• Ανακοινώσεις
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση
  • Ανακοινώσεις
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση
  • Ανακοινώσεις
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση
  • Ανακοινώσεις
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

AIDAhellas, ποιοί είμαστε?

Re: AIDAhellas, ποιοί είμαστε?

Νέα δημοσίευσηαπό Yiorgos_M. » 22 Ιαν 2007, 19:06

Η αλήθεια είναι ότι κι εγώ είχα την εντύπωση ότι η AIDA ήταν για τους κάτω από 50 (μέτρα, όχι χρόνια ). Έκανα όμως λάθος. Πηγαίνοντας στα φθινοπωρινά σεμινάρια γνώρισα ανθρώπους έτοιμους να σου λύσουν κάθε σου απορία. Δεν υπήρχαν μυστικά.
Μου έκαναν δε εντύπωση δύο περιστατικά :
1) σε προπόνηση στο πηγάδι και λίγο παραδίπλα κάνει σχολείο Ε/Κ εκπ/τής - AIDAνός. Μαζί μας προπονείται κι ένας φίλος που βουτάει λίγο καιρό και κάνει κάποια λάθη. Ο εκπ/τής κάθε τόσο τον συμβουλεύει και του λέει τα λάθη του ( χωρίς καν να του ζητηθεί ).
2) σε συνομιλία μου με αθλητή και AIDAνό για θέματα προπόνησης μου εξηγήθηκαν τα πάντα και προσκλήθηκα και για βουτιά ασχέτως αν βουτάω τα μισά από αυτόν μέτρα.

Phoevos έγραψε: Σε όλους μας αρέσει το ψάρεμα (ok, o ALGI πάει για πρωταθλητισμό :lol: (σε πειράζω ρε!) ) αλλά δεν έχουμε πάντα το χρόνο για ψάρεμα.

Έχω μπροστά μου ένα χρόνο ακόμη να προετοιμαστώ για να πάρω το χρυσό στο Πεκίνο. Μόλις βρω το κατάλληλο άθλημα θα σε ειδοποιήσω.
Τι 70, τι 80, τι 90 ...
Άβαταρ μέλους
Yiorgos_M.

Νέα δημοσίευσηαπό PanEx » 23 Ιαν 2007, 12:04

Φοίβο,
Ευχαριστούμε για την ενημέρωση!!

Αν μπορείς και δεν έχεις πρόβλημα μας ανακοινώνεις τις προγραμματισμένες δραστηριότητες της aida.
Δώσε μας και μιά ημερομηνία για το σεμινάριο "διάσωσης καί περιστατικού υποξίας"που είπε ο Μιχάλης είναι προγραμματισμένο ;;ή μιλούσε γενικά για σεμινάριο σε βάθος χρόνου ;;;
Mη πιστεύεις όσα γράφονται στα φόρουμς.....
Άβαταρ μέλους
PanEx
Site Admin

Νέα δημοσίευσηαπό Drakopoulos Theodore » 23 Ιαν 2007, 16:20

Ελπιζω να ειναι Σαββατοκυριακο...
...κ τοπος διεξαγωγης το Ηραιο.
Να κανουμε κ κανενα καρτερακι μετα!!!!
Προχθες την πατησα.Μας πηγαν σε απαγορευμενα.
Drakopoulos Theodore

Νέα δημοσίευσηαπό Θάνος Καρβελάς » 24 Ιαν 2007, 15:07

Φοίβο...????

Θα μπορούσες να μου βρεις σε παρακαλώ ένα Θεωρημένο αντίγραφο του καταστατικού του συλλόγου AIDAHELLAS…για να μην τρέχω στο Πρωτοδικείο. Επειδή θέλω να δω τους σκοπούς του συλλόγου.??

Σε ευχαριστώ εκ των προτέρων ..
Κέρδισε το σεβασμό μου και θα σε τιμήσω..
Άβαταρ μέλους
Θάνος Καρβελάς

Νέα δημοσίευσηαπό Drakopoulos Theodore » 25 Ιαν 2007, 13:33

χα χα χα!!!!
Οκ,θα το τολμησω...
Drakopoulos Theodore

Νέα δημοσίευσηαπό Dentex » 25 Ιαν 2007, 14:34

Θάνος Καρβελάς έγραψε:Φοίβο...????

