Πολύ βαθύ ψάρεμα με τη Spearfishing Academy

Γιορτές, ευχές, ανακοινώσεις, εκδρομές, συγκεντρώσεις, σεμινάρια, σύλλογοι.
Άβαταρ μέλους
gatsi
Ονοματεπώνυμο: Γιώργος

Re: Πολύ βαθύ ψάρεμα με τη Spearfishing Academy

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από gatsi » Τετ 09 Οκτ 2013, 00:13

Αν κατάλαβα καλά το συγκεκριμένο σχολείο δεν έχει κάποιο συγκεκριμένο πρόγραμμα αλλά προσαρμόζεται και κοστολογείται σύμφωνα με τις απαιτήσεις των εκπαιδευόμενων.
Σε κάθε περίπτωση ένα σχολείο πάντα έχει κάτι να προσφέρει, αρκεί οι στόχοι του σχολείου να ανταποκρίνονται στις προσδοκίες του εκπαιδευόμενου με γνώμονα πάντα την ασφάλεια.
Τα παιδιά που πήραν μέρος είναι ενθουσιασμένα, οπότε μάλλον ικανοποιήθηκαν από το προϊόν που αγόρασαν, και αυτό είναι καλό. ;)

@ Βασίλη, το ότι τα σακάκια ήταν 5άρια, δικαιολογεί μέχρι ένα σημείο τα παραπάνω κιλά, αν και εξακολουθώ να πιστεύω ότι η πλευστότητα θα έπρεπε να ήταν πιο θετική, ειδικά σε βουτιές με σταθερά.

@ Δημήτρη, σίγουρα η υπογραφή σου σε αυτό το σχολείο σημαίνει πολλά, όμως κάθε υποψήφιος πελάτης πρέπει να είναι ενήμερος για το προϊόν που προτίθεται να αγοράσει. Θα σου πρότεινα λοιπόν, για να είσαι και εσύ καλυμμένος από τις κακές γλώσσες, να ανοίξεις νέο τόπικ στα "νεα προϊόντα-διαφήμιση" και να γίνεις πιο συγκεκριμένος. Να δώσεις στόχους του σχολείου, προϋποθέσεις συμμετοχής, χρόνος, τόπος, αριθμός υποψηφίων, τεχνικές, κόστος συμμετοχής και ότι άλλο πιστεύεις ότι έχει ανάγκη ένας πελάτης για να κερδίσει την εμπιστοσύνη σου. Να έχουμε ένα μπούσουλα ρε μαν!!

Όσον αφορά τα διαπιστευτήρια, ο θυμόσοφος λαός μας λέει ότι τα ράσα δεν κάνουν τον παπά. Αλλά ακόμα και έτσι, αν εσύ χρειάζεσαι διαπιστευτήρια μπορείς απλά να αναφέρεις ποια. Μπορεί ο μέσος όρος του φόρουμ να μη μπορεί να διαχειριστεί advanced τεχνικές, όμως εδώ μέσα υπάρχουν πολλοί βαθύτες, καταξιωμένοι και εκκολαπτόμενοι, που και εμπειρία έχουν και σχολεία έχουν και που θα ήθελαν κάποια στοιχειώδη εικόνα, για να κρίνουν αν αξίζει τον κόπο, να μπουν στη διαδικασία, να επικοινωνήσετε σε προσωπικό επίπεδο. Σε αυτούς άλλωστε νομίζω ότι απευθύνεται το όλο τόπικ.

Χαιρετώ και περιμένουμε λεπτομέρειες γι' αυτό το πρωτοπόρο σχολείο!!
Καλή επιτυχία στην Spearfishing academy. :hello:
Κι όπου φοβάται φωνή ν΄ ακούει απ΄ το λαό
σ΄ έρημο τόπο ζει και βασιλεύει,
κάστρο φυλάει ερημικό, έχει το φόβο φυλαχτό...

