ΣΥΜΦΩΝΙΑ ή ΡΗΞΗ ΜΕ ΤΟΥΣ "ΘΕΣΜΟΥΣ"; The spearo point of view

Γιορτές, ευχές, ανακοινώσεις, εκδρομές, συγκεντρώσεις, σεμινάρια, σύλλογοι.
Άβαταρ μέλους
Bathrakas

Re: ΣΥΜΦΩΝΙΑ ή ΡΗΞΗ ΜΕ ΤΟΥΣ "ΘΕΣΜΟΥΣ"; The spearo point of view

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Bathrakas » Σάβ 04 Ιούλ 2015, 06:32

Καλα ηταν σημερα, αισιοδοξα τα πραματα που λεει ο λογος.

"Ναι" δυστυχως σημαινει υποταγη στον φοβο και παραδωση ανευ ορων. Ναι, στην αρχη θα τον σαλιωσουν λιγο αλλα μετα σταματημο δε θα χει. Ως που θα φτασει αυτο? Λιγο σε μας, μετα λιγο στην ισπανια, λιγο στην ιταλια, λιγο πορτογαλια, μεσα σε 5 χρονια η ευρωπη θα βαρεσει διαλυση, νομοτελειακα. Οποτε οσοι δε θελετε δραχμη σκεφτειτε το καλα.

Οχι σημαινει αντισταση, εστω και μικρη, ναι θα μας τραμπουκισουν, αλλα μπροστα στο να μας κανουν χοντρα κολπα με τραπεζες που πιθανως θα οδηγησει εστω και σε προσκαιρη εκτυπωση δικου μας νομισματος, το ευρω θα γαμηθει. Δε προκειται να το κανουν γιατι θα σκασει ντομινο σε ολη την ευρωπη. Ουτε τα αμερικανακια το θελουν. Οποτε πιθανοτατα να καταφερουμε βιωσιμη συμφωνια. Και βλεπουμε.

Αν θελετε ευρωπη θα πρεπει να καταλαβετε οτι ευρωπη οπως ειναι τωρα δεν γινεται εκ των πραγματων. Η γερμανια δινει τον ρυθμο και ειναι ρυθμος καρκινικος, αυτοκαταστροφικος και με μετρημενες μερες. Ακρατος νεοφιλελευθερισμος. Τελειωμενα πραγματα.
Αν θελετε ευρωπη πρεπει να την πεισετε να αλλαξει, να γινει αυτο που υποτιθεται οτι θα γινοταν, πριν καπηλευτει η γερμανια και η απληστια τα ηνια. Η ευρωπη με κεντρο τους ανθρωπους και οχι τα γαμωφραγκα. Ρομαντικες μαλακιες? Ισως, αλλα ΜΟΝΟ ετσι γινεται. Αλλιως, σκλαβοι ή δραχμη ή και τα δυο.
Και αν υπαρχει ελπιδα να αλλαξει η ευρωπη, μονο με ΟΧΙ θα γινει

Οπως και να χει, καλη σας μερα ψαραδες μου
Παντα με σεβασμο και συνεση.

Άβαταρ μέλους
xrist0s4
Ονοματεπώνυμο: Kakis Xristoforos

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από xrist0s4 » Σάβ 04 Ιούλ 2015, 07:09

Καλημερες! Τελικα τι κανουμε, ναι στο οχι ή οχι στο ναι ??? :D
-Ξέρεις..... -κάτι? -σάρκ?

Άβαταρ μέλους
dim

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από dim » Σάβ 04 Ιούλ 2015, 07:54

καλημέρα :hello: συμφoρουμίτες ψαροντουφεκάδες

ΌΧΙ θα ρίξω και με σταυρό απ ότι έμαθα
δεν μπορώ να κατανοήσω πως κάποιοι αγονοιούν για την άλλη μέρα και κλίνουν προς το ναι

να μην αγονοιούν
οθείος σόιμπλε έχει προνοήσει
και η θεία μέρκελ θα δώσει ένα πιάτο φαϊ στα .......

άραγε κάνουν το ίδιο και στους δικούς τους ?

