• Ανακοινώσεις
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση
  • Ανακοινώσεις
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Λιμεναρχείο Ραφήνας...pan pan pan

Τι λέει ο νομοθέτης.

Re: Λιμεναρχείο Ραφήνας...pan pan pan

Νέα δημοσίευσηαπό thalassa50 » 08 Μάιος 2013, 23:14

manosmed έγραψε:Παιδιά θα τρελαθώ...
Δηλαδή αν ο υπάλληλος της τράπεζας που πλήρωνα ένα χρόνο τα χαράτσια, την εφορία κλπ κλπ τα έβαζε στην τσέπη του αποδεδειγμένα εγω θα τα ξαναπλήρωνα????
Πραγματικά δεν μπορώ να το καταλάβω!!!!

έχει γίνει και αυτό :D
Άβαταρ μέλους
thalassa50

Νέα δημοσίευσηαπό Smernas » 08 Μάιος 2013, 23:20

thalassa50 έγραψε:
manosmed έγραψε:Παιδιά θα τρελαθώ...
Δηλαδή αν ο υπάλληλος της τράπεζας που πλήρωνα ένα χρόνο τα χαράτσια, την εφορία κλπ κλπ τα έβαζε στην τσέπη του αποδεδειγμένα εγω θα τα ξαναπλήρωνα????
Πραγματικά δεν μπορώ να το καταλάβω!!!!

έχει γίνει και αυτό :D

Πάντα , ακόμη και μετρητά να έχετε επάνω σας , να κατάθετε το ποσό στο λογαριασμό σας και να ζητάτε να το τραβήξουν από εκεί για να κάνουν τις πληρωμές . Με αυτό τον τρόπο καμιά τράπεζα - ποτέ - δεν θα σας αμφισβητήσει την αποζημίωση σε περίπτωση υπαλλήλου-καταχραστή .
If you stare into the Abyss long enough the Abyss stares back at you.
Άβαταρ μέλους
Smernas

Νέα δημοσίευσηαπό yio » 09 Μάιος 2013, 10:47

niksig έγραψε:στη θέση σου θα ενεργούσα σα να μην είχα στείλει ποτέ τον κουμπάρο να πάρει τα χαρτιά. Έχεις άδεια σε ισχύ (κι εγώ κωλόχαρτο έχω αλλά κάνει τη δουλειά του), δεν έχεις γραπτή ειδοποίηση από κανένα για να προβείς σε οποιαδήποτε ενέργεια, άρα κάτσε στα αυγά σου.

Τέλος, εφόσον έχεις τις αποδείξεις στα χέρια σου (αν τις έχεις κρατήσει), θεωρώ ότι δεν πρέπει να ξαναπληρώνεις ακόμα κι αν στο ζητήσουν επίσημα.

συμφωνω, πρεπει να παρεις γραπτως ενα έγγραφο πριν αναγκαστεις να πληρωσεις δευτερη φορα -και αυτό με επιφύλαξη, καθώς έχεις όλο το δικαίωμα να κινηθείς δικαστικώς πριν το κάνεις, και αν τελικά πας δικαστήρια, καλό θα είναι να γίνει ομαδικά μαζί με τους άλλους κατόχους σκαφών. Τα εγγραφα που εχεις στα χέρια σου εφοσον εκδοθηκαν και ειναι σε ισχύ, σημαίνει ότι τα πλήρωσες.

ενημέρωσε μας, αν έχεις την καλοσύνη για τις εξελίξεις ... απίστευτο συμβάν :banghead:

πιστεύω ένα σωστό κράτος έχει την ΥΠΟΧΡΕΩΣΗ να βρεί τους υπαλλήλους που έκαναν τη λαμογιά (γιατί το κρατος τους διόρισε), να τους ΑΠΟΛΥΣΕΙ, να τους δικάσει, να τιμωρηθούν και να πάρει τα χρήματα πίσω με τόκο (μέσω δήμευσης περιουσίας ή αλλων ποινών). Η στάση του επίσημου κράτους (Λιμενάρχης, αρχηγός ΛΣ, υπουργός) να κάνει την πάπια δηλαδή να λέει ότι βρείτε τα μόνοι σάς κάνοντας μυνήσεις (σε ποιόν;) μας κάνει ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ κακό σε όλους.
Άβαταρ μέλους
yio