Άβαταρ μέλους
spirosliosa
Ονοματεπώνυμο: ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΟΣ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από spirosliosa » Τετ 09 Οκτ 2013, 00:43

Εγώ το μόνΟ που έχω να πω είναι ότι αυτό είναι το πραγματικό σχολείο και αυτό θα έπρεπε να υπάρχει εξ αρχής
ΣΧΟΛΕΊΟ ΨΑΡΟΝΤΟΥΦΕΚΟΥ ΚΑΘΑΡΆ
Γιατί άλλο κατεβαίνω 30 και άλλο ψαρευω 30 είναι η πραγματικότητα :-"
Μπράβο στον κο Δημήτρη Κολια που πρωτοπορεί αν δεν κάνω λάθος μπας και μειωθούν και οι πνιγμένοι κάθε χρόνο :thumbsup: :thumbsup:
dive deep

Άβαταρ μέλους
DKollias
Ονοματεπώνυμο: Dimitris Kollias

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από DKollias » Τετ 09 Οκτ 2013, 12:48

gatsi έγραψε:Αν κατάλαβα καλά το συγκεκριμένο σχολείο δεν έχει κάποιο συγκεκριμένο πρόγραμμα αλλά προσαρμόζεται και κοστολογείται σύμφωνα με τις απαιτήσεις των εκπαιδευόμενων.
Σε κάθε περίπτωση ένα σχολείο πάντα έχει κάτι να προσφέρει, αρκεί οι στόχοι του σχολείου να ανταποκρίνονται στις προσδοκίες του εκπαιδευόμενου με γνώμονα πάντα την ασφάλεια.
Τα παιδιά που πήραν μέρος είναι ενθουσιασμένα, οπότε μάλλον ικανοποιήθηκαν από το προϊόν που αγόρασαν, και αυτό είναι καλό. ;)

@ Βασίλη, το ότι τα σακάκια ήταν 5άρια, δικαιολογεί μέχρι ένα σημείο τα παραπάνω κιλά, αν και εξακολουθώ να πιστεύω ότι η πλευστότητα θα έπρεπε να ήταν πιο θετική, ειδικά σε βουτιές με σταθερά.

@ Δημήτρη, σίγουρα η υπογραφή σου σε αυτό το σχολείο σημαίνει πολλά, όμως κάθε υποψήφιος πελάτης πρέπει να είναι ενήμερος για το προϊόν που προτίθεται να αγοράσει. Θα σου πρότεινα λοιπόν, για να είσαι και εσύ καλυμμένος από τις κακές γλώσσες, να ανοίξεις νέο τόπικ στα "νεα προϊόντα-διαφήμιση" και να γίνεις πιο συγκεκριμένος. Να δώσεις στόχους του σχολείου, προϋποθέσεις συμμετοχής, χρόνος, τόπος, αριθμός υποψηφίων, τεχνικές, κόστος συμμετοχής και ότι άλλο πιστεύεις ότι έχει ανάγκη ένας πελάτης για να κερδίσει την εμπιστοσύνη σου. Να έχουμε ένα μπούσουλα ρε μαν!!

Όσον αφορά τα διαπιστευτήρια, ο θυμόσοφος λαός μας λέει ότι τα ράσα δεν κάνουν τον παπά. Αλλά ακόμα και έτσι, αν εσύ χρειάζεσαι διαπιστευτήρια μπορείς απλά να αναφέρεις ποια. Μπορεί ο μέσος όρος του φόρουμ να μη μπορεί να διαχειριστεί advanced τεχνικές, όμως εδώ μέσα υπάρχουν πολλοί βαθύτες, καταξιωμένοι και εκκολαπτόμενοι, που και εμπειρία έχουν και σχολεία έχουν και που θα ήθελαν κάποια στοιχειώδη εικόνα, για να κρίνουν αν αξίζει τον κόπο, να μπουν στη διαδικασία, να επικοινωνήσετε σε προσωπικό επίπεδο. Σε αυτούς άλλωστε νομίζω ότι απευθύνεται το όλο τόπικ.

Χαιρετώ και περιμένουμε λεπτομέρειες γι' αυτό το πρωτοπόρο σχολείο!!
Καλή επιτυχία στην Spearfishing academy. :hello:
Σας υπόσχομαι ότι σήμερα κιόλας θα προσπαθήσω να βρω χρόνο και θα ανεβάσω μια αναλυτική παρουσίαση του προγράμματος στα νέα προϊόντα, (αν και σχολή δραστηριοποιείται από το 2000 :) ).