η ελευθερία του να επιλέγεις που θα βουτήξεις-πως θα ζήσεις είναι θέμα κάπιου αλλού και όχι δικό σου?

ας πάρουμε τη ζωή στα χέρια μας ,και είμαι σίγουρος πως θα μεγαλουργήσουμαι .

έχω ζείσει έξω πολα χρόνια και έχω δει τη μπορούν να καταφέρουν και οι πιο αγραματοι έλληνες όχι χαζοί αγρaματοι
αν τους δοθεί η ευκερία , και κάποιοι που θέλουν να λέγονται έλληνες θέλουν να αποφεσιζουν κάποιοι άλλοι για αυτούς?

ναμην σας ζαλίζω πρωί πρωί ,αν και λίγοι θα το διαβαστε ..σας δίνω ξανά ένα στοιχο για τροφή σκέψης

διαβάστε φωναχτά

η ελλάδα ποτέ δεν πεθενει
δεν τη σκιάζει φοβερά καμία
μόνο λίγο καιρό ξαποστένει
και ξανά προς τη δόξα τραβά.

λοιπόν ....ΌΧΙ και πάλι ΌΧΙ
και όποιος φοβάτε για το αύριο καλά κάνει .....όμως το μεθαύριο αύριο ας επιλέξει ο ίδιος πως θα ζείσει και όχι κάποιοι άλλοι :)
Λευτερια στους Ελληνες

Άβαταρ μέλους
KOSTAS STI
Ονοματεπώνυμο: ΜΟΥΡΑΤΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από KOSTAS STI » Σάβ 04 Ιούλ 2015, 09:01

Japos έγραψε:ΝΑΙ ΝΑΙ ΝΑΙ
:rotfl: :rotfl: ........κακε !!! :mrgreen:
....παντως αραχνες δεν ειδα πανω του !!
:-"
Θελω το αυτοκινητο μου γρηγορο,την γυναικα μου καυτη και την μπυρα μου παγωμενη !!!

Άβαταρ μέλους
kosmas

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από kosmas » Σάβ 04 Ιούλ 2015, 09:58

Αυτός ο άνθρωπος προκύρηξε καλώς ή κακώς ένα δημοψήφισμα και έθεσε κάποια ζητήματα στην κρίση του λαού, υποτίθεται και για να δει και ο ίδιος τι θα κάνει. Πήρε θέση υπέρ της μιας άποψης, δικαίωμά του...

Με ενοχλεί ως εικόνα να κατεβαίνει ο ίδιος ο πρωθυπουργός στους δρόμους και να κάνει καμπάνια υπέρ της μιας άποψης. Δε σέβεται κατ' εμέ με αυτόν τον τρόπο την άλλη άποψη, των άλλων μισών συμπολιτών του.Άλλο είναι να μιλάνε κάποιοι δήμαρχοι, βουλευτές κλπ.

Οι τράπεζες φίλοι μου μην κοροιδεύετε τους εαυτούς σας, είναι χρεοκοπημένες και δεν πρόκειται να ανοίξουν παρά μόνο με συμφωνία. Και εφόσον αυτός ο άνθρωπος πήρε πλέον τόσο ριζοσπαστικά θέση εναντίον των δανειστών της χώρας, συμφωνία δεν παίρνει που να χτυπιέται.Ας δούμε κατάματα την πραγματικότητα!

Τους ψήφισα, ίσως γενικά να είχαν καλές προθέσεις, αλλά τελικά δεν το χειρίστηκαν σωστά.

Η ρευστότητά μας, τα χαρτονομίσματα μας δλδ, είναι μόλις ένα δισεκατομύριο. Μόλις λοιπόν αρχίσουν οι πρώτες ελλείψεις σε εισαγώμενα τρόφιμα-φάρμακα-είδη βρεφών τις επόμενες βδομάδες, αυτοί θα πέσουν, αυτή είναι η λογική αλληλουχία των πραγμάτων - ελπίζω όχι με σοβαρές ταραχές και συγκρούσεις όπου συχνά την πληρώνουν αθώοι πολίτες...

Άβαταρ μέλους
Pavlidis George

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Pavlidis George » Σάβ 04 Ιούλ 2015, 10:51

Προσοχή, μόνο με σταυρό (+) θα είναι έγκυρο το ψηφοδέλτιο.