Θα μπορούσες να μου βρεις σε παρακαλώ ένα Θεωρημένο αντίγραφο του καταστατικού του συλλόγου AIDAHELLAS…για να μην τρέχω στο Πρωτοδικείο. Επειδή θέλω να δω τους σκοπούς του συλλόγου.??

Σε ευχαριστώ εκ των προτέρων ..

Θάνο γιατί ζητάς το θεωρημένο καταστατικό.... παίζει να μην υπάρχει, γιατί κάτι αφήνεις να ενοηθεί.
Άβαταρ μέλους
Dentex

Νέα δημοσίευσηαπό Θάνος Καρβελάς » 25 Ιαν 2007, 15:09

Δεν φαντάζομαι φίλε Dentex.. να μην υπάρχει (το θεωρώ απίθανο)απλά το ζήτησα καθαρά από θέμα επίσημης ενημέρωσης για τις λειτουργίες του συλλόγου και τους σκοπούς του … άλλωστε από την στιγμή που ζητάω το καταστατικό κάποιος από το ΔΣ. Θα με ενημερώσει για το που μπορώ να το βρω.
Κέρδισε το σεβασμό μου και θα σε τιμήσω..
Άβαταρ μέλους
Θάνος Καρβελάς

Νέα δημοσίευσηαπό andys » 25 Ιαν 2007, 18:57

ti eine aida.... nomiza imun monos sto idos mu sto psarotufeko panda kolimenos stin apoxi oso vathia ke na itan panda na prospatho na ti ftaso na kitao panda eki kolimenos me ta vathia!!ola ta zevgaria mu sinithos mu kanane ti simadura i tus tin ekana ego sta rixa..apla simvivazomuna me to psarema tus, mexri pu gnorisa tus arostus :lol: milto ke fivo eki parkara!!me parotrinsi tu phoevo graftika stin aida ta posa ematha ap to ligo kero pu graftika den perigrafonde me logia..parakoluthisa merika seminaria pu eine kapos pio e3idikevmena opu kaliptane ola ta epipeda pragmatika ke arxarios ke ebiros exi na akusi...oi proponiseis poles me tin aidoparea ke psaremata oi epidoseis pleon ekto3eftikan eki pu palia fovomuna na vuti3o logo elipsis zevgariu,tora exo 2 na me prosexun opos apetite se vathies vuties... pleon pernao kala me asfalia ke gnosi!!pistevo i aida eine kati kalitero apo sxolio el.katadisis oloi exume dinatotites tha ediposiastite posa perithoria e3eli3is iparxun me tis kataliles odigies ke anthropus pu tha exeis dipla gia mia vutia...perisotero tha to lega tropos zois para silogos...
andys

Νέα δημοσίευσηαπό Teakboy » 26 Ιαν 2007, 08:28

Αλήθεια , θα ήθελα σαφώς να γνωρίζω τα κυρίαρχα μέλη του ΔΣ του συλλόγου απλά απο περιέργια και όλες τις δραστηριότητες που διάγει ο εν λόγω σύλλογος .

Θάνο άν τελικά βρείς τίποτα στείλε το να το δούμε .

Αλέξανδρος
Fortes fortuna adiuvat
Άβαταρ μέλους
Teakboy

Νέα δημοσίευσηαπό theo-attack » 26 Ιαν 2007, 10:42

Για να είμαι ειλικρινής δεν καταλαβαίνω το ύφος του Αλέξανδρου και του Θάνου για τον "εν λόγω" σύλλογο. Αν υπονοείτε κάτι μπορείτε ελεύθερα να το γράψετε και θα τεθεί στην κρίση των μελών του φόρουμ και της aida. Αν ρωτάτε από πραγματικό ενδιαφέρον φαντάζομαι ότι μπορείτε να επικοινωνήσετε με τον Πρόεδρου του ΔΣ της aida ή όπως έγραψε και ο Θάνος να το αναζητήσετε στο πρωτοδικείο.