Νέα δημοσίευσηαπό spiros2 » 09 Μάιος 2013, 11:13

εναν κρυο ιδρωτα αρχιζω να νιωθω στο απολλωνιο κορμι μου!
παιδια το ιδιο πραγμα εγινε κ σε εμενα!στο Λ.Μ Μενιδιου(αιτωλοακαρνανιας).
οταν καναμε τα χαρτια για μεταβιβαση για αδεια μας εδωσαν σε ενα Α 4 χαρτι με τα στοιχεια κ των δυο μας!(το εχω με φιλο)
κ μας ειχαν πει το ιδιο πραγμα!οτι δεν εχουν βιβλιαρακι!
τι συμβαινει παιδια??
Άβαταρ μέλους
spiros2

Νέα δημοσίευσηαπό christripoli » 09 Μάιος 2013, 11:47

παιδια επειδη εχω διαβασει το θεμα και σε φορουμ φουσκωτων ,οπου υπαρχουν πολλοι με το ιδιο προβλημα,το προβλημα δεν ειναι αν η αδεια ειναι σε χαρτι Α4 η σε κανονικο βιβλιαριο.
σε πολλα λιμεναρχεια ακομα δινουν Α4.

το προβλημα ειναι οτι ο συγκεκριμενος υπαλληλος επαιρνε τα χρηματα και ΔΕΝ ΕΚΟΒΕ ΤΑ ΠΑΡΑΒΟΛΑ .
ετσι δεν εμφανιζωντε πληρωμενα τα τελη και για αυτο ζητανε τα χρηματα παλι (λαθος γιατι η λαμογια εγινε μεσα στο λιμεναρχειο απο υπαλληλο)

αλλα και εσεις ,πατε πληρωνετε και δεν παιρνετε τα παραβολα ρε παιδια #-o

τι ειναι αυτα τα πραγματα.
οι αποδιξεις μετρανε .

ειναι σαν να πας να πληρωσεις κατι και να μην παρεις αποδειξη ,
ευτυχια ειναι να εχεις χρονο να κανεις αυτα που σου αρεσουν

τελικα καλος ψαροτουφεκας ειναι αυτος που γυριζει σπιτι του (κλεμενο)
Άβαταρ μέλους
christripoli

Νέα δημοσίευσηαπό Papagrigoris » 09 Μάιος 2013, 12:14

Και εμένα σε τοπικό λιμεναρχείο πριν δυο χρόνια χαρτί Α τεσσερα μου έδωσαν λόγω έλλειξης των φυλλαδίων.

Η άποψή μου:
Αν υπάρχει στο Α τεσσερα όλη η προβλεπόμενη σήμανση και ειδικά η στρογγυλή σφραγίδα (όπως στο δικό μου) δεν υπάρχει κανένας λόγος να ξαναπληρωσει κάποιος......η στρογγυλή σφραγίδα είναι της υπηρεσίας και τη δεσμεύει, σημαίνει ότι ο πολίτης ολοκλήρωσε την διαδικασία (παράβολα κτλ) και έλαβε έντυπο με ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ ΣΦΡΑΓΙΔΑ. Αν η υπηρεσία έπεσε θύμα των ίδιων της των υπαλλήλων η διαδικασία είναι να απαιτηθούν τα χρηματα από τους ελεγχόμενους στην ΕΔΕ (και πιθανά ένοχους), υπαλλήλους.

Μπορεί να διωχτεί νομικά τόσο αυτός που συμβούλεψε για την μεταβίβαση της διένεξης μεταξύ πολίτη-υπαλλήλου όπως και να ζητηθεί η εμπλοκή εισαγγελέα για τις ενέργειες του Λ.Ραφήνας να ζητάει ξανά πληρωμή.......αγώ αυτό θα έκανα αν -ξαναλέω -το έντυπο που είχα, ειχε την στρογγυλή σφραγίδα της υπηρεσίας και μου ζητούσαν να ξαναπληρώσω.
Άβαταρ μέλους
Papagrigoris

Νέα δημοσίευσηαπό bplanet » 09 Μάιος 2013, 14:18

Εγώ θα συμφωνήσω με τον ''niksig '' μην ασχολιέστε καθόλου . όταν και όποτε σας γίνει έλεγχος διξτε τη φωτοτυπία που κακός σας δωσανε στο λιμεναρχείο με τοις σφραγίδες τους πάνω και ας βγάλουν αυτοί την άκρη .
bplanet

Νέα δημοσίευσηαπό christripoli » 09 Μάιος 2013, 16:49

bplanet έγραψε:Εγώ θα συμφωνήσω με τον ''niksig '' μην ασχολιέστε καθόλου . όταν και όποτε σας γίνει έλεγχος διξτε τη φωτοτυπία που κακός σας δωσανε στο λιμεναρχείο με τοις σφραγίδες τους πάνω και ας βγάλουν αυτοί την άκρη .

