• Ανακοινώσεις
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση
  • Ανακοινώσεις
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

ΚΩΔΙΚΟΣ ΓΙΑ GPS MAGELLAN MERIDIAN

Κάτι νεο κυκλοφορεί.

ΚΩΔΙΚΟΣ ΓΙΑ GPS MAGELLAN MERIDIAN

Νέα δημοσίευσηαπό magiatiko!!! » 18 Αύγ 2008, 18:34

Λοιπον δεν ηξερα σε ποια ενοτητα να το ποσταρω οποτε.....
Ψαχνω τον κωδικο software απο χαρτες ΜapSend Bluenav για gps χειρος Magellan Meridian (Marine version 4.06 για την ακριβεια,αλλα δεν εχει και τοσο σημασια).μηπως τον εχει κανενας συναδελφος ψαροτουφεκας
και μπορει να μου τον δωσει? :beg:
Το cd με τους χαρτες υπαρχει,αλλα χωρις κωδικο οπως ξερετε δε γινεται upload :banghead:
Αν βρεθει κανενας φιλοτιμος καλυτερα να μου τον στειλει με π.μ. Ο νοων νοητω...ευχαριστω!!!
...όπως φυλάει το στήθος μου τους χτύπους της καρδιάς μου,όπως φυλάει ο βουτηχτής την τελευταία πνοή....(ΥΠΟΓΕΙΑ ΡΕΥΜΑΤΑ)
Άβαταρ μέλους
magiatiko!!!

Re: ΚΩΔΙΚΟΣ ΓΙΑ GPS MAGELLAN MERIDIAN

Νέα δημοσίευσηαπό JOHNBAKK » 18 Αύγ 2008, 19:15

magiatiko!!! έγραψε:Λοιπον δεν ηξερα σε ποια ενοτητα να το ποσταρω οποτε.....
Ψαχνω τον κωδικο software απο χαρτες ΜapSend Bluenav για gps χειρος Magellan Meridian (Marine version 4.06 για την ακριβεια,αλλα δεν εχει και τοσο σημασια).μηπως τον εχει κανενας συναδελφος ψαροτουφεκας
Το cd με τους χαρτες υπαρχει,αλλα χωρις κωδικο οπως ξερετε δε γινεται upload :banghead:
Αν βρεθει κανενας φιλοτιμος καλυτερα να μου τον στειλει με π.μ. Ο νοων νοητω...ευχαριστω!!!

Kαι εγω το ψαχνω περιπου 5 χρονια αν υπαρχει φυσικα (μεχρι και καποια χρηματα δινω -σε λογικα πλαισια βεβαια) η το προγραμμα σπασμενο-μου ειπαν πολλα λεφτα για να το σπασουν.ΚΑΘΕ PM ΔΕΚΤΟ.
JOHNBAKK

Νέα δημοσίευσηαπό Angel-orizon » 18 Αύγ 2008, 21:06

magiatiko!!! έγραψε:Λοιπον δεν ηξερα σε ποια ενοτητα να το ποσταρω οποτε.....

Φιλε προσπαθησα και εγω να σπασω το προγραμμα και με φιλους με μαγαζι με comptuter αλλα τιποτα.πολυ δυσκολο.
Πασχω απο ψαροντουφεκιαση γιατρε!!!
Άβαταρ μέλους
Angel-orizon

Νέα δημοσίευσηαπό gdeme » 18 Αύγ 2008, 21:17

ρε παιδια, τι καρτες παιρνει το gps σας?
gdeme

Νέα δημοσίευσηαπό JOHNBAKK » 18 Αύγ 2008, 23:28

gdeme έγραψε:ρε παιδια, τι καρτες παιρνει το gps σας?

Καρτες sd που ομως εχουν ενα χαρακτηριστικο γνωρισμα (κωδικο) και τον οποιο κωδικο ζηταει το προγραμμα της magellan blunav για να σου επιτρεψει να ανεβασεις τους χαρτες στο gps.
To δε προγραμμα πωλειται μαζι με μια sd καρτα και εχει ενα νουμερο το οποιο στελνεις στο site της magellan και σου δινει αυτη τον κωδικο της sd καρτας που εχει το πακετο.Aστα βραστα.
Οποιες αλλες καρτες sd παιζουν κανονικα (αποθηκευση σημειων-διαδρομες κ.λ.π)αλλα δεν μπορουν να μπουν οι χαρτες.
Ελπιζω να βρεθει σπασμενο(καποιος το ειχε αλλα δεν τον προλαβα το ειχε δωσει) μου ειχε πει οτι το ειχε αγορασει στην ρωσια μαζι με ολα τα προγραμματα για το meridian και το sportak σπασμενα.
JOHNBAKK

Νέα δημοσίευσηαπό magiatiko!!! » 19 Αύγ 2008, 17:53

οπως εχω μιλησει ηδη με 'συναδελφο' απο το forum για το θεμα(το ηξερα αυτο που μου εστειλες
φιλε ηδη,να'σαι καλα παντως) αν πληκτρολογησεις στο google κατι του στυλ mapsend bluenav crack
θα σου κατεβασει αρκετες σελιδες με Torrent .υπαρχουν ολοι οι χαρτες σπασμενοι ηδη φιλε angel.
σιγα μη περιμεναμε απο τους δικους μας.
το θεμα ειναι ποιος 'ρισκαρει' να δωσει σε τετοιο Site κωδικο απο πιστωτικη καρτα για να τα κατεβασει.
υπαρχουν και οι καινουργιοι 'Xl' για οποιον ενδιαφερεται.αν καποιος γνωριζει καλα το τροπο λειτουργιας των εν λογω site
ας μας πει και μας.........
...όπως φυλάει το στήθος μου τους χτύπους της καρδιάς μου,όπως φυλάει ο βουτηχτής την τελευταία πνοή....(ΥΠΟΓΕΙΑ ΡΕΥΜΑΤΑ)
Άβαταρ μέλους
magiatiko!!!

Επιστροφή στο Νεα προϊόντα, Διαφήμιση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 5 επισκέπτες