CoronaVirus

Γιορτές, ευχές, ανακοινώσεις, εκδρομές, συγκεντρώσεις, σεμινάρια, σύλλογοι.
Άβαταρ μέλους
hariska

Re: CoronaVirus

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από hariska » Τετ 18 Μαρ 2020, 22:27

Ώστε είναι φτιαχτός ο ιός;

Χώρες γονατιζουνε, εταιρείες καταστρέφονται, άνθρωποι πεθαίνουνε και 2-3 εξυπνοι στο sff και στο fb το βρήκανε το ειδεχθες το ψέμα της ελίτ που θέλει να μας εμβολιάσει και να μας ελέγξει...

Να τα πείτε στους Ιταλούς και τους Ισπανούς αυτά.

Άβαταρ μέλους
KOSTAS STI
Ονοματεπώνυμο: ΜΟΥΡΑΤΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από KOSTAS STI » Τετ 18 Μαρ 2020, 22:39

hariska έγραψε:Ώστε είναι φτιαχτός ο ιός;

Χώρες γονατιζουνε, εταιρείες καταστρέφονται, άνθρωποι πεθαίνουνε και 2-3 εξυπνοι στο sff και στο fb το βρήκανε το ειδεχθες το ψέμα της ελίτ που θέλει να μας εμβολιάσει και να μας ελέγξει...

Να τα πείτε στους Ιταλούς και τους Ισπανούς αυτά.
οπως ειπε ο ιστορικος,χαρη μ' ,πριν απο χιλιαδες χρονια,
Ο ΚΑΘΕ ΛΑΟΣ ΕΙΝΑΙ ΑΞΙΟΣ ΤΗΣ ΜΟΙΡΑΣ ΤΟΥ !
εσυ τωρα γιατι θεωρεις οτι δεν θελουν να πεθανουν ανθρωποι και να καταστραφουν οικονομιες και κρατη?
δεν το σηκωνει η συνειδηση τους?
θελεις να πιστεψω π.χ. οτι αυτοι που κανανε βιολογικα πειραματα πανω στους ανθρωπους επι χιτλερ,τωρα κανουν φαρμακα για να σωζουν τον κοσμακη?
εχεις δει καποιο χημικο φαρμακο ,που κανουν καλο?(δε μιλαω για την τσεπη τους).εγω ξερω οτι κανουν ενα καλο και δεκα κακα !μπορεις ν'αποδειξεις το αντιθετο?
Θελω το αυτοκινητο μου γρηγορο,την γυναικα μου καυτη και την μπυρα μου παγωμενη !!!

Άβαταρ μέλους
thalassa50
Ονοματεπώνυμο: jiannis petropoulos

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από thalassa50 » Τετ 18 Μαρ 2020, 22:51

ichthyologist έγραψε:Φωτογραφία με γιου ες τεθωρακισμένα στην Ιταλία κατέβηκε αμέσως από το διαδύκτιο.
20000 γιου ες στρατιώτες πηγαίνουν στη Βουλγαρία για στρατιωτικές ασκήσεις. Ενώ ταυτόχρονα ο τρομπετίστας έκλεισε τα σύνορα για ευρωπαίους;
Οι ασκήσεις αυτές θα αναπτυχθούν σε όλη την Ανατολική Ευρώπη.
:scratch: :confused:
βρε βρε σύμπτωση :D ,και άλλος έγραφε χτες στο fb ότι κρυφά κατεβαίνουν 36 000 αμερικανάκια στην γερμανία εν μέσω coronavirus τάχα μου για ασκήσεις και αυτοί που βέβαια μόνον αυτός το ήξερε και μάλλον το blog που έβαλε η διάβασε την στιγμή που καμία γερμανική εφημερίδα δεν έγραφε τίποτα και την στιγμή που στην γερμανία σταθμεύουν δεκαετίες τώρα από το 1945 χιλιάδες αμερικανοί στρατιώτες σε μια τεράστια βάση κοντά στην στουττγάρδη και η οποίοι σήμερα αριθμούν 36500 ένστολοι περίπου στο σύνολο :D
το δεν γινετε δεν υπαρχει ,το δεν θελω υπαρχει .

