Δημητρης Κολλιας

Γιορτές, ευχές, ανακοινώσεις, εκδρομές, συγκεντρώσεις, σεμινάρια, σύλλογοι.
manosrofos
Ονοματεπώνυμο: MANOLIS

Δημητρης Κολλιας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από manosrofos » Τρί 10 Οκτ 2017, 22:30

καλησπερα σε ολους, εχουμε καποιο νεωτερο απο τον συναδελφο?Περασε τον κινδυνο?

Άβαταρ μέλους
kostasprobonas

Re: Δημητρης Κολλιας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από kostasprobonas » Τρί 10 Οκτ 2017, 23:14

Ο υπέροχος Δημήτρης, αυτός ο έξοχος δημοσιογράφος του αγαπημένου μας σπορ, ποτέ δεν θα γίνει όπως τον γνωρίσαμε στις οξυδερκείς αναλύσεις του με τον μεγάλο σεβασμό απέναντι στον άνθρωπο, την μεγαθυμία και την ευγένεια ψυχής. Και ο λόγος είναι το συντριπτικό ατύχημα με μοτοσυκλέτα. Επέζησε αλλά δεν φορούσε κράνος και αυτό ήταν μοιραίο. Θλίβομαι βαθιά :cry: Γιατί ήταν ΣΤΥΛΟΒΑΤΗΣ του χώρου μας, ένας αυθεντικός Δημιουργός και στυλίστας. Γαμώ το κέρατό μου, είναι κρίμα... ](*,) Όλοι θα είμαστε πολύ φτωχότεροι χωρίς τον Δημήτρη μεταξύ μας. Ήταν και μέλος του φόρουμ πολυγραφότατο..
https://www.facebook.com/deepwwmagazine ... iiFHUulYU4

Άβαταρ μέλους
ΛΟΥΠΗΣ
Ονοματεπώνυμο: ΛΟΥΠΗΣ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΛΟΥΠΗΣ » Τετ 11 Οκτ 2017, 00:11

Κρίμα!!!
Η ζωή μου είναι η θάλασσα
Κι ανάσα η βουτιά μου
Κι αν πάψω να σε συναντώ
Θα χάσω την καρδιά μου

Άβαταρ μέλους
ΤΑΙΤΙΝΟΣ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΤΑΙΤΙΝΟΣ » Τετ 11 Οκτ 2017, 07:51

Όχι ρε ψηλέ, ανάθεμα τα δίτροχα...
ΤΟ ΝΟΥ ΣΑΣ ΡΕΜΑΛΙΑ!!!
Pescare ergo sum

Άβαταρ μέλους
KOSTAS STI
Ονοματεπώνυμο: ΜΟΥΡΑΤΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από KOSTAS STI » Τετ 11 Οκτ 2017, 08:18

κριμα !
δυστυχως η παθητικη ασφαλεια ειναι το μεγαλο μειονεκτημα των διτροχων !! :this:
Θελω το αυτοκινητο μου γρηγορο,την γυναικα μου καυτη και την μπυρα μου παγωμενη !!!

sThRa
Ονοματεπώνυμο: free diver

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από sThRa » Τετ 11 Οκτ 2017, 08:52

Προσωπικότητα από τις λίγες . Δεν του αξίζει αυτό. Ελπίζω να το ξεπεράσει και να γυρίσει δυνατός..
Δημήτρη κράτα γερά .

ΠανΠαν

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΠανΠαν » Τετ 11 Οκτ 2017, 10:09

Εχει κανείς πληροφόρηση σε τι κατάσταση βρίσκεται, που νοσηλεύεται πως έγινε το ατύχημα κτλ?

Στεναχωρήθηκα πολύ, Ψηλέ από καρδιάς εύχομαι να γίνει το θαύμα.

Άβαταρ μέλους
thalassa50
Ονοματεπώνυμο: jiannis petropoulos

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από thalassa50 » Τετ 11 Οκτ 2017, 10:14

KOSTAS STI έγραψε:κριμα !
δυστυχως η παθητικη ασφαλεια ειναι το μεγαλο μειονεκτημα των διτροχων !! :this:
Ακόμα μεγαλύτερο μειονέκτημα είναι το ίδιο το κούφιο μας το κεφάλι που αρνείται να βάζει κράνος
Κρίμα για τον κύριο Κόλλια
το δεν γινετε δεν υπαρχει ,το δεν θελω υπαρχει .

xareas
Συντονιστής

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από xareas » Τετ 11 Οκτ 2017, 10:56

Το έμαθα το Σάββατο και ξενέρωσα άπειρα,παρόλο που είχαμε μιλήσει λίγες φορές τον συμπαθούσα και ευχαριστιόμουν πολύ τις κουβέντες μας.
Αν έγινε όπως μου είπαν το κράνος θα ήταν σωτήριο,θα σηκωνόταν,θα ξεσκονιζόταν και θα πήγαινε σπίτι του.
Εύχομαι τα καλύτερα.
Ψαροντούφεκο και blastbeats ρε μ@#νια.

