• Ανακοινώσεις
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση
  • Ανακοινώσεις
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση
  • Ανακοινώσεις
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση
  • Ανακοινώσεις
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Μεταφορά απο το θέμα (salvi voodoo rail open)

Re: Μεταφορά απο το θέμα (salvi voodoo rail open)

Νέα δημοσίευσηαπό nmoiras » 04 Οκτ 2012, 17:16

όχι ρε καμία σχέση....αν έχεις υπομονή και όρεξη συνέχισε. Άκρη μόνο μην περιμένεις να βγει
... τι βρεγμένος τι μούσκεμα
Άβαταρ μέλους
nmoiras
Site Admin

Νέα δημοσίευσηαπό teopsarodoufekas » 04 Οκτ 2012, 17:29

nmoiras έγραψε:φίλε teo μην μπερδεύεσαι. Κανείς δεν είπε ότι είσαι βαλτός. Απλά μεταφέρθηκε το θέμα στη σωστή θεματική ενότητα (κατά την κρίση μου).

Δεν μπορώ να καταλάβω γιατί ενοχλεί να λέμε τα πράγματα με το όνομα τους.... Εσύ ήθελες να μοιραστείς τις καλές σου εμπειρίες....δλαδή ήθελες να διαφημίσεις το προιόν από το οποίο έμεινες ευχαριστημένος....
Εγώ το μετέφερα εκεί που πρέπει να ειναι. Ποιο είναι το πρόβλημα σου;.... Καλώς έγραψες ότι έγραψες κανείς από μας δεν σου είπε το αντίθετο.

Πάνο ..... πιστεύω ότι δεν έχει νόημα αυτή η κουβέντα....

δεν έχω καπoιο πρόβλημα απλά απαντάω σε όσα εσείς λέτε. αυτό :)
teopsarodoufekas

Νέα δημοσίευσηαπό MichalisKriti » 04 Οκτ 2012, 19:52

nmoiras έγραψε:φίλε teo μην μπερδεύεσαι. Κανείς δεν είπε ότι είσαι βαλτός. Απλά μεταφέρθηκε το θέμα στη σωστή θεματική ενότητα (κατά την κρίση μου).

Δεν μπορώ να καταλάβω γιατί ενοχλεί να λέμε τα πράγματα με το όνομα τους.... Εσύ ήθελες να μοιραστείς τις καλές σου εμπειρίες....δλαδή ήθελες να διαφημίσεις το προιόν από το οποίο έμεινες ευχαριστημένος....
Εγώ το μετέφερα εκεί που πρέπει να ειναι. Ποιο είναι το πρόβλημα σου;.... Καλώς έγραψες ότι έγραψες κανείς από μας δεν σου είπε το αντίθετο.

Φίλε Νικο, αν θελεις απαντας..Αν ο τιτλος και το υφος ηταν ιδια αλλα για προιον αλλης εταιριας που δεν κανει οσα της καταλογιζετε, θα υπηρχε τετοια αντιδραση?
Γιατι αν δει κανεις τις συζητησεις περι εξοπλισμου, ειναι γεματες απο προσωπικες αποψεις υπερ διαφορων εταιριων. Και λογικο ειναι αφου κανεις απο μας δεν εχει τη δυνατοτητα να δοκιμασει πχ ολα τα οπλα στην Ελλαδα και να καταληξει στο αντικειμενικα καλυτερο με βαση την εκαστοτε τιμη. Αρα, με βαση τη λογικη σου, οποιαδηποτε ενθουσιωδης αποψη -που βασιζεται σε υποκειμενικοτητα και απειρια- ειναι και αυτη διαφημιση και πρεπει να πηγαινει στο αναλογο υπο-φορουμ? Μαλλον οχι γιατι τοτε δε θα μπορουσε κανεις να πει λεξη για εξοπλισμο χωρις μεταφορα τοπικ..

