• Ανακοινώσεις
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση
  • Ανακοινώσεις
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση
  • Ανακοινώσεις
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση
  • Ανακοινώσεις
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

kostas Pouloulis Summer 2016!!!(best moments)

Μια φωτογραφία είναι 1000 λέξεις.Ενα βίντεο πόσες λέξεις είναι ?

Re: kostas Pouloulis Summer 2016!!!(best moments)

Νέα δημοσίευσηαπό panos_xanthi » 05 Νοέμ 2016, 07:07

:shock: :shock: :shock: ΟΥΑΟΥ!!!!
Φοβερες παραλαγες χρωματων κ πολυ ομορφα ψαρια μπραβο σου!!!!
Άβαταρ μέλους
panos_xanthi

Νέα δημοσίευσηαπό adreasbit » 05 Νοέμ 2016, 08:18

Μπράβο ρε φίλε ωραίο βίντεο με απίστευτα χρώματα ψαριών,

άσε να λένε για τραβηχτό κτλ αν μπορούν ας το προσπαθήσουν οι ''φτασμένοι'' και να κάνουν τέτοιες ψαριές ,

αλλά το κερασάκι στην τούρτα είναι το συμβατό Ράγιο που έχει γίνει τόξο :dizzy: με ένα ζευγάρι λάστιχα και τα ρακόρ έτσι απλά , να κεντάει κυριολεκτικά!!!! :hello:
adreasbit

Νέα δημοσίευσηαπό pda » 05 Νοέμ 2016, 15:31

Προσωπικά έχω πιάσει συναγρίδα που έκανε παραλλαγή δίπλα στην φυκιάδα σαν αυτη του βίντεο και κουνήθηκε οταν εφαγε την τουφεκιά.

Και έχω δει και άλλες τόσες να μπαινοινβγαίνουν στις πέτρες ή να μην εξαφανιζονται στο πλανάρισμα αλλα να κινουνται στα όρια της βολής και όλα αυτά σε μικρά βάθη και στην νοτια-ανατολική καμένη ευβοια.

Βραχωμένες συναγρίδες τερατα εχουμε δει να βγαινουν ένα σωρό κατα καιρούς.

Δεν μου κάνει τιποτα εντυπωση, τα ψάρια κατα διαστήματα εχουν τέτοιες συμπεριφορές.

Πολύ ωραίο βίντεο!! =D> =D>
Άβαταρ μέλους
pda

Νέα δημοσίευσηαπό KWSTHS MIRTOS » 02 Δεκ 2016, 02:11

pda έγραψε:Προσωπικά έχω πιάσει συναγρίδα που έκανε παραλλαγή δίπλα στην φυκιάδα σαν αυτη του βίντεο και κουνήθηκε οταν εφαγε την τουφεκιά.

Και έχω δει και άλλες τόσες να μπαινοινβγαίνουν στις πέτρες ή να μην εξαφανιζονται στο πλανάρισμα αλλα να κινουνται στα όρια της βολής και όλα αυτά σε μικρά βάθη και στην νοτια-ανατολική καμένη ευβοια.

Βραχωμένες συναγρίδες τερατα εχουμε δει να βγαινουν ένα σωρό κατα καιρούς.

Δεν μου κάνει τιποτα εντυπωση, τα ψάρια κατα διαστήματα εχουν τέτοιες συμπεριφορές.

Πολύ ωραίο βίντεο!! =D> =D>

Πολύ σωστά τα λες φίλε μου, :hello:Η συμπεριφορά των ψαριών αλαζει ιδιαίτερα σε κάποιους μήνες.. Στο παρελθόν έχουν τύχει και σε εμένα πολλές παρόμοιες συναγρίδες(καθιστές ,βραχωμένες ) και ακόμα μεγαλύτερα ψάρια ,που δεν είχα την τύχη να βιντεοσκοπήσω όπως τώρα,και μάλιστα στα ίδια μέρη πάνω κάτω . Βέβαια για να συναντήσεις τέτοιες εκπλήξεις , θα πρέπει να πηγαίνεις συχνά στην θάλασσα , και σε μέρη που έχει πολλά ψάρια με όχι τόσο μεγάλη υπεραλίευση αλλιώς σπάνια θα συμβεί αυτό :)
KWSTHS MIRTOS

Νέα δημοσίευσηαπό KWSTHS MIRTOS » 02 Δεκ 2016, 02:35

adreasbit έγραψε:Μπράβο ρε φίλε ωραίο βίντεο με απίστευτα χρώματα ψαριών,

άσε να λένε για τραβηχτό κτλ αν μπορούν ας το προσπαθήσουν οι ''φτασμένοι'' και να κάνουν τέτοιες ψαριές ,

αλλά το κερασάκι στην τούρτα είναι το συμβατό Ράγιο που έχει γίνει τόξο :dizzy: με ένα ζευγάρι λάστιχα και τα ρακόρ έτσι απλά , να κεντάει κυριολεκτικά!!!! :hello:

Αστα να πάνε αυτό το ράγιο!!!Η αγάπη αυτή δεν λέει να τελειώσει ,έχω 3 ξύλινα όπλα και 1 carbon από μήκη 105-125 και κάθονται στην ντουλάπα ,και το ράγιο σκορπάει βέλη.Είναι να μην σου κάτσει :D
KWSTHS MIRTOS

Προηγούμενη

Επιστροφή στο Video & Eξοπλισμός βίντεο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση : Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης