• Ανακοινώσεις
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση
  • Ανακοινώσεις
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση
  • Ανακοινώσεις
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση
  • Ανακοινώσεις
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Μεταφορά απο το θέμα (salvi voodoo rail open)

Re: Μεταφαορά απο το θέμα (salvi voodoo rail open)

Νέα δημοσίευσηαπό PanEx » 04 Οκτ 2012, 13:36

Πάντως εμείς δεν τον ρίξαμε,.......... :)
Mη πιστεύεις όσα γράφονται στα φόρουμς.....
Άβαταρ μέλους
PanEx
Site Admin

Re: salvi voodoo rail open 105 kai kavlwsa!!!!!!!

Νέα δημοσίευσηαπό Smernas » 04 Οκτ 2012, 13:38

nmoiras έγραψε:
Smernas έγραψε:Που να πάμε Moiras ; Έχουμε να πάμε κάπου ;
Εσύ είπες του Panex να μην τσιμπήσει και μετά κάνεις τα ίδια .
Και το κακό ξέρεις πιο είναι ; Ότι δεν υπήρχε ούτε αγκίστρι ούτε δόλωμα ούτε θέμα για συγκεκριμένο πρόσωπο . Κανένα .

Να ανοίξω τα μάτια του φίλου ήθελα . Μου ήρθε η διάθεση να τον προστατεύσω . (Ναι , μου άρεσε ο Ζορρό όταν ήμουν μικρός ) .

Ένα ποστ έκανα ο έρμος και κατάντησε σαν το ανέκδοτο με τον Ιησού και τον Ιούδα ... ''μήπως εγώ κύριε .. μήπως εγώ κύριε ..''

Δηλαδή εσείς που με εγκαλείτε δεν έχετε πάρει χαμπάρι ότι στο χώρο πουλιούνται όπλα από πολλούς (πάρα πάρα πολλούς ) ανθρώπους ;
Έλα τώρα . Μην τρομάξεις βρε παιδί μου , αλλά αν σηκώσεις τα μάτια και δεις ψηλά στη σελίδα ...αυτά που κουνιούνται και αναβοσβήνουν ... δεν είναι νομιστεράκια .

Τέλος πάντων πραγματικά ξαφνιάστηκα με τις αντιδράσεις και δεν θέλω καν να υποθέσω , για πιο λόγο έφτασαν τα πράγματα να εξελιχτούν έτσι .
Το εύκολο ίσως θα ήταν να στείλω ένα πμ στο φίλο και να τελειώσει εκεί το θέμα . Αλλά έτσι θα ήταν απλά θέμα χρόνου μέχρι να ''ξαφνιαστεί '' ο επόμενος .

Δεν τσιμπησα, δεν φανταζόμουν ότι θα έλεγες και τίποτα συγκεκριμένο. Από γενικότητες βλέπουμε συχνά.

Όταν όμως αποκλείεις τον πανεξ και τον ιοσαμπ είναι προφανές ότι αναφέρεσαι σε μένα (δεν έμεινε άλλος), κατα συνέπεια οφειλα να δοκιμάσω μπας και γινόσουν συγκεκριμένος να μας πεις από ποιον εννοείς ότι τα παίρνω για ντουφέκια..... Είπα μήπως ρε παιδί είχες το θάρρος να μας πεις για ποιο λόγο μας κατηγορείς με μπηχτές.

Βέβαια στη συνέχεια το γύρισες στην γύρω γύρω κουβέντα.... Καλώς, δεν έγινε και τίποτα, ελπίζω ωστόσο την επόμενη φορά να είσαι πιο προσεκτικός.

Ελπίζω να ξεκαθαρίζει κάποια πράγματα και να σε καλύπτει η απάντηση που μόλις έδωσα στον Panex .

Μακάρι να πει και τη γνώμη του ο φίλος ο teopsarodoufekas και ας ελπίσω ότι δεν θα είναι του στυλ ...''τι θες και ανακατεύεσαι ρε φίλε ;;; '' . :D
If you stare into the Abyss long enough the Abyss stares back at you.
Άβαταρ μέλους
Smernas

Νέα δημοσίευσηαπό PanEx » 04 Οκτ 2012, 14:11

.......και κάτι ακόμη που "βλέπουμε" εμείς ενώ εσύ δεν το βλέπεις.

Υπάρχει μια παρέα που χρησιμοποιεί συ στη μα τι κά το φόρουμ μόνο για προβολή των προϊόντων της,μας βλέπει μόνο εμπορικά,σαν πελάτες,τίποτε άλλο.
Κάθε τόσο ξεπετάγονται νέα μέλη που γράφουν μόνα σ'αυτά (τα θέματα) και μάλιστα έχουμε δει και δημοσιεύσεις απο κοινές ip's αυτό και μόνο μας κάνει δύσπιστους και επιφυλακτικούς.

Την ενότητα διαφημίσεις-νέα προίόντα την χρησιμοποιούν με μέτρο πολλοί επαγγελματιες,άλλοι όμως το παρακάνουν με πολλούς "κολλητούς" και άσχετα άπ!

Ήρθε η ώρα να πάρουμε τα μέτρα μας και να βάλουμε τα πράγματα στην θέση τους.......γι'αυτό σε ρώτησα αν βλέπεις κι'άλλο μέλος να το κάνει συστηματικά και με σκοπό την προβολή,για να μην είμαστε άδικοι.

Το ξεκαθάρισμα θα αρχίσει απο τις αγγελίες και μετά θα δούμε τις διαφημίσεις.
Άβαταρ μέλους
PanEx
Site Admin

Νέα δημοσίευσηαπό Smernas » 04 Οκτ 2012, 14:48

PanEx έγραψε:.......και κάτι ακόμη που "βλέπουμε" εμείς ενώ εσύ δεν το βλέπεις.

Υπάρχει μια παρέα που χρησιμοποιεί συ στη μα τι κά το φόρουμ μόνο για προβολή των προϊόντων της,μας βλέπει μόνο εμπορικά,σαν πελάτες,τίποτε άλλο.
Κάθε τόσο ξεπετάγονται νέα μέλη που γράφουν μόνα σ'αυτά (τα θέματα) και μάλιστα έχουμε δει και δημοσιεύσεις απο κοινές ip's αυτό και μόνο μας κάνει δύσπιστους και επιφυλακτικούς.

Την ενότητα διαφημίσεις-νέα προίόντα την χρησιμοποιούν με μέτρο πολλοί επαγγελματιες,άλλοι όμως το παρακάνουν με πολλούς "κολλητούς" και άσχετα άπ!

Ήρθε η ώρα να πάρουμε τα μέτρα μας και να βάλουμε τα πράγματα στην θέση τους.......γι'αυτό σε ρώτησα αν βλέπεις κι'άλλο μέλος να το κάνει συστηματικά και με σκοπό την προβολή,για να μην είμαστε άδικοι.

Τώρα παίρνει η μπάλα όλο τον κόσμο .
Δημιουργείς , άθελά , σου υπόνοιες για κάθε μέλος που έχει ή θα θέλει να γράψει ένα καλό λόγο για τη συγκεκριμένη εταιρεία .

Άλλωστε το τι ''βλέπουμε'' σε μια οθόνη με το τι συμβαίνει στα αλήθεια δεν ταυτίζονται τις περισσότερες φορές .

Τέλος πάντων , αν υπάρχει ένα θέμα που ''σας'' απασχολεί εννοείτε ότι εσείς αποφασίζετε πως θα το χειριστείτε .
Μην ξεχνάμε όμως ότι κανείς καλόπιστος δε βγαίνει ζημιωμένος όταν βγάζει τα πράγματα στο φως (όπως τώρα ) και ζητάει τη γνώμη του κόσμου .

Μια παρατήρηση μόνο γιατί η λέξη ''ξεκαθάρισμα'' κάνει άσχημους συνειρμούς .
Άμα αρχίσει να γίνεται συστηματικό κυνήγι μαγισσών τότε θα φοβάται συνάδελφος να πει καλή κουβέντα για έμπορο - συνάδελφο (δε σου διαφεύγει βέβαια ότι όσοι ασχολούνται με το σχετικό εμπόριο είναι ΟΛΟΙ και ψαροντουφεκάδες ).
Θα πάει δηλαδή κάποιος για ψάρεμα με το Ζωνομέση και θα φοβάται να βγει να πει στα φόρουμς ότι ο άνθρωπος είναι κορυφή και τα όπλα του κεντάνε ;
Ή θα φτάσουμε στο σημείο όπου για να μάθει το απλό μέλος ποιο όπλο και εξοπλισμός θα τον βολέψει , θα πρέπει να βασίζεται μόνο στις επίσημες διαφημίσεις ;
.
.
.
.
Υπάρχει μια παρέα...

Χμμμμ ...

Γιαυτό λοιπόν με βουτήξατε από τα μούτρα τον καημένο . . . :shock:
Άβαταρ μέλους
Smernas

Re: Μεταφορά απο το θέμα (salvi voodoo rail open)

Νέα δημοσίευσηαπό PanEx » 04 Οκτ 2012, 15:11

Προσωπικά δεν βούτηξα κανένα απο τα μούτρα!! :D :D .....και αν δεν κάνω λάθος ο Νίκος έκανε μόνο αλλαγή στην ενότητα.

Δεν μ'έπιασες όμως,δεν μίλησα γενικά,μίλησα για συγκεκριμένη παρέα ,που γράφει (συνήθως)σε συγκεκριμένη ενότητα για συγκεκριμένα προϊόντα,.......ήμουν συγκεκριμένος;;.

Να στο πιο απλά;;

Αν βγείς και πεις σε 2-3 διαφορετικά θέματα "Ζήτω ο Ζωνομέσης" ,για αρχή δεν τρέχει τίποτα,αν όμως ανεβάζεις συχνά απο ένα ζωνοτούφεκο και βγαίνουν μετά 3-4 κολλητάρια (που μπλέκουν και οι ipές τους) κάθε 3 και λίγο και φωνάζουν......ΖΗΤΩ!!.........ΖΗΤΩ!! με βάζει σε σκέψεις,μου κάνει για στημένο. :grin:
Άβαταρ μέλους
PanEx
Site Admin

Νέα δημοσίευσηαπό Smernas » 04 Οκτ 2012, 15:47

PanEx έγραψε:Δεν μ'έπιασες όμως,δεν μίλησα γενικά,μίλησα για συγκεκριμένη παρέα ,που γράφει (συνήθως)σε συγκεκριμένη ενότητα για συγκεκριμένα προϊόντα,.......ήμουν συγκεκριμένος;;.:

Μια χαρά σε έπιασα . Γιαυτό κάνω quote μόνο το ''παρέα'' στο ποστ μου .

Και όσο αφορά σε εμένα (και σίγουρα και σε πολλά άλλα μέλη ) δεν χρειάζεται να μου εξηγήσεις ότι έχει στοχοποιηθεί από τη Δ.Ο. .. . βγάζει μάτι .
Ο πιτσιρικάς τι φταίει όμως . Παράπλευρες απώλειες ;
Άβαταρ μέλους
Smernas

Νέα δημοσίευσηαπό KOSTAS STI » 04 Οκτ 2012, 16:16

......... :-k ............................... :scratch: .......................................... :P
Θελω το αυτοκινητο μου γρηγορο,την γυναικα μου καυτη και την μπυρα μου παγωμενη !!!
Άβαταρ μέλους
KOSTAS STI

Νέα δημοσίευσηαπό PanEx » 04 Οκτ 2012, 16:19

Smernas έγραψε:Και όσο αφορά σε εμένα (και σίγουρα και σε πολλά άλλα μέλη ) δεν χρειάζεται να μου εξηγήσεις ότι έχει στοχοποιηθεί από τη Δ.Ο. .. . βγάζει μάτι .

