαταρ μέλους
Navaho

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Navaho » Τρί 09 Φεβ 2010, 00:26

gia ti stoli exoume kamia sintagi re paidia?exw mia likra xirismeni xxone mauri kai epeidi einai kalokairini thelw na ti spasw ligo!! exoume kamia sintagi kana xrwma tipota??oti exete euxaristisi!!! to spreu pou ebales esi re file ti einai pws to zitame?? mi paroume tipota kai ti liwsoume ti stoli!!! xexe :write:
Φουντουνια και πασης Ελλαδας

Άβαταρ μέλους
kostas-v

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από kostas-v » Τρί 09 Φεβ 2010, 09:53

Τα σπρέυ μάγκες είναι αυτά.6 ευρώ σε χρωματοπολείο.http://img692.imageshack.us/i/025vf.jpg/

Άβαταρ μέλους
enzodecana

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από enzodecana » Τρί 09 Φεβ 2010, 10:49

λογικα αυτο το σπρευ δεν κανει κακο στην ελαστικοτητα της στολης???????????

γιατι σε αλλο ποστ ειπαν οτι θελει ειδικα χρωματα...?????

ρωταω γιατι θελω να το κανω κι εγω.....

φιλικα ΝΙΚΟΣ

Άβαταρ μέλους
panos kazazis

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από panos kazazis » Τρί 09 Φεβ 2010, 18:54

παληκαρια σε φοδρα δεν καθονται σπρευ δε γινετε ειναι χιλιοδοκιμασμενο θα σε παει το πολυ 4 ψαρεματα ο λογος ειναι επειδη ανοιγει και κλεινη η στολη διλαδι η φοδρα η ποροι που εχει δεν μπορω να το εξηγησω κιολας τα κομπακια πως λεγονται δεν καθετε και με την αλμυρα το πεταει θα το καταλαβετε σε κανα 2-3 ψαρεματα αμεσως το εχω δοκιμασει και σε γιλεκο της απνεα το μαυρο το εκανα πρασινο και σε κανα 5 ψαρεματα μαυρησε που να φανταστητε εκει που ειναι δεν τρωει και ζορι στην στολη ακομη χειροτερα το πετει στην θαλασσα με της τριβεσ και τα ανηξε κλησε τωρα αν βρητε κατι αλο η καμια μπογια η κανα σπρευ που να κραταει εδω ειμαστε και μεις να μαθουμε :hello: :hello: :hello:

Άβαταρ μέλους
enzodecana

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από enzodecana » Τρί 09 Φεβ 2010, 18:59

panos kazazis έγραψε:παληκαρια σε φοδρα δεν καθονται σπρευ δε γινετε ειναι χιλιοδοκιμασμενο θα σε παει το πολυ 4 ψαρεματα ο λογος ειναι επειδη ανοιγει και κλεινη η στολη διλαδι η φοδρα η ποροι που εχει δεν μπορω να το εξηγησω κιολας τα κομπακια πως λεγονται δεν καθετε και με την αλμυρα το πεταει θα το καταλαβετε σε κανα 2-3 ψαρεματα αμεσως το εχω δοκιμασει και σε γιλεκο της απνεα το μαυρο το εκανα πρασινο και σε κανα 5 ψαρεματα μαυρησε που να φανταστητε εκει που ειναι δεν τρωει και ζορι στην στολη ακομη χειροτερα το πετει στην θαλασσα με της τριβεσ και τα ανηξε κλησε τωρα αν βρητε κατι αλο η καμια μπογια η κανα σπρευ που να κραταει εδω ειμαστε και μεις να μαθουμε :hello: :hello: :hello:

σωστος.... :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:

Επιστροφή στο “Εξοπλισμός και φτιάξτο μόνος σου”