• Ανακοινώσεις
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση
  • Ανακοινώσεις
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση
  • Ανακοινώσεις
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση
  • Ανακοινώσεις
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

ξεκανε οτι εχει βεντουζα. Λιμενικο μεσω youtube?

Τι λέει ο νομοθέτης.

Re: ξεκανε οτι εχει βεντουζα. Λιμενικο μεσω youtube?

Νέα δημοσίευσηαπό thalassa50 » 05 Μάιος 2017, 13:21

:D
vtops έγραψε:https://www.facebook.com/giorgos.tavris?fref=ts σε αυτή την χώρα ποτέ δεν τιμωρούνται τα λαμόγια (είναι άγραφος νόμος αυτός)

για τον φίλο μας εδώ είχε γίνει συζήτηση και στο παρελθόν, και ακόμη μέχρι και σήμερα ποστάρει κανονικότατα στο προφίλ του σαν να μην συμβαίνει τίποτα.

Μετά απορούμε γιατί δεν βλέπουμε ψάρια, από την μια οι τράτες από την άλλοι τέτοιοι τύποι τέλος ένα λιμενικό εντελώς ανύπαρκτο που εκτός ότι δεν μπορεί να κάνει περιπολιές (λόγω οικονομίας καυσίμων και λόγω έλειψης προσωπικού) που ας πούμε ότι το δεχόμαστε αυτό οκ

1) Δεν μπορεί να κάνει περιπολίες στις ψαραγορές και να κόψει επιτόπου πρόστιμα για παράνομα μεγέθη;

2) Δεν μπορεί να αξιοποιήσει στοιχεία σαν αυτά (facebook , youtube) και να τους κάνει τσακωτούς κάποια στιγμή; (αφού αυτά τα δημοσιοποιημένα στοιχεία δεν είναι αποδεικτικά στοιχεία όπως λένε για να το πάνε αυτόφωρο , ωστόσο είναι στοιχεία που μπορούν να το παρακολουθήσουν και να τον τσακώσουν)

Το ερώτημα που έχει τεθεί πολλές φορές είναι αν τελικά θέλουν κι όχι αν μπορούν.

Και κάτι τελευταίο που το έχω ξαναπεί στο forum σίγουρα υπάρχουν παιδιά που δουλεύουν στο λιμενικό (δεν υπάρχει περίπτωση να μην υπάρχει ούτε ένας λιμενικός εδώ μέσα) Δεν έχω δει όμως ποτέ να παίρνει μέρος σε τέτοια θέματα και να λέει ότι θα το ψάξει η υπηρεσία που εργάζομαι. (Μισθουλάκος Μονιμολίκι και Άγιος ο Θεός δηλαδή).

Τα είπα και ξεθύμανα :mad: :mad:

:D
Κάποτε είχαμε και την fisherwoman και τον fischermann νομίζω και βγάζαμε και καποια άκρη ,σήμερα ?????
Το φόρουμ τον λιμενικών δεν ξέρω αν λειτουργεί ακόμα ?????γιατί τότε που έστειλα ερώτηση για την δική μου περίπτωση ο συντονιστής εκεί τρελάθηκε όταν τα διάβασε λεγωντας μου ότι έχω απόλυτο δίκιο και ότι δεν έπρεπε να με γράψουν με τίποτα .
Λειτουργεί ακόμα το φόρουμ τους ??
το δεν γινετε δεν υπαρχει ,το δεν θελω υπαρχει .
Άβαταρ μέλους
thalassa50

Προηγούμενη

Επιστροφή στο Νομικά.

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 6 επισκέπτες