Παράδειγμα του ΟΧΙ
.jpg
Παράδειγμα του ΝΑΙ
NAI.jpg
Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή τη δημοσίευση.
GP

Άβαταρ μέλους
thalassa50
Ονοματεπώνυμο: jiannis petropoulos

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από thalassa50 » Σάβ 04 Ιούλ 2015, 11:28

Θυμαμε και τον αίμνηστο τάσο παπαδόπουλο να κάνει καμπάνια υπέρ του όχι για να εμψύχωση φαντάζομαι τον λαό υπέρ του όχι ,θα μου πεις τώρα καμία σχέσει η κατοχή της κύπρου με εμάς σήμερα ????θα έλεγα ότι μετά το ναι κατοχή θα έχουμε και εμείς στην χώρα μας και στην συνηδηση μας .Αυτοί θα λένε το πείραμα πέτυχε ,ιδού ο κώστας ο έλληνας εργάτης (από το βιντεάκι τον γάλλων πριν λίγα χρόνια :D )μαμάτε τους ώρα κανονικότατα και με την ψήφο τους .
Ένα άλλο είναι ότι άλλο να έχεις ένα 33 % (τόσο είναι ο συριζα )πίσω συ και άλλο ένα 70-75% :) διαπραγματεύεσαι με άλλο αέρα και σ τον μακακα τον σόιμπλε να λέει ότι θέλη ,γιατί ας μην γελιόμαστε συνρόφοι ,η γερμανία έχει στηλώσει τα πόδια και λέει ΝΕΙΝ ,βλέπεις δεν κερδίζεις πολλέμους σήμερα αναγκαστικά με όπλα αλλά και με το χρήμα σου :)
Και θα έπρεπε είναι γνώμη μου άνθρωποι που ψήφισαν τσίπρα να μην γράφουν η αναρωτιούνται γιατί φτάσαμε εδώ ???ψηφίστηκε για μια καλύτερη διαπραγμάτευση η ρήξη ,δεν το έκρυψε ποτέ ,δεν μπορεί να την κάνει τώρα μόνος του μετά την κοροϊδία μεγάλη κοροϊδία κόλπο γκρόσσο της ευρώπης και ζητάει την ενίσχυση άδεια του λαού να προχωρήσει σε όχι κωλοτούμπα αλλά σε αυτό που υποσχέθηκε ,αν θα έχει αίσιο τέλος ????όποιος μου πει ότι γνωρίζη θα με αναγκάσι να φάω μπαν :D
Δώστε του μια ευκαιρεία ,δώσατε τόσες στον ουραγκουτανγο σαμαρά και γκόνζηλα βενιζέλο και φτάσαμε να έχουν καταστράφει τα παιδιά μας και εμείς η γηραιότερη να μην δούμε ποτέ εγκόνια ,φτάσαμε να ας λένε κάθε μέρα η ξένοι αλλά και τα εγχώρια ζόμπι και πουλημένει αλλά και ο άνθρωπος κυρίως υπεύθυνος για το σήμερα ναι ναι αυτός που έλεγε ότι η τράπεζες μας είναι θωρακισμένες εν έτη 2008 και την ίδια στιγμή έβαζε 350 000 τρακόσιεςπενήντα χιλιάδες κόσμο στο δημόσιο και ο όποιος μετά από έξι χρόνια στην ναυθαλίνη και μη εχνοτας άνοιξη το στόμα από τότε ???να βγάζει ανακοίνωση τηλεοπτική υπέρ του ναι ??αυτοί όλοι λοιπόν ξένοι και εγχώριοι ζητάνε το ναι για περισοτερη λιτότητα ??????
Σήμερα που τίποτα δεν λειτουργει στον ιδιωτικό τομέα ,που η εργαζόμενοι έχουν χάσει τα αυγά και τα πασχαλιά ,η συνταξιούχοι το ίδιο η νέοι δεν έχουν δουλια και αν έχουν δεν έχουν μέλλον με 350 -400 ευρώ και αυτά στην καλύτερη περίπτωση με τετράωρα ένσημα αν δεν ανήκει στο 70% τον ανέργων νέων μας
Και το ναι ζητάει παρακάτω λιτότητα ????????????????????????και μας λεν και ότι το όχι είνε έξω από την ευρώπη ????γιατί re μα........κα ξένη και ντόπιε διαφημιστή το όχι είναι έξω από την ευρώπη ????απαγορεύετε στο καταστατικό της ευρπαϊκής ένωσης το ΝΕΙΝ ???????όποιος λέει ΝΕΙΝ θέλη να βγει από τας ευρώπας ?????και καλά η ξένοι ??αλλά και η έλληνες πολιτικάντηδες ,φίρμες τύπου σάκης και ρέμος και νεμος να μου τα λένε αυτά ????
Ψηφίζουμε ναι η όχι στην παραπαιρα λιτότητα και όχι ναι η όχι από την ευρώπη και ευρώ
Εγώ ψηφίζω ΝΕΙΝ ΌΧΙ στην παραπέρα λιτότητα του λαού μας και paidion μας
Υγ .είδα όλα τα βίντεο με προσοχή ,γνωστός ο πόλεμος τον μήντια ,αλλά περίμενα αν μη τη άλλο να το και κανέναν αντικιμενικό ρεπόρτερ και όχι όλοι πουλημένοι και να σπρώχνουν τους γέρους αράρον άρον όταν τους λένε :::υπομονή και υποστήριξη στον πρωθυπουργό ,και μιας και εγώ συνσυνταξιούχος να πω ότι κάθε μήνα γίνετε μέσα έξω τσης που....νας από ουρές συνταξιούχων στις τράπεζες με apotelesma εγώ να πηγαίνω βδομάδα αργότερα να βγάλω την σύνταξη μου με την υσηχία μου ,αυτό το παίζαν τα κανάλια και πέρσι ,φέτος το κάνανε αρχαία τραγωδία :D
Δεν ξέρω αλλά μου είπαν otioti ο λαζόπουλος έστειλε μαιλ στα κανάλια να φροντίζουν η ουρές που δείχνουν τον συνταξιούχων να είναι τωρινές και όχι από τον χειμώνα διότι φορούσαν παλτό λέει :yahoo:

,
το δεν γινετε δεν υπαρχει ,το δεν θελω υπαρχει .

christrif
Ονοματεπώνυμο: Χριστόφορος

Re: ΣΥΜΦΩΝΙΑ ή ΡΗΞΗ ΜΕ ΤΟΥΣ "ΘΕΣΜΟΥΣ"; The srearo point of view

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από christrif » Σάβ 04 Ιούλ 2015, 11:56

christrif έγραψε:
thanasis28 έγραψε:
christrif έγραψε:Συνέβη πριν λίγο.Ενημερωτική εκπομπή (ειδήσεις) στο Μέγκα.12:35. Απ 'ευθείας σύνδεση έξω από τράπεζα για να δείξουν ότι οι συνταξιούχοι ταλαιπωρούνται για να πάρουν την σύνταξη.Ο δημοσιογράφος στο στούντιο παροτρείνει το δημοσιογράφο της στην τράπεζα να πάρει συνέντευξη από συνταξιούχο.Λόγια του συνταξιούχου:
Ήρθαμε εδώ να ασκήσουμε το δικαίωμά μας να πάρουμε τη σύνταξή μας.Η σκέψη μας είναι στους ανθρώπους που αγωνίζονται για μας για να μην μειωθούν και άλλο οι συντάξεις μας.Και πριν προλάβει να τελειώσει τη φράση του, ο καρι@λης (συγνώμη για τη φράση μου αλλα έχω γίνει έξω φρενών) :evil: :mad: του τραβάει το μικρόφωνο, του λέει εντάξει-εντάξει και γυρνάει τη σύνδεση στο στούντιο όπου η δημοσιογράφος αλλάζει κουβέντα και παίζει βίντεο μονταρισμένο με πλάνο από οργισμένο συνταξιούχο.
Πόση προπαγάνδα Θεε μου?Πόσο ψέμα?Η μάγισσα Κίρκη ήταν γατάκι μπροστά σ' αυτούς.Από τα νεύρα μου πήγα να πετάξω το τηλεκοντρόλ στην τηλεόραση. :mad: Παρακαλώ όποιος συνάδελφος βρει το βίντεο να το ανεβάσει...
Όλοι ΟΧΙ την Κυριακή!!!!!!!!!!!!!!!!!! Όχι σε όλους αυτούς που μας θέλουν τετράποδα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ορίστε και το βιντεάκι....

Ντάξει οι τυπάδες είναι ΕΜΕΤΙΚΟΙ...

https://www.youtube.com/watch?v=srtDNgB ... e=youtu.be
Ευχαριστώ πολυ ρε Θανάση που ανέβασες το βίντεο.Ευτυχώς ο κόσμος όσο κι αν θέλουν να μας πιπιλίσουν το μυαλό αντιδρά.Και ιδού η απόδειξη; https://www.youtube.com/watch?v=cNaa0tCKTFw
.Δεν ξέρω αν το ανέβασε κι άλλος γιατί το θέμα το άφησα στη 47 σελίδα
Επειδή έχουν γνώση οι φύλακες και οι Έλληνες άρχισαν να ξυπνάνε από το λήθαργο της προπαγάνδας των ΜΜΕ κοιτάξτε και αυτό : https://www.youtube.com/watch?v=1yq0i60YEkE
Προσωπικά θα ήθελα να ήμουν παρών στο πρώτο βίντεο με τον συνταξιούχο :club:

christrif
Ονοματεπώνυμο: Χριστόφορος

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από christrif » Σάβ 04 Ιούλ 2015, 12:11

Δεν γνωρίζω την εγκυρότητα του κάτωθι άρθρου,αν και αυτό διασταυρώνεται εύκολα, όμως είναι ένα άλλο χαρακτηριστικό παράδειγμα σε όσους πιστεύουν ότι με το όχι δεν υπάρχει επόμενη μέρα.

Ιδιαίτερο ενδιαφέρον παρουσιάζει η αλλαγή στάσης της Ευρώπης αναφορικά με το αποτέλεσμα του επερχόμενου δημοψηφίσματος της Κυριακής.
Χαρακτηριστική είναι η αλλαγή στάσης του Ντόναλντ Τουσκ.

Ο πρόεδρος του Ευρωπαϊκού Συμβουλίου σε συνέντευξή του στην ιστοσελίδα Politico, εμφανίστηκε εμφανώς διαλλακτικότερος σε σχέση με το προηγούμενο χρονικό διάστημα.

"Άσχετα με το πως θα ψηφίσουν οι Έλληνες στο δημοψήφισμα της Κυριακής, η ΕΕ αναζητά τρόπους για να τους κρατήσει μέσα στο ενιαίο νόμισμα, αν και αυτό μπορεί να απαιτήσει μια εντελώς νέα προσέγγιση που θα επιτρέψει στην Ευρωζώνη να συνυπάρξει με μια χρεοκοπημένη χώρα", δήλωσε σε συνέντευξη του ο Τουσκ.

Με τίτλο της συνέντευξης "κανείς από μας δεν είναι αγγελούδι", ο Ντόναλντ Τουσκ εμφανίζεται πολύ πιο διαλλακτικός από τις περασμένες ημέρες και -σε αντίθεση με τις δηλώσεις τόσο του προέδρου της Κομισιόν Ζαν Κλοντ Γιούνκερ και του προέδρου του ευρωκοινοβουλίου Μάρτιν Σουλτς- δήλωσε ότι "είναι πολύ ξεκάθαρο ότι το δημοψήφισμα δεν αφορά την παραμονή ή όχι στην ευρωζώνη. Στην πραγματικότητα κανείς δεν ενδιαφέρεται -ελπίζω ότι κανείς δεν ενδιαφέρεται- για αυτή την επιλογή".

O πρόεδρος του Ευρωπαϊκού Συμβουλίου κράτησε την πόρτα ορθάνοιχτη σε μια άλλη οικονομική διάσωση της Αθήνας, δεν χρησιμοποίησε με ευκολία τη λέξη χρεοκοπία και υποβάθμισε την σημασία του δημοψηφίσματος της Κυριακής, σε σχέση με τις διαπραγματεύσεις που τονίζει ότι θα συνεχιστούν, ανεξαρτήτως αποτελέσματος.

