• Ανακοινώσεις
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση
  • Ανακοινώσεις
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

θελω να αγορασω στολη και δεν υπαρχουν υλικα.ΒΟΗΘΕΙΑ.

Ψαροτούφεκο, πέδιλα, στολή, σημαδούρα, λάστιχα, βέργες και πατέντες.

θελω να αγορασω στολη και δεν υπαρχουν υλικα.ΒΟΗΘΕΙΑ.

Νέα δημοσίευσηαπό Γιωργος Πανης » 08 Ιαν 2013, 00:21

παιδια καλησπερα.εδω και ενα μηνα ψαχνω να φτιαξω μια 7αρα λεια ξυρισμενη απο yamamoto η heiwa (sk ) και δεν μπορω να βρω καποιον να μου τη φτιαξει.ο δουναβης πληροφορηθηκα οτι εκλεισε και ο χαλαρης με ειχε στο περιμενε γιατι περιμενε υλικα οπου σημερα με ενημερωσαν οτι δεν θα γινει καμια παραλαβη νεων υφασματων μεχρι τον απριλιο.εχει μονο σε αυτα τα χιλιοστα seiko που δεν αγοραζω σε λεια ξυρισμενη.ειναι δυνατον να εχω τα λεφτα και να μην μπορω να ραψω μια στολη σχεδον 2 μηνες τωρα??μπορει καποιος να με βοηθησει και να μου πει που μπορω να ραψω μια καλη στολη γιατι εμαθα οτι υλικα δεν υπαρχουν πουθενα ειδικα το yamamoto .
Γιωργος Πανης

Re: θελω να αγορασω στολη και δεν υπαρχουν υλικα.ΒΟΗΘΕΙΑ.

Νέα δημοσίευσηαπό .spiros. » 08 Ιαν 2013, 00:27

Γιωργος Πανης έγραψε:παιδια καλησπερα.εδω και ενα μηνα ψαχνω να φτιαξω μια 7αρα λεια ξυρισμενη απο yamamoto η heiwa (sk ) και δεν μπορω να βρω καποιον να μου τη φτιαξει.ο δουναβης πληροφορηθηκα οτι εκλεισε και ο χαλαρης με ειχε στο περιμενε γιατι περιμενε υλικα οπου σημερα με ενημερωσαν οτι δεν θα γινει καμια παραλαβη νεων υφασματων μεχρι τον απριλιο.εχει μονο σε αυτα τα χιλιοστα seiko που δεν αγοραζω σε λεια ξυρισμενη.ειναι δυνατον να εχω τα λεφτα και να μην μπορω να ραψω μια στολη σχεδον 2 μηνες τωρα??μπορει καποιος να με βοηθησει και να μου πει που μπορω να ραψω μια καλη στολη γιατι εμαθα οτι υλικα δεν υπαρχουν πουθενα ειδικα το yamamoto .

σου προτείνω να πάρεις polo είναι η καλύτερη λεία ξυρισμένη που είχα ! (ήταν και 7ara ) βάστηξε πολύ και αρχησε να χαλάει στις αρχές του τρίτου χειμώνα!
ο δούναβης έκλεισε??? είναι σίγουρο αυτό?
Άβαταρ μέλους
.spiros.

Νέα δημοσίευσηαπό vosk.gr » 08 Ιαν 2013, 00:30

το ίδιο πρόβλημα έχω και εγώ!!! ρωτά στον τσέντα. εγώ κολάω το προπερσυνο παντελόνι μπας και την βγάλη και φέτος!!!! σεικό για τη όχι?
vosk.gr

Νέα δημοσίευσηαπό iosub » 08 Ιαν 2013, 00:33

Γιωργος Πανης έγραψε:παιδια καλησπερα.εδω και ενα μηνα ψαχνω να φτιαξω μια 7αρα λεια ξυρισμενη απο yamamoto η heiwa (sk ) και δεν μπορω να βρω καποιον να μου τη φτιαξει.ο δουναβης πληροφορηθηκα οτι εκλεισε και ο χαλαρης με ειχε στο περιμενε γιατι περιμενε υλικα οπου σημερα με ενημερωσαν οτι δεν θα γινει καμια παραλαβη νεων υφασματων μεχρι τον απριλιο.εχει μονο σε αυτα τα χιλιοστα seiko που δεν αγοραζω σε λεια ξυρισμενη.ειναι δυνατον να εχω τα λεφτα και να μην μπορω να ραψω μια στολη σχεδον 2 μηνες τωρα??μπορει καποιος να με βοηθησει και να μου πει που μπορω να ραψω μια καλη στολη γιατι εμαθα οτι υλικα δεν υπαρχουν πουθενα ειδικα το yamamoto .