Άβαταρ μέλους
diomidis9
Ονοματεπώνυμο: diomidis bamihas

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από diomidis9 » Τετ 09 Οκτ 2013, 12:56

DKollias έγραψε:
diomidis9 έγραψε:ασχετο αλλα λυπαμε πολύ που τελευταία τα οικονομικά μου δεν μου επιτρέπουνε να περνώ το περιοδικό. το απολάμβανα ιδιαίτερος . :thumbsup:
Στείλε email με τα στοιχεία σου στο info@deep.gr να σου το στέλνουμε δωρεάν φίλε μου και όταν ξαναέχεις χρήματα κάνεις μια συνδρομή. Η κρίση δε θάναι για πάντα, αγάντα! :thumbsup:
=D> :hello:
Και άψαρος να βγω, στα @@ μου.

Άβαταρ μέλους
freskos

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από freskos » Τετ 09 Οκτ 2013, 14:29

Johnkokk έγραψε:Kάποιοι επειδή προφανώς δεν έχουν ζωή, αρέσκονται στο να κάνουν συνεχώς εγγραφές με διαφορετικά ονόματα και να θεωρούν οτι κάτι κάνουν, τρολάροντας γύρω γύρω.

Τυχαίο παράδειγμα : Τerminator η John Rambo ή eleos (πραγματικά όμως) ή Μπαμπης ο κατσαβίδης ή Μανούσος ο γαργαλιάρης η Χριστοδουλάκης, κλπ, κλπ

Επαναλαμβάνω, τυχαίο παράδειγμα :)

Mην τσιμπάτε οι υπόλοιποι.

Α, τερμινέητορα, έβηξες, έφυγες.
Εχουμε και δουλειές.
απάντηση απαράδεκτη για επιχειρηματία ιδιοκτήτη - διαχειριστή φόρουμ......
:banghead: :banghead:

Άβαταρ μέλους
freskos

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από freskos » Τετ 09 Οκτ 2013, 14:30

DKollias έγραψε:
diomidis9 έγραψε:ασχετο αλλα λυπαμε πολύ που τελευταία τα οικονομικά μου δεν μου επιτρέπουνε να περνώ το περιοδικό. το απολάμβανα ιδιαίτερος . :thumbsup:
Στείλε email με τα στοιχεία σου στο info@deep.gr να σου το στέλνουμε δωρεάν φίλε μου και όταν ξαναέχεις χρήματα κάνεις μια συνδρομή. Η κρίση δε θάναι για πάντα, αγάντα! :thumbsup:
υποδειγματική απάντηση επιχειρηματία / συν- δυτη ...... :D

thalasolikos
Ονοματεπώνυμο: eirini-ntinou

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από thalasolikos » Τετ 09 Οκτ 2013, 15:11

εισαι μαγκας φιλε πραγματικα........................................................... :hello:

Άβαταρ μέλους
Johnkokk
Ονοματεπώνυμο: Γιάννης Κοκκινάκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Johnkokk » Τετ 09 Οκτ 2013, 18:39

freskos έγραψε:
Johnkokk έγραψε:Kάποιοι επειδή προφανώς δεν έχουν ζωή, αρέσκονται στο να κάνουν συνεχώς εγγραφές με διαφορετικά ονόματα και να θεωρούν οτι κάτι κάνουν, τρολάροντας γύρω γύρω.

Τυχαίο παράδειγμα : Τerminator η John Rambo ή eleos (πραγματικά όμως) ή Μπαμπης ο κατσαβίδης ή Μανούσος ο γαργαλιάρης η Χριστοδουλάκης, κλπ, κλπ

Επαναλαμβάνω, τυχαίο παράδειγμα :)

Mην τσιμπάτε οι υπόλοιποι.

Α, τερμινέητορα, έβηξες, έφυγες.
Εχουμε και δουλειές.
απάντηση απαράδεκτη για επιχειρηματία ιδιοκτήτη - διαχειριστή φόρουμ......
:banghead: :banghead:
Πρώτα απ' ολα τι εννοείς "επιχειρηματία ιδιοκτήτη - διαχειριστή φόρουμ"

Δεύτερον ποιό είναι το απαράδεκτο ? Οτι προσπαθούμε να προστατέψουμε το φορουμ και τα μέλη του απο τα τρολ ?

Αλλο πάλι και τούτο. :-k
Η αψαρία είναι επιλογή.
Βράγχια έχουν ΜΟΝΟ τα ψάρια.

Άβαταρ μέλους
hariska

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από hariska » Τετ 09 Οκτ 2013, 18:50

Είναι πραγματικά αξιοθαύμαστο το πόσο μπορούν να σε χαντακώσουν άνθρωποι που προσπαθούν να σε υπερασπιστούν.
Chief, τα παλικάρια σου είναι βαθύτες φοβεροί, αλλά τη διαφήμιση "καλύτερα να μασάς, παρά να μιλάς" δεν τους την έδειξες. [-X

Τριήμερο ψάρεμα με Κόλλια, είναι εμπειρία ζωής.- :good:

Άβαταρ μέλους
Νικήτας
Ονοματεπώνυμο: Νικήτας Δημητρόπουλος

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Νικήτας » Τετ 09 Οκτ 2013, 21:38

Γειά και χαρά.
Με αφορμή το ποστάρισμα αυτό θα ήθελα να κάνω μερικές επισημάνσεις για το λεγόμενο βαθύ ψάρεμα.
Ευθύς εξαρχής να δηλώσω την άκρα αντίθεση μου με αυτό.
Ο λόγος είναι γιατί δεν είναι ερασιτεχνικό .

Θεωρώ πως το βαθύ ψαροντούφεκο έχει πολύ μεγάλο μερίδιο ευθύνης για την εξαφάνιση των μαύρων για προφανείς λόγους που δεν χρειάζεται να αναφερθούν.
Ο συνδυασμός βαθειάς βουτιάς με ή χωρίς παντόφλα , φακού , μικρού αλλά και δυνατού ντουφεκιού έχει ξεπαστρέψει τα μαύρα .
Πάει η τρύπα με το μικρό , πάνε και τα απέξω με το μακρύ .
Ξεκόλιασε την πολύ βαθειά ζώνη από αυτά και μαζί της έστειλε αδιάβαστη και την λιγότερο βαθειά ζώνη.

Και αυτό εκτός ότι ενοχλεί όσους από εμάς είναι ευαίσθητοι με την λεηλασία του λατρεμένου βυθού έχει και ένα περισσότερο απτό αποτέλεσμα : Μας πνίγει.
Και μας πνίγει γιατί η νεκραϊλα μας ωθεί ολοένα και βαθύτερα μπάς και βρούμε και μείς κανένα από τα εναπομείναντα να φέρουμε σπίτι.
Και αυτό το βαθύτερα γίνεται βιαστικά και χωρίς τους απαραίτητους όρους ,κρανίου τόπος αφού , με τα γνωστά τραγικά αποτελέσματα.

Πόσο πιο ωραία θα ήτανε για την προσωπική μας εξέλιξη ένας ζωντανός βυθός στα ρηχά ! Όμορφα και κυρίως με ασφάλεια .

Ακόμα στο μυαλό μου δεν συνδέονται διδασκαλίκι και έλα να σου μάθω πως ψαρεύουνε βαθειά σε ένα τριήμερο αφού τα βαθειά κατακτώνται μετά από πολύ επαφή , εμπειρία και προσήλωση στο σπόρ.
Προλαβαίνω την ένσταση πως δεν μάθαμε αλλά απλώς είδαμε γιατί – πάντα για μένα – είναι ακόμα πιο επικίνδυνη η ψευδαίσθηση για κάποιον ότι τα κατάφερε εκεί κάτω .

Είπα εξ ΄αρχής πως αυτό το ψάρεμα , που έχει γίνει μόδα πιά ,δεν είναι ερασιτεχνικό.
Το υπογραμμίζω .
Όσους από το συνάφι γνωρίζω που ασκούν αυτήν την τεχνική είναι δυστυχώς όλοι μανάβηδες.
Είναι μάλιστα λογικό αφού είναι πολλά τα ψάρια και μεγάλος ο πειρασμός .
Τους λυπάμαι γιατί μάχονται την καρδιά τους διότι ότι αγοράζουμε το αγοράζουμε με κομμάτια από την ψυχή μας .
διὰ καταδύσεως, ἡ πρὸς Θεὸν ἡμῶν ἄνοδος γίνεται

melias
Ονοματεπώνυμο: kostaskyriazis

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από melias » Τετ 09 Οκτ 2013, 22:01

Νικήτας έγραψε:Γειά και χαρά.
Με αφορμή το ποστάρισμα αυτό θα ήθελα να κάνω μερικές επισημάνσεις για το λεγόμενο βαθύ ψάρεμα.
Ευθύς εξαρχής να δηλώσω την άκρα αντίθεση μου με αυτό.
Ο λόγος είναι γιατί δεν είναι ερασιτεχνικό .

