Ροφος Ονειρο!

Ψάρια,ιστορίες καί τρόποι ψαρέματος
kostas80
Ονοματεπώνυμο: kostas1980

Re: Ροφος Ονειρο!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από kostas80 » Τετ 30 Αύγ 2017, 17:53

διαβασα ολα τα σχολια...πανω κατω συμφωνω στο ψαρευτικο κομματι...οσον αφορα το αλλο θεμα πραγματι εγινε μια ωραια κουβεντα μεσα απο την οποια μπορουν να προβληματιστουν αρκετοι και να παρουν τυχων καποια πραγματα μεσα απο αυτο. εγω εχω πει τις αποψεις μου και ξαναλεω οτι οσο μεγαλυτερος ειναι ο βαθμος δυσκολιας σε κατι τοσο μεγαλυτερη ειναι η ικανοποιηση. αυτο εμενα με εξιταρει και προς το παρον δεν θελω να το αλλαξω. το κοστος ειναι και αυτο στο προγραμμμα και οταν ειναι να το πληρωσω ας το πληρωσω...ξαναλεω οτι αυτο ισχυει για μενα χωρις να σημαινει οτι ειναι και σωστο για αλλους. λοιπον τα εχω ξαναπει ισως εχω γινει κουραστικος για αυτο δεν προκειτε να ξαναναφερθω σε αυτο το θεμα. στις δικες μου δημοσιευσεις γραψτε οτι θελετε αλλα στο θεμα ασφαλειας δεν θα σχολιαζω τιποτα. καταλαβαινω ισως το ενδιαφερον απο καποιους αλλα εχω κουραστει να γραφω τα ιδια. τις συμβουλες που δινετε ευχομαι να τις εφαρμοσετε κιολας οταν ερθετε σε αναλογη θεση. θελω πολυ περισσοτερο να διαβαζω σχολιασμους αρνητικους πανω σε τεχνικες για παραδειγμα. απο κοντα θελω να τα πουμε με αρκετους απο εσας...καποια στιγμη πιστευω θα γινει. εκει απο κοντα μπορουμε να μιλησουμε αναλυτικοτερα για πολλα θεματα. πολλα απο αυτα αφορουν προσωπικα δεδομενα-βιωματα με τα οποια εχει χτιστει η ψυχοσυνθεση μου η οποια εχει αμεση επιδραση στο πως λειτουργω και στο νερο. δεν θελω να αναφερθω διαδυκτιακα σε αυτα. για αυτο εχω ξαναπει οτι το θεμα ειναι περιπλοκο και ο καθενας το βλεπει απο τη δικη του οπτικη... να ειστε καλα! :hello:

Άβαταρ μέλους
KOSTAS STI
Ονοματεπώνυμο: ΜΟΥΡΑΤΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από KOSTAS STI » Τετ 30 Αύγ 2017, 20:45

kostas80 έγραψε:διαβασα ολα τα σχολια...πανω κατω συμφωνω στο ψαρευτικο κομματι...οσον αφορα το αλλο θεμα πραγματι εγινε μια ωραια κουβεντα μεσα απο την οποια μπορουν να προβληματιστουν αρκετοι και να παρουν τυχων καποια πραγματα μεσα απο αυτο. εγω εχω πει τις αποψεις μου και ξαναλεω οτι οσο μεγαλυτερος ειναι ο βαθμος δυσκολιας σε κατι τοσο μεγαλυτερη ειναι η ικανοποιηση. αυτο εμενα με εξιταρει και προς το παρον δεν θελω να το αλλαξω. το κοστος ειναι και αυτο στο προγραμμμα και οταν ειναι να το πληρωσω ας το πληρωσω...ξαναλεω οτι αυτο ισχυει για μενα χωρις να σημαινει οτι ειναι και σωστο για αλλους. λοιπον τα εχω ξαναπει ισως εχω γινει κουραστικος για αυτο δεν προκειτε να ξαναναφερθω σε αυτο το θεμα. στις δικες μου δημοσιευσεις γραψτε οτι θελετε αλλα στο θεμα ασφαλειας δεν θα σχολιαζω τιποτα. καταλαβαινω ισως το ενδιαφερον απο καποιους αλλα εχω κουραστει να γραφω τα ιδια. τις συμβουλες που δινετε ευχομαι να τις εφαρμοσετε κιολας οταν ερθετε σε αναλογη θεση. θελω πολυ περισσοτερο να διαβαζω σχολιασμους αρνητικους πανω σε τεχνικες για παραδειγμα. απο κοντα θελω να τα πουμε με αρκετους απο εσας...καποια στιγμη πιστευω θα γινει. εκει απο κοντα μπορουμε να μιλησουμε αναλυτικοτερα για πολλα θεματα. πολλα απο αυτα αφορουν προσωπικα δεδομενα-βιωματα με τα οποια εχει χτιστει η ψυχοσυνθεση μου η οποια εχει αμεση επιδραση στο πως λειτουργω και στο νερο. δεν θελω να αναφερθω διαδυκτιακα σε αυτα. για αυτο εχω ξαναπει οτι το θεμα ειναι περιπλοκο και ο καθενας το βλεπει απο τη δικη του οπτικη... να ειστε καλα! :hello:
απολυτως σεβαστα φιλε μου !!! :hello:
Θελω το αυτοκινητο μου γρηγορο,την γυναικα μου καυτη και την μπυρα μου παγωμενη !!!

