• Ανακοινώσεις
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση
  • Ανακοινώσεις
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση
  • Ανακοινώσεις
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση
  • Ανακοινώσεις
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Μεταφορά απο Νεα προίόντα διαφήμιση...

Re: Ο καινούργιος μου SeaDevil ...

Νέα δημοσίευσηαπό gpet78 » 06 Απρ 2013, 19:35

stefanosrofos έγραψε:
gpet78 έγραψε: ...η διαχείριση θεωρεί ότι γίνεται έμμεση διαφήμιση..

ΔΕΝ ΠΩΛΕΙΤΑΙ !

Ναι δεν πωλείται το συγκεκριμένο αλλά πωλούνται αρκετά από τα επιμέρους κομμάτια που χρειάστηκαν για την κατασκευή του (πιθανολογώ από το κατάστημα σου), ούτως ή άλλως απλά και μόνο η παρουσία του αυτοκόλλητου είναι έμμεση διαφήμιση. Κανονικά δεν θα έπρεπε να απαντήσω για τα αυτονόητα αλλά το να είσαι επαγγελματίας στον χώρο με εξειδίκευση στον τομέα των ρόλερς σημαίνει ότι ποσταρίσματα "αυθόρμητα" του τύπου "είμαι τόσο ενθουσιασμένος με το custom made ρολλέρ μου που θέλω να το μοιραστώ μαζί σας" δεν γίνεται να μην θεωρηθούν έμμεση διαφήμιση. Αν ήσουν ένας απλώς χομπίστας θα ήταν οκ τώρα όμως όχι.
Τελευταία επεξεργασία από gpet78 και 06 Απρ 2013, 19:56, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Άβαταρ μέλους
gpet78

Νέα δημοσίευσηαπό stefanosrofos » 06 Απρ 2013, 19:39

gpet78 έγραψε:
stefanosrofos έγραψε:

ΔΕΝ ΠΩΛΕΙΤΑΙ !

Ναι δεν πωλείται το συγκεκριμένο αλλά πωλούνται αρκετά από τα επιμέρους κομμάτια που χρειάστηκαν για την κατασκευή του (πιθανολογώ από το κατάστημα σου), ούτως ή άλλως απλά και μόνο η παρουσία του αυτοκόλλητου είναι έμμεση διαφήμιση; Κανονικά δεν θα έπρεπε να απαντήσω για τα αυτονόητα αλλά το να είσαι επαγγελματίας στον χώρο με εξειδίκευση στον τομέα των ρόλερς σημαίνει ότι ποσταρίσματα "αυθόρμητα" του τύπου "είμαι τόσο ενθουσιασμένος με το custom made ρολλέρ μου που θέλω να το μοιραστώ μαζί σας" δεν γίνεται να μην θεωρηθούν έμμεση διαφήμιση. Αν ήσουν ένας απλώς χομπίστας θα ήταν οκ τώρα όμως όχι.

Συμφωνώ και επαυξάνω....
...αυτοκόλλητα υπάρχουν παντου...
..μεχρι και το λογότυπο μου γράφει αυτό που είμαι.
Δεν κρύβομαι πίσω απο κανέναν και απο ΤΙΠΟΤΑ...
Άβαταρ μέλους
stefanosrofos

Νέα δημοσίευσηαπό gpet78 » 06 Απρ 2013, 19:47

Πως συμφωνείς αφού δεν δέχεσαι ότι κάνεις έμμεση διαφήμιση; αλλά δεν πειράζει άμα συμφωνεί εσύ συμφωνώ και εγώ οπότε όλα καλά για να τελειώνουμε.
Άβαταρ μέλους
gpet78

Νέα δημοσίευσηαπό tomkat » 06 Απρ 2013, 20:06

θα ήθελα να σημειώσω κάτι και να απευθυνθώ στον διαχειριστή panex κι επειδή έχω συνεργαστεί με τα παιδιά για ένα ρολεράκι που έφτιαξα και έγινε προέκταση του χεριού μου, ομολογώ οτι μόλις είδα το συγκεκριμένο όπλο το οποίο κατά τη γνώμη μου είναι πανέμορφη δουλειά και λόγω της εμπειρίας του ρόλερ που εφτιαξα που είναι ένα απλό συμβατικό με κεφαλή ρόλερ πήρα τηλέφωνο και δεν ρώτησα αλλά απαίτησα να φτιάξουν ένα με το ονομά μου επάνω :) για να εισπράξω την απάντηση οτι δεν πωλείται :cry: . Μακάρι να βλεπουμε παιδιά τέτοιες όμορφες δουλειές που πηγαίνουν το χόμπι μας μπροστά. Στέφανε κρίμα που δε πιάνουν τα χέρια μου αυτό σου λέω μόνο [-(
tomkat

Νέα δημοσίευσηαπό djcool » 06 Απρ 2013, 20:20

Ξεκινω με το οτι αυτο θα ειναι το τελευταιο μου ποσταρισμα εκτος και αν θηγουν τα συμφεροντα της εταιριας μου.