Ε;; :-k
Άβαταρ μέλους
PanEx
Site Admin

Νέα δημοσίευσηαπό teopsarodoufekas » 04 Οκτ 2012, 16:29

έχεις δίκιο σε αυτό που λες αλλά αν δεν είστε εκατό τις εκατό σίγουροι πως είμαι βαλτός να μην με κατηγορείται άδικα όπως δεν κατηγορo εγώ κανέναν!! δεν θα κάτσω να πείσω κανέναν από τους admin πως δεν είμαι βαλτός γιατι δεν αξιζει
teopsarodoufekas

Νέα δημοσίευσηαπό teopsarodoufekas » 04 Οκτ 2012, 16:34

PanEx έγραψε:Προσωπικά δεν βούτηξα κανένα απο τα μούτρα!! :D :D .....και αν δεν κάνω λάθος ο Νίκος έκανε μόνο αλλαγή στην ενότητα.

Δεν μ'έπιασες όμως,δεν μίλησα γενικά,μίλησα για συγκεκριμένη παρέα ,που γράφει (συνήθως)σε συγκεκριμένη ενότητα για συγκεκριμένα προϊόντα,.......ήμουν συγκεκριμένος;;.

Να στο πιο απλά;;

Αν βγείς και πεις σε 2-3 διαφορετικά θέματα "Ζήτω ο Ζωνομέσης" ,για αρχή δεν τρέχει τίποτα,αν όμως ανεβάζεις συχνά απο ένα ζωνοτούφεκο και βγαίνουν μετά 3-4 κολλητάρια (που μπλέκουν και οι ipές τους) κάθε 3 και λίγο και φωνάζουν......ΖΗΤΩ!!.........ΖΗΤΩ!! με βάζει σε σκέψεις,μου κάνει για στημένο. :grin:

δεν γνωριζω και καλα αλλα δεν νομιζω πως μονο αλλαγη εγινε αλλα σβησατε και τα προηγουμενα σχολια. γιατι αυτο??
teopsarodoufekas

Νέα δημοσίευσηαπό Smernas » 04 Οκτ 2012, 16:37

PanEx έγραψε:
Smernas έγραψε:Και όσο αφορά σε εμένα (και σίγουρα και σε πολλά άλλα μέλη ) δεν χρειάζεται να μου εξηγήσεις ότι έχει στοχοποιηθεί από τη Δ.Ο. .. . βγάζει μάτι .

Ε;; :-k

χε χε χε . Σου απάντησε ο μικρός !

teopsarodoufekas έγραψε:

έχεις δίκιο σε αυτό που λες αλλά αν δεν είστε εκατό τις εκατό σίγουροι πως είμαι βαλτός να μην με κατηγορείται άδικα όπως δεν κατηγορo εγώ κανέναν!! δεν θα κάτσω να πείσω κανέναν από τους admin πως δεν είμαι βαλτός γιατι δεν αξιζει
Τελευταία επεξεργασία από Smernas και 04 Οκτ 2012, 16:40, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Άβαταρ μέλους
Smernas

Νέα δημοσίευσηαπό hariska » 04 Οκτ 2012, 16:40

teopsarodoufekas έγραψε:

Δεν είσαι εσύ βαλτός φιλαράκι.

Πάνο και Νίκο, το παλιόφιδο θέλησε να προστατέψει το νέωπα συνάδελφο παραπάνω, για τα τυχόν σχόλια που θα ακούσει στο μέλλον και επίσης να τον προστατέψει ώστε να μη ρωτήσει κάποια άλλη φορά, "μαρκα Χ vs. μαρκα Ψ", ποια είναι η γνώμη σας!
Ως γνωστόν, on line σχόλια για συγκεκριμένες μάρκες, καλώς ή κακώς, αποφεύγονται στα φόρουμ, ιδίως μετά και το μπέρδεμα με την @@@@@@s.