Άβαταρ μέλους
thalassa50

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από thalassa50 » Τετ 18 Μαρ 2020, 22:55

KOSTAS STI έγραψε:
alexaras έγραψε:προφανως και μιλαμε για εμβολιο που ειναι προληπτικη ιατρικη και οχι για φαρμακο!
καλα καλα για την κοινη γριπη δεν υπαρχει και απλα αντιμετωπιζουμε τα συμπτωματα... καλο ειναι αν δεν εχουμε επαφη με καποια πραγματα να μιλαμε λιγοτερο και να ακουμε περισσοτερο
α)εγω τι ειπα?
β)ποιους?
axxxxxxxxxxx,ένας βελόπουλος θα μας σώσει :D :D :D

ichthyologist

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ichthyologist » Πέμ 19 Μαρ 2020, 07:42

Καμιά καθαρίστρια δεν ξέρει τι έχει στο νου το αφεντικό της πολυεθνικής
Πουθενά δεν αναφέρει έγκυρα ότι ο ιός ξαμολήθηκε σαν αδέσποτο σκυλί. Μόνο ο πρωθυπουργός της Σλοβενίας το είπε δημόσια :scratch:
Ένας είπε "Αν δεν υπήρχαν συνωμοσίες γιατί υπάρχουν μυστικές υπηρεσίες;"
Εμείς οι φτωχοί τω πνεύματι μόνο προσπαθούμε να ταιριάξουμε 5 κομμάτια του πάζλ από τα 5000
Για την Ιατρική βλέπουμε από πρώτο χέρι.
Η παθολογία στις περισσότερες περιπτώσεις αργά αλλά σταθερά οδηγεί στην ανύψωση της ψυχής σε άλλα επίπεδα (μαζί με τη φαρμακευτική φυσικά).
Βέβαια υπάρχει και ο όρος "succession"
Η οξεία χειρουργική και η ορθοπεδική πραγματικά βοηθούν τον ασθενή.
Για την επιδημιολογία θα δούμε :hello:

ΒΑΣΙΛΗΣΤΟΠ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΒΑΣΙΛΗΣΤΟΠ » Πέμ 19 Μαρ 2020, 09:58

Τελικα οταν καποιος η καποιοι δεν δουλευουν η δεν απασχολουνται με καποια εργασια κανουν πολλα και διαφορα καθωςστο νου τους ερχονται σεναρια απο εργα επιστιμονικης φαντασιας που ειδαν. η σελιδες ανυπογραφες απο καθε αγνωστο συγγραφεα κειμενου.ετσι και εδω μεσα βλεπω οτι μερικοι απο το φορουμ φανταζονται συνομωσιες πολλες και διαφορες και προσπαθουν να μας πεισουν οτι εκεινοι ξερουν την αληθεια για οτι εχει συμβει και προφητευουν για οτι θα ερθει.αυτα με βαση οτι κανεις δεν γνωριζει το αυριο τι θα φερει δεν γινονται δεκτα.τωρα ποσοι θα τα πιστεψουν; η οχι; εξαρταται απ τα (προβατα) ανθρωπους .σημερα το θεμα ειναι οτι υπαρχει ο κορονοιος οι ανθρωποι που νοσησαν σε μεγαλη ηλικια τελικα πεθαναν.εξαπλωθηκε ταχυτατα σε ολα τα κρατη .αρα το θεμα ειναι να τον σταματησουν οσον το δυνατον πιο γρηγορα και οχι να ψαχνουν τι εφταιξε που μας εμφανιστηκε.

