θέλω τι γνώμη σας!

Ψάρια,ιστορίες καί τρόποι ψαρέματος
Άβαταρ μέλους
TALIBAN-SUB
Δημοσιεύσεις: 243
Εγγραφή: Τετ 24 Σεπ 2008, 11:29
Ονοματεπώνυμο: giorgos xopf

θέλω τι γνώμη σας!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από TALIBAN-SUB » Παρ 21 Νοέμ 2008, 10:03

τι θα λέγατε σε έναν φίλο σας που τον είχατε πάει σε πόλους τόπους και για έναν τόπο του είχατε pi σεπαρακαλο εδώ μην φέρνεις κάποιον άλλον! (δεν θεωρώ φυσικά την θάλασσα δικοίμου!!!!) αλλα αυτός ο τόπος είναι πολύ "εβεστιτος"!μου είπε ότι δεν υπάρχει περίπτωση.......! τελικά του ξέφυγε του ιδιου ότι πήγε με άλλον εκεί τι θα του λέγατε;;;

Άβαταρ μέλους
TEO DIM
Δημοσιεύσεις: 902
Εγγραφή: Τετ 12 Σεπ 2007, 16:09
Τοποθεσία: γλυφαδα

Re: θέλω τι γνώμη σας!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από TEO DIM » Παρ 21 Νοέμ 2008, 10:15

Αμα ο αλλος ειναι μακακας,τι να του πεις!
παλι μακακας θα μεινει.
Θα χαλαστεις χωρις λογο.

Άβαταρ μέλους
jimmy
Δημοσιεύσεις: 3795
Εγγραφή: Τετ 06 Αύγ 2008, 15:43
Τοποθεσία: Greece - Piraeus Port

Re: θέλω τι γνώμη σας!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από jimmy » Παρ 21 Νοέμ 2008, 10:45

Φίλε TALIBAN-SUB αν θεωρείς ένα τόπο ευαίσθητο καλό θα ήταν όχι μόνο να μην τον πεις σε κάποιο φίλο σου αλά ούτε κι εσύ να τον επισκέπτεσαι για ένα μεγάλο χρονικό διάστημα. Τώρα το κακό έγινε, απλά μην ξαναπείς τόπο ευαίσθητο σε φίλους. :hello:
Μην ασχολείστε με ΑΝθρώπους που είναι πεπεισμένοι ότι έχουν δίκιο σε όλα. Bill Ladias ® © 2023

Άβαταρ μέλους
TALIBAN-SUB
Δημοσιεύσεις: 243
Εγγραφή: Τετ 24 Σεπ 2008, 11:29
Ονοματεπώνυμο: giorgos xopf

Re: θέλω τι γνώμη σας!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από TALIBAN-SUB » Παρ 21 Νοέμ 2008, 11:01

jimmy έγραψε:Φίλε TALIBAN-SUB αν θεωρείς ένα τόπο ευαίσθητο καλό θα ήταν όχι μόνο να μην τον πεις σε κάποιο φίλο σου αλά ούτε κι εσύ να τον επισκέπτεσαι για ένα μεγάλο χρονικό διάστημα. Τώρα το κακό έγινε, απλά μην ξαναπείς τόπο ευαίσθητο σε φίλους. :hello:
φιλε έχεις δίκιο αλλα και πάλι για την ασφάλεια και μονο δεν θα πήγαινα μονοσ μου αλλα άμα δεν boris να εμπιστευτείς τους "φίλους" σου αυτό είναι το θέμα

Άβαταρ μέλους
INTZ
Δημοσιεύσεις: 1362
Εγγραφή: Παρ 12 Οκτ 2007, 20:33
Ονοματεπώνυμο: Κωστας Ιντζογλου
Τοποθεσία: ΥΜΗΤΤΟΣ

Re: θέλω τι γνώμη σας!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από INTZ » Παρ 21 Νοέμ 2008, 11:11

Υπαρχει ενας αγραφος νομος που λεει οτι σε τοπο που θα σου εμπιστευτουν,πας μονο με αυτον
που σου τον ειπε.

Εγω παντος εμπιστευομαι τους φιλους μου.
Οι καλοί άνθρωποι δεν χρειάζονται νόμους που να τους λένε να φέρονται υπεύθυνα, ενώ οι κακοί πάντα θα βρίσκουν τρόπους γύρω από τους νόμους.
Πλάτωνας

Άβαταρ μέλους
space
Δημοσιεύσεις: 2232
Εγγραφή: Παρ 17 Νοέμ 2006, 09:41
Ονοματεπώνυμο: Tassos Karteris
Τοποθεσία: Exarchia, Athens

Re: θέλω τι γνώμη σας!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από space » Παρ 21 Νοέμ 2008, 12:02

Για να σαι 100% σίγουρος μία είναι η λύση: μην έχεις φίλους.
ΤΚ

Άβαταρ μέλους
Διβριωτης
Δημοσιεύσεις: 1656
Εγγραφή: Τρί 29 Ιούλ 2008, 12:03
Ονοματεπώνυμο: Διβριωτης Γιαννης

Re: θέλω τι γνώμη σας!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Διβριωτης » Παρ 21 Νοέμ 2008, 13:08

jimmy έγραψε:Φίλε TALIBAN-SUB αν θεωρείς ένα τόπο ευαίσθητο καλό θα ήταν όχι μόνο να μην τον πεις σε κάποιο φίλο σου αλά ούτε κι εσύ να τον επισκέπτεσαι για ένα μεγάλο χρονικό διάστημα. Τώρα το κακό έγινε, απλά μην ξαναπείς τόπο ευαίσθητο σε φίλους. :hello:

Άβαταρ μέλους
jimapos
Δημοσιεύσεις: 1576
Εγγραφή: Τρί 12 Δεκ 2006, 19:53
Τοποθεσία: Athina-Kalamaki

Re: θέλω τι γνώμη σας!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από jimapos » Παρ 21 Νοέμ 2008, 13:10

INTZ έγραψε:Υπαρχει ενας αγραφος νομος που λεει οτι σε τοπο που θα σου εμπιστευτουν,πας μονο με αυτον
που σου τον ειπε.

Εγω παντος εμπιστευομαι τους φιλους μου.
Tali einai ligo akuros o filos sou....k tous akurous tipous apla tous bazis sto perithorio...tha kseri to giati..!!!
Paron kai o Jimapos!

Άβαταρ μέλους
Καμάρης
Δημοσιεύσεις: 82
Εγγραφή: Πέμ 18 Σεπ 2008, 10:07
Ονοματεπώνυμο: ΜΑΝΟΣ ΚΑΜΑΡΗΣ
Τοποθεσία: Νοτια Κρήτη

Re: θέλω τι γνώμη σας!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Καμάρης » Παρ 21 Νοέμ 2008, 13:19

Φιλέ ταλιμπάν μια φορά την πατησά......όπως ακριβός το λές.....και ακόμα χτυπάω το :banghead: ...ΠΟΤΕ ΞΑΝΑ!!!.....Τώρα πια ούτε λέπι δεν υπάρχει εκεί....
Καμιά βουτιά;;;

mihalisdive
Δημοσιεύσεις: 215
Εγγραφή: Δευ 29 Σεπ 2008, 13:11
Ονοματεπώνυμο: mike fouk

Re: θέλω τι γνώμη σας!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από mihalisdive » Παρ 21 Νοέμ 2008, 15:18

"Φίλε" μου Taliban, εγώ θα σε συμβούλευα να μην του ξαναμιλήσεις, και απο δω και πέρα να μην λες τους τόπους σου......

Άβαταρ μέλους
dtrip
Δημοσιεύσεις: 1156
Εγγραφή: Παρ 07 Σεπ 2007, 21:59
Ονοματεπώνυμο: Δημήτρης Τρυπάκης
Τοποθεσία: Σαντορίνη

Re: θέλω τι γνώμη σας!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από dtrip » Παρ 21 Νοέμ 2008, 15:37

Εντάξει ρε παιδιά όχι κ να μην του ξαναμιλήσει του φίλου του, ψάρεμα είναι, μην τρελλαθούμε.
Πες του "δε σου ξαναλέω τόπο μωρή κουτσομπόλα", έτσι μεταξύ σοβαρού και αστείου αν με πιάνεις.

