• Ανακοινώσεις
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση
  • Ανακοινώσεις
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Διδακτρα!!!

Relax time.......off topic!!

Διδακτρα!!!

Νέα δημοσίευσηαπό antonio30 » 01 Μάιος 2012, 19:42

καλησπερα σε ολους!πηρα την αποφαση τον ιουνη που χαλαρωνει η δουλεια μου να παρακολουθησω ενα σχολειο ελευθερης καταδυσης μπας και ξεστραβωθουμε επιτελους και δεν βουταμε με "γιουργιααα" αλλα και για ασφαλεστερες βουτιες!αυτο που μου εκανε εντυπωση ειναι η τεραστια(τουλαχιστον με αυτα που ακουω) διαφορα κοστους μεταξυ σχολων αθηνας και θεσσαλονικης με νικητρια την θεσσαλονικη(η κριση εδω πανω δεν μας επιασε ακομα??) ισχυει κατι τετοιο? και γιατι στα site τους οι σχολες δεν αναγραφουν τιμες....ειναι επτασφραγιστο μυστικο??? οπως και οι τεχνικες καταδυσης..... :cry:
antonio30

Re: Διδακτρα!!!

Νέα δημοσίευσηαπό KOSTAS STI » 01 Μάιος 2012, 20:17

antonio30 έγραψε:καλησπερα σε ολους!πηρα την αποφαση τον ιουνη που χαλαρωνει η δουλεια μου να παρακολουθησω ενα σχολειο ελευθερης καταδυσης μπας και ξεστραβωθουμε επιτελους και δεν βουταμε με "γιουργιααα" αλλα και για ασφαλεστερες βουτιες!αυτο που μου εκανε εντυπωση ειναι η τεραστια(τουλαχιστον με αυτα που ακουω) διαφορα κοστους μεταξυ σχολων αθηνας και θεσσαλονικης με νικητρια την θεσσαλονικη(η κριση εδω πανω δεν μας επιασε ακομα??) ισχυει κατι τετοιο? και γιατι στα site τους οι σχολες δεν αναγραφουν τιμες....ειναι επτασφραγιστο μυστικο??? οπως και οι τεχνικες καταδυσης..... :cry:

τι τιμες βρηκες? :)
Θελω το αυτοκινητο μου γρηγορο,την γυναικα μου καυτη και την μπυρα μου παγωμενη !!!
Άβαταρ μέλους
KOSTAS STI

Νέα δημοσίευσηαπό antonio30 » 01 Μάιος 2012, 20:25

KOSTAS STI έγραψε:
antonio30 έγραψε:καλησπερα σε ολους!πηρα την αποφαση τον ιουνη που χαλαρωνει η δουλεια μου να παρακολουθησω ενα σχολειο ελευθερης καταδυσης μπας και ξεστραβωθουμε επιτελους και δεν βουταμε με "γιουργιααα" αλλα και για ασφαλεστερες βουτιες!αυτο που μου εκανε εντυπωση ειναι η τεραστια(τουλαχιστον με αυτα που ακουω) διαφορα κοστους μεταξυ σχολων αθηνας και θεσσαλονικης με νικητρια την θεσσαλονικη(η κριση εδω πανω δεν μας επιασε ακομα??) ισχυει κατι τετοιο? και γιατι στα site τους οι σχολες δεν αναγραφουν τιμες....ειναι επτασφραγιστο μυστικο??? οπως και οι τεχνικες καταδυσης..... :cry:

τι τιμες βρηκες? :)

ρε κωστη σε γνωστη σχολη της θεσνικης πριν απο 3 χρονια βεβαια μου ειχαν πει γυρω στα 200...ενω φιλος στην αθηνα εμαθε για 70-100 και εμεινα..γι αυτο ρωταω αν ισχυει κατι τετοιο!εσυ εχεις κανει σχολειο?
antonio30

Νέα δημοσίευσηαπό ALKIVIADIS » 01 Μάιος 2012, 20:47

ειναι πολυ ευκολο να μαθεις το κοστος για το επιπεδο που ενδιαφερεσαι:

απόστολος μπέκας 2310 724906
πάρης βαλσαμης 2310 912488

και οι 2 πολυ εμπειροι εκπαιδευτες και ψαροντουφεκαδες.

ΥΓ. ποιο σχολειο στην αθήνα κανει 70 ευρω?
http://www.labrax.gr

https://www.youtube.com/user/LABRAXGR
Άβαταρ μέλους
ALKIVIADIS

Νέα δημοσίευσηαπό hariska » 01 Μάιος 2012, 21:01

ALKIVIADIS έγραψε:...

μάλλον το κρυφό σχολειό.
Χ.

Γράφτηκα 27 Οκτώβρη
Άβαταρ μέλους
hariska

Νέα δημοσίευσηαπό thalassa50 » 01 Μάιος 2012, 21:15

μήπως ενοει 70 την ώρα :D
Άβαταρ μέλους
thalassa50

Νέα δημοσίευσηαπό Miggle » 01 Μάιος 2012, 21:19

Η μήπως εννοεί κανά σεμινάριο αναπνοων κ χαλαρωσεις!! :D
Dum spiro fishing!!
Miggle

Νέα δημοσίευσηαπό GERANOS » 01 Μάιος 2012, 22:25

hariska έγραψε:
ALKIVIADIS έγραψε:...

μάλλον το κρυφό σχολειό.

Ναι. Εχουν ξεκινησει ηδη ανασκαφες Γερμανοι αρχαιολογοι στην ευρυτερη περιοχη της Αττικης

Αγγελος
Άβαταρ μέλους
GERANOS

Νέα δημοσίευσηαπό antonio30 » 01 Μάιος 2012, 22:41

ρε παλουκαρια το ακουσα και ειπα να ρωτησω..αυτο το χουμορακι σας ωρες ωρες...και μενα μου φανηκε υπερβολικο αλλα λογω κρισης το κοστος παροχης υπηρεσιων εχει αρχισει να μειωνεται λογω μειωσης της ζητησης(το γνωριζω απο πρωτο χερι..) γι αυτο κ ειπα να ρωτησω πρωτα εδω που ολο και κατι θα γνωριζει η παρεα!εννοειται οτι αυτο που θα κανω στη συνεχεια ειναι να μιλησω με τον "δασκαλο"! ευχαριστω αλκη για τα τηλ αν και ο ενας απο τους δυο ειναι ειδη η επιλογη μου :thumbsup:
antonio30

Νέα δημοσίευσηαπό ΛΟΥΠΗΣ » 01 Μάιος 2012, 22:46

thalassa50 έγραψε:μήπως ενοει 70 την ώρα :D

:rotfl:
Η ζωή μου είναι η θάλασσα
Κι ανάσα η βουτιά μου
Κι αν πάψω να σε συναντώ
Θα χάσω την καρδιά μου
Άβαταρ μέλους
ΛΟΥΠΗΣ

Νέα δημοσίευσηαπό deepdiver1 » 02 Μάιος 2012, 23:27

αλλες σχολες ρωτησες στην θεσσαλονικη φιλε?υπαρχουν και αλλοι εκπαιδευτες :hello:
O ΚΑΛΟΣ ΨΑΡΟΚΥΝΗΓΟΣ ΨΑΡΕΥΕΙ ΜΕ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΤΡΟΠΟΥΣ,ΟΛΑ ΤΑ ΨΑΡΙΑ ΚΑΙ ΜΕ ΟΠΟΙΕΣΔΗΠΟΤΕ ΣΥΝΘΗΚΕΣ!!!!
Άβαταρ μέλους
deepdiver1

Νέα δημοσίευσηαπό hariska » 03 Μάιος 2012, 00:11

deepdiver1 έγραψε:αλλες σχολες ρωτησες στην θεσσαλονικη φιλε?υπαρχουν και αλλοι εκπαιδευτες :hello:
Έτσι!
http://www.apnea-school.gr/

Ρίξε μια ματιά στο πρόγραμμα της σχολής φίλε. Θα κουραστείς μόνο που θα το διαβάσεις!
Πάρε τον Θανάση τηλέφωνο, κανονίζονται τα σχολεία αυτόν τον καιρό. :thumbsup:
Χ.

Γράφτηκα 27 Οκτώβρη
Άβαταρ μέλους
hariska

Νέα δημοσίευσηαπό antonio30 » 03 Μάιος 2012, 00:27

ευχαριστω ρε παλικαριαγια τις πληροφοριες!θα κανω τα τηλεφωνα μου και θα αποφασισω!!
antonio30

Νέα δημοσίευσηαπό marioss » 03 Μάιος 2012, 00:54

εγω παω στον παρη συχνος πελατης,οχι οτι ο μπεκας ειναι κατωτερος,και οι δυο ειναι κορυφη... :D 2 επιπεδο θες ν πας?
marioss

Νέα δημοσίευσηαπό deepdiver1 » 03 Μάιος 2012, 23:01

hariska έγραψε:
deepdiver1 έγραψε:αλλες σχολες ρωτησες στην θεσσαλονικη φιλε?υπαρχουν και αλλοι εκπαιδευτες :hello:
Έτσι!
http://www.apnea-school.gr/

Ρίξε μια ματιά στο πρόγραμμα της σχολής φίλε. Θα κουραστείς μόνο που θα το διαβάσεις!
Πάρε τον Θανάση τηλέφωνο, κανονίζονται τα σχολεία αυτόν τον καιρό. :thumbsup:

ότι θα συμφωνουσα με σενα μπουγατσοκιμα δε θα το περιμενα...αντε να χαθεις :evil:
O ΚΑΛΟΣ ΨΑΡΟΚΥΝΗΓΟΣ ΨΑΡΕΥΕΙ ΜΕ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΤΡΟΠΟΥΣ,ΟΛΑ ΤΑ ΨΑΡΙΑ ΚΑΙ ΜΕ ΟΠΟΙΕΣΔΗΠΟΤΕ ΣΥΝΘΗΚΕΣ!!!!
Άβαταρ μέλους
deepdiver1

Επιστροφή στο Χαλαρά.

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Antonis Pap, giorgosiraklio, Google [Bot], heisenberg, NICKPONTIOS, Psarogiatros, γιωργος 21, Ζαχαρίας Πολυβίου και 11 επισκέπτες