Εχουμε λοιπον και λεμε.

1) ξεκαθαρισαμε απο την πρωτη στιγμη οτι το οπλο δεν πωλειται
2) ειναι πολυ ευκολο να κρυβομαστε πισω απο το δαχτυλο μας και εξηγω... Ποτε δεν κρυφτηκα πισω απο ενα παρατσουκλι σε ενα φορουμ για να εξαπατησω ή να βρω πελατες. ΟΜΩΣ ΕΔΩ ΜΕΣΑ εινΙ πολλοι αυτοι που το κανουν και εξηπυρετπυν συμφεροντα αλλων.....
3) ποτε δεν ηθικολογησα για ψαριες αλλων (αυτο ειναι μικρο αυτο ειναι παρανομο εκει ειναι παρανομα κτλ) ενω εχω κανει τα αισχη ο ιδιος απλα τα ξεχνω ή το παιζω καποιος. Ποτε δεν βγηκα απο τις παραλιες της ευρυτερης περιοχης της γλυφαδας με ψαροντουφεκο στα χερια και μετα να κρινω ολους τους αλλους που το κανουν.
4) ποτε δεν εδωσα ψαρια μου για πουλημα ουτε προσπαθησα να τα δωσω σε αλλους να τα πουλησουν για εμενα.
5).....ποτε
6).....ποτε

Μπαινω λοιπον σε ενα φορουμ καθαρος και θελω να μεινω καθαρος.
Παιζω ενα παιχνιδι με κανονες ..... Διαφημιζω στος διαφημισεις και οταν κατι δεν πωλειται μπαινει εκει που πρεπει να μπει

Στην τελικη δεν θα ηθελα να πω ονοματα αλλων χρηστων αλλα πολλοι που κατα καιρπυς εφτιξαν και παρουσιασαν κατι εδω μεσα μετα αρχησαν να το πουλανε και μαλιστα παρανομα (χωρις εναρξη επαγγελματος χωρις φπα φορους κτλ) και πολλοι αντεγραψαν προιοντα μας και τα πουλησαν. Εμεις ειμαστε καθαροι και δεν δεχομαι υπονοουμενα.
Αν ο οποιος θελει να μας καταλογησει κατι να το κανει φανερα και οχι να προσπαθει να μας πεταξει λασπη!

Στην τελικη αν ειναι να συμβαινει λογοκρισια να γινεται για ολους.... Οχι μονο για μερικους που ειναι "εναντια" στο "συστημα".
Τα εισαγωγικα μπηκαν γιατι δεν τα ασπαζομαι αυτα. Δεν ειναι κατι που πιστευω.
Ειμαστε μια οικογενεια ολοι και δεν εχουμε ν χωρισουμε τιποτα.
μεσα απο τα ποστ μας προσφερουμε ενημερωση στους φιλους και μερικες φορες παρουσιαζουμε καινουργια πραγματα που ισως ενδιαφερουν μερικους. Ποτε δεν βαλαμε το μαχαιρι σα κανενα για να αγορασει απο εμας.
Αλλωστε συνεργαζομαστε με αρκετους συναδελφους του χωρου και θελουμε καλες σχεσεις με ολους για ενα και μονο λογο

ΜΟΝΟ ΕΤΣΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΑΓΑΠΑΜΕ ΠΑΕΙ ΜΠΡΟΣΤΑ.........

Δειτε στην γειτονικη ιταλια-ισπανια
www.divasomarine.com
Άβαταρ μέλους
djcool

Νέα δημοσίευσηαπό xeiloudakas-jim » 06 Απρ 2013, 20:23

stefanosrofos έγραψε:
gpet78 έγραψε:
stefanosrofos έγραψε:

ΔΕΝ ΠΩΛΕΙΤΑΙ !

