• Ανακοινώσεις
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση
  • Ανακοινώσεις
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση
  • Ανακοινώσεις
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση
  • Ανακοινώσεις
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

DIVASO MARINE

Κάτι νεο κυκλοφορεί.

DIVASO MARINE

Νέα δημοσίευσηαπό djcool » 20 Νοέμ 2018, 10:53

Θα ηθελα να σας παρουσιασω την νεα μου εταιρια με ονομα DIVASO MARINE (http://www.divasomarine.com)

Οι πιο πολλοι με γνωριζεται ως ιδιοκτητη της DEEPACRBON. Εδω και αρκετους μηνες εχω αποχωρησει απο την παλια ετιαρια και εχω δημιουργησει μια νεα εταιρια με ονομα DIVASO MARINE και εδρα το Λαγονησι Αττικης.

Η εταιρια αυτη ασχολειται με τις ηλεκτρολογικες εγκαταστασεις σκαφων και διατηρει στα 160τμ του καταστηματος της προιοντα που εχουν σχεση με την θαλασσα οπως:

* Ναυτιλικα ειδη (Oscullati, Blue sea, AquaticAv, Lowrance, Raymarine, JBL, Carling,TK, Yamalube, Quicksilver, SeaStar κτλ)
* Ειδη ψαροντουφεκου (Official Salvimar store, Meister, M-techinc κτλ)
* Ειδη ψαρεματος (Fiiish Black Minnow, poseidon, yamshita, DTD, vanfook, Barros, VMC, Mustad, Seaquar, Varivas, M&W, BB Custom κτλ)
* Ειδη ρουχισμου θαλασσης (SeaYouSoon, Pelagic, Quicksilver, Roxy, Blue Hunter κτλ)
* Ειδη θαλασσιων σπορ (winsurf, surf, κανο, καγιακ κτλ)

Ενα νεο τμημα μας θα λειτουργησει συντομα και θα ειναι αυτο της ενοικιασης σκαφων πλαστικων μηκους 4,7μετρων με εξωλεμβιους κινητηρες υποδυναμης 30hp και 60hp.
H ενοικιαση τους θα γινεται απο την Αναβυσσο ή το Λαγονησι για ψαρευτικες και μη μονοημερες εξορμησεις.

Το site μας ανανεωνεται συνεχως οποτε σας ζηταμε συγνωμη που ισως δεν μπορειτε να βρειτε αυτην την στιγμη ολα τα προιοντα μας εκει.

Σας ευχαριστω πολυ
DIVASO MARINE
Κολοκοτρωνης Δημητριος
Λ. Καλυβιων 169
Λαγονησι
22910720126
6946777111
www.divasomarine.com
Άβαταρ μέλους
djcool

Επιστροφή στο Νεα προϊόντα, Διαφήμιση

Μέλη σε σύνδεση