παιδια δεν ειναι ετσι το θεμα.
το μην ασχοληστε καθολου ,εχει ημερωμηνια ληξης.

ποια ειναι αυτη?
οταν χρειαστει ανανεωση αδειων,τοτε θα πας στο λιμεναρχειο και θα σου πουν οτι εισαι παρανομος κλπ κλπ

ειτε πιο πριν ,για να κανεις πχ μεταβιβαση .

οτι και να θες να κανεις θα εχεις προβλημα.

ναι μεν μπορεις να ταξιδευεις με τη φωτοτυπια Α4 αλλα οποιαδηποτε μεταβολη και πας στη τσιμπιδα !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

δεν μπαινω στη περιπτωση του να γινει καποιο ατυχημα γιατι δυστηχως τοτε θα τη πληρωσει ο ιδιοκτητης (και χοντρα) οπως και να εχει αφου δεν εχει νομιμα χαρτια στα χερια του !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

οποτε ειναι κατι που πρεπει να διευθετηθει ,ειτε σας αρεσει ειτε δε σας αρεσει .
ευτυχια ειναι να εχεις χρονο να κανεις αυτα που σου αρεσουν

τελικα καλος ψαροτουφεκας ειναι αυτος που γυριζει σπιτι του (κλεμενο)
Άβαταρ μέλους
christripoli

Νέα δημοσίευσηαπό ΒΑΣΙΛΗΣΤΟΠ » 09 Μάιος 2013, 20:09

Ο Ρακιτζής και ο Μανιτάκης γνωρίζουν για το θέμα?Για στείλτε ενα τηλ με τα ονόματα τους, ψάχνουν για επίορκους αυτές τις μέρες.
ΒΑΣΙΛΗΣΤΟΠ

Νέα δημοσίευσηαπό MICHAEL » 09 Μάιος 2013, 20:33

manosmed έγραψε:Αγαπητοί φίλοι χρόνια πολλά σε όλους.
Πέρυσι τον Αύγουστο μετά κόπων και βασάνων αγόρασα το αγαπημένο μου mostro. Αφού έγιναν τα δέοντα στην αρμόδια ΔΟΥ κλπ κλπ πήγαμε τα χαρτιά μου στο λιμεναρχείο Ραφήνας στις 22 -8 - 2012 για να περάσω και επίσημα το σκάφος στο όνομά μου και να μεταφέρω και την ερασιτεχνική άδεια αλιείας επίσης στο όνομά μου.
Ο τυπάκος στο λιμεναρχείο μου έκανε τα χαρτιά "πρόχειρα" σε Α4 χαρτί γιατί "δεν έχουμε καθόλου βιβλιαράκια φίλε μου , θα μας έρθουν σε κανένα μήνα"...
Τα πήρα, πρωτοκολλημένα φυσικά , τα πλαστικοποίησα ως όφειλα και τα κουβαλάω μαζί μου σε κάθε βόλτα ώς έχω την υποχρέωση.Εννοείται φυσικά οτι πλήρωσα εν καθόλου ευκαταφρόνητο ποσό για όλη αυτήν την ιστορία ( ακριβές ποσό δεν θυμάμαι ).
Σήμερα λοιπόν πήγε ο κουμπάρος μου να ανανεώσει την ατομική άδεια αλιείας του και με την ευκαιρία του έδωσα τα χαρτιά μου να πάρει τις μόνιμες άδειες της βάρκας.
Του είπαν λοιπόν ότι δυο υπάλληλοι καταχράστηκαν τα χρήματα απο 2500 ιδιοκτήτες σκαφών και οτι ένας απο αυτούς είμαι και γω !!!!
Δεν υπάρχει κανένα χαρτί, το σκάφος δεν φαίνεται πουθενά, δεν δικαιούμαι να το ταξιδεύω , ούτε να ψαρέψω!!!
Θα μου τηλεφωνήσουν είπαν για να πάω ΝΑ ΤΟΥΣ ΞΑΝΑΠΛΗΡΩΣΩ και να μου φτιάξουν τα χαρτιά!!!
Πείτε μου σας παρακαλώ τί θα κάνατε στη θέση μου ( αν και πιστεύω οτι κάποιοι απο σας είναι στη θέση μου )
1. Μπαίνω με τα ψαροτούφεκα μέσα και όποιον πάρει ο χάρος?
2. Κινούμαι νομικά και χάνω χρόνο και χρήμα και άκρη δεν βγάζω?
3. Παω και τους ξαναπληρώνω?
4. Συνεχίζω τις βόλτες και τα ψαρέματα με τα υπάρχοντα άκυρα χαρτιά?

Δεν σας κρύβω οτι σκέφτομαι πολύ έντονα να κάνω το πρώτο.....
Σας παρακαλώ ...... δώστε μου τα φώτα σας..!!!
Ευχαριστώ για το χρόνο σας

Εχεις 1000 δικια, αλλα αν πας νομικα θα βρεις το δικιο σου μετα απο ποσα χρονια;Και μεχρι να το βρεις πως θα εισαι νομιμος οταν βγαινεις με την βαρκα σου;
Και αν βγαινεις με τα ακυρα χαρτια και σε σταματησουν τι θα τους πεις;Και εσυ καταλαβαινεις δυστυχως οτι πρεπει να ξαναπληρωσεις αν δεν θες τραβηγματα απο κανα παραξενο λιμενικο,που ομως τωρα θα εχει δικιο να σε γραψει.
μην βαλεις after shave πριν πας για...
MICHAEL

Νέα δημοσίευσηαπό μ.πευκο » 09 Μάιος 2013, 20:45

MICHAEL έγραψε:
manosmed έγραψε:Αγαπητοί φίλοι χρόνια πολλά σε όλους.
Πέρυσι τον Αύγουστο μετά κόπων και βασάνων αγόρασα το αγαπημένο μου mostro. Αφού έγιναν τα δέοντα στην αρμόδια ΔΟΥ κλπ κλπ πήγαμε τα χαρτιά μου στο λιμεναρχείο Ραφήνας στις 22 -8 - 2012 για να περάσω και επίσημα το σκάφος στο όνομά μου και να μεταφέρω και την ερασιτεχνική άδεια αλιείας επίσης στο όνομά μου.
Ο τυπάκος στο λιμεναρχείο μου έκανε τα χαρτιά "πρόχειρα" σε Α4 χαρτί γιατί "δεν έχουμε καθόλου βιβλιαράκια φίλε μου , θα μας έρθουν σε κανένα μήνα"...
Τα πήρα, πρωτοκολλημένα φυσικά , τα πλαστικοποίησα ως όφειλα και τα κουβαλάω μαζί μου σε κάθε βόλτα ώς έχω την υποχρέωση.Εννοείται φυσικά οτι πλήρωσα εν καθόλου ευκαταφρόνητο ποσό για όλη αυτήν την ιστορία ( ακριβές ποσό δεν θυμάμαι ).
Σήμερα λοιπόν πήγε ο κουμπάρος μου να ανανεώσει την ατομική άδεια αλιείας του και με την ευκαιρία του έδωσα τα χαρτιά μου να πάρει τις μόνιμες άδειες της βάρκας.
Του είπαν λοιπόν ότι δυο υπάλληλοι καταχράστηκαν τα χρήματα απο 2500 ιδιοκτήτες σκαφών και οτι ένας απο αυτούς είμαι και γω !!!!
Δεν υπάρχει κανένα χαρτί, το σκάφος δεν φαίνεται πουθενά, δεν δικαιούμαι να το ταξιδεύω , ούτε να ψαρέψω!!!
Θα μου τηλεφωνήσουν είπαν για να πάω ΝΑ ΤΟΥΣ ΞΑΝΑΠΛΗΡΩΣΩ και να μου φτιάξουν τα χαρτιά!!!
Πείτε μου σας παρακαλώ τί θα κάνατε στη θέση μου ( αν και πιστεύω οτι κάποιοι απο σας είναι στη θέση μου )
1. Μπαίνω με τα ψαροτούφεκα μέσα και όποιον πάρει ο χάρος?
2. Κινούμαι νομικά και χάνω χρόνο και χρήμα και άκρη δεν βγάζω?
3. Παω και τους ξαναπληρώνω?
4. Συνεχίζω τις βόλτες και τα ψαρέματα με τα υπάρχοντα άκυρα χαρτιά?

Δεν σας κρύβω οτι σκέφτομαι πολύ έντονα να κάνω το πρώτο.....
Σας παρακαλώ ...... δώστε μου τα φώτα σας..!!!
Ευχαριστώ για το χρόνο σας

Εχεις 1000 δικια, αλλα αν πας νομικα θα βρεις το δικιο σου μετα απο ποσα χρονια;Και μεχρι να το βρεις πως θα εισαι νομιμος οταν βγαινεις με την βαρκα σου;
Και αν βγαινεις με τα ακυρα χαρτια και σε σταματησουν τι θα τους πεις;Και εσυ καταλαβαινεις δυστυχως οτι πρεπει να ξαναπληρωσεις αν δεν θες τραβηγματα απο κανα παραξενο λιμενικο,που ομως τωρα θα εχει δικιο να σε γραψει.
φιλαρακι δεν ειμαι στην θεση σου αλλα πιστευω οτι εαν ειμουν και γινοταν (πιστευω οτι ειναι σεναριο φαντασιασ αυτο που θα σου πω) ΘΑ ζηταγα απο το λιμεναρχειο την ημερα που πηγεσ το καταστατικο απο το βιβλιο με την βαρδιεσ τον λιμενικον και απο εκει και μετα μηνηση?καταγγελεια? να σου πληρωσουν αυτοι το ποσο δεν ξερω το μυαλο μου οργιαζει αυτην την στιγμη..
μ.πευκο

Νέα δημοσίευσηαπό JPman » 09 Μάιος 2013, 21:41

παντως νωρις το καταλαβανε 2.500 αδεις???τιποτα!!!
Άβαταρ μέλους
JPman

Νέα δημοσίευσηαπό κρεων » 09 Μάιος 2013, 22:21

ΑΓΑΠΗΤΟΙ ΦΙΛΟΙ ΚΑΙ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΙ ΨΑΡΕΝΤΟΥΦΕΚΑΔΕΣ ΟΝΟΜΑΖΟΜΑΙ ΤΖΩΡΤΖΑΤΟΣ ΝΙΚΟΣ ΕΙΜΑΙ ΨΑΡΕΝΤΟΥΦΕΚΑΣ ΚΑΙ ΕΝΕΡΓΟ ΜΕΛΟΣ ΤΟΥ ΚΙΝΗΜΑΤΟΣ ΔΕΝ ΠΛΗΡΩΝΩ ΕΓΩ ΚΑΙ ΤΟ ΚΙΝΗΜΑ ΚΑΝΑΜΕ ΜΙΑ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΓΙΑ ΟΜΑΔΙΚΗ ΚΑΤΑΓΓΕΛΙΑ ΣΤΗΝ ΑΠΑΤΗ ΑΥΤΗ ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΚΑΙ ΟΧΙ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΜΟΝΟΣ ΤΟΥ ΜΑΣ ΠΑΤΑΝΕ ΚΑΙ ΜΑΣ ΠΕΡΝΑΝΕ ΓΙΑ ΒΛΑΚΕΣ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΗΣΤΕ ΜΑΖΙ ΜΟΥ ΝΑ ΚΙΝΗΘΟΥΜΕ ΝΟΜΙΚΑ ΟΜΑΔΙΚΑ ΜΗΝ ΤΟΥΣ ΑΦΗΣΟΥΜΕ

ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΣΤΟ ΛΙΜΕΝΑΡΧΕΙΟ ΡΑΦΗΝΑΣ; ΠΟΛΙΤΕΣ ΕΠΕΣΑΝ ΘΥΜΑΤΑ ΑΠΑΤΗΣ ΚΑΙ ΚΑΛΟΥΝΤΑΙ ΝΑ ΞΑΝΑΠΛΗΡΩΣΟΥΝ ΧΑΡΑΤΣΙΑ
POSTED BY ΚΙΝΗΜΑΤΑ ΑΠΟ ΤΑ ΚΑΤΩ 2:28 Μ.Μ.

Λάβαμε σοβαρές καταγγελίες, στο Κίνημα Δεν Πληρώνω, για ένα μεγάλο σκάνδαλο που συμβαίνει στο Λιμεναρχείο της Ραφήνας.

Εκατονταδες άνθρωποι εξαπατήθηκαν όταν πλήρωσαν κανονικά είτε μεταβιβάσεις σκαφών είτε ανανεώσεις αδειών σκαφών.
Πρόκειται για μια μεγάλη κομπίνα που θύματα της έχουν πέσει πάρα πολλοί άνθρωποι από όλη την Αττική που οι βάρκες και τα σκάφη τους "ανήκουν" στο Λιμεναρχείο Ραφήνας.
Σύμφωνα με τις καταγγελίες στο λιμεναρχείο ανήκουν περί τα 15.000 σκάφη όπου οι κάτοχοι των 9.500 εχουν πέσει θύματα απάτης.

Το θέμα είχε ως εξής:
Λιμενικοί Υπάλληλοι εισέπραταν χρήματα για τις μεταβιβάσεις ή και τις ανανεώσεις αδειών. Δεν χορηγούσαν τα ανάλογα βιβλιαράκια λέγοντας ότι είχαν τελειώσει και έδιναν έγγραφα με σφραγίδες και υπογραφές που έμοιαζαν καθόλα νομότυπες. Όλα αυτά κανονικά στα γραφεία του Λιμεναρχείου Ραφήνας...
Οι ανυποψίαστοι "πελάτες" της απάτης καλούνται τώρα να ξαναπληρώσουν εκατοντάδες ευρώ ο καθένας γιατί έμαθαν ότι τα χαρτιά τους δεν ισχύουν, μιας και έπεσαν θύματα απάτης κάποιων επίορκων υπαλλήλων.
Η απάντηση του νέου λιμενάρχη, μιας και ξηλώθηκε όλο το προσωπικό, είναι:
"Ναι ρε παιδια εχετε δικιο αλλα εχω εντολη απο τον υπαρχηγο και το υπουργειο να κανω διερευνηση του θεματος κλπ κλπ αλλα εσεις πρεπει να ξαναπληρωσετε η καντε μυνηση στους υπαιτιους".

Οι καταγγέλοντες ρωτάνε: "Η απαντηση του ελληνικου κρατους ποια ειναι; "

Εκπρόσωπος του Γραφείου τύπου του Κινήματος Δεν Πληρώνω, επεκοινώνησε με το Λιμεναρχείο Ραφήνας και συγκεκριμένα με τον υποπλοίαρχο Θεοδώρου.
Ο κ. Θεοδώρου μας επιβεβαίωσε ότι υπάρχει το πρόβλημα της απάτης σε βάρος των πολιτών από υπαλλήλους του λιμεναρχείου και ότι η υπόθεση έχει ακολουθήσει την νομική οδό. Στο θέμα της επαναπληρωμής των χρημάτων που δόθηκαν από τους πολίτες ο υποπλοίαρχος είπε χαρακτηριστικά ότι η υπόθεση βρίσκεται σε ένα αδιέξοδο μιας και το υπουργείο απαιτεί να θεωρεί ότι η διαφορά βρίσκεται μεταξύ πολιτών και υπαλλήλου και όχι πολιτών και λιμεναρχείου. Λες και η συναλλαγή έγινε στο πεζοδρόμιο και όχι στα επίσημα γραφεία του λιμεναρχείου.
Το Κίνημα Δεν Πληρώνω θα σταθεί στο πλευρό των εξαπατημένων πολιτών που καλούνται σε αυτή την δύσκολη οικονομική συγκυρία να ξαναπληρώσουν τα χαράτσια που ήδη πλήρωσαν μια φορά.

Ηδη οι εξαπατηθέντες σκέφτονται συλλογικά να διεκδικήσουν το δίκιο τους και σαν πρώτο βήμα σκέφτονται να βρεθούν για να αποφασίσουν τα πρώτα τους βήματα.

Όποιος θέλει να μην αφήσει το θέμα να ξεσπάσει για μιά ακόμη φορά στις πλάτες των εξαπατηθέντων ας τηλεφωνήσει στο 6983415096- Νίκος Τζωρτζάτος ή ας στείλει μέηλ στο epitropes2010@gmail.com.

ΚΙΝΗΜΑ ΔΕΝ ΠΛΗΡΩΝΩ
www.kinimadenplirono.gr
epitropes2010@gmail.com
γραφεία: Καυτατζόγλου 35- Πατήσια- 11144
τηλ. 2110192839
κρεων

Νέα δημοσίευσηαπό sargofahs » 09 Μάιος 2013, 22:27

Κάντε κατι και μην τους αφήσετε να την βγάλουν καθαρη!
Γιατί συνολικό ποσο μιλάμε περίπου???
Και εμπλέξτε και τα καναλια μέσα αν γινεται!
Γαμ_με, δε γαμ_με,...για ψαροτουφεκο θα ΠΑΜΕ!!!!!!!!!
Άβαταρ μέλους
sargofahs

Νέα δημοσίευσηαπό spearsaras » 10 Μάιος 2013, 00:37

http://portal.kathimerini.gr/4dcgi/_w_a ... 013_477865
Σχετικά με το τι συμβαίνει στο Λιμεναρχείο Ραφήνας.
Άβαταρ μέλους
spearsaras

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Νομικά.

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 3 επισκέπτες