Άβαταρ μέλους
Psarogiatros
Ονοματεπώνυμο: Stavros G.def

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Psarogiatros » Τετ 30 Αύγ 2017, 21:26

tsaounlee έγραψε:
Υ.γ.3 Ωραία συζήτηση!!
:hello:
Γι αυτό γράφουμε. Γιατί ξέρουμε ότι θα γίνει ωραία συζήτηση.

Διβριωτης γιαννης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Διβριωτης γιαννης » Πέμ 31 Αύγ 2017, 19:20

γιασου ρε κωστα με την ροφακλασου :hello: :hello: :hello: στο νερο ολα ειναι μετρησιμα τα παντα :good:

Άβαταρ μέλους
Japos

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Japos » Πέμ 31 Αύγ 2017, 21:01

Ρωσική ρουλέτα.
Πήρες το Ρίσκο και νικησες.
Θα είναι όμως πάντα έτσι;

kostas80

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από kostas80 » Παρ 01 Σεπ 2017, 13:02

Διβριωτης γιαννης έγραψε:γιασου ρε κωστα με την ροφακλασου :hello: :hello: :hello: στο νερο ολα ειναι μετρησιμα τα παντα :good:
γεια σου Γιαννη! τοτε στο συλλογο να ξερεις πηρα αρκετα πραγματα απο εσενα μεσα απο τις συζητησεις που ειχαμε..ετσι ειναι φιλε! να εισαι καλα και με την πρωτη ευκαιρια τα λεμε... :hello:

kostas80

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από kostas80 » Παρ 01 Σεπ 2017, 13:03

Japos έγραψε:Ρωσική ρουλέτα.
Πήρες το Ρίσκο και νικησες.
Θα είναι όμως πάντα έτσι;
:hello:

Άβαταρ μέλους
CARPENTER
Ονοματεπώνυμο: ΛΙΛΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από CARPENTER » Κυρ 10 Σεπ 2017, 14:41

Ψαρούκλα ρε Κωστή .......................................................

Με προσοχή εκεί κάτω .......................................................

=D> =D> =D>
Η καμήλα δε κοιτάει ποτέ τη καμπούρα της.

Δείτε τη δουλειά μας στο Facebook.

Lillisbros Furniture

Υιοί Στεφ. Λιλλή ΟΕ

kostas80

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από kostas80 » Κυρ 10 Σεπ 2017, 17:09

CARPENTER έγραψε:Ψαρούκλα ρε Κωστή .......................................................

Με προσοχή εκεί κάτω .......................................................

=D> =D> =D>
:hello: :hello:

Άβαταρ μέλους
gsim
Site Admin
Ονοματεπώνυμο: Γιώργος Σημ.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από gsim » Δευ 11 Σεπ 2017, 14:59

Ψαρούκλα, δε τίθεται θέμα. Ελπίζω βέβαια την επόμενη φορά να μη ρίξεις.

Άβαταρ μέλους
manitarock
Ονοματεπώνυμο: jim pal

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από manitarock » Δευ 11 Σεπ 2017, 16:33

Μπράβο Κωστή φοβερό ψάρι , για τα υπόλοιπα...μεγάλο παιδί είσαι .. :hello: !!!!!
you only live once

Επιστροφή στο “Ψαρέματα και τεχνικές”