• Ανακοινώσεις
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση
  • Ανακοινώσεις
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση
  • Ανακοινώσεις
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση
  • Ανακοινώσεις
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

AIDAhellas, ποιοί είμαστε?

Νέα δημοσίευσηαπό T-Factor » 26 Ιαν 2007, 16:58

Χρόνο
Χρήμα
Μέτρα
Λεπτά
Μαζέψτε επιτέλους τα σκυλιά απο τα μπαλκόνια σας. Ζώα!!!
Άβαταρ μέλους
T-Factor

Νέα δημοσίευσηαπό andys » 26 Ιαν 2007, 17:30

xrono: sxedon kathe sk sti thalssa opos panda gia psarema an den eine kalos o keros i den exume xrono proponisi sto pigadi, apla me diaforetikus anthropus pu pleon pu niotho mazi tus asfalia ke kano afto pu gustaro xoris na kano ti simadura i na mu tin kanun..seminaria peristasiaka opote ginonde pu eine 5 seminaria kathe triti i periodos seminarion pu parakoluthisa..iparxun ke praxtika sti thalsa alla den ta prolava...
xrima: 30 evro egrafi +60 kathe xrono ananeosi
metra:palia ixa san orio mu ta 28m sto psarema logo elipsis asfalias ke gnosis..epanalavano sinexia tin asfalia gia to logo oti afto me espro3e na pao pio vathia ebisteftika ton eafto mu me tis gnosis pu i3era ke eniotha asfalia me to zevgari mu giati 3ero oti 3eri ti na kanei se peristatiko ipo3ias.. tora to psarema me ti parea eine kato ap ta 30-35 metra me kalokerines sinthikes to poso vutao pia eine ta oria mu se vathos den to gnorizo akoma :D y tora to ximona periorizome mexri ta 26-27 metra na psarevo ke 30 se proponiseis(ase pu o phoevos exi 3efigi karteria sta 30 me 14 vathmus nero) :lol:

omos i aida den exi to magiko xapaki pu megalonun oi epidoseis i aida tha se dida3i kati perisotero ap oti to sxolio tha su ipethimizi sinexia oti emathes se ena sxolio akoma ke an den piges se sxolio tha matheis para pola me panda egires plirofories apo palius athlites ke ekpedeftes.ftani na afieroseis ke xrono sti thalsa na proponeis afta pu matheneis ke oi epidoseis tha erthun apo mones tus xoris na to katalaveis poli sindoma :wink: ...

p.s to pio megalo alma to ekane o ALGI!!akoma diskolevome na to pistepso :lol:
andys

Νέα δημοσίευσηαπό Yiorgos_M. » 26 Ιαν 2007, 19:09

andys έγραψε:l

p.s to pio megalo alma to ekane o ALGI!!akoma diskolevome na to pistepso :lol:
:evil: :shock: :twisted:
Κάτσε και το Μάϊο θα δεις. Έχω βρει κάτι "ουσίες" που τριπλασιάζουν την άπνοια. :lol: :lol: :lol:
Άβαταρ μέλους
Yiorgos_M.

Re: AIDAhellas, ποιοί είμαστε?

Νέα δημοσίευσηαπό JOHN » 26 Ιαν 2007, 19:12

Phoevos έγραψε:Λοιπόν η aidahellas είναι ένας μή κερδοσκοπικής σύλλογος-οργάνωση, ο οποίος σκοπό (ζωής!) έχει την ανάπτυξη της αθλητικής ελεύθερης κατάδυσης στην Ελλάδα.

Τι εννοείτε μη κερδοσκοπικός ?? εγώ ξέρω ότι πρέπει να γίνεις μέλος και να πληρώσεις εάν δεν κάνω λάθος την έγγραφη σου αλλά κι την συνδρομή….διορθώστε με εάν κάνω λάθος …
JOHN

Νέα δημοσίευσηαπό geogiann » 26 Ιαν 2007, 20:00

μη κερδοσκοπικός είναι ένας οργανισμός ο οποίος δεν έχει σκοπό του το κέρδος, αλλά την προσφορά, έξοδα όμως έχει νοίκια, γραφική ύλη κτλ κτλ, έξοδα που δεν μπορεί να καλύψει εκτός από τις συνδρομές των μελών
Γιαννάτος Γιώργος aka geogiann the aegean

Γράφτηκα 17 Νοέμβρη
Άβαταρ μέλους
geogiann

Νέα δημοσίευσηαπό JOHN » 27 Ιαν 2007, 13:30

Phoevos έγραψε:
JOHN έγραψε:
Phoevos έγραψε:Λοιπόν η aidahellas είναι ένας μή κερδοσκοπικής σύλλογος-οργάνωση, ο οποίος σκοπό (ζωής!) έχει την ανάπτυξη της αθλητικής ελεύθερης κατάδυσης στην Ελλάδα.

Τι εννοείτε μη κερδοσκοπικός ?? εγώ ξέρω ότι πρέπει να γίνεις μέλος και να πληρώσεις εάν δεν κάνω λάθος την έγγραφη σου αλλά κι την συνδρομή….διορθώστε με εάν κάνω λάθος …

Όπως ακριβώς έγραψε ο φίλος geogiann τα χρήματα τα οποία δίνεις δεν προορίζονται για αμοιβή κάποιων ανθρώπων. Προορίζονται για να καλύπτει τα έξοδα του ο σύλλογος (διοργάνωση αγώνων, συμβολή στα έξοδα αθλητών για την εθνική ομάδα, σεμινάρια, γραφική ύλη και αρκετά άλλα). Στη πράξη όταν δίνεις τα χρήματα (όπως ακριβώς τα δίνω και εγώ) τα χρήματα πάνε σε εσένα: επενδύεις στο σύλλογο για να μπορεί ο σύλλογος να "κινείται" και να σου προσφέρει.