Ναι δεν πωλείται το συγκεκριμένο αλλά πωλούνται αρκετά από τα επιμέρους κομμάτια που χρειάστηκαν για την κατασκευή του (πιθανολογώ από το κατάστημα σου), ούτως ή άλλως απλά και μόνο η παρουσία του αυτοκόλλητου είναι έμμεση διαφήμιση; Κανονικά δεν θα έπρεπε να απαντήσω για τα αυτονόητα αλλά το να είσαι επαγγελματίας στον χώρο με εξειδίκευση στον τομέα των ρόλερς σημαίνει ότι ποσταρίσματα "αυθόρμητα" του τύπου "είμαι τόσο ενθουσιασμένος με το custom made ρολλέρ μου που θέλω να το μοιραστώ μαζί σας" δεν γίνεται να μην θεωρηθούν έμμεση διαφήμιση. Αν ήσουν ένας απλώς χομπίστας θα ήταν οκ τώρα όμως όχι.

Συμφωνώ και επαυξάνω....
...αυτοκόλλητα υπάρχουν παντου...
..μεχρι και το λογότυπο μου γράφει αυτό που είμαι.
Δεν κρύβομαι πίσω απο κανέναν και απο ΤΙΠΟΤΑ...

Σωστός Στέφανε και έτσι πρέπει.. :good:
Τουλάχιστον εσείς έχετε ένα e-shop/επιχείρηση αλλα δεν ανηκετε σε καμία Ο.Δ. forum που να το χρησιμοποιεί ως μέσο προβολής και διαφήμισης..(ονόματα δεν λεμε :-# )..... :wave:
xeiloudakas-jim

Νέα δημοσίευσηαπό manos44 » 06 Απρ 2013, 20:51

djcool έγραψε:Ξεκινω με το οτι αυτο θα ειναι το τελευταιο μου ποσταρισμα εκτος και αν θηγουν τα συμφεροντα της εταιριας μου.

Εχουμε λοιπον και λεμε.

1) ξεκαθαρισαμε απο την πρωτη στιγμη οτι το οπλο δεν πωλειται
2) ειναι πολυ ευκολο να κρυβομαστε πισω απο το δαχτυλο μας και εξηγω... Ποτε δεν κρυφτηκα πισω απο ενα παρατσουκλι σε ενα φορουμ για να εξαπατησω ή να βρω πελατες. ΟΜΩΣ ΕΔΩ ΜΕΣΑ εινΙ πολλοι αυτοι που το κανουν και εξηπυρετπυν συμφεροντα αλλων.....
3) ποτε δεν ηθικολογησα για ψαριες αλλων (αυτο ειναι μικρο αυτο ειναι παρανομο εκει ειναι παρανομα κτλ) ενω εχω κανει τα αισχη ο ιδιος απλα τα ξεχνω ή το παιζω καποιος. Ποτε δεν βγηκα απο τις παραλιες της ευρυτερης περιοχης της γλυφαδας με ψαροντουφεκο στα χερια και μετα να κρινω ολους τους αλλους που το κανουν.
4) ποτε δεν εδωσα ψαρια μου για πουλημα ουτε προσπαθησα να τα δωσω σε αλλους να τα πουλησουν για εμενα.
5).....ποτε
6).....ποτε

Μπαινω λοιπον σε ενα φορουμ καθαρος και θελω να μεινω καθαρος.
Παιζω ενα παιχνιδι με κανονες ..... Διαφημιζω στος διαφημισεις και οταν κατι δεν πωλειται μπαινει εκει που πρεπει να μπει

Στην τελικη δεν θα ηθελα να πω ονοματα αλλων χρηστων αλλα πολλοι που κατα καιρπυς εφτιξαν και παρουσιασαν κατι εδω μεσα μετα αρχησαν να το πουλανε και μαλιστα παρανομα (χωρις εναρξη επαγγελματος χωρις φπα φορους κτλ) και πολλοι αντεγραψαν προιοντα μας και τα πουλησαν. Εμεις ειμαστε καθαροι και δεν δεχομαι υπονοουμενα.
Αν ο οποιος θελει να μας καταλογησει κατι να το κανει φανερα και οχι να προσπαθει να μας πεταξει λασπη!

