!Γυναίκες VS Ψάρεμα!

Ψάρια,ιστορίες καί τρόποι ψαρέματος
Άβαταρ μέλους
Aris fe
Ονοματεπώνυμο: Aris!

!Γυναίκες VS Ψάρεμα!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Aris fe » Τρί 12 Οκτ 2010, 01:02

Ηταν 5.30 το πρωι οταν ανοιξα τα ματια μου,μια εντονη γυναικεια μυρωδια κ ενα ζεστο παπλωμα με καναν να νιωσω αβολα..ειχα αργησει ηδη..
Ειχα 2 μερες αδεια και το πρωτο βραδυ τελειωσε,δε νομιζω πως αξιζει να αφιερωσω αλλο χρονο εδω ειπα μεσα μου ενω ηδη ειχα ντυθει.\
Καθως οδηγουσα ημιμεθης ακομα σκεφτομουνα ποσο γρηγορα μπορει να ντυθει ενας αντρας μετα το sex κ χαζογελουσα μονος μου,μια αυθορμητη συγκριση με το τελετουργικο ντυσιμο του ψαρα θα ηταν αστειο,
θελω τουλαχιστον 10λεπτα για να στρωσω το καλτσακι,να βαλω το γαντι κ το ρολοι στη σωστη τρυπα..ενω το 3ο φτυσημο με μισος στη μασκα γινεται τελετουργικα αφου μαζεψω την αναλογη ποσοτητα σιελης καθε φορα.. :mrgreen:
Α ρε πλακα που εχουμε σα ρατσα εμεις οι ψαροντουφεκαδες τιποτα δε μας κραταει ουτε το μνι,ουτε ο ΓoD ο ιδιος οταν θελουμε να ψαρεψουμε μονολογουσα καθως σκεφτομουνα τη προηγουμενη νυχτα στη παγωνια του γλυκοχαραματος ενω στο βαθος του οριζοντα πεταγε ενας εροδιος(τουλαχιστον αυτον νομιζα οτι εβλεπα με τη τσιμπλα).
Πηγα καπου κοντα στην Αθηνα 40λεπτα δρομος γιατι δε πινω ζεστο καφε σε κουπες ζεστες χαιδευουσες,ουτε καπνιζω μαλμπουρο πλεον για να με συντροφεβουν αυτα τα καρκινιαρικα τα παρειστικα τσιγαρα που μειωνουν την αποσταση οταν ταξιδευεις μονος.
Ε καλα τωρα μη μου πειτε οτι πατε ζευγαρωτο στο μισο μετρο για μπαφες?!Καλο το ζευγαρωτο αλλα με μετρο..
Καθως ντυνομουν τελετουργικα ειχα μπουκωθει με ψωμι σκετο κ χλιαρο χαμομηλι-φλωρια μπας κ συνελθω απο τη Vive Cuervo κ εκεινη τη φοιτητρια που σιγουρα δεν την ενδιεφερε τελικα ποσο κραταω την ανασα μου...αν κ της εξηγουσα πως να αναπνεει με το διαφραγμα κ να χαλαρωνει..
Φτου να παρει ειπα μεσα μου οταν ειδα οτι το λαστιχο απο το 80αρι !ειχε σαπισει!,μα καλα ποσους μηνες εχω να το πιασω ρε γμτ μονολογουσα ενω εφτυνα ψωμια με χαμομιλια,αει τραγικος εισαι Μουκα ειπα κ εβαλα το κεφαλι στο νερο ενω πεταξα αποφασιστικα τη τελευταια μπουκια ψωμι στο νερο..
Σημερα ηταν η μερα μου,αυριο πας φανταρος να κοιμηθω σαν ανθρωπος.
Τρυπα οσα αντεχεις ειπα στο χερι μου-εργαλειο κ αρχισα τις πεδιλιες,τα ορια που βαζω στη ψυχη μου ειχαν μεινει στην ακρη σημερα μιας κ ειχε openseason για το Φθινοπωρο.
Εξαλου οι μπαφες και οι φοιτητριες δε τελειωνουν ποτεεεε.------> :mrgreen:
Το φονικο εγινε για τη φουκαριαρα τη μανα μου,τις γειτονισες κ βεβαια το απληστο εγω μου που αφησα να εκφραστει ελευθερα.
Ειχα τρελαθει να βαραω ψαρια,τελειωσε η βελονα εβαλα στν ελια,εκοψα σκοινι απο το μουλινε κ πρεπει να σκορπισανε 3-4ακομα ψαρια στο γυρισμο,μου εφυγε ο κωλος να τα φερω στη παραλλια.
Τεσπα ηταν νωρις ακομα κ ετσι ειπα να παω για γοφαρια εκει κοντα,οταν εφτασα στο τοπο ειχε κυνηγους κ ετσι δεν εχασα ευκαιρια να παρω εναν για ζεσταμα. Μετα με ποναγε το στομαχι μου αφου ειχε κατι θηρια κ εγω ειχα 80αρι με σαπιο λαστιχο...περιμενα καμια ωρα ακινητος στην επιφανεια μεχρι που αρχισαν να χτυπανε τα δοντια μου,ειχα μουλαρωσει ηθελα εναν μεγαλο,τελικα τον σεντραρα διαγωνια για να μη σκιστει!!!Η χαρα μου απεριγραπτη για το ψαρι,ομως μου κοπηκε αποτομα αφου η καρτα της ψηφιακης κολλησε κ ετσι εμεινε μια αναμνηστικη απο το κινητο :evil:
Το story κλεινει ως εξης, οταν μπηκα το μεσημερι στο αμαξι στο κινητο ειχα ενα μνμ που ελεγε : ¨¨Δε πιστευα οτι το ενοουσες χθες πως θα πας για ψαρεμα το πρωι,σε ευχαριστω που με αφησες μονη...΄΄
αχχαχαχαχααχααα Ατακα φωτια που εκαψε τη καρτα μνημης στη ψηφιακη,οσες καταρες κ αν ρηξουν δε συγκρινεται το ψαρεμα με καμια τους...-
Εικόνα