Θεόφιλος
theo-attack

Νέα δημοσίευσηαπό PanEx » 26 Ιαν 2007, 13:54

theo-attack έγραψε:Αν υπονοείτε κάτι μπορείτε ελεύθερα να το γράψετε και θα τεθεί στην κρίση των μελών του φόρουμ...........
Θεόφιλος

:shock: :lol: :lol: Οτι πιό επικίνδυνο διάβασα για την aida τον τελευταίο καιρό!!
:lol: :lol:
Mη πιστεύεις όσα γράφονται στα φόρουμς.....
Άβαταρ μέλους
PanEx
Site Admin

Νέα δημοσίευσηαπό theo-attack » 26 Ιαν 2007, 14:08

Βρε Πάνο μου φαίνεται ότι όλο "επικίνδυνα" μηνύματα γράφω :lol: ... σου υπόσχομαι να τα περιορίσω.

Θεόφιλος
theo-attack

Νέα δημοσίευσηαπό Yiorgos_M. » 26 Ιαν 2007, 16:35

Teakboy έγραψε: τα κυρίαρχα μέλη του ΔΣ του συλλόγου απλά απο περιέργια
Αλέξανδρος

Δε νομίζω να υπάρχει επισήμως ο χαρακτηρισμός " κυρίαρχα " μέλη του ΔΣ, όχι μόνο στην AIDA αλλά και σε οποιοδήποτε ΔΣ.
Άβαταρ μέλους
Yiorgos_M.

Νέα δημοσίευσηαπό T-Factor » 26 Ιαν 2007, 16:44

andys έγραψε:ti eine aida.... nomiza imun monos sto idos mu sto psarotufeko panda kolimenos stin apoxi oso vathia ke na itan panda na prospatho na ti ftaso na kitao panda eki kolimenos me ta vathia!!ola ta zevgaria mu sinithos mu kanane ti simadura i tus tin ekana ego sta rixa..apla simvivazomuna me to psarema tus, mexri pu gnorisa tus arostus :lol: milto ke fivo eki parkara!!me parotrinsi tu phoevo graftika stin aida ta posa ematha ap to ligo kero pu graftika den perigrafonde me logia..parakoluthisa merika seminaria pu eine kapos pio e3idikevmena opu kaliptane ola ta epipeda pragmatika ke arxarios ke ebiros exi na akusi...oi proponiseis poles me tin aidoparea ke psaremata oi epidoseis pleon ekto3eftikan eki pu palia fovomuna na vuti3o logo elipsis zevgariu,tora exo 2 na me prosexun opos apetite se vathies vuties... pleon pernao kala me asfalia ke gnosi!!pistevo i aida eine kati kalitero apo sxolio el.katadisis oloi exume dinatotites tha ediposiastite posa perithoria e3eli3is iparxun me tis kataliles odigies ke anthropus pu tha exeis dipla gia mia vutia...perisotero tha to lega tropos zois para silogos...

Μήπως μπορείς να το μεταφράσεις σε νούμερα?
Άβαταρ μέλους
T-Factor

Νέα δημοσίευσηαπό andys » 26 Ιαν 2007, 16:55

ΓΙΩΡΓΟΣ έγραψε:
andys έγραψε:ti eine aida.... nomiza imun monos sto idos mu sto psarotufeko panda kolimenos stin apoxi oso vathia ke na itan panda na prospatho na ti ftaso na kitao panda eki kolimenos me ta vathia!!ola ta zevgaria mu sinithos mu kanane ti simadura i tus tin ekana ego sta rixa..apla simvivazomuna me to psarema tus, mexri pu gnorisa tus arostus :lol: milto ke fivo eki parkara!!me parotrinsi tu phoevo graftika stin aida ta posa ematha ap to ligo kero pu graftika den perigrafonde me logia..parakoluthisa merika seminaria pu eine kapos pio e3idikevmena opu kaliptane ola ta epipeda pragmatika ke arxarios ke ebiros exi na akusi...oi proponiseis poles me tin aidoparea ke psaremata oi epidoseis pleon ekto3eftikan eki pu palia fovomuna na vuti3o logo elipsis zevgariu,tora exo 2 na me prosexun opos apetite se vathies vuties... pleon pernao kala me asfalia ke gnosi!!pistevo i aida eine kati kalitero apo sxolio el.katadisis oloi exume dinatotites tha ediposiastite posa perithoria e3eli3is iparxun me tis kataliles odigies ke anthropus pu tha exeis dipla gia mia vutia...perisotero tha to lega tropos zois para silogos...

Μήπως μπορείς να το μεταφράσεις σε νούμερα?

ti enoeis se numera?
andys

Επόμενο

Επιστροφή στο Φυσιολογία.

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες