• Ανακοινώσεις
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση
  • Ανακοινώσεις
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

NEO VIDEO KOSTOGLOU STELIOS

Μια φωτογραφία είναι 1000 λέξεις.Ενα βίντεο πόσες λέξεις είναι ?

Re: NEO VIDEO KOSTOGLOU STELIOS

Νέα δημοσίευσηαπό enzodecana » 21 Ιουν 2010, 22:48

πολυ καλο βιντεο και παρα πολυ καλες βολες μραβο στο στελιο...... =D> =D> =D> =D>
http://rottweilers-club.com/forum/index.php
Άβαταρ μέλους
enzodecana

Νέα δημοσίευσηαπό ziskar364 » 21 Ιουν 2010, 22:52

Στέλιο νομίζω οτι κατάλαβες για ποιο κομμάτι του βίντεο ήταν η ενσταση όλων μας...Μόνο για αυτό με τα πολλά μαυρα στη φωτό όσα για όλα τα υπόλοιπα οφείλουμε πιστεύω να σου δώσουμε συγχαρητήρια και για το είδος των βολών σου(καιριες οι περισσότερες στους μεγάλους τους ροφους,δικαίως πανηγύριζες)και γενικότερα για τα ψαρέματα σου έτσι για να είμαστε ακριβοδίκαιοι...Απλά κάποιες φορές μια άσχημη εντύπωση καλύπτει αρχικά όλα τα άλλα θετικά....απο τη στιγμή που διευκρίνησες το θέμα οτι ήταν ψαριά συγκεντρωτικά περισσότερων ατομων απο μένα άρεται κάθε ενδοιασμός.....
‘’Δε χύνεται ποτέ άδικα το αίμα. Δεν το ‘χεις ακουστά πως ένας σπόρος είναι η λευτεριά, μα δεν ποτίζεται αυτός με νερό για να πιάσει, παρά με αίμα’’
Άβαταρ μέλους
ziskar364

Νέα δημοσίευσηαπό salpas » 22 Ιουν 2010, 17:04

ziskar364 έγραψε:Στέλιο νομίζω οτι κατάλαβες για ποιο κομμάτι του βίντεο ήταν η ενσταση όλων μας...Μόνο για αυτό με τα πολλά μαυρα στη φωτό όσα για όλα τα υπόλοιπα οφείλουμε πιστεύω να σου δώσουμε συγχαρητήρια και για το είδος των βολών σου(καιριες οι περισσότερες στους μεγάλους τους ροφους,δικαίως πανηγύριζες)και γενικότερα για τα ψαρέματα σου έτσι για να είμαστε ακριβοδίκαιοι...Απλά κάποιες φορές μια άσχημη εντύπωση καλύπτει αρχικά όλα τα άλλα θετικά....απο τη στιγμή που διευκρίνησες το θέμα οτι ήταν ψαριά συγκεντρωτικά περισσότερων ατομων απο μένα άρεται κάθε ενδοιασμός.....

Συναδελφε που ακριβως ειδες την διευκρινηση που περιεγραψες περι ατομων??
:-k :-k :-k :grin: :grin: :grin:
:banghead: :banghead: :banghead:
Καλος ψαροκυνηγος ειναι αυτος που γυρναει στο σπιτι του
Άβαταρ μέλους
salpas

Νέα δημοσίευσηαπό PanEx » 22 Ιουν 2010, 17:17

Ξέρει κάποιος να μου πεί τι σχέση έχουν τα 18 μαύρα στο video;;
Τα έχει πιάσει ο Στέλιος;;
Η ψαριά είναι μέρος της ταινίας;;
Mη πιστεύεις όσα γράφονται στα φόρουμς.....
Άβαταρ μέλους
PanEx
Site Admin

Νέα δημοσίευσηαπό Val » 22 Ιουν 2010, 17:49

Πάντως το βίντεο είναι πολύ καλό :good: :good:
Άβαταρ μέλους
Val

Νέα δημοσίευσηαπό Deep_για_Deep » 22 Ιουν 2010, 18:02

Ενα δυνατο βιντεο , με ωραιες βολες σε ωραια ψαρια , συνδιασμενο με ενα ομορφο κομματι των bon jovi ....

..... ομως δυστηχως μια εικονα στο τελος (18μαυρα) καταφερνει και το χαλαει & σου αφηνει μια πικρη γευση!Κριμα! [-(
<< Μη ρωτάς τι μπορεί να κάνει η θάλασσα για σένα , αλλά τι μπορείς να κάνεις εσύ για τη θάλασσα. >>
Άβαταρ μέλους
Deep_για_Deep

Νέα δημοσίευσηαπό theo-attack » 22 Ιουν 2010, 18:56

PanEx έγραψε:Ξέρει κάποιος να μου πεί τι σχέση έχουν τα 18 μαύρα στο video;;

Είδαν φως και μπήκαν.
Όχι ο στέλιος, ο Στελάρας.
Όχι, είναι από το 2001 Οδύσσεια του διαστήματος του Στάνλευ Κιούμπρικ.

Σοβαρά τώρα (και μην πάρεις στραβά τις απαντήσεις μου) περιμένεις κάποιος να σου απαντήσει?

Να πως ένας πολύ καλός ΨΤ καταλήγει υπεύθυνος τροφοδοσίας της Οίας.
theo-attack

Νέα δημοσίευσηαπό ziskar364 » 22 Ιουν 2010, 18:58

Stelios_Rjk έγραψε:Ειστε κακοπροαιρετοι. Απλα ειναι το ψαρεμα 3 ημερων 6 ψαροντουφεκαδων. Απαπαπαπα τι κακεντρεχια ειναι πια αυτη :tomato: :tomato: :tomato:

Φίλε μου salpas σε αυτο αναφέρομαι σαν επεξήγηση....Ισως να κατάλαβα εγώ κάτι λάθος και να ήταν ειρωνική αναφορά το παραπάνω αν ισχύει κάτι τέτοιο τι να πώ.... :scratch: :D :roll: :hello: :thumbsup:
‘’Δε χύνεται ποτέ άδικα το αίμα. Δεν το ‘χεις ακουστά πως ένας σπόρος είναι η λευτεριά, μα δεν ποτίζεται αυτός με νερό για να πιάσει, παρά με αίμα’’
Άβαταρ μέλους
ziskar364

Νέα δημοσίευσηαπό salpas » 22 Ιουν 2010, 19:23

Η ψαριά είναι μέρος της ταινίας;;[/quote]

Η ψαρια ειναι οι τιτλοι τελους Πανο μου!!!
Ειλικρινα απορω για ποιο λογο αυτη η ψαρια-ταινια, ταινια-ψαρια δεν εχει κλειδωθει ακομα απο την ομαδα διαχειρησης :-k
Άβαταρ μέλους
salpas

Νέα δημοσίευσηαπό ΛΟΥΚΑΣ » 22 Ιουν 2010, 19:30

PanEx έγραψε:Ξέρει κάποιος να μου πεί τι σχέση έχουν τα 18 μαύρα στο video;;

ασ απαντήσει ό ίδιος που αναρτησε το βίντεο
αν δεν κάνω λάθος ο συγκεκριμένος είναι "αθλητής" ...διαφημιστής .....πολύ γνωστου καταστήματος
ξεκαθαρίσω την θέση μου όχι ότι κατηωρώ τον ίδιο ή το κατάστημα. κατήγορία δεν υπαρχει
απλα ας μας απαντήσει ο ίδιος για τα γινόμενα αν είναι γινόμενα και αν θέλει .....
για να μην δημιουργουνται εντυπωσεις......
για να δίνουμε παντα όλοι μας το καλό παράδειγμα...........

πατνος η βεργα στις 3 πρωτες βολές καθετε στραβά πανω στο όπλο και αυτο φαίνεται ξεκάθαρα απο τις βολές του ( κατα ποασα πιθανότητα η καμπανα σηκώνει ψηλά την βέργα στις εγοπες ασχετα αν είνι απο σχοινί ίσως κωλάνε τα λάστηχα στον κορμο με το αναλογο αποτελεσμα). σημαδευει πολύ ψυλά εφόσον η βέργα κανει καμπουρα. όταν αλαζει όπλο στις δυναγρίδες η βέργα είναι ίσια και κάνει άσχημη βολή σε ψάρι εξ επαφής εφόσον σημαδευει στραβά απο το αλλο οπλο.. η γνωμη μου...

τα λαστιχα που χρησιμοποιεί είναι πολύ καλα μια και τα έχω δοκιμάσει και έγω. πραγματικά αξίζει τον κόπο να τα δοκιμάσεται ειδικά σε μικρα όπλα.

Το σκ ημουν κεντρικό ευοικό. απο την αττική και απο την ευοια. όλα τα στηράκια έως 1 κιλο που κυκλωφρουσαν μέχρι τα 25 ήταν εξαφανισμενα. ειδα μερικά αλλα γίναν άλογα. νομισω καταλαβαίνεται τι γίνεται. μαλιστα είδα και τσουβάλια με μαλάγρες στα ρηχα έως τα 10 μετρα.........νυχτερινά μπωρει.
ΣΥΝΑΓΡΎΔΕς ΤΙΠΟΤΑ
μαυρα ποτε δεν κυνηγάμε......μονο τα παρατηρουμε ...ευτηχώς είδαμε ένα 3άρι σημαδεμένο στην πλατη στα 28 που έγεινε άλογο......και πηγε στα 40. αρα κάτι έμεινε.
ασπρα μονο μεγαλα.....
σηκιους μονο του κιλού......
αρα δεν πιασαμε τιποτα.
εγεινε η βουτια.......

η παραπανω διαπιστωση δεν αφωρα τον πρωταγωνιστη του βιντεο είναι απλα μια διαπιστωση ότι τελικά εμέις οι ίδιοι σκοτώνουμε τα μικρα μαυρα και όχι οι άπειροι που τους κατηγορουμε. γιατι οι πεοιρε θα βουτηξουν στα 5 άντε στα 10 . στα 25 ποιος θα παει?????? μαλλον εμέις............................
αν έφτεγαν οι έπειροι και πιτσιρικάδες τα ψάρια απλα θα ήταν πολλα στα 20 αλλα εν είναι . πολλες φωρες τα ψάρια στα 20 δεν υπαρχουν και υπαρχουν στα 5 μετρα γιατι οι απειροι δεν μπορουν να τα ψαρέψουν ή δεν έχουν βαρκα για να πανε....

καλή μερα σας..
ΛΟΥΚΑΣ

Νέα δημοσίευσηαπό iosub » 22 Ιουν 2010, 19:38

Μία φωτογραφία που ποιος ξέρει από ποια "χρόνια των θρύλων" μπορεί να είναι (ή ίσως όχι), "έσκισε" ένα πραγματικά φανταστικό βίντεο. Γιατί ρε κοντοχωριανέ, λες και είχες ανάγκη να αποδείξεις πόσο καλός είσαι??!!!

Ξεκινάμε...
και τα σπίτια πιο λευκά, στου γλαυκού το γειτόνεμα.
Άβαταρ μέλους
iosub

Νέα δημοσίευσηαπό ΛΟΥΚΑΣ » 22 Ιουν 2010, 19:40

salpas έγραψε:Η ψαριά είναι μέρος της ταινίας;;

Η ψαρια ειναι οι τιτλοι τελους Πανο μου!!!
Ειλικρινα απορω για ποιο λογο αυτη η ψαρια-ταινια, ταινια-ψαρια δεν εχει κλειδωθει ακομα απο την ομαδα διαχειρησης :-k[/quote]

για ποιο λογο να κλειδώσει το θέμα. ???????
να γίνει θεμα και μαλιστα μεγάλο.
μαλιστα προτείνων στους διαχειρηστες να δημιουργήσουν ένωτητα με θεμα ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑΤΑ ΠΡΟΣ ΑΠΟΦΥΓΗ. ΤΗΝ ΚΑΤΑΝΟΗΣΗ ΣΑΣ.

επησεις δεν πρέπει να ξεχναμε ότι καποιος μπωρει να δει μια μεγάλη στήρα να μπαινει σε θαλαμι. να μην έχει φακό . να κατεβαίνει , να βλέπει κινηση και μπαμ και τελικά να διαπιστώνει ότι αυτο που χτήπισε ήταν του κιλού.
η επήσεις να βλέπει το μεγάλο να μπαινει , να κατεβαίνει , να το βαράει , και απο πισω να θυλάζει και το μωρό.....
οποτε όταν έχεις βγάλει 18 κομάττια λιγικά τα 8 θα είναι απο 0.5 έως 1 κιλό, αφου καθε μαμα δεν αφηνει τα μικ΄ρα της στον παλιόκοσμο.

γιαυτο περιμένουμε απαντηση . αν δεν δωθει τοτε δεν μπορουμε να κατηγορουμε κανενα αλλα δεν μπορει κανεις να μας φράζει το στόμα και να λέμε την αποψη μας. ( ουτε οι διαχειρηστες- αν δεν κατηγορουμε κανένα)
αν οι διαχειρηστες κλειδώσουν το θεμα εγω θέλω μια εξήγηση.
ΛΟΥΚΑΣ

Νέα δημοσίευσηαπό salpas » 22 Ιουν 2010, 19:43

iosub έγραψε:Μία φωτογραφία που ποιος ξέρει από ποια "χρόνια των θρύλων" μπορεί να είναι (ή ίσως όχι), "έσκισε" ένα πραγματικά φανταστικό βίντεο. Γιατί ρε κοντοχωριανέ, λες και είχες ανάγκη να αποδείξεις πόσο καλός είσαι??!!!

Ξεκινάμε...

Καλο θα ηταν να το κλεισει εδω η ΟΔ, καθως η ψαρια ειναι ΠΑΡΑΝΟΜΗ και δεν πιστευω πως οποιοσδηποτε λογικος ανθρωπος και δει υποβρυχιος ψαροκυνηγος μπορει να προφασιστει οτιδηποτε για την υπερασπιση της εικονας με τα 18 μαυρα (και μαυρακια).

υ.γ πιστευω πως τον επομενο Μαιο θα γινει σκοτωμος
Άβαταρ μέλους
salpas

Νέα δημοσίευσηαπό PARAS » 22 Ιουν 2010, 20:47

μερικες φορες τα πραγματα μιλανε απο μονα τους :rules: :rules:

και το κακο ειναι οτι καποιοι βγαινουν και λενε

μα καλα πως κατηγοριται καποιον για το ποσα ψαρια φενονται ,ποσοι ψαροντουφεκαδες ητανε στην παρεα ,οτι δεν πρεπει να αφηνουμε υπονιες κ.τ.λ.

αλλα ακομα δεν εχω παρη απαντηση για την φωτο με τα μαυρα [-X [-X

τελικα ποσα ατομα κανανε αυτη την <<νομιμη ψαρια>>???????? :confused: :confused:
ΠΟΤΕ ΣΤΗ ΘΑΛΑΣΣΑ ΧΩΡΙΣ ΤΟ ΣΩΣΤΟ ΖΕΥΓΑΡΙ

Παντα ενα δασος ξεκιναει με ενα δεντρο,στην πορεια βρισκουμε και τα υπολοιπα
Άβαταρ μέλους
PARAS

Νέα δημοσίευσηαπό Trelos » 22 Ιουν 2010, 23:40

wraia plana!! twra gia ta 18 mavra, blepw arketa mikra anamesa. den mporouse na bgali foto xwris auta? :scratch: otan kanis toses ntoufekies logiko einai na xtipisis merika mavra kato apo to orio, alla den ta fotografizis gia promotion... [-X
Ποτέ Χωρίς Καντάρι!!!
Γράφτηκα 17 Νοέμβρη
Άβαταρ μέλους
Trelos

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Video & Eξοπλισμός βίντεο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: MSNbot Media και 3 επισκέπτες