Ένα μεγάλο μπράβο στην ΕΛ.ΑΣ

Γιορτές, ευχές, ανακοινώσεις, εκδρομές, συγκεντρώσεις, σεμινάρια, σύλλογοι.
Άβαταρ μέλους
Antonis Pap
Ονοματεπώνυμο: Ο Μάκης ξέρει

Re: Ένα μεγάλο μπράβο στην ΕΛ.ΑΣ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Antonis Pap » Δευ 17 Οκτ 2011, 22:24

Η πρώτη σωστή κίνηση της κυβέρνησης

http://pitsirikos.net/2011/10/%CE%B7-%C ... %B7%CF%82/
"Στην Κ3, στην περιφερειακή Υμηττού, με πόσα στρίβεις?"

Άβαταρ μέλους
Christaras
Ονοματεπώνυμο: Stergiou Christos

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Christaras » Δευ 17 Οκτ 2011, 22:37

Antonis Pap έγραψε:Η πρώτη σωστή κίνηση της κυβέρνησης

Εψαξες πολύ για να το βρείς?
Dive deep....think deeper!

Άβαταρ μέλους
VAMPIRE
Ονοματεπώνυμο: ΣΠΥΡΟΣ ΜΟΥΡΕΛΑΤΟΣ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από VAMPIRE » Δευ 17 Οκτ 2011, 23:24

Christaras έγραψε:
Antonis Pap έγραψε:Η πρώτη σωστή κίνηση της κυβέρνησης

Εψαξες πολύ για να το βρείς?
Έλειπε το αφεντικό του και είχε χρόνο να το βρει :-({|= , καλά δεν το κατάλαβες ;;; :-"

georgefok
Ονοματεπώνυμο: george

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από georgefok » Τρί 18 Οκτ 2011, 00:39

λοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοολ

Άβαταρ μέλους
Giorgosp13

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Giorgosp13 » Τρί 18 Οκτ 2011, 00:52

:lol: χαχαχα καλοοοοοο.μπράβο ρε Αντώνη...δεν πειράζει τι φυλάνε τα σκουπίδια τι φυλάνε την βουλή το ίδιο einai...δεν πειραζει ηδη συναδελφοι τους κατεβηκαν σε πορεια σημερα, θα δουμε αναλογη κινηση απο την οργανωση τους (απο τα ματ) γιατι για οργανωση προκειται κατα την γνωμη μου και οχι για σωματα "ασφαλειας"

8emaras_agas

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από 8emaras_agas » Τετ 26 Οκτ 2011, 18:48

robocop000 έγραψε:
gabrielb έγραψε:@Robocop000
Ο Μιχάλης Καλτεζάς δολοφόνήθήκε απο τον ένστολο Αθανάσιο Μελίστα , ο Γρηγορόπουλος απο τον Κορκονέα ,περιπτώσεις που ήδη έχουν δικαστεί και καταδικαστει απο την δικαιοσύνη που υπηρετούσαν οι ίδιοι. Μόλις πριν κανένα μήνα γλύτωσε απο θαύμα ο Γιαννης Καυκας μετά απο χτυπημα με πυροσβεστήρα στο κεφάλι , ενώ υπάρχουν ακομά άπειρα παραδείγματα που είτε δεν είδαν το φως της δημόσιότητας είτε χαθήκαν στο σαθρό δικαστικό συστημα. Αυτοί είναι μερικοί απο τους λόγους που υπάρχει το σύνθημα που ενοχλει και εξαγριώνει τους ένστολους. Εφόσον οι δικες σου πράζεις και των υπόλοιπών συνάδερφων σου δεν ταυτίζόνται με τα πάραπάνω δεν βλέπω τον λόγο να το παιρνετε προσώπικα. Με αυτήν την λογική είναι σαν να με λένε έμένα ομοφυλόφιλο και για να εκδικηθώ η ν' αποδείξω το αντίθετό να συνουσιαστω μαζί τους.(Προς θεόυ για να μην παρεξηγηθω δεν έχω κανένα θέμα με τους ομοφυλόφυλους , ατυχές παράδειγμα αλλα ήταν το πρώτο που μου ήρθε στο μυαλο).

Παρομοίως ένα ολόκληρο κίνημα και ιδεολογία όπως ό Αναρχισμος αλλοιώνετε και ταυτοποιήτε με το χάος απο διάφορους χουλιγκάνους ή προβοκάτορες όπως αυτους που έκαψαν την Μαρφίν αλλά ποτέ δεν θα πω καλα τους έκαναν η θα προσπαθήσω να τους βρω ελαφρυντικα.

Επισης αν μπορείς μιας και με την συμμετοχή σου στην κουβέντα δείχνεις διαλακτικότητα κατι που οι περισσότεροι συναδελφοι σου είδικα τον τελευταίο καιρο απαξιούν να κάνουν θα ήθελα να κάνω μια ερώτηση , που ίσως μέσα απο την ασφάλεια της ανώνυμίας απαντηθεί καλύτερα.

Σε διάφορα σημεία το κέντρο της Αθήνας μετατρέπετε γιορτη των πρεζέμπορων και των νταβατζήδων. Παλιο νομισματοκοπειο , χαμηλά η Σοφοκλέους , η Τοσίτσα , Ομόνοια η Κουμουνδουρου κτλ Εχουν γεμίσει απο διακηνητές
ηρώινης η διάφορων άλλων ναρκωτικών ουσιών. Κάθε βράδυ βλέπω να γίνονται αγοραπωλησίες κυριολεκτικα μπροστά στα μάτια της ομάδας Δίας και αυτοί να περνάνε αδιάφορα. Αν περάσεις με τα πόδια απο την ομόνοια πολλες φορες σε προσεγγιζουν για να σου πουλήσουν ναρκωτικα. Η πώληση ναρκωτικών είναι μια πράξη βιας και μέγιστο έγκλημα και εφόσον έχουν και τα μέσα και την δικαιοδωσια θα έπρεπε να τους συλλαμβάνουν. Φαντάζομαι οτι πολλοι απο τους ένστολους που κάνουν τα στραβά μάτια είναι γόνεις που δεν θα ήθελαν η πρέζα να φτάσει μπροστα στα σχολεία. Γιατι αδιαφορούν συστηματικά? Η δικαιολογια για να πιάσουν το μεγάλο ψάρι δεν βλέπω να στέκει γιατι δεν το πιάνουν ποτέ. Οι περισσότεροι διακινήτες δεν είναι αρρωστοι καμένοι και καημένοι εγκλωβισμένοι πρεζάκηδες αλλα στηγνοι εγκληματίες που πλουτίζουν απο τον θάνατο. Και σ άυτην την περίπτωση ακολουθούν εντολές να τους αφήνουν ήσυχους να κάνουν την δουλεία τους? Δεν μπορουν να πάρουν πρωτοβουλια και να συλλαβουν κάποιον που εγκληματει επ' αυτοφόρο?
φιλε μου εγω υπηρετω στην διωξη ναρκωτικων αυτη την στιγμη,στην Αθηνα στο κεντρο οπως πολυ σωστα ειπες γινεται χαμος.Αν πας στο τημημα της ομονοιας ξερεις ποσα αυτοφορα εχει καθε μερα με αρρωστα παιδια ( δεν μου αρεσει η λεξη πρεζονι) Δυστυχως ειναι τοση η χαρτουρα που δεν προλαβαινει ενας αξιωματικος υπηρεσιας να παει ουτε για κατουρημα , συν τα αλλα αδικηματα.Καθε μερα μαζευουν 10-20 ατομα ,αλλα ετσι δεν χτυπας τους εμπορους αλλα τους μικρους.Το θεμα ειναι να χτυπησεις τα μεγαλα κεφαλια κ αυτο κατα καιρους το κανει η αστυνομια απλα δεν προβαλεται απο τα ΜΜΕ. ξερεις ποσα κιλα ναρκωτικα πιανοντε καθε μερα ? πολλα φιλε μου αλλα κανεις δεν λεει κατι ( δεν πουλαει)Κ μην μου πεις να κανουμε μια σκουπα κ να τους μαζεψουμε ολους γιατι θα μαζευτει κ κοσμος ασχετως κ θα αρχισουν παλι το κραξιμο..

οσο αφορα το θεμα το αρχικο θα προτιμουσα να ακουω οτι ΚΑΠΟΙΟΙ αστυνομικοι ειναι κωλοπαιδα κ οχι μπατσος κ καλος? iq μηδεν ,ολοι γουρουνια κτλ με ενοχλει το τσουβαλιασμα ,δεν ειναι ολοι οι μπατσοι μουν@παν@... αυτα φιλε μου

ποσά?
Τί τα κάνετε?

αφιερωμένο : http://www.youtube.com/watch?v=W0Gk03ukztQ
Μούτσοι που γ@μ@ύσ@με γιναν καπεταναίοι..

georgefok
Ονοματεπώνυμο: george

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από georgefok » Τετ 26 Οκτ 2011, 19:24

Φιλε νομιζω πως υπερβαλεις... δεν ειναι ολοι ιδιοι...υπαρχουν κ ατομα που κανουν την δουλεια τους σωστα!

http://www.youtube.com/watch?v=FIyZ-7b9x7U

Άβαταρ μέλους
nmoiras

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από nmoiras » Παρ 10 Φεβ 2012, 21:18

... τι βρεγμένος τι μούσκεμα

Επιστροφή στο “Νέα-ειδήσεις”