Ο Τούσκ ζήτησε να σταματήσει το "παιχνίδι ευθυνών" ανάμεσα σε Ελλάδα και δανειστές και οι δύο πλευρες να χτίσουν εκ νέου την εμπιστοσύνη και να ξεκινήσουν άμεσα διαπραγματεύσεις. "Σίγουρα αυτή η ιστορία δεν είναι άσπρο και μαύρο. Ισως το μεγαλύτερο λάθος ήταν το παιχνίδι ευθυνών, το πολιτικό παιχνίδι μεταξύ της Ελλάδας και των δανειστών. Κανείς εδώ δεν είναι αγγελούδι" είπε χαρακτηριστικά.

Ο αξιωματούχος είπε ότι εάν η απάντηση στο δημοψήφισμα είναι ΝΑΙ, θα διευκολυνθούν οι διαπραγματεύσεις, ενώ, στην περίπτωση του ΟΧΙ,το περιθώριο διαπραγματεύσεων θα είναι μικρότερο. Ωστόσο "σίγουρα δεν χρειαζόμαστε δραματικά μηνύματα μετά από μια αρνητική ψήφο" είπε ο Τουσκ και τόνισε ότι η ΕΕ θα πρέπει να περιμένει να δει "τη νέα πρόταση της ελληνικής κυβέρνησης".

Πηγή: news.gr

sptampou
Ονοματεπώνυμο: spyros tampourlos

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από sptampou » Σάβ 04 Ιούλ 2015, 13:06

http://www.rizospastis.gr/getImage.do?s ... &id=491640
Δεν θα έπρεπε να γνωρίζουμε κι αυτά;

sptampou

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από sptampou » Σάβ 04 Ιούλ 2015, 13:44

Άβαταρ μέλους
bluedeep
Ονοματεπώνυμο: Αντωνης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από bluedeep » Σάβ 04 Ιούλ 2015, 13:44

Το ποντικάκι εις την φάκα

Εχει μπροστά του δυό τυράκια

Το ένα με κυάνιο τ' άλλο με αρσενικό

Κι όλοι του λέν τώρ' άιντε διάλεξε

Ποιό θέλεις απ' τα δυό ;
Ανδρί σοφώ πάσα γή βατή,ψυχής γάρ αγαθής πατρίς ο ξύμπας κόσμος

sptampou

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από sptampou » Σάβ 04 Ιούλ 2015, 13:51

Και η δεύτερη πρόταση (διότι οι δυο τους επίσημου ψηφοδέλτιου είναι ταυτόσημες):
http://www.902.gr/sites/default/files/p ... typosh.pdf

Άβαταρ μέλους
Bathrakas

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Bathrakas » Σάβ 04 Ιούλ 2015, 14:45

Παιδια μη μασατε, μη φοβαστε! Παμε ΟΧΙ γερα για καλη συμφωνια, αλλιως στηνουμε κωλο ανευ ορων!!!
Οριστε

http://www.scribd.com/doc/270323472/Con ... e-070215-1

και για οσους βαριουνται η δεν ξερουν αγγλικα:

To Κογκρέσο των ΗΠΑ στέλνει γράμμα στην Λαγκάρντ ζητώντας της να υποχωρήσουν στις απαιτήσεις τους ώστε να μην υπάρχουν περαιτέρω κίνδυνοι για την διεθνή και την Ελληνική οικονομία, επισημαίνοντας τις διαστάσεις της ακραίας ανθρωπιστικής κρίσης και της καταστροφής που έχουν συντελέσει.
Παντα με σεβασμο και συνεση.

Άβαταρ μέλους
ted
Ονοματεπώνυμο: Thou pou

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ted » Σάβ 04 Ιούλ 2015, 14:45

Κάνε και κανα like σε καμία ψαριά για το ξεκάρφωμα :-({|=
Θ' ασκήσω τα μνημόνια....

Επιστροφή στο “Νέα-ειδήσεις”