Αν λοιπον η Ο.Δ. εχει θεμα με την παρουσια μιας εταιριας, καλο ειναι να λυθει μεταξυ σας με συζητηση και να μην κανετε τους ντετεκτιβ με ip και τα σχετικα..
Προσωπικα παντως, παρα την υπερβαση του μετρου καμια φορα, με ικανοποιει και θεωρω οτι με ωφελει και σαν καταναλωτη η παρουσια και η αμεση επικοινωνια με τον οποιο κατασκευαστη/εισαγωγεα. Μακαρι να το καναν και αλλοι..
MichalisKriti

Νέα δημοσίευσηαπό nmoiras » 04 Οκτ 2012, 21:56

MichalisKriti έγραψε:

Φίλε Νικο, αν θελεις απαντας..Αν ο τιτλος και το υφος ηταν ιδια αλλα για προιον αλλης εταιριας που δεν κανει οσα της καταλογιζετε, θα υπηρχε τετοια αντιδραση?

Η απάντηση είναι ναι θα έκανα το ίδιο. Αν δεις αντίστοιχη φάση που δεν την προσέξουμε (άνθρωποι είμαστε) σε παρακαλώ αν μπορείς να μας (μου) το πεις. Ευχαριστώ εκ των προτέρων.
... τι βρεγμένος τι μούσκεμα
Άβαταρ μέλους
nmoiras
Site Admin

Νέα δημοσίευσηαπό Spazar » 04 Οκτ 2012, 22:15

Πάνο ..... πιστεύω ότι δεν έχει νόημα αυτή η κουβέντα....

Παρακολουθώ την κουβέντα και πιστεύω πως "εκτροχιάστηκε διότι η Ο.Δ θεώρησε το topic γενικά ως διαφήμιση. Εάν Νίκο αλλάξεις την bold λέξη με την λέξη "εκθείασες" τότε πιστεύω πως θα ήταν η σωστή και σίγουρα ο λόγος για τον οποίο ανοίχτηκε αυτό το topic.

Και εγώ πάντως εάν έπεφτε στα χέρια μου ένα όπλο που σε σχέση με τα προηγούμενα "κεντούσε" θα το εκθείαζα και κατά την άποψή μου δεν θα ήταν καθόλου μα καθόλου διαφήμιση. Απλά προσωπική διαπίστωση που θα την μοιραζόμουν με τα υπόλοιπα μέλη του καφενέ. Μετά ο καθένας θα κράταγε ή θα πέταγε κάποια ή το σύνολο του topic μου.

Πιστεύω πως εφόσον έχετε την δυνατότητα να ανακαλύπτετε "δόλιες" προσπάθειες σε αντίστοιχη περίπτωση στο μέλλον ένα απλό PM στον συγγραφέα του topic πως το θέμα θα μεταφερθεί θα αρκούσε.
Την υγεία μου να έχω......να ψαρεύω
Άβαταρ μέλους
Spazar

Νέα δημοσίευσηαπό B.RenStorMinG » 04 Οκτ 2012, 23:11

Εγω λεω να ανοιξουμε μια νεα ενοτητα "Ερωτας κι εξοπλισμος"...και να μπει υποενοτητα στη Διαφημιση...

Εννοειται πρωτο-στικυ θεμα οι τσουτσουνιερες....
Εικόνα
ΑΝΗΨΙΕ! ΑΝΗΨΙΕ! ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΚΑΛΕΣ ΨΑΡΙΕΣ!
Άβαταρ μέλους
B.RenStorMinG
Site Admin

Νέα δημοσίευσηαπό hariska » 04 Οκτ 2012, 23:19

Αυτό πιστεύω του αξίζει του smerna.
http://www.videoman.gr/32556
Άβαταρ μέλους
hariska

Νέα δημοσίευσηαπό Cesar2gr » 05 Οκτ 2012, 22:08

hariska έγραψε:Αυτό πιστεύω του αξίζει του smerna.
http://www.videoman.gr/32556

:rotfl: :rotfl:
Follow me in
Άβαταρ μέλους
Cesar2gr

Προηγούμενη

Επιστροφή στο Netiquette

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση : Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης