Ένα μεγάλο μπράβο στην ΕΛ.ΑΣ

Γιορτές, ευχές, ανακοινώσεις, εκδρομές, συγκεντρώσεις, σεμινάρια, σύλλογοι.
Άβαταρ μέλους
PARAS
Ονοματεπώνυμο: xristos paraskeuas

Re: Ένα μεγάλο μπράβο στην ΕΛ.ΑΣ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από PARAS » Πέμ 30 Ιουν 2011, 13:19

πριν λιγους μηνες απλος κοσμος εκλαψε για τον χαμο δυο παληκαριων απο αυτη την ομαδα

σημερα αυτη η ομαδα αποδηξε οτι τελικα ειναι χειροτερη απο ολους

http://www.youtube.com/watch?v=TWClV5cR ... r_embedded
Τους εξυπνους που το παιζουνε χαζοι τους γουσταρω

Τους χαζους που πανε να το παιξουνε εξυπνοι τους γλενταω

Άβαταρ μέλους
gabrielb

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από gabrielb » Πέμ 30 Ιουν 2011, 13:32

Κροτου λάμψης και χημικά μέσα σε καφετέρια απο διας δέλτα
http://www.youtube.com/watch?v=4SiA2vLn ... r_embedded
Σε διαθήκη με σημαίες και συνθήματα
εγώ είμαι ελεύθερος αέρας που φυσά
Εγώ έχω φίλους τα βουνά κι όλα τα κύματα
εγώ έχω αδέρφια τα ποτάμια, τα πουλιά

Άβαταρ μέλους
tsaounlee
Ονοματεπώνυμο: Γιώργος Κεφαλάς

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από tsaounlee » Πέμ 30 Ιουν 2011, 13:47

Διαβαζω,βλεπω,βιωνω καθημερινα παραδειγματα κακων αστυνομικων (το γραφω ευγενικα για να μην φαω αποκλεισμο).
Αντιθετως σπανιως διαβαζω,βλεπω,βιωνω για μετριους και ποσο μαλλον για καλους.
Δυο πραγματα μπορει να συμβαινουν:Ή αυτη ειναι η πραγματικοτητα ή η ΕΛ.ΑΣ. πρεπει να αλλαξει διευθυντη προμο...
Τριτο δε χωρα.Οσο και αν θελουν καποιοι να πουν κατι αλλο.Εξαλλου τα βιντεο και οι εικονες παραπανω μιλαν απο μονες τους!

Υ.γ. Αντε καλοφαγωτη η πεμπτη δοση και σε καλη μερια...
Σχέση τόσο παλιά, τόσο βαθιά, τόσο απόλυτη που γίνεται ταύτιση.
Η ουσία της Ελλάδας είναι θαλασσινή.
Ως τα ιερά και τα όσια.

Άβαταρ μέλους
Φώτης Φλεβοτόμος

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Φώτης Φλεβοτόμος » Πέμ 30 Ιουν 2011, 13:56

Το ψάρι βρωμάει από το κεφάλι.

Μην ρίχνουμε τα προβλήματα τις χώρας στα 20άχρονα παιδάκια που έτυχε να βρούν μία δουλιά στην αστυνομία.

Δουλιά τους δεν είναι ούτε να κρίνουν ούτε να σκέφτονται. Το καθήκον τους κάνουν.

Ο καθένας ας σκεφτεί αν έκανε, τι λάθη, για να έρθει η πατρίδα σε αυτή τη κατάσταση. Και ας μην τα ξανακάνει. Ψυχραιμία χρειάζεται...

Άβαταρ μέλους
Φώτης Φλεβοτόμος

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Φώτης Φλεβοτόμος » Πέμ 30 Ιουν 2011, 14:04

Έχουμε μεγάλα αποθέματα ακόμα, όταν οι Ελληνες τα βάλανε με το Θηρίο της Γερμανίας στον Β΄Παγκόσμιο η ευρώπη είχε παραδοθεί ήδη.

Δεν θα μας νικήσουν 300 προδότες

Εικόνα

Uploaded with ImageShack.us

Άβαταρ μέλους
Antonis Pap
Ονοματεπώνυμο: Ο Μάκης ξέρει

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Antonis Pap » Πέμ 30 Ιουν 2011, 14:07

Φώτης Φλεβοτόμος έγραψε: Δουλιά τους δεν είναι ούτε να κρίνουν ούτε να σκέφτονται. Το καθήκον τους κάνουν.
Οι πραίτωρες αυτοί, είναι οι μόνοι που στηρίζουν στο εσωτερικό αυτή την χούντα. Το καθήκον τους είναι να αρνηθούν να εκτελέσουν διαταγές σαν τις χθεσινές....

Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Antonis Pap την Πέμ 30 Ιουν 2011, 14:07, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
"Στην Κ3, στην περιφερειακή Υμηττού, με πόσα στρίβεις?"

