• Ανακοινώσεις
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση
  • Ανακοινώσεις
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

μετα την ρηξη τυμπανου

μετα την ρηξη τυμπανου

Νέα δημοσίευσηαπό Γιωργος Πανης » 25 Ιαν 2012, 21:47

παιδια καλησπερα.πριν απο 50 περιπου μερες και απο δικο μου καθαρα λαθος(ενω δεν εξισωνα,πιεσα για μισο μετρο το αυτι μου) στα 3 μετρα νερο επαθα ρηξη τυμπανου.η θεραπεια ειναι απλη αλλα πρεπει να εισαι πειθαρχημενος.ΔΕΝ ΜΠΑΙΝΕΙ ΝΕΡΟ.εγω τηρησα κατα γραμμα τη συμβουλη του γιατρου και σημερα που πηγα να με ξαναδει μου ειπε ακριβως.ειναι σαν να μην εγινε ποτε,ουτε ουλη ουτε τιποτα,μπορεις να φυγεις.εγω χαρηκα βεβαια πολυ γιατι ο θεος και η ψυχη μου ξερει τι τραβηξα καθε μερα στην προπονηση στην πισινα(παιζω πολο) με τις ωτοασπιδες και τις βαζελινες.και θελω να ρωτησω τωρα,μπορω να παω να βουτηξω η πρεπει να περιμενω και αλλο??τα κρυα νερα παιζουν ρολο??μου εχει λειψει πολυ ρε γαμωτο και ας παω στα ρηχα για λαυρακια δεν με νοιαζει.αρκει να ριξω το σκαφος μου και να περασω καλα με τον πλιτσαρο,τον χριστακο και οποιον εχει ορεξη να ερθει.τι λετε λοιπον??βουταω η οχι?
Γιωργος Πανης

Re: μετα την ρηξη τυμπανου

Νέα δημοσίευσηαπό george » 25 Ιαν 2012, 22:26

Γιωργος Πανης έγραψε:παιδια καλησπερα.πριν απο 50 περιπου μερες και απο δικο μου καθαρα λαθος(ενω δεν εξισωνα,πιεσα για μισο μετρο το αυτι μου) στα 3 μετρα νερο επαθα ρηξη τυμπανου.η θεραπεια ειναι απλη αλλα πρεπει να εισαι πειθαρχημενος.ΔΕΝ ΜΠΑΙΝΕΙ ΝΕΡΟ.εγω τηρησα κατα γραμμα τη συμβουλη του γιατρου και σημερα που πηγα να με ξαναδει μου ειπε ακριβως.ειναι σαν να μην εγινε ποτε,ουτε ουλη ουτε τιποτα,μπορεις να φυγεις.εγω χαρηκα βεβαια πολυ γιατι ο θεος και η ψυχη μου ξερει τι τραβηξα καθε μερα στην προπονηση στην πισινα(παιζω πολο) με τις ωτοασπιδες και τις βαζελινες.και θελω να ρωτησω τωρα,μπορω να παω να βουτηξω η πρεπει να περιμενω και αλλο??τα κρυα νερα παιζουν ρολο??μου εχει λειψει πολυ ρε γαμωτο και ας παω στα ρηχα για λαυρακια δεν με νοιαζει.αρκει να ριξω το σκαφος μου και να περασω καλα με τον πλιτσαρο,τον χριστακο και οποιον εχει ορεξη να ερθει.τι λετε λοιπον??βουταω η οχι?

είναι απλά τα πράγματα.............

Επαθα και γω το ιδιο πριν απο καποια χρονια:
Βουτας μετρο μετρο και μολις νιωσεις ενοχληση ΣΤΟΠ.............. εγω το πηγα σιγα σιγα και ξαναεπιασα τα μετρα που είχα.............
Απλα και συνετα...........
Άβαταρ μέλους
george

Νέα δημοσίευσηαπό xristakos » 25 Ιαν 2012, 22:31

Γιωργος Πανης έγραψε:παιδια καλησπερα.πριν απο 50 περιπου μερες και απο δικο μου καθαρα λαθος(ενω δεν εξισωνα,πιεσα για μισο μετρο το αυτι μου) στα 3 μετρα νερο επαθα ρηξη τυμπανου.η θεραπεια ειναι απλη αλλα πρεπει να εισαι πειθαρχημενος.ΔΕΝ ΜΠΑΙΝΕΙ ΝΕΡΟ.εγω τηρησα κατα γραμμα τη συμβουλη του γιατρου και σημερα που πηγα να με ξαναδει μου ειπε ακριβως.ειναι σαν να μην εγινε ποτε,ουτε ουλη ουτε τιποτα,μπορεις να φυγεις.εγω χαρηκα βεβαια πολυ γιατι ο θεος και η ψυχη μου ξερει τι τραβηξα καθε μερα στην προπονηση στην πισινα(παιζω πολο) με τις ωτοασπιδες και τις βαζελινες.και θελω να ρωτησω τωρα,μπορω να παω να βουτηξω η πρεπει να περιμενω και αλλο??τα κρυα νερα παιζουν ρολο??μου εχει λειψει πολυ ρε γαμωτο και ας παω στα ρηχα για λαυρακια δεν με νοιαζει.αρκει να ριξω το σκαφος μου και να περασω καλα με τον πλιτσαρο,τον χριστακο και οποιον εχει ορεξη να ερθει.τι λετε λοιπον??βουταω η οχι?

Κατεβασε μανετα μάστοραααααααα...... :duel:

Υ.γ Μην το πλήνεις πάλι....θα το λερώσουμε.... :grin:
Χρήστος Γιαννακόπουλος
xristakos

Νέα δημοσίευσηαπό Randombk » 25 Ιαν 2012, 22:35

Μεγαλε αστο να φτιαξει καλα και μετα βουτας.
Ασε τις δοκιμες γτ δεν παιζουμε με τον εαυτο μας για κανενα ψαρι.

Αν τρελαινεσαι βουτα για κανα λαυρακι στα πολυ ρηχα και μετα απο καιροοοοο δοκιμαζεις.
Drum C4 Bass
Άβαταρ μέλους
Randombk

Νέα δημοσίευσηαπό dousmike » 25 Ιαν 2012, 22:37

Αμα είπε ο γιατρός ότι έκλεισε είσαι οκ....ρώτα τον ποτε μπορείς να βουτήξεις!!!
Ειχα παθει το ιδιο το 2000.από τότε δοξα τω Θεω δεν με ξαναενοχλησε
απλα το προσέχω και δεν το ζοριζω οταν ειμαι μπουκωμενος και δε μπορω να εξισώσω.Θυμάμαι
οτι ο γιατρός με αφησε κανα δυμηνο εκτός κ εγω απ την τρομάρα μου εκατσα αλλο τοσο για να είμαι σίγουρος :)
καλή επάνοδο :good:
Ο καφές πάντα σκέτος!!!
www.ellinonromi.gr
Άβαταρ μέλους
dousmike

Νέα δημοσίευσηαπό Γιωργος Πανης » 25 Ιαν 2012, 23:16

μου ειπε οτι μπορω να ξαναρχισω οποτε θελω.εγω τον ρωταω σιγουρα και μου λεει ναι ολα ειναι σαν να μην εγιναν ποτε και οτι αν το δει αλλος ωρλ δεν θα καταλαβει οτι ειχα ρηξη.ακοη εχω 100% και στα δυο αυτια αλλα σκεφτομαι να το αφησω κανενα μηνα ακομα.ετσι και αλλιως ολη μερα πισινα ειμαι οποτε μπορω να δοκιμαζω τις εξισωσεις εκει στα πολυ ρηχα.ευχαριστω ολους για τις συμβουλες.χριστακο δεν με νοιαζει να να μην το λερωσω πλεον αρκει να ειμαστε καλα να πηαγαινουμε παλι παρεακι για στηρες. :mrgreen:
Γιωργος Πανης

Νέα δημοσίευσηαπό xristakos » 25 Ιαν 2012, 23:21

[quote=".χριστακο δεν με νοιαζει να να μην το λερωσω πλεον αρκει να ειμαστε καλα να πηαγαινουμε παλι παρεακι για στηρες. :mrgreen:[/quote]
Αυτο εννοώ όταν λέω θα το λερώσουμε ρε. θα πέσει αίμααααααα :grin:
Χρήστος Γιαννακόπουλος
xristakos

Επιστροφή στο Φυσιολογία.

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 6 επισκέπτες