Να διορθώσω κάτι που είπε ο φίλος andys: η εγγραφή είναι πλέον 40 ευρώ και 60 η ετήσια συνδρομή.

Φιλικά

Φοίβος

Ευχαριστω.... :wink:
JOHN

Νέα δημοσίευσηαπό Dentex » 28 Ιαν 2007, 03:12

Phoevos έγραψε:Όπως ακριβώς έγραψε ο φίλος geogiann τα χρήματα τα οποία δίνεις δεν προορίζονται για αμοιβή κάποιων ανθρώπων.
Φοίβος

Αυτό πως το εξασφαλίζεις?
Άβαταρ μέλους
Dentex

Νέα δημοσίευσηαπό dom » 28 Ιαν 2007, 08:35

Καθε μη κερδοσκοπικος οργανισμο/συλλγος, τηρει βιβλια. Για καθε συνδρομη κοβεται αποδειξη. Αυτη καταχωρειται στο βιβλιο εσοδων εξοδων, οπως επισης και καθε παραστατικο εξοδων.
Ο2 free...
Άβαταρ μέλους
dom

Νέα δημοσίευσηαπό PanEx » 28 Ιαν 2007, 11:29

Να προσθέσω πως όταν απέρχεται ένα ΔΣ παραδίδει αυτά τα παραστατικά σε μιά ομάδα μελών γιά να γίνει οικονομικός έλεγχος,άσχετα από αυτό τα περισσότερα καταστατικά συλλόγων προβλέπουν οικονομικό έλεγχο και κατά την διάρκεια της χρονιάς.
Mη πιστεύεις όσα γράφονται στα φόρουμς.....
Άβαταρ μέλους
PanEx
Site Admin

Νέα δημοσίευσηαπό PanEx » 29 Ιαν 2007, 01:44

Πως πήγε ο αγώνας;;
Ευχαριστημένοι οι αθλητές;;
Ευχαριστημένο το ΔΣ;;
Είχε καλές επιδόσεις;;,ήρθε κόσμος;;
Mη πιστεύεις όσα γράφονται στα φόρουμς.....
Άβαταρ μέλους
PanEx
Site Admin

Νέα δημοσίευσηαπό tasos_argos » 29 Ιαν 2007, 02:04

σας έδειξε και το σταρ!
Το καλό το σύκο η κουρούνα το τρώει...
Άβαταρ μέλους
tasos_argos

Νέα δημοσίευσηαπό profodik » 29 Ιαν 2007, 11:07

Με αφορμή τις ανησυχίες που εκφράστηκαν και το ερώτημα του φίλου Μπάμπη (Μπάμπη, χαθήκαμε τελικά...) νομίζω ότι, αν κάποιος έχει αμφιβολίες για την οικονομική διαχείριση ενός συλλόγου, σωματίου κλπ, καλύτερα να μην γίνει μέλος του.
profodik

Νέα δημοσίευσηαπό PiGgA » 29 Ιαν 2007, 12:04

πολύ γέλιο στους αγώνες. Καλές επιδόσεις, χαλαρό κλίμα. Ο γεωργάς ρε παιδιά τι είναι τούτος?? Μιλάμε για ΤΟ σωματότυπο. :lol: Άψογη πεδιλιά, στυλ, κίνηση, αθληταράς. δικαίως τα κοριτσάκια του χαν πιάσει τη κουβέντα.. :lol:
Ο κάστρο έκανε 150μ δυναμική με μονοπέδιλο. Και όπως είπε ο δούναβης 'αφού έστριψε στα 125 θα έβγαινε στα 150'. Δεν κάνει εκπτώσεις στα μέτρα ο σταύρος. Ο λιανός έκανε πάνω από 120 μέτρα δυναμική χωρίς πέδιλα. Θα κανε και περισσότερα αλλά έχει φτιάξει σκεμπέ και του χαλάει την υδροδυναμική :lol:
Ο φοίβος έκανε 52μ και άκουσα 92!! :lol: Μάταια προσπαθούμε να του αλλάξουμε γνώμη και άποψη για το ψάρεμα. Αυτός εκεί στα βαθιά ασχέτως κίνησης ψαριών. :lol: :lol:
Deep Thought
Άβαταρ μέλους
PiGgA

Νέα δημοσίευσηαπό kakofoniks » 29 Ιαν 2007, 14:51

epekse prin ligo sto deltio tou star...kai malon opou tripa(toulaxiston gia simera) tha paizei!
"siga min klapso
siga min fovitho"
viewtopic.php?t=800&start=0
Άβαταρ μέλους
kakofoniks

Νέα δημοσίευσηαπό Θάνος Καρβελάς » 31 Ιαν 2007, 11:20

Φοίβο Καλημέρα..

Η φόρμα επικοινωνίας στην σελίδα της AIDA λειτουργεί.???

Σε ρωτάω γιατί έχω στείλει μήνυμα από την Παρασκευή για αυτό που σε ρώτησα και δεν μου έχει απαντήσει ακόμα κανένας.

Η τέλος πάντων πες μου που είναι η έδρα του σωματείου – συλλόγου να περάσω από εκεί γιατί στην σελίδα ούτε διευθύνσεις ούτε τηλεφωνά επικοινωνίας υπάρχουν.
Κέρδισε το σεβασμό μου και θα σε τιμήσω..
Άβαταρ μέλους
Θάνος Καρβελάς

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Φυσιολογία.

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 7 επισκέπτες