• Ανακοινώσεις
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση
  • Ανακοινώσεις
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση
  • Ανακοινώσεις
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση
  • Ανακοινώσεις
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Χάθηκε-Βρέθηκε

Γιορτές, ευχές, ανακοινώσεις, εκδρομές, συγκεντρώσεις, σεμινάρια, σύλλογοι.

Αλεξανδρουπολη - MARES CYRANO

Νέα δημοσίευσηαπό learner » 02 Ιούλ 2019, 21:20

Χαθηκε MARES CYRANO στην περιοχη της Αλεξανδρουπολης.
Οποιος τυχον το βρει και εχει την καλωσυνη π.μ.
Ευχαριστω :hello:
learner

Re: Χάθηκε-Βρέθηκε

Νέα δημοσίευσηαπό KOSTAS STI » 12 Αύγ 2019, 13:08

χαθηκε η καμερα χθες στην περιοχη Ζεπκο Ολυμπιαδας,με την αδιαβροχη θηκη φυσικα.λογικα επιπλεει.ομως οταν το αντιληφθηκα και κοιταξα γυρω ,δεν βρηκα κατι!ειναι τυπου sj ,4k.
ειπα και γω να παω μετα απο καιρο στη θαλασσα,να με φυγει το κρυωμα και εφυγε η καμερα! :evil: πως διαλο ξεκουμπωσε? ](*,)
Θελω το αυτοκινητο μου γρηγορο,την γυναικα μου καυτη και την μπυρα μου παγωμενη !!!
Άβαταρ μέλους
KOSTAS STI

Νέα δημοσίευσηαπό Greek-Blue » 12 Αύγ 2019, 14:03

KOSTAS STI έγραψε:χαθηκε η καμερα χθες στην περιοχη Ζεπκο Ολυμπιαδας,με την αδιαβροχη θηκη φυσικα.λογικα επιπλεει.ομως οταν το αντιληφθηκα και κοιταξα γυρω ,δεν βρηκα κατι!ειναι τυπου sj ,4k.
ειπα και γω να παω μετα απο καιρο στη θαλασσα,να με φυγει το κρυωμα και εφυγε η καμερα! :evil: πως διαλο ξεκουμπωσε? ](*,)

Έφυγε μόνη της γιατί δεν την έχεις χρησιμοποιήσει ποτέ..
Άβαταρ μέλους
Greek-Blue

Νέα δημοσίευσηαπό Karampouzouklis » 22 Αύγ 2019, 15:03

ΧΑΘΗΚΕ DEMKA 60αρι ΒΑΣΙΛΙΤΣΙ ΚΑΛΑΜΑΤΑ.
Πριν 3 μέρες έχασα το μικρό που είχα σημαδούρα. Είναι demka ami i 60αρι. Ξερω ότι δεν είναι όπλο μεγάλης χρηματικής αξίας, αλλά υπάρχει στην οικογένεια 25-30 χρόνια και έχει μεγάλη συναισθηματική αξία....

Αν κάποιος το βρει παρακαλώ ας επικοινωνήσει
ΔΙΝΕΤΑΙ ΧΡΗΜΑΤΙΚΗ ΑΜΟΙΒΗ!
Karampouzouklis

Νέα δημοσίευσηαπό giannis3152 » 22 Αύγ 2019, 17:24

:no: που ακριβως το εχασες φιλε μου,καλαμακι η φανερωμενη,για να εχω το νου μου εγω και το ζευγαρι μου,να εισαι σιγουρος οτι αμα το βρουμε τη μονη ΧΡΗΜΑΤΙΚΗ ΑΜΟΙΒΗ που θα δεχτουμε ειναι μονο 2 μπυρες.
giannis3152

Νέα δημοσίευσηαπό Karampouzouklis » 24 Αύγ 2019, 21:26

giannis3152 έγραψε::no: που ακριβως το εχασες φιλε μου,καλαμακι η φανερωμενη,για να εχω το νου μου εγω και το ζευγαρι μου,να εισαι σιγουρος οτι αμα το βρουμε τη μονη ΧΡΗΜΑΤΙΚΗ ΑΜΟΙΒΗ που θα δεχτουμε ειναι μονο 2 μπυρες.

Καλαμάκι φίλε μου! Το όπλο αν έχει μείνει μέσα στη θάλασσα, θα είναι ρηχά (μέχρι 7-8 μέτρα, 50-200 μέτρα από την ακτή). Αν και παίζει πάρα πολύ το σενάριο του να μου το βούτηξαν, γιατί μου είπαν ότι κάποιοι ήταν κοντά στη σημαδούρα μου με μάσκες όταν ψάρευα και επειδή την είχα 20 μέτρα πίσω, μπορεί να μου το βούτηξαν και να μην τους κατάλαβα. Τι να πω.... Πάντως εγώ την ίδια μέρα και την επόμενη, την όργωσα τη θάλασσα και τίποτα...

