• Ανακοινώσεις
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση
  • Ανακοινώσεις
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση
  • Ανακοινώσεις
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση
  • Ανακοινώσεις
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Aιφνίδια βαρηκοΐα ή αιφνίδια κώφωση.

Re: Aιφνίδια βαρηκοΐα ή αιφνίδια κώφωση.

Νέα δημοσίευσηαπό left228a » 02 Δεκ 2019, 22:24

Και μένα στην αρχή μου είπαν δεν είναι από τις καταδύσεις. Στη συνέχεια όμως εξηγώντας το ιστορικό καταλήξαμε στο βαροτραυμα έσω ωτος. Μεγάλη προσοχή παιδιά δεν πιεζομαστε και αν δεν βγει η εξίσωση φεύγουμε για το σπίτι μας.. δεκαπενταυγουστο μου συνέβει εμένα.. κακή εκτίμηση δυνατοτήτων αρκεί για μια μόνιμη βλάβη..να σημειωθεί ότι κανω ψαρότο/κο 15 χρόνια... να ναι καλά στο Ιπποκράτειο από τα καλύτερα πανεπιστήμιακα στην ωρλ κλινική με μεγάλους και καλούς καθηγητές γιατρούς.. δυστυχώς με τα αυτιά δεν υπάρχει θεραπεία ακόμα και με την αλλαγή του καιρού καταλαβαίνω στην έμβοη διάφορα. Δοκίμασα τα πάντα χαπια και ενέσιμη κορτιζονη μεντρολ ενδοτυμπανικες έκανα μαγνητικές πήρα βιταμίνες μεμοβιγκορ κουτιά συμπελιους τα πάντα... Σταμάτησα πλέον να ασχολούμαι και να το σκέφτομαι.. πήγα και στον Λουλούδη πολύ καλός ώρλ αλλά δεν μου είπε κάτι παραπάνω από ότι στο νοσοκομείο...Μόνο με ιατρικό θαύμα θα επανέλθει μου είπε αυτό συγκράτησα... Καλή υπομονή και πάλι προσοχή γιατί δεν ξέρεις από πού θα σου ρθει..
left228a

Προηγούμενη

Επιστροφή στο Φυσιολογία.

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 3 επισκέπτες