Γιώργη, έχεις συνειδητοποιήσει ότι ζεις σε μία χώρα πτωχευμένη?? Κανένας Ιάπωνας δεν στέλνει φύλλα νεοπρέν στην Ελλάδα εάν δεν πάρει τα λεφτά από πριν και μετρητά, κανένας Έλληνας κατασκευαστής δεν έχει να χρηματοδοτήσει μία μεγάλη αγορά υλικού με ιδία κεφάλαια, καμία Ελληνική τράπεζα δεν χρηματοδοτεί μικρομεσαίες επιχειρήσεις ενώ οι εγγυητικές των τραπεζών μας δεν γίνονται δεκτές στο εξωτερικό.. :shock: Φαύλος κύκλος και τα παράπονά σου στον καραγκιόζη που μιλάει τώρα στη Στάη και στους ομοίους του... :evil:
και τα σπίτια πιο λευκά, στου γλαυκού το γειτόνεμα.
Άβαταρ μέλους
iosub

Νέα δημοσίευσηαπό vosk.gr » 08 Ιαν 2013, 00:34

πόλο να πάρει αλλά ποτέ θα παραλάβει ......!!!!!!!!!! :-({|=
vosk.gr

Νέα δημοσίευσηαπό Γιωργος Πανης » 08 Ιαν 2013, 00:34

vosk.gr έγραψε:το ίδιο πρόβλημα έχω και εγώ!!! ρωτά στον τσέντα. εγώ κολάω το προπερσυνο παντελόνι μπας και την βγάλη και φέτος!!!! σεικό για τη όχι?

δεν ειναι καθολου ελαστικο στο λειο ξυρισμενο και ειναι και κρυο υλικο.και εγω προσωπικα το χειμωνα θελω η στολη μου να ειναι τελεια.ειναι δυνατον πανελλαδικως το 2013 με τοσους ψαροντουφεκαδες να μην μπορεις να ραψεις στολη??εχω χασει το μισο χειμωνα χωρις βουτια γιατι περιμενα μια στολη που δεν υπαρχουν τα υλικα μεχρι τον ΑΠΡΙΛΙΟ και αν.ελεος
Γιωργος Πανης

Νέα δημοσίευσηαπό george sub » 08 Ιαν 2013, 00:35

:
.spiros. έγραψε:

σου προτείνω να πάρεις polo είναι η καλύτερη λεία ξυρισμένη που είχα ! (ήταν και 7ara ) βάστηξε πολύ και αρχησε να χαλάει στις αρχές του τρίτου χειμώνα!
ο δούναβης έκλεισε??? είναι σίγουρο αυτό?

:good: :good: :good:
Άβαταρ μέλους
george sub

Νέα δημοσίευσηαπό Γιωργος Πανης » 08 Ιαν 2013, 00:36

iosub έγραψε:

Γιώργη, έχεις συνειδητοποιήσει ότι ζεις σε μία χώρα πτωχευμένη?? Κανένας Ιάπωνας δεν στέλνει φύλλα νεοπρέν στην Ελλάδα εάν δεν πάρει τα λεφτά από πριν και μετρητά, κανένας Έλληνας κατασκευαστής δεν έχει να χρηματοδοτήσει μία μεγάλη αγορά υλικού με ιδία κεφάλαια, καμία Ελληνική τράπεζα δεν χρηματοδοτεί μικρομεσαίες επιχειρήσεις ενώ οι εγγυητικές των τραπεζών μας δεν γίνονται δεκτές στο εξωτερικό.. :shock: Φαύλος κύκλος και τα παράπονά σου στον καραγκιόζη που μιλάει τώρα στη Στάη και στους ομοίους του... :evil:

τωρα να πω οτι εχεις αδικο??δεν εχεις...αλλα εγω κρυωνω ρε φουστη μου :banghead: οσο για τον καραγκιοζη αστο γιατι ηδη εχω φυγει απο το σαλονι που βλεπουν οι δικοι μου.
Γιωργος Πανης

Νέα δημοσίευσηαπό Γιωργος Πανης » 08 Ιαν 2013, 00:39

vosk.gr έγραψε:πόλο να πάρει αλλά ποτέ θα παραλάβει ......!!!!!!!!!! :-({|=

ακριβως.αν παρω πολο θα μου ερθει το μαρτιο και θα πληρωσω ενα σκασμο μα ενα σκασμο λεφτα.και εγω 450 ευρω για στολη δυσκολευομαι να δωσω οταν την 6 .5 την mantaray yamamoto την ειχα παρει κοντα στα 300.
Γιωργος Πανης

Νέα δημοσίευσηαπό karavomaragos » 08 Ιαν 2013, 00:45

Για pathos ρωτα
karavomaragos

Νέα δημοσίευσηαπό peskandritsas » 08 Ιαν 2013, 00:46

Γιωργος Πανης έγραψε:
vosk.gr έγραψε:πόλο να πάρει αλλά ποτέ θα παραλάβει ......!!!!!!!!!! :-({|=

ακριβως.αν παρω πολο θα μου ερθει το μαρτιο και θα πληρωσω ενα σκασμο μα ενα σκασμο λεφτα.και εγω 450 ευρω για στολη δυσκολευομαι να δωσω οταν την 6 .5 την mantaray yamamoto την ειχα παρει κοντα στα 300.

εγω πηρα polo 8αρι σακακι 7αρι παντελόνι λεια ξυρισμένη και δεν ήταν 450ε αλλα 327 με τα μεταφορικά. απλά δεν είναι παραλαγή η παραλαγη της πολο ειναι πράγματι αυτή που ανεβάζει τις τιμές.
Βέβαια την έχω παραγγείλει 1 μήνα τώρα και ακόμα να έρθει.
Άβαταρ μέλους
peskandritsas

Νέα δημοσίευσηαπό Lchristou » 08 Ιαν 2013, 00:49

απο Elios παιδιά?

άκυρο..πολλά τα λεφτά...
Ο αυτοδύτης, καταδύεται για να δεί γύρω του, ο απνεϊστας, καταδύεται για να δεί μέσα του!
Lchristou

Νέα δημοσίευσηαπό .spiros. » 08 Ιαν 2013, 00:54

Γιωργος Πανης έγραψε:
vosk.gr έγραψε:το ίδιο πρόβλημα έχω και εγώ!!! ρωτά στον τσέντα. εγώ κολάω το προπερσυνο παντελόνι μπας και την βγάλη και φέτος!!!! σεικό για τη όχι?

δεν ειναι καθολου ελαστικο στο λειο ξυρισμενο και ειναι και κρυο υλικο.και εγω προσωπικα το χειμωνα θελω η στολη μου να ειναι τελεια.ειναι δυνατον πανελλαδικως το 2013 με τοσους ψαροντουφεκαδες να μην μπορεις να ραψεις στολη??εχω χασει το μισο χειμωνα χωρις βουτια γιατι περιμενα μια στολη που δεν υπαρχουν τα υλικα μεχρι τον ΑΠΡΙΛΙΟ και αν.ελεος

ε μην κόλασ σε ένα μαγαζί... επειδή παίρνουν όλοι από εκεί υπάρχουν τόσες εταιρίες....
Άβαταρ μέλους
.spiros.

Νέα δημοσίευσηαπό Tazmataz » 08 Ιαν 2013, 01:04

Κι εγω φιλε μου την ιδια φολα εχω φαει πανω κατω..και δεν ξερω πλεον τι να παρω. Καλες φαινοντε οι πόλο αλλα τσιμπημενες κατα την αποψη μου.
Tazmataz

Νέα δημοσίευσηαπό Γιωργος Πανης » 08 Ιαν 2013, 01:06

.spiros. έγραψε:
Γιωργος Πανης έγραψε:

ε μην κόλασ σε ένα μαγαζί... επειδή παίρνουν όλοι από εκεί υπάρχουν τόσες εταιρίες....

θες να μου πεις που μπορω να βρω yamamoto και στη χειροτερη heiwa ??αν μου πεις ελιος οπως ειπε ο φιλος παραπανω ξεχνα το ειναι πανακριβες.αν μου πεις πολο ξεχνα το θα μου ερθει του χρονου.και εγω θελω να παω για βουτια και κρυωνω.
Γιωργος Πανης

Επόμενο

Επιστροφή στο Εξοπλισμός και φτιάξτο μόνος σου

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: akis308, ΑμακΕτεθ, Chris Giannoulis, constandinos, dhmhtrhs459, flu, Lykourgos, Mixanobios, pemosx, peter123, vageliskou και 14 επισκέπτες