• Ανακοινώσεις
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση
  • Ανακοινώσεις
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση
  • Ανακοινώσεις
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση
  • Ανακοινώσεις
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

yani barakuda ve eski barakuda

Re: yani barakuda ve eski barakuda

Νέα δημοσίευσηαπό adapot » 18 Νοέμ 2014, 00:51

underworld έγραψε:Ο φίλος συμφωνεί με αυτό που έγραψα, ότι τα σύνορα χωρίζουν τους ανθρώπους και ότι η θάλασσα μας ενώνει. Με προσκάλεσε να ψαρέψουμε μαζί στο Αϊβαλί. Πολύ φιλικός. :D

ben yeni motor yat aldım pasaport alıyorum midilliye gitmek için yazın ayda bir kere midilliye gideceğim dalış yapacağım buradan çok yakın 1 saat zamanda gidiliyor belki sende midilliye gelirsin . :D

midillide ayvalığı yunanlar bir günlük gelmesi serbest her saat tekneler gelip gidiyor .. :Δ

Τουρκικά Ελληνικά αδελφός
Τελευταία επεξεργασία από adapot και 18 Νοέμ 2014, 00:55, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Volkan Şentürk 1976 TÜRKİYE Ayvalık
Άβαταρ μέλους
adapot

Νέα δημοσίευσηαπό xeiloudakas-jim » 18 Νοέμ 2014, 00:53

adapot έγραψε:
underworld έγραψε:Ο φίλος συμφωνεί με αυτό που έγραψα, ότι τα σύνορα χωρίζουν τους ανθρώπους και ότι η θάλασσα μας ενώνει. Με προσκάλεσε να ψαρέψουμε μαζί στο Αϊβαλί. Πολύ φιλικός. :D

ben yeni motor yat aldım pasaport alıyorum midilliye gitmek için yazın ayda bir kere midilliye gideceğim dalış yapacağım buradan çok yakın 1 saat zamanda gidiliyor belki sende midilliye gelirsin . :D

midillide ayvalığı yunanlar bir günlük gelmesi serbest her saat tekneler gelip gidiyor .. :D

:good:
Έτσι.... :good:
xeiloudakas-jim

Νέα δημοσίευσηαπό sprint » 18 Νοέμ 2014, 01:45

Hoşgeldiniz komşu

:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
Αποσκότισόν με ( Διογένης προς Μ.Αλέξανδρο )
Άβαταρ μέλους
sprint

Νέα δημοσίευσηαπό Kostasnikos86 » 18 Νοέμ 2014, 13:16

Paei pasaki partikolo pasera nisaki...
Kostasnikos86

Νέα δημοσίευσηαπό Kostasnikos86 » 18 Νοέμ 2014, 13:27

adapot έγραψε:Αυτό το καλοκαίρι θα ήθελα να διορθώσει τη μετάφρασή μου καλό :blink:

Kostasnikos86

Νέα δημοσίευσηαπό matador23 » 18 Νοέμ 2014, 13:56

çok güzel .
ve güzel resimler.
0 λεπτά πριν | ΒΑΣΙΛΗΣ ΛΑΔΙΑΣ: "Η παρΑΝομη αλιεία δεν είναι ερασιτεχνική ή επαγγελματική: είναι απλά παρΑΝομη"
Άβαταρ μέλους
matador23

Νέα δημοσίευσηαπό adapot » 18 Νοέμ 2014, 14:29

Kostasnikos86 έγραψε:
adapot έγραψε:Αυτό το καλοκαίρι θα ήθελα να διορθώσει τη μετάφρασή μου καλό :blink:

Volkan Şentürk 1976 TÜRKİYE Ayvalık
Άβαταρ μέλους
adapot

Νέα δημοσίευσηαπό γιαννησ σαββασ » 19 Νοέμ 2014, 14:39

Δεν εχω προβλημα με τους τουρκους συναδελφους,αλλα με ξενιζει η χρηση της τουρκικης σε ελληνικο σαιτ.φτανει τα ακουμε ολη την ωρα στη τηλεοραση,τωρα και στο αγαπημενο σαιτ.με το συναδελφο ψαροτουφεκα δεν εχω τιποτα,ισα ισα που ειναι πολυ φιλοξενος σα λαος,αλλα πιστευω οτι πρεπει ναυπαρχει και μετρο.παρολα αυτα πολυ ωραια τα ψαρια του συναδελφου .καλοφαγωτα :thumbsup:
γιαννησ σαββασ

Νέα δημοσίευσηαπό sparos » 19 Νοέμ 2014, 19:55

Ωραιος ο φιλος ψαροτουφεκας !

Γιαννη Σαββα εμενα δεν με ενοχλει καθολου η γλωσα που διαλεξε να γραψει

Τα πραγματικα απιστευτα ορθογραφικα λαθη που διαβαζω(απο ελληνες) με ενοχλουν ομως.....
sparos

Νέα δημοσίευσηαπό mojo » 19 Νοέμ 2014, 20:22

sparos έγραψε:Ωραιος ο φιλος ψαροτουφεκας !

Γιαννη Σαββα εμενα δεν με ενοχλει καθολου η γλωσα που διαλεξε να γραψει

Τα πραγματικα απιστευτα ορθογραφικα λαθη που διαβαζω(απο ελληνες) με ενοχλουν ομως.....

Συμφωνώ με το σπάρο. Και μένα δε με ενοχλεί η συγκεκριμένη γλώσσα :) αλλα είναι ενοχλητικό να μη μπορείς να καταλάβεις τίποτα απ όσα γράφει ο συνάδελφος

εντιτ: Αν και τώρα που το ξαναδιαβάζω μάλλον είναι:
"Γιάννη μπαρακούντα βρε , έχει μπαρακούντα"
κλόουν με σοβαρούς σκοπούς
Άβαταρ μέλους
mojo

Νέα δημοσίευσηαπό sparos » 19 Νοέμ 2014, 20:47

Ουπς :oops: :D

Αν και δεν μιλαω για λαθη σαν αυτο......(και τονους δεν βαζω)

Προσφατα ειδα ενα οχη και μου βγηκαν τα ματια......
sparos

Νέα δημοσίευσηαπό thalassa50 » 19 Νοέμ 2014, 22:08

βρεεεεεεεεεεεεεε πάτε καλά εεεεε ,δεν μου φτάνει κάθε μέρα που ακούω τούρκικα μες στο σπίτι με αυτή τη γυναίκα μου και τα τουρκικά σίριαλ :evil: θα τα έχω και στο φόρουμ?????????????????????????????????? :evil:
δεν πάει άλλο ,θα μεταναστεύσω :rotfl: :rotfl:
λοιπόν κάποιος από εσάς τους τουρκόγλωσσους που βλέπω εδώ μέσα πρέπει να πει στο παλικάρι να τα γράφει στα γερμανικά για να καταλαβαίνουμε τη γράφει :)
το δεν γινετε δεν υπαρχει ,το δεν θελω υπαρχει .
Άβαταρ μέλους
thalassa50

Νέα δημοσίευσηαπό Geronimo » 19 Νοέμ 2014, 22:18

thalassa50 έγραψε:βρεεεεεεεεεεεεεε πάτε καλά εεεεε ,δεν μου φτάνει κάθε μέρα που ακούω τούρκικα μες στο σπίτι με αυτή τη γυναίκα μου και τα τουρκικά σίριαλ :evil: θα τα έχω και στο φόρουμ?????????????????????????????????? :evil:
δεν πάει άλλο ,θα μεταναστεύσω :rotfl: :rotfl:
λοιπόν κάποιος από εσάς τους τουρκόγλωσσους που βλέπω εδώ μέσα πρέπει να πει στο παλικάρι να τα γράφει στα γερμανικά για να καταλαβαίνουμε τη γράφει :)

=D> δοκιμάστε να γράψετε εσεις σε τουρκικο φορουμ στα ελληνικα......πως να το πω αλλιως...δεν ΓΟΥΣΤΑΡΩ ΝΑ ΤΑ ΒΛΕΠΩ ΚΑΙ ΝΑ ΤΑ ΑΚΟΥΩ.Αμα είναι να την κανουμε εμεις και να μεινουν οι λατρεις...
Το χασαμε το κορμι πατριωτη!!!
Άβαταρ μέλους
Geronimo

Νέα δημοσίευσηαπό Japos » 19 Νοέμ 2014, 22:33

thalassa50 έγραψε:βρεεεεεεεεεεεεεε πάτε καλά εεεεε ,δεν μου φτάνει κάθε μέρα που ακούω τούρκικα μες στο σπίτι με αυτή τη γυναίκα μου και τα τουρκικά σίριαλ :evil: θα τα έχω και στο φόρουμ?????????????????????????????????? :evil:

Θείε Sam ήρθε η ώρα να αλλάξεις καπέλο [-(
2219.jpg
Άβαταρ μέλους
Japos

Νέα δημοσίευσηαπό thalassa50 » 19 Νοέμ 2014, 22:40

Geronimo έγραψε:
thalassa50 έγραψε:βρεεεεεεεεεεεεεε πάτε καλά εεεεε ,δεν μου φτάνει κάθε μέρα που ακούω τούρκικα μες στο σπίτι με αυτή τη γυναίκα μου και τα τουρκικά σίριαλ :evil: θα τα έχω και στο φόρουμ??????????????????????????????????
δεν πάει άλλο ,θα μεταναστεύσω :
λοιπόν κάποιος από εσάς τους τουρκόγλωσσους που βλέπω εδώ μέσα πρέπει να πει στο παλικάρι να τα γράφει στα γερμανικά για να καταλαβαίνουμε τη γράφει

=D> δοκιμάστε να γράψετε εσεις σε τουρκικο φορουμ στα ελληνικα......πως να το πω αλλιως...δεν ΓΟΥΣΤΑΡΩ ΝΑ ΤΑ ΒΛΕΠΩ ΚΑΙ ΝΑ ΤΑ ΑΚΟΥΩ.Αμα είναι να την κανουμε εμεις και να μεινουν οι λατρεις...

δεν προκετε ποτέ να γράψω σε τουρκικό φόρουμ οπότε δεν ....για να το γράψω ευγενικά........
δεύτερον τα γραφόμενα μου είταν ολίγον χιουμοριστικά (για όποιον κατάλαβε και δεν θίχτηκε :) )
και τρίτον στο κάτω κάτω της γραφής και όπως έχω ξαναγράψει και για άλλους που γράφουν και στα αγγλικά εδώ ότι το πρέπον είναι να γράφεις στη γλώσσα της χώρας στην οποία απευθύνεσε και όχι στην γλώσσα σου είτε εισε ιταλός είτε γερμανός είτε τούρκος
,ρωτώ εσένα αν θα επερνες απάντηση γράφοντας στα ελληνικά σε ιταλικό φόρουμ η γαλικό η τουρκικό :D ????
υγ. δεν έχω τίποτα με τον σύντροφό γείτονα ψαροτούφεκα ενοειτε :)
α και πούσε,εγώ είμαι πάντα υπέρ της ελευθερίας του ατόμου πράγμα που σημαίνει ότι δεν κρατάω κανέναν :)
το δεν γινετε δεν υπαρχει ,το δεν θελω υπαρχει .
Άβαταρ μέλους
thalassa50

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Φωτογραφίες

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες