• Ανακοινώσεις
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση
  • Ανακοινώσεις
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση
  • Ανακοινώσεις
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση
  • Ανακοινώσεις
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Μπατιροπεδιλα

Ψαροτούφεκο, πέδιλα, στολή, σημαδούρα, λάστιχα, βέργες και πατέντες.

Re: Μπατιροπεδιλα

Νέα δημοσίευσηαπό γιωργος 21 » 18 Ιαν 2019, 20:39

σημερα παρελαβα και εγω τις λεπιδες μου και περιμενω την κυριακη για την δοκιμη.
Παντελη μου σε ευχαριστω πολυ για τις πληροφοριες γιατι δεν κοιτας απλως να πουλισεις και τελος μακαρι να υπηρχαν και αλλοι σαν εσενα :hello:
περισσοτερες πληροφοριες και βιντεο εαν μπορεσω απο βδομαδα εαν τα καταφερω να τα βουτιξω την Κυριακη!
Άβαταρ μέλους
γιωργος 21

Νέα δημοσίευσηαπό pantos38 » 19 Ιαν 2019, 00:43

γιωργος 21 έγραψε:σημερα παρελαβα και εγω τις λεπιδες μου και περιμενω την κυριακη για την δοκιμη.
Παντελη μου σε ευχαριστω πολυ για τις πληροφοριες γιατι δεν κοιτας απλως να πουλισεις και τελος μακαρι να υπηρχαν και αλλοι σαν εσενα :hello:
περισσοτερες πληροφοριες και βιντεο εαν μπορεσω απο βδομαδα εαν τα καταφερω να τα βουτιξω την Κυριακη!

σε ευχαριστω γιοργο για τα καλα σου λογια
απλως επειδη το πελμα σου ειναι απο τα σκληρα με τα 3 χιλιοστα λεπιδες που πηρες ισως στο συνολο τους να ειναι ψιλομπαρουτι :D :D
οπως και να εχει απλως στειλε ενα μηνυμα να σου στειλω ενα ζευγαρι στα 2 χιλ απο εμενα δωρεαν .... :hello:
καποιες φωτο η προτιμοτερο ενα βιντεακι εαν και εφοσον μπορεις θα το ηθελα πολυ ...καλη θαλασσα να εχεις
pantos38

Νέα δημοσίευσηαπό γιωργος 21 » 19 Ιαν 2019, 21:15

pantos38 έγραψε:
γιωργος 21 έγραψε:σημερα παρελαβα και εγω τις λεπιδες μου και περιμενω την κυριακη για την δοκιμη.

απλως επειδη το πελμα σου ειναι απο τα σκληρα με τα 3 χιλιοστα λεπιδες που πηρες ισως στο συνολο τους να ειναι ψιλομπαρουτι :D :D
οπως και να εχει απλως στειλε ενα μηνυμα να σου στειλω ενα ζευγαρι στα 2 χιλ απο εμενα δωρεαν .... :hello:
καποιες φωτο η προτιμοτερο ενα βιντεακι εαν και εφοσον μπορεις θα το ηθελα πολυ ...καλη θαλασσα να εχεις

Λοιπον ετοιμα αυριο για δοκιμη.
οι λεπιδες μπηκαν στην θεση τους γιναν οι τρυπες και επειδη δεν εχω το πλαστικο που φολιαζει επανω στο πελμα ωστε να μπουν απο κατω οι βιδες εβαλα
1-βιδα-μια ροδελα μαζι με λαστιχο για προστασια στην λεπιδα-ενα εκτονοτικο πριτσινι με εσοτερικη βολτα να ταιριαζει μεω την βιδα-ενα κοματι απο μαρκαδορο-ροδελα-παξιμαδι

20190119_184530 - Αντιγραφή (2).jpg

και γινετε ετσι

20190119_184636 - Αντιγραφή.jpg

στις λεπιδες εκανα απο δυο ψευτοκολιματα με θερμοκολλα και μπηκαν και τα ταιραπ ισα για την δοκιμη αυριο
20190119_184232 - Αντιγραφή.jpg

και απο εβδομαδα θα φτιαχτουν σωστα κολημενες με μπισον
εντυπωσεις με τις 3 αρες αυριο :hello:
Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή την δημοσίευση.
Άβαταρ μέλους
γιωργος 21

Νέα δημοσίευσηαπό γιωργος 21 » 20 Ιαν 2019, 16:51

καποιες φωτο η προτιμοτερο ενα βιντεακι εαν και εφοσον μπορεις θα το ηθελα πολυ ...καλη θαλασσα να εχεις[/quote]
Άβαταρ μέλους
γιωργος 21

Νέα δημοσίευσηαπό γιωργος 21 » 20 Ιαν 2019, 17:03

καποιες φωτο η προτιμοτερο ενα βιντεακι εαν και εφοσον μπορεις θα το ηθελα πολυ ...καλη θαλασσα να εχεις[/quote]

Λοιπόν οι εντυπώσεις μου σήμερα μετα από 5 ώρες σχεδόν στο νερό ήταν καλές με τις 3αρες μόνο το τελευταίο μισάωρο κουραστικε λίγο το σπασμένο πόδι. Κατά τα άλλα έμεινα ευχαριστημένος. Με λίγα λόγια στην αρχή είδα μεγάλη διαφορά με τις πλαστικές. Και τώρα σε βουτιές γύρω στα 7-8 μέτρα με 5.5 στολή και ένα γιλέκο 2αρι από μέσα και με 13 κιλά στην μέση ανέβαινα σφαίρα επάνω. Βιντεο δυστυχώς δεν μπόρεσα σήμερα στην επόμενη βουτιά ελπίζω να έχω μαζί την κάμερα!
Άβαταρ μέλους
γιωργος 21

Νέα δημοσίευσηαπό pantos38 » 20 Ιαν 2019, 21:51

Βλέπω ταιραπ και βγάζω σπυριά .... :D :D
ΤΑΙΤΙΝΕΕΕΕ αλίμονο σου.....
pantos38

Νέα δημοσίευσηαπό ΤΑΙΤΙΝΟΣ » 20 Ιαν 2019, 22:42

pantos38 έγραψε:Βλέπω ταιραπ και βγάζω σπυριά ....
ΤΑΙΤΙΝΕΕΕΕ αλίμονο σου.....

Χε χε! Ταϊραπ φορεβα! :evil: :lol:
Μην ανησυχείς όμως, ταβγαλα τα ταϊραπς πιά. Τώρα, έβαλα σπάγγο :yahoo: :tease: :lol:
ΤΟ ΝΟΥ ΣΑΣ ΡΕΜΑΛΙΑ!!!
Pescare ergo sum
Άβαταρ μέλους
ΤΑΙΤΙΝΟΣ

Νέα δημοσίευσηαπό LYKOS30 » 26 Μαρ 2019, 21:59

Σημερα δοκιμασα και γω τις νεες λεπιδες, ξεκουραστες στο κολυμπι και πολυ καλές στη βουτια, Ευχαριστώ παντελή , άψογος επαγγελματιας
LYKOS30

Νέα δημοσίευσηαπό Giannisgti » 31 Μαρ 2019, 01:23

Παντελή καλησπέρα σέ ποια περιοχή βρίσκεσαι αν θες Μου λες ή στειλε μου ένα μύνημα ένα τηλέφωνο
Giannisgti

Νέα δημοσίευσηαπό pantos38 » 04 Ιουν 2019, 13:39

Giannisgti έγραψε:Παντελή καλησπέρα σέ ποια περιοχή βρίσκεσαι αν θες Μου λες ή στειλε μου ένα μύνημα ένα τηλέφωνο
Γιαννη τωρα ειδα το σχετικο σχολιο και ερωτημα που εκανες σου εστειλα pm
pantos38

Νέα δημοσίευσηαπό panoss » 07 Αύγ 2019, 12:16

Καλημερα σε όλους σας
Έχω προμηθευτεί τις λεπίδες και εγώ , έγινα μέλος του club
Πραγματικά τύποι σαν τον Παντελή με τις προτάσεις και τις ιδέες τους μας δίνουν λύσεις και μεγαλύτερο ενδιαφέρον για το ψαροντούφεκο.
Για να μην μακρυγωρώ οι λεπίδες δουλεύουν άψογα στο κολυμπητό και στην κατάδυση και στην ανάδυση.
Σε παρόμοιες προσπάθειες ανθρώπων πρέπει να είμαστε θετικοί μιας και η όλη τους προσπάθεια μόνο να
δώσουν και να βοηθείσουν θέλουν. Λοιπόν ένα μεγάλο ευχαριστώ και από εμένα στον φίλο Παντελή
panoss

Προηγούμενη

Επιστροφή στο Εξοπλισμός και φτιάξτο μόνος σου

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Majestic-12 [Bot] και 21 επισκέπτες