Uploaded with ImageShack.us

Εικόνα

Uploaded with ImageShack.us
Eimai toso mprosta pou otan koitazw pisw mou blepw to mellon..!!!!!

Άβαταρ μέλους
cpandis
Ονοματεπώνυμο: Christian Pandis

Re: !Γυναίκες VS Ψάρεμα!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από cpandis » Τρί 12 Οκτ 2010, 01:08

Ειπες μεγαλη κουβεντα...!!!! =D>
Αν καποτε φτασεις στο πατο μην ανησυχεις... Καποιος θα βρεθει να σου δωσει ενα φτυαρι.........

karaflasgr
Ονοματεπώνυμο: Makis Avramidis

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από karaflasgr » Τρί 12 Οκτ 2010, 03:21

Hahahaa :taunt:
Στο μήνυμα σας έχετε προσθέσει πολλά εικονίδια. Ο μέγιστος αριθμός εικονιδίων που επιτρέπεται είναι 6.

Άβαταρ μέλους
ΘΕΟΔΩΡΟΣ Μ
Ονοματεπώνυμο: Μαυρέλος Θοδωρής

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΘΕΟΔΩΡΟΣ Μ » Τρί 12 Οκτ 2010, 09:00

Aris fe έγραψε: Το story κλεινει ως εξης, οταν μπηκα το μεσημερι στο αμαξι στο κινητο ειχα ενα μνμ που ελεγε : ¨¨Δε πιστευα οτι το ενοουσες χθες πως θα πας για ψαρεμα το πρωι,σε ευχαριστω που με αφησες μονη...΄΄
αχχαχαχαχααχααα Ατακα φωτια που εκαψε τη καρτα μνημης στη ψηφιακη,οσες καταρες κ αν ρηξουν δε συγκρινεται το ψαρεμα με καμια τους...-
:D :tease: :lol:

Απίστευτη ατάκα, βγαλμένη μέσα απο το μυαλό - νομίζω όλων μας ...
Σσσσ ωραίος.!
Απλά, λυτά και ευχάριστα...

Άβαταρ μέλους
Αρης1978

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Αρης1978 » Τρί 12 Οκτ 2010, 09:16

Αν εσένα σου κάηκε μόνο η κάρτα μνήμης είσαι καλάαα!!!Για ρώτα άλλους με σπασμένα πέδιλα, σκισμένα μπαλόνια, χαλασμένα τιμόνια, σκισμένες στολές κτλ. ευγενική χορηγία της κυρίας τους...
Πάντως όμορφη ψαριά με πολύ πιστολίδι. :thumbsup:
Καλύτερα να χαθώ από το πάθος μου, παρά να χάσω το πάθος μου............

Άβαταρ μέλους
Prwtaris
Ονοματεπώνυμο: Δημήτρης Να μη σε νoιάζογλου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Prwtaris » Τρί 12 Οκτ 2010, 09:35

Aris fe έγραψε:....κ εκεινη τη φοιτητρια που σιγουρα δεν την ενδιεφερε τελικα ποσο κραταω την ανασα μου...
Αρούλη εδώ είσαι λάθος! Εννοειται οτι την ενδιαφέρει πόσο κρατάς την ανάσα σου........ :grin: :grin: :grin: Οι άπνοιες κάτω απο το πάπλωμα είναι άλλη φάση και άκρως επικίνδυνες γιατί το ζευγάρι αντί να σε βοηθάει να βγείς στην επιφάνεια σε βυθίζει όλο και πιό πολύ!!! .... Νέος είσαι....θα μάθεις!!! :mrgreen:
| tsaounlee: Αγαπάει Πτηνό.....

ΔΕΝ γράφτηκα 17 Νοέμβρη

Άβαταρ μέλους
Prwtaris
Ονοματεπώνυμο: Δημήτρης Να μη σε νoιάζογλου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Prwtaris » Τρί 12 Οκτ 2010, 09:35

Υ.Γ ... ωραία πσάργια!!! :thumbsup:
| tsaounlee: Αγαπάει Πτηνό.....

ΔΕΝ γράφτηκα 17 Νοέμβρη

spirosswift

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από spirosswift » Τρί 12 Οκτ 2010, 09:41

τελικα βγαζεις κ ρηχα κανα ψαρακι εε?
μαγκας! :hello:
των φρονιμων τα παιδια πριν πεινασουν δεν πεινανε...

Άβαταρ μέλους
Trelos

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Trelos » Τρί 12 Οκτ 2010, 09:44

www re kati mpafes!!!
Ποτέ Χωρίς Καντάρι!!!
Γράφτηκα 17 Νοέμβρη

Άβαταρ μέλους
*GIORGIO*
Ονοματεπώνυμο: Γιώργος Ρο..

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από *GIORGIO* » Τρί 12 Οκτ 2010, 09:50

Ωραία ψαριά και ωραία ιστορία :D ΜΠΡΑΒΟ !!!

Άβαταρ μέλους
TEO DIM

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από TEO DIM » Τρί 12 Οκτ 2010, 10:03

Ωραιος ο Αρης!καλη επιστροφη,και καλη ψαρια.

Άβαταρ μέλους
hariska

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από hariska » Τρί 12 Οκτ 2010, 10:05

Aris fe έγραψε:...Καθως οδηγουσα ημιμεθης ακομα σκεφτομουνα ποσο γρηγορα μπορει να ντυθει ενας αντρας μετα το sex...
πω πω πω τι έγραψε το άτομο!
και γιατί δεν περίμενες να μεθίσεις εντελώς και έφυγες ημιμεθής;

...

Άβαταρ μέλους
ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΣΠΥΡΟΣ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΣΠΥΡΟΣ » Τρί 12 Οκτ 2010, 10:07

Αν μπορεις να συνδιάζεις φοιτητρια,cuervo,ξενυχτι και πρωινό ... μη φοβάσαι τπτ Α Ξ Ι Ο Σ !! RESPECT :hello: :hello:
ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΑΔΙΚΗ ΜΗΝ ΤΗ ΣΠΑΤΑΛΑΣ ΣΕ ΑΝΟΥΣΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΑΧΡΩΜΕΣ ΣΧΕΣΕΙΣ ΚΑΙ ΑΟΣΜΟΥΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ...

Άβαταρ μέλους
Emilios
Ονοματεπώνυμο: Emilios

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Emilios » Τρί 12 Οκτ 2010, 10:32

mia xara :thumbsup:
Ειμαι υπευθυνος γι αυτα που λεω.Οχι για αυτα που καταλαβαινεις

Ελεύθερος
Ονοματεπώνυμο: Dimitris

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ελεύθερος » Τρί 12 Οκτ 2010, 14:00

Κάνε τα όσο μπορείς ! γιατί στο τέλος κερδίζει η γυναίκα και τα τέκνα , όταν με το καλό κάνεις !
Τα ψάρια βρίσκονται στη θάλασσα.

Επιστροφή στο “Ψαρέματα και τεχνικές”