Άβαταρ μέλους
Νικήτας
Ονοματεπώνυμο: Νικήτας Δημητρόπουλος

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Νικήτας » Τετ 11 Οκτ 2017, 11:36

Ο μοναδικός Δημήτρης είναι γερό σκαρί
και το στίγμα του το περιέγραψε πολύ όμορφα ο Κώστας.

Προσεύχομαι ο παιδαράς αυτός να βγεί νικητής
στον αγώνα ζωής που δίνει .
διὰ καταδύσεως, ἡ πρὸς Θεὸν ἡμῶν ἄνοδος γίνεται

Άβαταρ μέλους
heisenberg

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από heisenberg » Τετ 11 Οκτ 2017, 12:32

Περαστικά στο φίλο Δημήτρη και να γίνει το συντομότερο καλά και να τον δούμε να ξαναγραφει όπως μόνος αυτός ξέρει.

Εγώ ευτυχώς μετά από 20+ περίπου χρόνια που ειχα μηχανές πήρα πρόσφατα τη μεγάλη απόφαση και απαλλαχτηκα οριστικά από τα διτροχα. Εχοντας χάσει γνωστούς, φίλους ακόμα και συγγενεις πρώτου βαθμού είναι δεδομένο ότι στατιστικά και μόνο θα έχεις κάποιο τροχαίο. Το θέμα είναι πως θα βγεις από αυτό.

Περαστικά στο φίλο λοιπόν και πάλι ευχόμενος ότι δεν θα του αφήσει υπολείμματα.

CapetanThomas

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από CapetanThomas » Τετ 11 Οκτ 2017, 12:43

Τίς πιό Ολόψυχες Ευχές μου στον Δημήτρη Κόλλια...
Να γίνεις καλά Παλλήκαρε, να είσαι Υγιής και Ορθιος...
Ολα τα Ασχημα κάποτε ξεχνιούνται...

:hello:
...Εκεί που είσαι, ήμουνα, κι εδώ που είμαι, θάρθεις...

Άβαταρ μέλους
ΤΑΙΤΙΝΟΣ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΤΑΙΤΙΝΟΣ » Τετ 11 Οκτ 2017, 13:39

Κρίμα για το Δημήτρη, δυστυχώς η αμέλεια σε συνδυασμό με την κακιά στιγμή έχουν κακές επιπτώσεις...
Επειδή έχουν περάσει αρκετές ώρες από τότε που αναρτήθηκε η είδηση, και παρατήρησα ΄΄επιλεκτικό΄΄ ενδιαφέρον αρκετών εδώ μέσα, με ενόχλησε πάρα πολύ που είδα προτίμηση σε σχολιασμό του ΄΄γαιδουροσαργού΄΄ και αγνόηση της είδησης για το ατύχημα ενός λιγότερο ή περισσότερο ΄΄δικού μας΄΄ παλικαριού...
Θα ήθελα τις απόψεις και άλλων πάνω σε αυτό, πριν ΄΄πώ΄΄ κι άλλα. Μήπως παρεξήγησα; Λέω τώρα...
Πέρα από το συγκεκριμένο περιστατικό, όσον αφορά στα δίτροχα, ασχέτως κυβισμού, χρήσης κλπ, όποιος έχει την παραμικρή ψευδαίσθηση για την ΄΄ασφάλεια΄΄ που μπορεί να έχει κυκλοφορώντας με ένα από αυτά, αρκεί να κάνει μια επίσκεψη -δεν θα πώ σε εντατικές- σε καναδυό ορθοπεδικές κλινικές μεγάλων νοσοκομείων και ας ρωτήσει πόσοι από τους νέους ανθρώπους που έχουν τρομακτικούς τραυματισμούς με δύσκολη, επίπονη, κοστοβόρα και αμφίβολης εξέλιξης αποκατάσταση, έχουν χτυπήσει με κάποιο δίτροχο. Αν τύχει κάτω από 7 στους 10, αύριο παραγγέλνω το ξερό που ονειρευόμουν πιτσιρικάς...
ΤΟ ΝΟΥ ΣΑΣ ΡΕΜΑΛΙΑ!!!
Pescare ergo sum

Άβαταρ μέλους
matador23
Συντονιστής
Ονοματεπώνυμο: Κοβάνης Κων/νος

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από matador23 » Τετ 11 Οκτ 2017, 14:18

Να ευχηθω να επανελθει ο Δημητρης!
Ειναι δυνατος ανθρωπος, ελπιζω να το παλεψει και να επιστρεψει Υγιης!!!
(Επισης αν καποιος γνωριζει αν χρειαζεται τπτ αιμα κτλ...ας ενημερωσει να βοηθησουμε)

...στη συνεχεια του Ταιτινου τωρα...Δυστυχως στην Ελλαδα ειναι μαστιγα τα τροχαια.
Σε ενα εφημερευων νοσοκομειο να πας ενα βραδυ και να κατσεις στα εξωτερικα ..θα παθεις σοκ.
Σε σε οποιαδηποτε μορφη θα δεις οδηγους μηχανων να συναρμολογουνται αρον αρον ..
παιδια....νεοι....γεροι....
Δέν υπαρχει αυτο που ζουμε.

Τί να πουμε τωρα......Ασφαλεια...προσοχη...κρανος...ταχυτητα...σεβασμος ΚΟΚ...κατασταση οδοστρωματος.
Υπαρχει και η "κακια στιγμη" ή αυτο που λεμε βρεθηκε σε λαθος μερος λαθος ωρα...Άλλα ρε παιδια αυτο πρεπει να ειναι η εξαιρεση της εξαιρεσης....Πλεον εχει γινει ρουτινα το τροχαιο στην Ελλαδα.

Ρουτινα το τροχαιο.
Ρουτινα ο θανατος απο τροχαιο...
Πόσο ποιο τραγικη κατασταση να ζησουμε αραγε στην Ελλαδα??
0 λεπτά πριν | ΒΑΣΙΛΗΣ ΛΑΔΙΑΣ: "Η παρΑΝομη αλιεία δεν είναι ερασιτεχνική ή επαγγελματική: είναι απλά παρΑΝομη"

Άβαταρ μέλους
thalassa50
Ονοματεπώνυμο: jiannis petropoulos

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από thalassa50 » Τετ 11 Οκτ 2017, 14:26

ΤΑΙΤΙΝΟΣ έγραψε:Κρίμα για το Δημήτρη, δυστυχώς η αμέλεια σε συνδυασμό με την κακιά στιγμή έχουν κακές επιπτώσεις...
Επειδή έχουν περάσει αρκετές ώρες από τότε που αναρτήθηκε η είδηση, και παρατήρησα ΄΄επιλεκτικό΄΄ ενδιαφέρον αρκετών εδώ μέσα, με ενόχλησε πάρα πολύ που είδα προτίμηση σε σχολιασμό του ΄΄γαιδουροσαργού΄΄ και αγνόηση της είδησης για το ατύχημα ενός λιγότερο ή περισσότερο ΄΄δικού μας΄΄ παλικαριού...
Θα ήθελα τις απόψεις και άλλων πάνω σε αυτό, πριν ΄΄πώ΄΄ κι άλλα. Μήπως παρεξήγησα; Λέω τώρα...
Πέρα από το συγκεκριμένο περιστατικό, όσον αφορά στα δίτροχα, ασχέτως κυβισμού, χρήσης κλπ, όποιος έχει την παραμικρή ψευδαίσθηση για την ΄΄ασφάλεια΄΄ που μπορεί να έχει κυκλοφορώντας με ένα από αυτά, αρκεί να κάνει μια επίσκεψη -δεν θα πώ σε εντατικές- σε καναδυό ορθοπεδικές κλινικές μεγάλων νοσοκομείων και ας ρωτήσει πόσοι από τους νέους ανθρώπους που έχουν τρομακτικούς τραυματισμούς με δύσκολη, επίπονη, κοστοβόρα και αμφίβολης εξέλιξης αποκατάσταση, έχουν χτυπήσει με κάποιο δίτροχο. Αν τύχει κάτω από 7 στους 10, αύριο παραγγέλνω το ξερό που ονειρευόμουν πιτσιρικάς...
μήπως η αγνόηση της είδησης προερχετε και από το ότι στο προηγούμενο ποστ φίλου ο σύνδεσμος του περιοδικού δεν άνοιγε με αποτέλεσμα ίσως κάποιος να σκεφτεί οτιδήποτε μέχρι και λάθος είδηση ,λέμε τώρα ,στο δεύτερο θέμα τώρα μιας και μοτόνοβιος εδώ και 6 χρόνια θα πω ότι όλα είναι θέμα παιδείας νοοτροπίας του λαού μας διότι και ο νέος η άμυαλος η νίκκι λάουντα με το ιχ το ίδιο απρόσεκτος θα είναι όπως με την μότο ,και αυτό που έχω παρατηρήσει εγώ είναι ότι ένα 10% φοράει κράνος το οποίο σώζει ζωές ,ένα 20% τον ιχ προσέχει στους δρόμους και το υπόλοιπο 80 % δεν τον ενδιαφέρει ένας μοτοσυκλετιστής στον δρόμο ,θα σου πάρει την λωρίδα με το έτσι θέλω ,θα βγει από στοπ με το έτσι θέλω και γενικά η μότο κινδυνεύει μόνον από ιχ δες και τον κακό μας εαυτό που αρνούμεθα το κράνος .
τέλος ,το κράνος σώζει ζωές και η μαγκιά πληρώνετε δυστυχώς ,πολύ δυστυχώς ,όπως και η ζώνη σώζει ζωές ,και η τήρηση του κοκ ακόμα ποιο πολύ αλλά η ανυπαρξία της τροχαίας στα χρόνια της κρίσης(λευκή απεργεια κάνουν ???)και η αδιαφορία γενικά τροχαίαω αστυνομίας στους δρόμους (το οκτάωρο να περνάει ) κάνει τον ελλην οδηγό να ξεσαλωνει ,ούτε φανάρια ούτε πινακίδες μας σταματάνε ..................................
νάνε καλά το παλικάρι να αναρωση
το δεν γινετε δεν υπαρχει ,το δεν θελω υπαρχει .

Επιστροφή στο “Νέα-ειδήσεις”