ΕΚΘΕΣΗ Natex 2010

Γιορτές, ευχές, ανακοινώσεις, εκδρομές, συγκεντρώσεις, σεμινάρια, σύλλογοι.
Άβαταρ μέλους
pagkalidis kostas

Re: ΕΚΘΕΣΗ Natex 2010

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από pagkalidis kostas » Δευ 08 Μαρ 2010, 16:48

Άψογος!
Ο ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟΣ ΕΧΘΡΟΣ ΤΟΥ ΨΑΡΟΤΟΥΦΕΚΑ ΕΙΝΑΙ...
Ο ΨΑΡΟΤΟΥΦΕΚΑΣ

H2O

Άβαταρ μέλους
nmoiras

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από nmoiras » Δευ 08 Μαρ 2010, 18:56

Navaho έγραψε:Παντως εγω παιδια δεν ενθουσιαστικα απο την εκθεση...Λιγα πραγματα και λειπανε και πολλα περιπτερα-κατασκευαστες!(mares,mantaray,suudo,diveshop κ.α.).Δηλαδη τουλαχιστον για μενα που ηρθα απο Κρητη μονο για την εκθεση ηταν σκετη ταλαιπωρια τιποτα παραπανω.
Φίλε εγώ από Γαλάτσι και πάω μόνο εθιμοτυπικά...

σίγουρα δεν αξίζει να κάνεις τέτοιο ταξίδι.
... τι βρεγμένος τι μούσκεμα

Άβαταρ μέλους
G.A.
Ονοματεπώνυμο: ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΡΓΥΡΑΚΗΣ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από G.A. » Τετ 10 Μαρ 2010, 16:59

Να πώ και γω δύο πράγματα για τη NATEX.

α. Νομίζω ότι φέτος πρέπει να κόπηκαν πολύ λιγότερα εισητήρια σε σχέση με πέρισυ, και άν ισχύει αυτό δείχνει ότι η αγορά θα περάσει δύσκολες ώρες.

β. Ωραία τα νέα roller του Calich,(μονά, διπλά και full) περιμένουμε τον φίλο Λουκά να μας πει λεπτομέρειες.

γ.Μιλώντας με εκπρόσωπο γνωστής εταιρείας μου ανέφερε ότι έχει αναφορές πως κάποιος ανάποδος μάλλον μηχανισμός εταιρείας σε συμβατικό ψαροτούφεκο (όχι ξύλινα ή carbon), όταν ζοριστεί με χοντρά διπλά η βέργα, το κέλυφος παραμορφώνεται και αυτή είναι έτοιμη να φύγει, μή με ρωτάτε δεν μου είπε ποιός μηχανισμός είναι.

δ.Εξαιρετική ιδέα η οποία σηκώνει πολύ εξέλιξη και ψάξιμο είναι ο μηχανισμός απόσβεσης των κραδασμών της βολής που είχε ενσωματωμένο (πειραματικά) το carbon όπλο της KINGFISHER (είναι το μοναδικό carbon στη 4η φωτογραφία του PANEX για το περίπτερο του Κουκουνάρη).

ε.Το νέο e-shop της DEMKA http://www.demka-shop.gr λέγεται ότι θα έχει χαμηλές τιμές.
Ο άνθρωπος που χαμογελά όταν όλα πάνε στραβά έχει σκεφτεί κάποιον να ρίξει το φταίξιμο.

Άβαταρ μέλους
Navaho

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Navaho » Τετ 10 Μαρ 2010, 17:13

Παντως μπορει οπως ειπα και πιο πριν να ελλειπαν πολλοι εκθετες απο τι NATEX αλλα οσοι ηταν εκει εδειξαν μια πολυ καλη νοοτροπια που μου αρεσε!Ολοι να κατσουν να σου μιλησουν για οτι βλακεια εχεις σκεφτει να σου εξηγησουν οτι θες.Θα πεις αυτη ειναι η δουλεια τους αλλα θα σας δωσο ενα παραδειγμα τι εννοω.Μιλουσα με τον Μ. Γιανκο για ενα εξαρτημα που εμπορευται και μου λεει ξερεις πιας εταιριας ειναι πολυ καλο;Της ......... (δεν λεω ονομα μη κανουμε και διαφημιση).Κυριολεκτικα εμεινα να τον κοιταω!!Λεω αν ειναι δυνατον. =D> =D> =D>
Φουντουνια και πασης Ελλαδας

Επιστροφή στο “Νέα-ειδήσεις”