υ.γ: Αν το βρείτε, θα βρεθούμε να πιούμε 1 καφάσι ο καθένας μας! Ευχαριστώ πάντως :hello:
Karampouzouklis

Νέα δημοσίευσηαπό sparos » 25 Αύγ 2019, 15:11

Χαθηκε Suunto d4 μαύρο με κίτρινο φλουο λουράκι
Νότιο άκρο αντιπαξων
sparos

Νέα δημοσίευσηαπό giannis3152 » 04 Σεπ 2019, 17:43

βρηκα βεργα για demka στο καλαμακι ,οποιος την εχασε μου στελνει μηνυμα για να του την επιστρεψω :D
giannis3152

Νέα δημοσίευσηαπό jimmy » 04 Σεπ 2019, 19:21

giannis3152 έγραψε:βρηκα βεργα για demka στο καλαμακι ,οποιος την εχασε μου στελνει μηνυμα για να του την επιστρεψω :D

Γιατι γελάς συνάδελφε; Μπορεί να απαγορεύεται η υποβρύχια αλιεία υπό το φως του ήλιου, χωρίς συσκευή φωτισμού και με την μία και μοναδική ανάσα (όπως πολύ σωστά αναφέρει το πουλί) στο Καλαμάκι, αλλά ο συνάδελφος μπορεί να πήγαινε σε κοντινό νησί του Σαρωνικού και να του έπεσε από τη βάρκα. :idea:
Καλύτερα να ξέρεις τον εχθρό σου παρά τον φίλο σου… Jim The Best !!!® © 2019
Άβαταρ μέλους
jimmy

Νέα δημοσίευσηαπό jimmy » 04 Σεπ 2019, 19:23

Πριν από 2 εβδομάδες περίπου (18 Αυγούστου), βρέθηκε μάσκα και αναπνευστήρας στην Σαλαμίνα στην περιοχή του Φάρου μετά τα Περιστέρια (8-10μ βάθος).
Ο κάτοχος να στείλει πμ με χρώμα και μάρκα για να τα παραλάβει.
Καλύτερα να ξέρεις τον εχθρό σου παρά τον φίλο σου… Jim The Best !!!® © 2019
Άβαταρ μέλους
jimmy

Νέα δημοσίευσηαπό tsiros!!! » 15 Σεπ 2019, 09:43

Χάθηκε χτες (14/09) απογευματινές ώρες στο Ροδίτη (Παλιούρι Χαλκιδικής) ρολόι aeris. Το πιο πιθανό μετά το μονοπάτι, στην απότομη πλαγιά. Αν κάποιος συνάδελφος το βρήκε και έχει την ευγενική καλοσύνη, ας επικοινωνήσει μαζί μου. Κερνάω, μπύρες, ψάρεμα ή ότι άλλο γουστάρει.
tsiros!!!

Νέα δημοσίευσηαπό tsiros!!! » 15 Σεπ 2019, 17:51

tsiros!!! έγραψε:Χάθηκε χτες (14/09) απογευματινές ώρες στο Ροδίτη (Παλιούρι Χαλκιδικής) ρολόι aeris*. Το πιο πιθανό μετά το μονοπάτι, στην απότομη πλαγιά. Αν κάποιος συνάδελφος το βρήκε και έχει την ευγενική καλοσύνη, ας επικοινωνήσει μαζί μου. Κερνάω, μπύρες, ψάρεμα ή ότι άλλο γουστάρει.

*Oceanic v3 για την ακρίβεια
tsiros!!!

Νέα δημοσίευσηαπό roumen » 16 Σεπ 2019, 11:12

tsiros!!! έγραψε:Χάθηκε χτες (14/09) απογευματινές ώρες στο Ροδίτη (Παλιούρι Χαλκιδικής) ρολόι aeris. Το πιο πιθανό μετά το μονοπάτι, στην απότομη πλαγιά. Αν κάποιος συνάδελφος το βρήκε και έχει την ευγενική καλοσύνη, ας επικοινωνήσει μαζί μου. Κερνάω, μπύρες, ψάρεμα ή ότι άλλο γουστάρει.

Καλημέρα σου φίλε. Εύχομαι να βρεις το ορολοι σου και εάν πάω θα έχω το νου μου.
Μήπως βρήκες ένα σημαδουρακι, καλαδουρι μέσης στην ιδία περιοχή το έχασα.
ΚΑΛΕΣ ΑΝΑΔΥΣΕΙΣ
roumen

Νέα δημοσίευσηαπό tsiros!!! » 16 Σεπ 2019, 20:09

roumen έγραψε:
tsiros!!! έγραψε:Χάθηκε χτες (14/09) απογευματινές ώρες στο Ροδίτη (Παλιούρι Χαλκιδικής) ρολόι aeris. Το πιο πιθανό μετά το μονοπάτι, στην απότομη πλαγιά. Αν κάποιος συνάδελφος το βρήκε και έχει την ευγενική καλοσύνη, ας επικοινωνήσει μαζί μου. Κερνάω, μπύρες, ψάρεμα ή ότι άλλο γουστάρει.

Καλημέρα σου φίλε. Εύχομαι να βρεις το ορολοι σου και εάν πάω θα έχω το νου μου.
Μήπως βρήκες ένα σημαδουρακι, καλαδουρι μέσης στην ιδία περιοχή το έχασα.

Ευχαριστώ για το ενδιαφέρον. Όχι δεν έπεσε κάτι στο μάτι μου. Ούτε έξω στην παραλία, ούτε και στο νερό.
tsiros!!!

Νέα δημοσίευσηαπό tsiros!!! » 19 Σεπ 2019, 09:57

Τελικά υπάρχει ανθρωπιά ακόμα.... Το ρολόι βρέθηκε και μου επιστράφηκε χτες.:hello:
tsiros!!!

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Νέα-ειδήσεις.

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 5 επισκέπτες