Πάντως άμα ξεκόψεις το φίλο σου για τα κολόψαρα θα φταις κι εσύ, να το ξέρεις.
Η πραγματικότητα δε φαίνεται από την επιφάνεια.

sotdan
Δημοσιεύσεις: 60
Εγγραφή: Τετ 24 Ιαν 2007, 10:53
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: θέλω τι γνώμη σας!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από sotdan » Παρ 21 Νοέμ 2008, 15:55

Έτσι! συμφωνώ με τον φίλο drtip.
Πάνω απ' όλα και πάνω απ' όλα είμαστε άνθρωποι, μην χαλάμε τα πάντα για πέντε ψάρια.
Πάντως θα είχε "πέσει" απ' τα μάτια μου κατευθείαν.


Σωτήρης.

Άβαταρ μέλους
Aytokrator
Δημοσιεύσεις: 2457
Εγγραφή: Δευ 04 Δεκ 2006, 13:21
Ονοματεπώνυμο: kostas t

Re: θέλω τι γνώμη σας!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Aytokrator » Παρ 21 Νοέμ 2008, 15:57

Δεν φταίει ο άλλος που είναι μ@λ@κ@ς,

αυτός ήταν και θα είναι.

Φτές εσύ που τον επέλεξες για φίλο σου. :duel:
Βαθιά εισπνοή...έχω φύγει...

mihalisdive
Δημοσιεύσεις: 215
Εγγραφή: Δευ 29 Σεπ 2008, 13:11
Ονοματεπώνυμο: mike fouk

Re: θέλω τι γνώμη σας!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από mihalisdive » Παρ 21 Νοέμ 2008, 16:20

Συμφωνώ μαζί σου Autokrator.

Δεν φταίει ο άλλος που είναι μ@λ@κ@ς. Μ@λ@κ@ς ήτανε και μ@λ@κ@ς θα παραμείνει.

Fanos_cy
Δημοσιεύσεις: 77
Εγγραφή: Τρί 22 Απρ 2008, 01:09
Ονοματεπώνυμο: Fanos Charalambous

Re: θέλω τι γνώμη σας!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Fanos_cy » Παρ 21 Νοέμ 2008, 16:59

file talipan egw den bazw sixna post sto foroum mono otan kapie fores exw wrexi kai thelw na dixw kati axiologo se kapious filous, auto den simeni oti den mpennw sxedon kathimerinos sto foroum na xazepsw kai pragmatika katalavennw oti ise enas poli kalos psarokinigos gnisios kai koultouriaris,auto giath to lew???????/ osa pedia xerw kai psareboume mazi poli gnosta kai to foroum oli exoume sxedon ton idio xaraktira mallon auto isxi se mia megali pliopsifia psarokinigon eimaste kala pedia ebesthith kinoiki kai kirios filotimi prosexe omos"to pio megalo pososto oxi oli" kai nomizoume oti olos o kosmos eine san kai emas me apotelesma na kanoume ta idia lathi sinexia kai sinexia ,kai den exi teliomo!!!!!!!!!!! egw ligo keron pio prin otan imoun fititis eixa empisteuti ton kalitero sfiridotopo tou ioniou se 1 atomo ton opio theorousa filo mono kai mono epidi ekana dio tria psaremata mazitou,blepis imoun fititis kai den ipirxe allos psarokinigos stin igoumenitsa, to simio auto to prosexa san kori ofthalmou auou pigenna kai kolimpito, xtipaga ena psari thn mera eno ixa thn eukeria na parw 10 psaria xoris iperboli se bathos molis 25 metra. simera distixos to mreros eine akiro auto den xerw an sou lei kat????????????????????????? kathe mera pou pigenna eki ntinontousan kai xentinontousan 10 atoma eki pou htan kini fili autou tou kiriou!!!!!!!!!!!kai to kalitera autos o kirios den mou xanamilise epidi otan pigenna kai ton euriska eki na psarebi sth zwni ton 25 egw den ixa alli epilogi kai anagkazomouna na psarebw poli baditera akribos mprosta tou gia na parw kanena psaraki apo auta pou diaxirizomouna kapote me toso omorfo trpo............. nomizw se kalipsa agapite mou file????????

Επιστροφή στο “Ψαρέματα και τεχνικές”