Θεωρώ πως το βαθύ ψαροντούφεκο έχει πολύ μεγάλο μερίδιο ευθύνης για την εξαφάνιση των μαύρων για προφανείς λόγους που δεν χρειάζεται να αναφερθούν.
Ο συνδυασμός βαθειάς βουτιάς με ή χωρίς παντόφλα , φακού , μικρού αλλά και δυνατού ντουφεκιού έχει ξεπαστρέψει τα μαύρα .
Πάει η τρύπα με το μικρό , πάνε και τα απέξω με το μακρύ .
Ξεκόλιασε την πολύ βαθειά ζώνη από αυτά και μαζί της έστειλε αδιάβαστη και την λιγότερο βαθειά ζώνη.

Και αυτό εκτός ότι ενοχλεί όσους από εμάς είναι ευαίσθητοι με την λεηλασία του λατρεμένου βυθού έχει και ένα περισσότερο απτό αποτέλεσμα : Μας πνίγει.
Και μας πνίγει γιατί η νεκραϊλα μας ωθεί ολοένα και βαθύτερα μπάς και βρούμε και μείς κανένα από τα εναπομείναντα να φέρουμε σπίτι.
Και αυτό το βαθύτερα γίνεται βιαστικά και χωρίς τους απαραίτητους όρους ,κρανίου τόπος αφού , με τα γνωστά τραγικά αποτελέσματα.
ΔΕΝ ειμαστε μαναβηδες φιλε μου δοξα το θεο κανω δυο δουλειες -ʹμελισσοκομος,ιδιοκτητης ξεν/χειου στη βορεια πινδο,ΖΑΓΟΡΙ αν εχεις ακουστα-για να φυγω απο εδω κ να παω για ψαρεμα τα εξοδα μου ειναι παρα πολλα, τα οποια δε τα καλυπτω με τα ψαρια.Νομιζεις οτι η θαλασσα ειναι ΑΤΜ ;Το κανω γιατι μου αρεσει το βαθος φιλε μου και γιατι εχω κ αθλητικο υποβαθρο.Μου αρεσει να κυνηγω τα ορια.ΕΑΝ ΑΥΤΟ ΣΕ ΕΝΟΧΛΕΙ ,ΣΥΓΝΩΜΗ ΝΙΚΗΤΑ, ΘΑ ΣΥΝΕΧΙΣΩ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΩ.ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ Κ ΟΧΙ ΓΙΑ ΕΠΑΓ/ΤΙΚΗ ΑΠΑΣΧΟΛΗΣΗ.ΚΑΠΟΥ Κ ΕΣΥ ΜΠΕΡΔΕΥΤΗΚΕΣ.ΔΕ ΒΡΑΖΟΥΝ ΟΛΟΙ ΣΤΟ ΙΔΙΟ ΚΑΖΑΝΙ ΠΟΥ ΘΕΛΕΙΣ ΕΣΥ.ΜΕ ΕΚΤΙΜΗΣΗ Κ.ΚΥΡΙΑΖΗΣ.
Πόσο πιο ωραία θα ήτανε για την προσωπική μας εξέλιξη ένας ζωντανός βυθός στα ρηχά ! Όμορφα και κυρίως με ασφάλεια .

Ακόμα στο μυαλό μου δεν συνδέονται διδασκαλίκι και έλα να σου μάθω πως ψαρεύουνε βαθειά σε ένα τριήμερο αφού τα βαθειά κατακτώνται μετά από πολύ επαφή , εμπειρία και προσήλωση στο σπόρ.
Προλαβαίνω την ένσταση πως δεν μάθαμε αλλά απλώς είδαμε γιατί – πάντα για μένα – είναι ακόμα πιο επικίνδυνη η ψευδαίσθηση για κάποιον ότι τα κατάφερε εκεί κάτω .