Άβαταρ μέλους
KOSTAS STI

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από KOSTAS STI » Πέμ 19 Μαρ 2020, 12:03

ΒΑΣΙΛΗΣΤΟΠ έγραψε:Τελικα οταν καποιος η καποιοι δεν δουλευουν η δεν απασχολουνται με καποια εργασια κανουν πολλα και διαφορα καθωςστο νου τους ερχονται σεναρια απο εργα επιστιμονικης φαντασιας που ειδαν. η σελιδες ανυπογραφες απο καθε αγνωστο συγγραφεα κειμενου.ετσι και εδω μεσα βλεπω οτι μερικοι απο το φορουμ φανταζονται συνομωσιες πολλες και διαφορες και προσπαθουν να μας πεισουν οτι εκεινοι ξερουν την αληθεια για οτι εχει συμβει και προφητευουν για οτι θα ερθει.αυτα με βαση οτι κανεις δεν γνωριζει το αυριο τι θα φερει δεν γινονται δεκτα.τωρα ποσοι θα τα πιστεψουν; η οχι; εξαρταται απ τα (προβατα) ανθρωπους .σημερα το θεμα ειναι οτι υπαρχει ο κορονοιος οι ανθρωποι που νοσησαν σε μεγαλη ηλικια τελικα πεθαναν.εξαπλωθηκε ταχυτατα σε ολα τα κρατη .αρα το θεμα ειναι να τον σταματησουν οσον το δυνατον πιο γρηγορα και οχι να ψαχνουν τι εφταιξε που μας εμφανιστηκε.
Βασιλη το θεμα δεν ειναι οτι καποιος μπορει να κανει τον εξυπνο!
το θεμα ειναι να βαζουμε το μυαλο μας να δουλευει και να μη χαυτουμε οτι μας σερβιρουν με τα ΜΜΑ !
το συστημα θελει να μαθαινουμε καοια πραγματα και να μενουμε μονο σ'αυτα!το αμερικανικο συστημα εκπαιδευσης!
περα απ'αυτο ο κοσμος θαναι για την πυρα!
παντα υπηρχαν ανθρωποι που <<εβλεπαν>> δεκαδες χρονιακαι πιο πολυ μπροστα!
ο υπολοιπος κοσμακης τους χλευαζε!πολλα παραδειγματα!μη ξεχνας δε οτι τα σεναρια επ.φαντασιας εχουν γινει πραγματικοτητα!θυμησου οτι ο τσιπρας νομοθετησε την καρτα του πολιτη! το επομενο βημα ειναι το τσιπακι!
ο σαμαρας δεν ηθελε να καναι δωρεαν wi fi για ολον τον κοσμο? γιατι?για να ξερει που ακριβως βρισκεσαι καθε στιγμη!τωρα ξερουν μονο ειναι συνδεμενοι !τι να σε θυμησω? ο ΧΑΡΥ ΚΛΥΝ ειχε πει οτι ειμαστε η μονη αφρικανικοι χωρα με λευκους κατοικους !!! εμεις οι βλακες γελουσαμε αντι να κλαιμε!ειναι σεναριο επ.φαντασιας?
πολλα ειναι !κατσε και σκεψου μερικα!
υπαρχουν καποιοι με αρωστημενο μυαλο που σκεφτονται πραγματα νοσηρα για τον κοσμο!
ΔΕΝ ΣΚΕΠΤΟΝΤΑΙ ΣΑΝ ΕΜΑΣ !!!!!
Θελω το αυτοκινητο μου γρηγορο,την γυναικα μου καυτη και την μπυρα μου παγωμενη !!!

Άβαταρ μέλους
thalassa50

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από thalassa50 » Πέμ 19 Μαρ 2020, 18:30

εντωμεταξύ μας ψεκάζουν ακόμα και εδώ στο Hausen - weil der stadt
πρωινή φωτο
.png

kkkk.png

:D :D :D :D
Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή τη δημοσίευση.