Άβαταρ μέλους
robocop000
Ονοματεπώνυμο: κουκκος ηλιας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από robocop000 » Πέμ 30 Ιουν 2011, 14:07

PARAS έγραψε:πριν λιγους μηνες απλος κοσμος εκλαψε για τον χαμο δυο παληκαριων απο αυτη την ομαδα

δεν ειναι η ομαδα ΔΙΑΣ αυτη αλλα η Δελτα..Αστυνομικοι κ αυτοι αλλα να ξερουμε τι βλεπουμε.Η δελτα ειναι κατι σαν διμοιρια αλλα αντι για κλουβες εχουν παπια..η ΔΙΑΣ εχουν μηχανες κ ειναι διαφορετικο το εργο τους.

Άβαταρ μέλους
tsaounlee

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από tsaounlee » Πέμ 30 Ιουν 2011, 14:10

Φώτης Φλεβοτόμος έγραψε:Το ψάρι βρωμάει από το κεφάλι.

Μην ρίχνουμε τα προβλήματα τις χώρας στα 20άχρονα παιδάκια που έτυχε να βρούν μία δουλιά στην αστυνομία.

Δουλιά τους δεν είναι ούτε να κρίνουν ούτε να σκέφτονται. Το καθήκον τους κάνουν.

Ο καθένας ας σκεφτεί αν έκανε, τι λάθη, για να έρθει η πατρίδα σε αυτή τη κατάσταση. Και ας μην τα ξανακάνει. Ψυχραιμία χρειάζεται...
Πως ετυχε φιλε Φωτη?Δουλεια τους ειναι να βαρανε αδιακριτως και να τρομοκρατουν?Εγω ειμαι υποχρεωμενος να σκεφτομαι πριν πραξω ή οχι?
Ως τα ιερά και τα όσια.

Άβαταρ μέλους
tsaounlee

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από tsaounlee » Πέμ 30 Ιουν 2011, 14:12

Antonis Pap έγραψε:
Φώτης Φλεβοτόμος έγραψε: Δουλιά τους δεν είναι ούτε να κρίνουν ούτε να σκέφτονται. Το καθήκον τους κάνουν.
Οι πραίτωρες αυτοί, είναι οι μόνοι που στηρίζουν στο εσωτερικό αυτή την χούντα. Το καθήκον τους είναι να αρνηθούν να εκτελέσουν διαταγές σαν τις χθεσινές....

Ακριβως ετσι!!!!!
Ως τα ιερά και τα όσια.

Άβαταρ μέλους
Giorgosp13

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Giorgosp13 » Πέμ 30 Ιουν 2011, 14:14

Φώτης Φλεβοτόμος έγραψε:Το ψάρι βρωμάει από το κεφάλι.

φωτη αυτο λεω εγω οτι δεν εχουν ουτε προσωπικη κριση ουτε προκειται να πατησουν ποδι να κανουν κατι.Γουσταρουν κιολας οι περισοτεροι...δυστυχως αυτη ειναι η κατασταση ασχολουμαστε με τους μπατσους και χανουμε ολο το νοημα...

Άβαταρ μέλους
PARAS
Ονοματεπώνυμο: xristos paraskeuas

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από PARAS » Πέμ 30 Ιουν 2011, 14:15

robocop000 έγραψε:
PARAS έγραψε:πριν λιγους μηνες απλος κοσμος εκλαψε για τον χαμο δυο παληκαριων απο αυτη την ομαδα

δεν ειναι η ομαδα ΔΙΑΣ αυτη αλλα η Δελτα..Αστυνομικοι κ αυτοι αλλα να ξερουμε τι βλεπουμε.Η δελτα ειναι κατι σαν διμοιρια αλλα αντι για κλουβες εχουν παπια..η ΔΙΑΣ εχουν μηχανες κ ειναι διαφορετικο το εργο τους.
φιλε μου αν δεις λιγο καλυτερα το βιντεο θα δεις και ατομα απο την ομαδα διας

αλλωστε και για μενα αλλα και για ολους αυτους που βιωσανε την τρομοκρατια της αστυνομιας σε εκεινο το σημειο ξερουμε πολυ καλα τι ειδαμε

αυτες οι δυο ομαδες δρουσανε μαζι και εκει αλλα και την ωρα που κατεβηκανε διπλα απο την βουλη

με λιγο ψαξιμα στα διαφορα βιντεο που κυκλοφορουν θα δεις αυτες τις δυο ομαδες να τρομοκρατουν απλο κοσμο που δεν ειχε καμια σχεση με τα διαφορα επεισοδια που γινανε στους δρομους τις αθηνας :hello: :hello:
Τους εξυπνους που το παιζουνε χαζοι τους γουσταρω

Τους χαζους που πανε να το παιξουνε εξυπνοι τους γλενταω

Άβαταρ μέλους
robocop000

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από robocop000 » Πέμ 30 Ιουν 2011, 14:16

δεν ειμαι με τους μπατσους αλλα δεν εχω και προβλημα ,,, δηλαδι δεν μπορει κανενας αναρχικος η οποιοσδηποτε κανοντας μια πορεια η οτιδιποτε αλο να μου καιει το αμαξι και παει λεγοντας,,, ναι εκει ειμαι με τους μπατσους να τον κανουν τουλουμι κανενα τσογλανι δεν εχει αυτο το διακαιωμα να χαλαει ξενες περιουσιες ,,εχει και αλους τροπους να διαμαρτυριθει !!!!!!!