Είπα εξ ΄αρχής πως αυτό το ψάρεμα , που έχει γίνει μόδα πιά ,δεν είναι ερασιτεχνικό.
Το υπογραμμίζω .
Όσους από το συνάφι γνωρίζω που ασκούν αυτήν την τεχνική είναι δυστυχώς όλοι μανάβηδες.
Είναι μάλιστα λογικό αφού είναι πολλά τα ψάρια και μεγάλος ο πειρασμός .
Τους λυπάμαι γιατί μάχονται την καρδιά τους διότι ότι αγοράζουμε το αγοράζουμε με κομμάτια από την ψυχή μας .

melias

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από melias » Τετ 09 Οκτ 2013, 22:03

ΔΕΝ ειμαστε μαναβηδες φιλε μου δοξα το θεο κανω δυο δουλειες -ʹμελισσοκομος,ιδιοκτητης ξεν/χειου στη βορεια πινδο,ΖΑΓΟΡΙ αν εχεις ακουστα-για να φυγω απο εδω κ να παω για ψαρεμα τα εξοδα μου ειναι παρα πολλα, τα οποια δε τα καλυπτω με τα ψαρια.Νομιζεις οτι η θαλασσα ειναι ΑΤΜ ;Το κανω γιατι μου αρεσει το βαθος φιλε μου και γιατι εχω κ αθλητικο υποβαθρο.Μου αρεσει να κυνηγω τα ορια.ΕΑΝ ΑΥΤΟ ΣΕ ΕΝΟΧΛΕΙ ,ΣΥΓΝΩΜΗ ΝΙΚΗΤΑ, ΘΑ ΣΥΝΕΧΙΣΩ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΩ.ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ Κ ΟΧΙ ΓΙΑ ΕΠΑΓ/ΤΙΚΗ ΑΠΑΣΧΟΛΗΣΗ.ΚΑΠΟΥ Κ ΕΣΥ ΜΠΕΡΔΕΥΤΗΚΕΣ.ΔΕ ΒΡΑΖΟΥΝ ΟΛΟΙ ΣΤΟ ΙΔΙΟ ΚΑΖΑΝΙ ΠΟΥ ΘΕΛΕΙΣ ΕΣΥ.ΜΕ ΕΚΤΙΜΗΣΗ Κ.ΚΥΡΙΑΖΗΣ.

Άβαταρ μέλους
Γιάννης Γκιρίνης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Γιάννης Γκιρίνης » Τετ 09 Οκτ 2013, 22:11

Κατ'αρχάς Νικήτα με τον όρο μαύρα εννοείς προφάνώς ροφούς γιατί οι υπόλοιποι επινέφελοι είναι βαθύψαρα μία η άλλη.
Οι ροφοί δεν έφυγαν απο την ρηχή ζώνη επειδή τους ξεκληρίσαν(και καλά) στα βαθειά.Εφυγαν επειδή τους πρόγκιξαν απο εκεί η κουτσή Μαριά μαζί με τους άλλους χιλιάδες που έριξαν στο ψαροτούφεκο τα τελευταία χρόνια(σύν μόλυνση,άλλοι τρόποι αλιείας κτλ)
Παρ'όλα αυτά για να μην πνίγεσαι(μαζί με τοις άλλοι ερασιτέχναι) θα σου πώ ένα "μυστικό": ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΤΡΕΛΕΣ ΨΑΡΙΕΣ ΣΤΑ ΡΗΧΑ ΑΝ ΜΑΘΕΙΣ ΝΑ ΨΑΡΕΥΕΙΣ.Απλά δεν θα περιλαμβάνουν μεγάλο μαύρο κατά κανόνα.
Fear the spear

Άβαταρ μέλους
hariska

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από hariska » Τετ 09 Οκτ 2013, 22:47

Πω πω, όλοι μπερδεμένοι είναι εδώ πέρα.
Μόνο ο ξενοδόχος τα 'χει 400. =D>

Άντε να μαζεύονται κι άλλοι βαθύτες να βλέπουμε κάνα αντρικό ποστ! :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :D

melias

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από melias » Τετ 09 Οκτ 2013, 22:59

hariska έγραψε:Πω πω, όλοι μπερδεμένοι είναι εδώ πέρα.
Μόνο ο ξενοδόχος τα 'χει 400. =D>

Άντε να μαζεύονται κι άλλοι βαθύτες να βλέπουμε κάνα αντρικό ποστ! :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :D
όχι μόνο ξενοδοχος Και μελισσοκομος, αγαπουλα.μπιζζζζ

Επιστροφή στο “Νέα-ειδήσεις”