Άβαταρ μέλους
KOSTAS STI

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από KOSTAS STI » Πέμ 19 Μαρ 2020, 19:29

thalassa50 έγραψε:εντωμεταξύ μας ψεκάζουν ακόμα και εδώ στο Hausen - weil der stadt
πρωινή φωτο
.png

kkkk.png

:D :D :D :D
τ'ειν' τουτο ρε? :doh:
ουτε για τις μυγες κανει !!! :rules:

alexaras

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από alexaras » Πέμ 19 Μαρ 2020, 19:59

ποσο ειρωνικο να κρινουμε την ιατρικη και τα εμβολια κτλπ οταν χωρις αυτα πολλοι απο δω μεσα θα μας ειχαν εγκαταλειψει εδω και χρονια!
οσο για το ποιους να ακουμε Κωστα φανταζομαι οι ανθρωποι που εχουν σπουδασει το αντικειμενο ειναι οι καταλληλοι. συγκρινοντας αποψεις διαφορετικων
''σχετικων'' επι του θεματος καταληγεις σε οσο γινετια ασφαλη συμπερασματα

ichthyologist

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ichthyologist » Πέμ 19 Μαρ 2020, 20:01

Ποιος ξέρει την αλήθεια να μαρτυρήσει γρήγορα! :club:
Οι άλλοι να πάνε για ψάρεμα

Άβαταρ μέλους
ΤΑΙΤΙΝΟΣ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΤΑΙΤΙΝΟΣ » Πέμ 19 Μαρ 2020, 20:10

ichthyologist έγραψε:Ποιος ξέρει την αλήθεια να μαρτυρήσει γρήγορα! :club:
Όποιος ξέρει την αλήθεια και προσπαθήσει να την πεί, σίγουρα θα ΄΄μαρτυρήσει΄΄ γρήγορα :grin:
Το ψάρεμα είναι ασφαλέστερο :mrgreen:
ΤΟ ΝΟΥ ΣΑΣ ΡΕΜΑΛΙΑ!!!
Pescare ergo sum

Άβαταρ μέλους
KOSTAS STI

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από KOSTAS STI » Πέμ 19 Μαρ 2020, 21:04

ΤΑΙΤΙΝΟΣ έγραψε:
ichthyologist έγραψε:Ποιος ξέρει την αλήθεια να μαρτυρήσει γρήγορα! :club:
Όποιος ξέρει την αλήθεια και προσπαθήσει να την πεί, σίγουρα θα ΄΄μαρτυρήσει΄΄ γρήγορα :grin:
Το ψάρεμα είναι ασφαλέστερο :mrgreen:
ετσι!
δεν πρεπει να πας κοντρα σε κατεστημενα!!
παραδειγματα ? πολλα !!!
το ψαρεμα ασφαλεστερο ακομα και μονος στα -50 !!! :-" :grin:

money taker
Ονοματεπώνυμο: Chrisganos

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από money taker » Πέμ 19 Μαρ 2020, 22:08

Πραγματικα ειναι δυνατον να πιστευετε οτι αυτο δεν ειναι φτιαχτο???? Σας ειπε κανεις οτι αυτοι που το εστησαν ΔΕΝ ΘΕΛΟΥΣ ΝΕΚΡΟΥΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΕΛΟΥΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ ΚΡΑΧ??? Μα αφου αυτος ειναι ο σκοπος τους...περιορισμενα θυματα σε στοχευμενες ομαδες ανθρωπων ωστε να δημιουργηθει τρομος...αλλιως ρε μαγκες ποιος ο λογος να το εστηναν ετσι? Προσωπικη μου αποψη ειναι οτι δεν το εστησαν τοσο καλα οσο νομιζουν...επρεπε να ρωτησουν τον Μαρινακη πριν κανουν κατι.

Άβαταρ μέλους
thalassa50

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από thalassa50 » Πέμ 19 Μαρ 2020, 22:13

KOSTAS STI έγραψε:
thalassa50 έγραψε:εντωμεταξύ μας ψεκάζουν ακόμα και εδώ στο Hausen - weil der stadt
πρωινή φωτο
.png

kkkk.png

:D
τ'ειν' τουτο ρε? :doh:
ουτε για τις μυγες κανει !!! :rules:
ειναι συμπυκνωμένο καλέ,american style :)

Επιστροφή στο “Νέα-ειδήσεις”