Στην τελικη αν ειναι να συμβαινει λογοκρισια να γινεται για ολους.... Οχι μονο για μερικους που ειναι "εναντια" στο "συστημα".
Τα εισαγωγικα μπηκαν γιατι δεν τα ασπαζομαι αυτα. Δεν ειναι κατι που πιστευω.
Ειμαστε μια οικογενεια ολοι και δεν εχουμε ν χωρισουμε τιποτα.
μεσα απο τα ποστ μας προσφερουμε ενημερωση στους φιλους και μερικες φορες παρουσιαζουμε καινουργια πραγματα που ισως ενδιαφερουν μερικους. Ποτε δεν βαλαμε το μαχαιρι σα κανενα για να αγορασει απο εμας.
Αλλωστε συνεργαζομαστε με αρκετους συναδελφους του χωρου και θελουμε καλες σχεσεις με ολους για ενα και μονο λογο

ΜΟΝΟ ΕΤΣΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΑΓΑΠΑΜΕ ΠΑΕΙ ΜΠΡΟΣΤΑ.........

Δειτε στην γειτονικη ιταλια-ισπανια

Μπράβο :good: Ντόμπρα ,ξεκάθαρα και ΑΝΤΡΙΚΙΑ :good:
manos44

Νέα δημοσίευσηαπό tompapanikolis » 06 Απρ 2013, 21:18

Αν δεν το πουλάγατε,θα μπορούσες να το βάλεις στο "Εξοπλισμός και φτιάχτο μόνος σου".Καληνύχτα.
Am I not,your superhero?
Άβαταρ μέλους
tompapanikolis

Τοποθεσία: Proud μέτοικος of Soullaroi Village.Χωλού,συγκεκριμένα.Δίπλα στους Τσαγκέους.

Νέα δημοσίευσηαπό djcool » 06 Απρ 2013, 21:27

Εκει ειχε μπει απο τον στεφανο φιλε μου.........
www.divasomarine.com
Άβαταρ μέλους
djcool

Νέα δημοσίευσηαπό ΛΟΥΚΑΣ » 07 Απρ 2013, 00:40

θα ηθελα να μεινουμε στο οπλο και στις αλλαγες που αυτο εχει.....και τα πολυ εξυπνες ....βελτιώσεις.....
πραγματικα ειναι ωραιο οπλο.....αν και δεν συμφωνω με το βαψιμο....προτημω το ξυλο.....να φαινεται.....χωρις τιποτα......
αλλα σιγουρα το οπλο ειναι μπροστα.......αντε και ματομενο με μια καλη σφυριδα.....

θα μου επιτρεψετε μια μικρη παρενθεση.....στο θεμα διαφημισης.....
πρωτιμω αυτη να γινεται ξεκαθαρα οπως και γινεται απο τους συγκεκριμενους ανθρωπους και την εταιρεία τους...και οχι καλημενη και με παπαγαλακια......η μεσω διαφωρων δημοσιευσεων που σκοπο έχουν την δημιουργεία αντυποωσεων και μονο....συγκεκαλυμενα απο ενα τυχαιο ονομα που δεν ξερει κανεις και τιποτα....

γιατι όχι λοιπον....μπορει και να κανουν διαφημιση....και καλα κανουν για μενα εχει αξια οτι αυτο γινεται ξεκαθαρα......ειμαστε αυτοι....και φιαξαμε αυτο.
απο ττην αλλη υπαρχουν κανονες στο φορουμ.....οκ....αλλα πρέπει να εφαρμοζονται ισαξια σε ΟΛΟΥΣ.......

πισω στο οπλο .....χωρις ρουλεμαν λοιπον ραουλα......ενδιαφερον.....αν και εγω εχω καταληξει πλεων...........
εντυπωσεις απο το νεο λαστιχο;;;;
ΛΟΥΚΑΣ

Νέα δημοσίευσηαπό NE wind » 07 Απρ 2013, 03:00

Αναρωτιέμαι τι διαφορά έχει αυτό το θέμα με το παρακάτω...

http://www.spearfishingforum.gr/viewtopic.php?f=19&t=16058&hilit=abdul

Προσωπικά μ' αρέσει αν κάποιος κατασκευαστής φτιάξει ένα όπλο για την πάρτη του, όπως το γουστάρει και εφαρμόζοντας και κάποιες καινοτομίες και να το βγάλει φόρα παρτίδα στο φόρουμ. Δίνει και έμπνευση στους ερασιτέχνες κατασκευαστές.

Γι' αυτό τι να πω;...
http://www.spearfishingforum.gr/viewtopic.php?f=19&t=666&hilit=gikas&start=435

Εξοπλισμός και φτιάξτο μόνος σου; Εντάξει, μόνος του τα φτιάχνει... δεν αντιλέγω.

Προσωπικά δεν έχω κανένα πρόβλημα με κανέναν από τους δύο κατασκευαστές που παραθέτω παραπάνω. Ούτε με την Ο.Δ. Και δεν με πολυαπασχολεί και το απολύτως σωστό της θεματικής ενότητας. Αλλά φαίνονται δύο μέτρα και δύο σταθμά. Μήπως τώρα που μπήκε και στις διαφημήσεις θα γίνουν και μεταφορά τα σχόλια για να μείνει καθαρό το θέμα; Αφού το όπλο δεν πωλείται!
Μπερδεύτηκα...

Υ.Γ. 1 Το θέμα με τον "abdul" το κοίταγα τυχαία σήμερα και το θυμήθηκα και το θέμα του Γκίκα είναι all time classic.

Υ.Γ. 2 Για "ένσταση" από κάποιον(-ους) που ενοχλήθηκε(-αν) μου φαίνεται το όλο ζήτημα...
Άβαταρ μέλους
NE wind

Νέα δημοσίευσηαπό dolfin2-3 » 07 Απρ 2013, 06:37

Σωστος ο NE wind,Γιατι το βαλατε στα νεα προιοντα,αφου τα παιδια της deepcarbon,ειπαν ξεκαθαρα πως δεν πωλειται.Εαν ειναι ετσι,τοτε οτιδηποτε μπαινει στις ιδιοκατασκευες θα πρεπει να ρετουσαρεται,με τετοιο τροπο ωστε να μην φαινεται ποιας εταιριας εξαρτηματα φερει.....Ειλικρινα δεν ξερω τι να πω... =;
dolfin2-3

Νέα δημοσίευσηαπό sokratis » 07 Απρ 2013, 07:35

ΛΟΥΚΑΣ έγραψε:θα ηθελα να μεινουμε στο οπλο και στις αλλαγες που αυτο εχει.....και τα πολυ εξυπνες ....βελτιώσεις.....
πραγματικα ειναι ωραιο οπλο.....αν και δεν συμφωνω με το βαψιμο....προτημω το ξυλο.....να φαινεται.....χωρις τιποτα......
αλλα σιγουρα το οπλο ειναι μπροστα.......αντε και ματομενο με μια καλη σφυριδα.....

θα μου επιτρεψετε μια μικρη παρενθεση.....στο θεμα διαφημισης.....
πρωτιμω αυτη να γινεται ξεκαθαρα οπως και γινεται απο τους συγκεκριμενους ανθρωπους και την εταιρεία τους...και οχι καλημενη και με παπαγαλακια......η μεσω διαφωρων δημοσιευσεων που σκοπο έχουν την δημιουργεία αντυποωσεων και μονο....συγκεκαλυμενα απο ενα τυχαιο ονομα που δεν ξερει κανεις και τιποτα....

γιατι όχι λοιπον....μπορει και να κανουν διαφημιση....και καλα κανουν για μενα εχει αξια οτι αυτο γινεται ξεκαθαρα......ειμαστε αυτοι....και φιαξαμε αυτο.
απο ττην αλλη υπαρχουν κανονες στο φορουμ.....οκ....αλλα πρέπει να εφαρμοζονται ισαξια σε ΟΛΟΥΣ.......

πισω στο οπλο .....χωρις ρουλεμαν λοιπον ραουλα......ενδιαφερον.....αν και εγω εχω καταληξει πλεων...........

+100000000 :good:
"ΖΗΤΩ ΤΟ ΕΥΡΩ"
Άβαταρ μέλους
sokratis

Νέα δημοσίευσηαπό stefanosrofos » 07 Απρ 2013, 08:02

ΛΟΥΚΑΣ έγραψε:πισω στο οπλο .....χωρις ρουλεμαν λοιπον ραουλα......ενδιαφερον.....αν και εγω εχω καταληξει πλεων...........

Λουκά στο θέμα ρουλεμάν...και εγώ έχω καταλήξει! ΡΟΥΛΑΜΑΝ !

Το σετ απ του όπλου, όπως και στο μαύρο, οι λόγοι επιλογής χρωμάτων με οδήγησαν στα μόβ λάστιχα και στα μαύρα ράουλα!
'Οπως και το βάψιμο του όπλου...

Το μοβ με το γκρι λοιπόν σαν σετ απ... καλα τα πήγε :D

Όταν στηθεί το όπλο με τα κανονικά του λάστιχα και ράουλα θα σου πώ ακριβώς τι και πως....

Στο παιχνίδι της κατασκευής, είναι για μένα απόλαυση.... κάνεις και πράγματα ανορθόδοξα! Μπογιές... σχέδια.. πειράματα!!!! :thumbsup:

Αυτ'η η περίοδος ήταν μια απο τις πιο στρεσαρισμένες περιόδους που εχω περάσει.... ο χρόνος που μου έμενε δίπλα στα ξύλα και στα εργαλεία ...με ξεκούραζε και ξεχνιόμουν !!!

ΤΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΘΗΚΑ και εγω και ο Μήτσος!
Άβαταρ μέλους
stefanosrofos

Re: Μεταφορά απο Νεα προίόντα διαφήμιση...

Νέα δημοσίευσηαπό PanEx » 07 Απρ 2013, 08:59

Όροι Χρήσης

Οι χρήστες/μέλη συμφωνούν να μην κάνουν χρήση των σελίδων και των υπηρεσιών του http://www.Spearfishingforum.gr για:

• Ανάρτηση, δημοσίευση, αποστολή, μεταφορά ή χρήση άλλης μεθόδου για την εγκατάσταση περιεχομένου που είναι παράνομο, επιβλαβές, απειλητικό, προσβλητικό, επιζήμιο, δυσφημιστικό, χυδαίο, βίαιο, υβριστικό, ρατσιστικό ή άλλως αποδοκιμαστέο, παραβιάζει την προσωπικότητα και τα προσωπικά δεδομένα άλλων, προκαλεί συναισθήματα μίσους, ή/και οποιοδήποτε άλλο συνιστάμενο ποινικό αδίκημα.

• Πρόκληση βλάβης σε ανήλικους με οποιοδήποτε τρόπο.

• Μίμηση οποιουδήποτε νομικού ή φυσικού προσώπου ή ψευδή δήλωση για την ταυτότητα του χρήστη/μέλους ή παραπλανητική δήλωση αναφορικά με τη σχέση ή/και συνεργασία του χρήστη/μέλους με κάποιο άλλο νομικό ή φυσικό πρόσωπο.

• Παραχάραξη ή άλλη αλλοίωση των αναγνωριστικών των χρηστών/μελών με σκοπό την παραπλάνηση ως προς την προέλευση του περιεχομένου που μεταδίδεται μέσω των σελίδων και των υπηρεσιών του http://www.Spearfishingforum.gr <http://www.Spearfishingforum.gr/>.

• Ανάρτηση, δημοσίευση, αποστολή, μεταφορά ή χρήση άλλης μεθόδου για την εγκατάσταση περιεχομένου από άτομο που δεν έχει δικαίωμα να διαθέσει το συγκεκριμένο περιεχόμενο βάσει νόμου ή βάσει εμπιστευτικής σχέσης.

• Ανάρτηση, δημοσίευση, αποστολή, μεταφορά ή χρήση άλλης μεθόδου για την εγκατάσταση λογισμικού ή περιεχομένου κάθε μορφής (κειμένου, εικόνας, ήχου, video, animation) που παραβιάζει οποιαδήποτε δικαιώματα πνευματικής ιδιοκτησίας οποιουδήποτε φορέα (συμπεριλαμβανομένων των εμπορικών μυστικών).

• Ανάρτηση, δημοσίευση, αποστολή, μεταφορά ή χρήση άλλης μεθόδου για την εγκατάσταση αυτόκλητης ή μη εξουσιοδοτημένης διαφήμισης ή άλλου περιεχομένου προώθησης προϊόντων, την αποστολή ανεπιθύμητων και μη προσκαλούμενων από τον λήπτη ηλεκτρονικών μηνυμάτων (e-mails) και οποιαδήποτε άλλη μορφή ανεπιθύμητης προώθησης περιεχομένου.

• Ανάρτηση, δημοσίευση, αποστολή, μεταφορά ή χρήση άλλης μεθόδου για την εγκατάσταση ή/και προώθηση ή/και διάθεση περιεχομένου που περιέχει ψηφιακούς ιούς ή οποιοδήποτε άλλο ηλεκτρονικό κώδικα, αρχεία ή προγράμματα σχεδιασμένα να παρεμβληθούν, καταστρέψουν ή περιορίσουν τη λειτουργία οποιουδήποτε λογισμικού ή εξοπλισμού ηλεκτρονικών υπολογιστών ή τηλεπικοινωνιακού εξοπλισμού.

• Παραβίαση, με ή χωρίς πρόθεση, οποιασδήποτε τοπικής, εθνικής, ευρωπαϊκής, διεθνούς νομοθεσίας ή/και οποιουδήποτε κανόνα που έχει νομοθετική ισχύ και αφορά ή/και καλύπτει οποιαδήποτε υπηρεσία του http://www.Spearfishingforum.gr.

• Παρενόχληση με οποιονδήποτε τρόπο της ιδιωτικής ζωής και των ατομικών και κοινωνικών δικαιωμάτων άλλων χρηστών/μελών (όπως η συλλογή ή/και αποθήκευση προσωπικών δεδομένων άλλων χρηστών/μελών).

Ο χρήστης / μέλος του http://www.Spearfishingforum.gr κατανοεί και αποδέχεται ότι το http://www.Spearfishingforum.gr δεν κάνει προκαταρκτικό έλεγχο του περιεχομένου, αλλά ότι το http://www.Spearfishingforum.gr και οι συνεργάτες του διατηρούν το δικαίωμα (και όχι την υποχρέωση) της αποκλειστικής επιλογής άρνησης ανάρτησης / δημοσίευσης ή μετακίνησης ή διαγραφής οποιουδήποτε περιεχομένου διατίθεται μέσω των σελίδων και των υπηρεσιών του http://www.Spearfishingforum.gr. Επίσης, το http://www.Spearfishingforum.gr και οι συνεργάτες του διατηρούν το δικαίωμα να διαγράφουν οποιοδήποτε περιεχόμενο παραβιάζει τους παρόντες όρους χρήσης. Ο χρήστης/μέλος κατανοεί και αποδέχεται ότι πρέπει να αξιολογεί και να είναι υπεύθυνος για κάθε κίνδυνο που μπορεί να ενέχει η χρήση οποιουδήποτε περιεχομένου, συμπεριλαμβανομένης οποιασδήποτε απόφασης του να βασιστεί στην ορθότητα, την πληρότητα ή/και τη χρησιμότητα οποιουδήποτε περιεχομένου. Ο χρήστης / μέλος κατανοεί και αποδέχεται τη διεθνή φύση του διαδικτύου (Ιnternet) και δεσμεύεται να σέβεται και να τηρεί πιστά τους τοπικούς κανόνες δεοντολογίας κάθε κράτους. Συγκεκριμένα, ο χρήστης/μέλος δεσμεύεται να ακολουθεί πιστά τη νομοθεσία που αφορά την μετάδοση δεδομένων από την Ελλάδα και την Ευρώπη προς τρίτα κράτη.

ΠΑΡΟΧΗ ΑΔΕΙΑΣ ΓΙΑ ΔΙΑΦΗΜΙΣΤΙΚΟΥΣ ΛΟΓΟΥΣ

Ο χρήστης / μέλος που κάνει χρήση των σελίδων και των υπηρεσιών του http://www.Spearfishingforum.gr για να αναρτά ή/και δημοσιεύει πληροφορίες, δεδομένα, κείμενα, γραφικά, φωτογραφίες, εικόνες, μουσικά αρχεία, βίντεο, μηνύματα, παρέχει την άδεια στο http://www.Spearfishingforum.gr, για το χρονικό διάστημα που το περιεχόμενο αυτό αποτελεί μέρος των υπηρεσιών του http://www.Spearfishingforum.gr, να χρησιμοποιεί το χώρο που έχει αναρτηθεί το περιεχόμενο για διαφημιστικούς λόγους. Επίσης, ο χρήστης / μέλος που αναρτά ή/και δημοσιεύει πληροφορίες, δεδομένα, κείμενα, γραφικά, φωτογραφίες, εικόνες, μουσικά αρχεία, βίντεο, μηνύματα συναινεί στην ανάρτηση ή/και δημοσίευση διαφημίσεων από το http://www.Spearfishingforum.gr στις σχετικές σελίδες/υπηρεσίες.
Mη πιστεύεις όσα γράφονται στα φόρουμς.....
Άβαταρ μέλους
PanEx
Site Admin

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Netiquette

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση : Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης