• Ανακοινώσεις
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση
  • Ανακοινώσεις
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση
  • Ανακοινώσεις
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση
  • Ανακοινώσεις
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Μια βουτιά για το δόντι στην Κύπρο

Μια φωτογραφία είναι 1000 λέξεις.Ενα βίντεο πόσες λέξεις είναι ?

Μια βουτιά για το δόντι στην Κύπρο

Νέα δημοσίευσηαπό teman84 » 14 Φεβ 2019, 21:33

Καλησπέρα σε όλους. Ένα γρήγορο βιντεάκι από μία πρόσφατη εξόρμηση. Θολούρα και ρηχά βρέθηκαν δύο τσιπούρες για να φτιάξουν την φτωχή (σε σχέση με τα τέρατα που βλέπω στο φόρουμ) ψαριά. Που θα πάει δεν θα τα βρω εδώ τα ψάρια; :D Να είστε όλοι καλά να περάσουν τα κρύα και τα συνάχια επιτέλους και καλές μας αναδύσεις! :amen:
phpBB [video]
Άβαταρ μέλους
teman84

Re: Μια βουτιά για το δόντι στην Κύπρο

Νέα δημοσίευσηαπό profil3r_ » 15 Φεβ 2019, 13:18

Στον κόννο είσαι ναί...?
Το καλοκαίρι να δείς εκέι κάτι "τσιπούρες" και εγχώριες και ξένες... :rotfl:
"When we go to the ground, you are in my world. The ground is the ocean, I am the shark, and most people don't even know how to swim."
Άβαταρ μέλους
profil3r_

Νέα δημοσίευσηαπό matador23 » 15 Φεβ 2019, 13:28

τα τερατα στο φορουμ ειναι οι εξαιρεσεις...τα ταπεινα ψαρακια για την οικογενεια ειναι η πλειοψηφια. :)

αυτες οι εξορμησεις στα ρηχα...εκει π ακουμπαει η κοιλια ..αν δωσουν εστω και 1-2 ψαρακια..ειναι απολαυση .χαλαρα...χωρις πιεση....χωρις απνοιες και κουραση...Ωραια πραματα.
Βεβαια σε πολυσυχναστα μερη ειναι συνηθως φολες , αλλα οκ....δέν μπορουμε να τα εχουμε ολα. :hello:

(Μια μικρη επισήμανση...φανταζομαι το ξερεις..απλα εσφιξα τα δοντια λιγακι οταν ειδα τη βολη στο χταποδι..Καθετη σχεδον ...πανω σε βραχο....με διλαστιχο...λεω μεσα μ .."παει η βεργα!!"...
Εγω απλα βουταω και τα πιανω..ή για να μή ρισκαρεις πχ...πλαναρισμα και ριχνω οριζοντια :P )
0 λεπτά πριν | ΒΑΣΙΛΗΣ ΛΑΔΙΑΣ: "Η παρΑΝομη αλιεία δεν είναι ερασιτεχνική ή επαγγελματική: είναι απλά παρΑΝομη"
Άβαταρ μέλους
matador23

Νέα δημοσίευσηαπό KOSTAS STI » 15 Φεβ 2019, 18:00

ενταξει!
σαν του ιονιου δεν ειναι ,ουτε σαν του α.αιγαιου !!
ομως μια χαρα για το τραπεζι ! ;)
και οπως ειπε ο συναδελφος ,το καλοκαιρι θαχει και ....ζαργανες !!! :grin:
Θελω το αυτοκινητο μου γρηγορο,την γυναικα μου καυτη και την μπυρα μου παγωμενη !!!
Άβαταρ μέλους
KOSTAS STI

Νέα δημοσίευσηαπό teman84 » 16 Φεβ 2019, 21:56

profil3r_
Nαι εκεί πήγα. Πολύ μικρή κινητικότητα όμως ας είναι καλά τα σπασμένα κλουβιά πριν 2-3 εβδομάδες :D που βρήκα και κάτι. Που τα έχετε κρυμμένα τα ψάρια εδώ πέρα επιτέλους; Για καλοκαίρι θα πάω μόνο με ένα λάστιχο :grin: :grin:

matador23:
Να είσαι καλά φίλε για τα καλά λόγια! Έχω να δω χταπόδι από το καλοκαίρι του 2017 που έφυγα από την Χίο οπότε... ήθελα να το κάνω δραματικά έντονο(αφού δεν το δάγκωσα στο κεφάλι πάλι καλά). Το πρώτο κυπριακό χταπόδι και η ντέμκα δεν μασάει :D

KOSTAS STI:
Κώστα με αυτά τα υπέροχα που βλέπω να ανεβάζεις μου έρχεται όρεξη και ξεκινάω για θάλασσα! Συνέχισε δυνατά φίλε! Το τραπέζι νο1
Άβαταρ μέλους
teman84

Επιστροφή στο Video & Eξοπλισμός βίντεο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 3 επισκέπτες