[/quote]

Οι οδομαχίες μεταξύ ΕΛ.ΑΣ και κουκουλοφόρων ΔΕΝ προστατεύει τον πολιτή και την περιουσια του.

Η ανικανότητα της ΕΛ.ΑΣ. να συλλάβει και φυλακίσει ( το δικαστικό σώμα) τέτοια άτομα είναι ύποπτη, δεν νομίζεις?[/quote]

μην μπερδευεσαι φιλε η αστυνομια κανει προσαγωγες κ συλληψεις αν η δικαιωσυνη (εισαγγελεις) τους αφηνουν εξω μετα δεν φταιει η αστυνομια.Οσο για τους κουκουλοφορους αστυνομικους το εχω πει 100000 φορες οτι για να μπεις μεσα στα μλοκ των αναρχικων πρεπει να γινεις ενα με αυτους γιατι αν σε παρουν χαμπαρι εισαι μονος κ την γ@μησες φιλε μου.....κ ναι μπορει κ να ριξεις κ μια πετρα για ξεκαρφωμα , αλλα ξερεις που την ριχνεις ,την ριχνεις στο πουθενα ,ο αλλος διπλα σε βλεπει ομως οτι εισαι ενας με αυτους...απλα πραγματα

Άβαταρ μέλους
robocop000

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από robocop000 » Πέμ 30 Ιουν 2011, 14:20

PARAS έγραψε:
robocop000 έγραψε:

φιλε μου αν δεις λιγο καλυτερα το βιντεο θα δεις και ατομα απο την ομαδα διας

αλλωστε και για μενα αλλα και για ολους αυτους που βιωσανε την τρομοκρατια της αστυνομιας σε εκεινο το σημειο ξερουμε πολυ καλα τι ειδαμε

αυτες οι δυο ομαδες δρουσανε μαζι και εκει αλλα και την ωρα που κατεβηκανε διπλα απο την βουλη

με λιγο ψαξιμα στα διαφορα βιντεο που κυκλοφορουν θα δεις αυτες τις δυο ομαδες να τρομοκρατουν απλο κοσμο που δεν ειχε καμια σχεση με τα διαφορα επεισοδια που γινανε στους δρομους τις αθηνας :hello: :hello:
δεν εχω δει βιντεο να πω την αληθεια αλλα αν μεμονομενα ενας πεταξε μεσα σε καφετερια μια Κ-Λ δεν φταιει η αστυνομια ολη... ειπαμε υπαρχουν κ πολλοι Μ@Λ@ΚΕΣ στο σωμα ,

Άβαταρ μέλους
robocop000

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από robocop000 » Πέμ 30 Ιουν 2011, 14:25

Antonis Pap έγραψε:

αντι να τα βαλεις με την αστυνομια θα ελεγα να τα βαλεις με τους μαγκες με τις κουκουλες κ τις μασκες που πανε κ τριπωνουν σαν τα ποντικια μεσα σε μετρο κ πανεπιστημια κ εκμεταλευονται τον απλο πολιτη κ τα ασυλα.

Άβαταρ μέλους
Φώτης Φλεβοτόμος

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Φώτης Φλεβοτόμος » Πέμ 30 Ιουν 2011, 14:36

tsaounlee έγραψε: Πως ετυχε φιλε Φωτη?Δουλεια τους ειναι να βαρανε αδιακριτως και να τρομοκρατουν?Εγω ειμαι υποχρεωμενος να σκεφτομαι πριν πραξω ή οχι?

Δεν είναι δόκιμο να εξετάσουμε πως ο κάθε αστυνομικός μπήκε στην ΕΛ.ΑΣ, (άλλοι με εξετάσεις, άλλοι με μέσο,άλλοι με παρακάλια)

Δουλιά τους έιναι να εκτελούν τις ΔΙΑΤΑΓΕΣ των ανωτέρων τους, μην έχεις καμία αμφιβολία ότι εκτελούν διαταγές και δεν κάνουν του κεφαλιού τους. Όσοι ανήκουν στις ένοπλες δυνάμεις και στα σώματα ασφαλείας είναι υποχρεωμένοι να ΜΗΝ ΣΚΕΦΤΟΝΤΑΙ ΚΑΙ ΝΑ ΠΡΑΤΤΟΥΝ ότι τους διατάζουν.

Επιστροφή στο “Νέα-ειδήσεις”