Από και και πέρα Σμέρνα παιδί μου, ο Πάνος και ο Νίκος έχουν εντοπίσει μέσω του site, μία παρέα η οποία γράφει συνεχώς υπέρ μιας εταιρίας και όπως έχουν πει αρκετές φορές, κάποια ποστ γίνονται ακόμα και από το ίδιο PC, πράγμα το οποίο δεν είναι πάντα μεμπτό, εάν η παρέα πχ, μοιράζεται το ίδιο εργασιακό περιβάλλον, ή ο ένας επισκέπτεται τον άλλο στη δουλειά του και τέτοια.

Νταξ΄
γίνονται αυτά.
με μέτρο άριστο.
Άβαταρ μέλους
hariska

Νέα δημοσίευσηαπό Smernas » 04 Οκτ 2012, 16:44

hariska έγραψε:
teopsarodoufekas έγραψε:

Δεν είσαι εσύ βαλτός φιλαράκι.

Πάνο και Νίκο, το παλιόφιδο θέλησε να προστατέψει το νέωπα συνάδελφο παραπάνω, για τα τυχόν σχόλια που θα ακούσει στο μέλλον και επίσης να τον προστατέψει ώστε να μη ρωτήσει κάποια άλλη φορά, "μαρκα Χ vs. μαρκα Ψ", ποια είναι η γνώμη σας!
Ως γνωστόν, on line σχόλια για συγκεκριμένες μάρκες, καλώς ή κακώς, αποφεύγονται στα φόρουμ, ιδίως μετά και το μπέρδεμα με την @@@@@@s.

Από και και πέρα Σμέρνα παιδί μου, ο Πάνος και ο Νίκος έχουν εντοπίσει μέσω του site, μία παρέα η οποία γράφει συνεχώς υπέρ μιας εταιρίας και όπως έχουν πει αρκετές φορές, κάποια ποστ γίνονται ακόμα και από το ίδιο PC, πράγμα το οποίο δεν είναι πάντα μεμπτό, εάν η παρέα πχ, μοιράζεται το ίδιο εργασιακό περιβάλλον, ή ο ένας επισκέπτεται τον άλλο στη δουλειά του και τέτοια.

Νταξ΄
γίνονται αυτά.
με μέτρο άριστο.

Βρε βρωμόπουλε μια χαρά έβγαλες την περίληψη του έργου ...
.
.
.
.
:scratch:
.
.
.
.
Λες και τα προσεχώς ; :D
Άβαταρ μέλους
Smernas

Νέα δημοσίευσηαπό nmoiras » 04 Οκτ 2012, 16:46

φίλε teo μην μπερδεύεσαι. Κανείς δεν είπε ότι είσαι βαλτός. Απλά μεταφέρθηκε το θέμα στη σωστή θεματική ενότητα (κατά την κρίση μου).

Δεν μπορώ να καταλάβω γιατί ενοχλεί να λέμε τα πράγματα με το όνομα τους.... Εσύ ήθελες να μοιραστείς τις καλές σου εμπειρίες....δλαδή ήθελες να διαφημίσεις το προιόν από το οποίο έμεινες ευχαριστημένος....
Εγώ το μετέφερα εκεί που πρέπει να ειναι. Ποιο είναι το πρόβλημα σου;.... Καλώς έγραψες ότι έγραψες κανείς από μας δεν σου είπε το αντίθετο.

Πάνο ..... πιστεύω ότι δεν έχει νόημα αυτή η κουβέντα....
... τι βρεγμένος τι μούσκεμα
Άβαταρ μέλους
nmoiras
Site Admin

Νέα δημοσίευσηαπό PanEx » 04 Οκτ 2012, 17:01

Μου λες να το κόψω ε;;;

Καλά Νίκο,............
1.jpg
Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή την δημοσίευση.
Άβαταρ μέλους
PanEx
Site Admin

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Netiquette

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση : Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης