• Ανακοινώσεις
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση
  • Ανακοινώσεις
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση
  • Ανακοινώσεις
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση
  • Ανακοινώσεις
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Ο Ροφός την πλήρωσε

Ψάρια,ιστορίες καί τρόποι ψαρέματος

Re: Ο Ροφός την πλήρωσε

Νέα δημοσίευσηαπό hariska » 13 Ιουν 2019, 16:58

Navaho έγραψε:...Η πλακα ειναι οτι την ωρα που εγραφες αυτο το σχολιο εγραφε ενα ειρωνικο σχολιο ενας τυπος στο youtube οτι ειναι μικρος ο Ροφος κλπ.

Δεν ντρέπονται καθόλου ορισμένοι... άκου μικρός ο ροφός. [-(
Άβαταρ μέλους
hariska

Νέα δημοσίευσηαπό Navaho » 13 Ιουν 2019, 18:23

Lonestar έγραψε:το ψαρι ηταν μικρο ή οριακα οκ... θα σχολιαζα στο youtube αλλα ειδα πως εσβησες τα σχολια που δεν σου αρεσαν...

hariska έγραψε:
Navaho έγραψε:...Η πλακα ειναι οτι την ωρα που εγραφες αυτο το σχολιο εγραφε ενα ειρωνικο σχολιο ενας τυπος στο youtube οτι ειναι μικρος ο Ροφος κλπ.

Δεν ντρέπονται καθόλου ορισμένοι... άκου μικρός ο ροφός. [-(

Λοιπον δεν εχω καμια ψευδαισθηση οτι εβγαλα κανα τερας της αβυσου. Ο Ροφος ηταν 2,1 κιλα βαζω και τη φωτο αλλα επειδη ειναι σελφι συνεπως αναποδα το 2 φαινεται 5. Δεν εχω κανενα προβλημα να μου σχολιασει ο οποιοσδηποτε οτι ο Ροφος ειναι μικρος κλπ. Τα σχολια που δεν μου αρεσουν ειναι τα ειρωνικα και τα κοροιδευτικα και αυτα ναι θα τα σβηνω. Μπορεις να πεις ρε φιλε ηταν μικρο το ψαρι δεν επρεπε να το χτυπησεις ή οτιδηποτε αλλο. Αλλα σχολια του τυπου ευγε εχει το μεγεθος του Νεμο κλπ σαφως και θα τα σβηνω δεν εχω καμια ορεξη να τσακωνομαι με τον οποιοδηποτε αγνωστο για ενα ψαρι το οποιο ειναι νομιμο βγηκε απ εξω χωρις φακο και ενω εχω δει αλλα τρια στις ιδιες πετρες λιγο πριν. Ο Λουπης σε ενα παλιοτερο βιντεο μου σχολιασε αρνητικα για το φακο. Του απαντησα και το σχολιο του ειναι ακομα εκει. Νομιζω μεγαλα παιδια ειμαστε καταλαβαινομαστε.
Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή την δημοσίευση.
Φουντουνια και πασης Ελλαδας
Άβαταρ μέλους
Navaho

Νέα δημοσίευσηαπό Lonestar » 13 Ιουν 2019, 18:38

οπως ειπα και πριν ισως να ειναι και οκ σαν μεγεθος. δεν του φαινεται στο βιντεο. αλλα νομιζω οτι εφοσον δεν βριζουν στα σχολια η λενε κατι βαρυ ειναι καλυτερο να υπαρχουν.βεβαια δικο σου καναλι ειναι οτι θες κανεις.
You can travel the world but you can't run away from the person you are in your Heart..
Lonestar

Νέα δημοσίευσηαπό Navaho » 13 Ιουν 2019, 18:44

Lonestar έγραψε:οπως ειπα και πριν ισως να ειναι και οκ σαν μεγεθος. δεν του φαινεται στο βιντεο. αλλα νομιζω οτι εφοσον δεν βριζουν στα σχολια η λενε κατι βαρυ ειναι καλυτερο να υπαρχουν.βεβαια δικο σου καναλι ειναι οτι θες κανεις.

Φιλε ο πρωτος που εγραψε δεν τον ξερω τον ανθρωπο μπορει να ναι και μελος εδω στο φορουμ του απαντησα ομορφα ωραια και μου απανταει ειρωνικα στις 12 το βραδυ. Δηλαδη ρε φιλε 12 το βραδυ εχεις ορεξη για μανουρα; Το αφηνω το σχολιο και σημερα το πρωϊ βρισκω το δευτερο με τον Νεμο. Σορρυ κιολας δεν τα ξερω τα παιδια αλλα εγω σαν ανθρωπος δεν εχω ορεξη να τσακωνομαι με κανενα αγνωστο στο ιντερνετ. Καποιοι τι βρισκουν ετσι τους αρεσει. Μπορεις να πεις το ιδιο πραμα ομορφα ή με χαβαλε αν θες να εισαι καυστικος. Αυτη ειναι η αποψη μου προσωπικα.
ΥΓ Με το δικο σου σχολιο δεν εχω κανενα θεμα μια χαρα σχολιο ειναι. Και γω γι αυτο αργησα να ριξω τοσο τον κοιτουσα τον ξανακοιτουσα να δω αν ειναι πανω απο το οριο ή οχι και τελευταια στιγμη πριν ριξω αν δεις κοιταω μια αριστερα μηπως εχει κατι αλλο και μετα ριχνω
Άβαταρ μέλους
Navaho

Νέα δημοσίευσηαπό CARPENTER » 16 Ιουν 2019, 11:19

Ωραίος ο βαφτισιμιός του Γιατρού ................................ :grin: :grin:

Ψάρι να τρώμε ....................................................

=D> =D> =D>
Η καμήλα δε κοιτάει ποτέ τη καμπούρα της.

Δείτε τη δουλειά μας στο Facebook.

Lillisbros Furniture

Υιοί Στεφ. Λιλλή ΟΕ
Άβαταρ μέλους
CARPENTER

Νέα δημοσίευσηαπό Navaho » 16 Ιουν 2019, 16:05

CARPENTER έγραψε:Ωραίος ο βαφτισιμιός του Γιατρού ................................ :grin: :grin:

Ψάρι να τρώμε ....................................................

=D> =D> =D>

Ακριβως.. :hello:
Άβαταρ μέλους
Navaho

Νέα δημοσίευσηαπό kamakis » 17 Ιουν 2019, 19:29

Μη δινεις σημασια, μια χαρα εισαι. Παντως ομολογω οτι εκανες κακη αρχη με το κανταρι, δε χρειαζοταν. :hello:
Αντιθετως χρειαζεται σε ολους οσους φωτογραφιζονται με "ψαρουκλες" χωρις να φαινονται δαχτυλα!!! :mrgreen:
LIVE AND LET LIVE
Άβαταρ μέλους
kamakis

Νέα δημοσίευσηαπό ΛΟΥΠΗΣ » 17 Ιουν 2019, 19:50

Μικρό μεγάλο.....μεγάλη κουβέντα,ανάλογα πως γράφει εκείνη την στιγμή η κάμερα
Και στο όριο να είναι εφ όσον πάει στο τραπέζι σου καλά κάνεις
Η ουσία είναι στον τρόπο που έγινε η σύλληψη και μάλιστα ήταν πολύ δίκαιη :good:
Η ζωή μου είναι η θάλασσα
Κι ανάσα η βουτιά μου
Κι αν πάψω να σε συναντώ
Θα χάσω την καρδιά μου
Άβαταρ μέλους
ΛΟΥΠΗΣ

Νέα δημοσίευσηαπό Navaho » 17 Ιουν 2019, 22:13

kamakis έγραψε:Μη δινεις σημασια, μια χαρα εισαι. Παντως ομολογω οτι εκανες κακη αρχη με το κανταρι, δε χρειαζοταν. :hello:
Αντιθετως χρειαζεται σε ολους οσους φωτογραφιζονται με "ψαρουκλες" χωρις να φαινονται δαχτυλα!!! :mrgreen:

Φίλε μου το έχω στο αμαξι μηπως κατσει κανα τροπαιο καμια μερα ή για κανενα ψαρι οπως αυτο που ειναι οριακο να ξερω αν εκανα βλακεια ή οχι. Δεν ήθελα να ποσταρω τετοια φωτο και δεν το χω κανει ποτε στο παρελθον απλα επειδη εγινε θεμα ηταν δεν ηταν νομιμο την εβαλα.

ΛΟΥΠΗΣ έγραψε:Μικρό μεγάλο.....μεγάλη κουβέντα,ανάλογα πως γράφει εκείνη την στιγμή η κάμερα
Και στο όριο να είναι εφ όσον πάει στο τραπέζι σου καλά κάνεις
Η ουσία είναι στον τρόπο που έγινε η σύλληψη και μάλιστα ήταν πολύ δίκαιη :good:

και γω αυτο νομιζω οτι εγινε μεγαλος σαματας για ενα ψαρι νομιμο που βγηκε "καθαρα" και μετα απο δυο μηνες χωρις καν ντουφεκια εχοντας χαρισει πολλα μικρα και οπως ειπες για το τραπεζι. Σε ευχαριστω για το σχολιο.
Άβαταρ μέλους
Navaho

Νέα δημοσίευσηαπό manitarock » 18 Ιουν 2019, 00:02

Ωραίος ο φίλος ψαγμένος με το ψαροντούφεκο , πάντα επιτυχίες :hello: !!!!
you only live once
Άβαταρ μέλους
manitarock

Νέα δημοσίευσηαπό Navaho » 18 Ιουν 2019, 07:13

manitarock έγραψε:Ωραίος ο φίλος ψαγμένος με το ψαροντούφεκο , πάντα επιτυχίες :hello: !!!!

Σε ευχαριστω φιλε να σαι καλα
Άβαταρ μέλους
Navaho

Νέα δημοσίευσηαπό Psarogiatros » 19 Ιουν 2019, 00:11

Navaho έγραψε:
mojo έγραψε:Την επλήρωσε ο μαύρος.

Επιτέλους να και ένας ροφός βγαλμένος όμορφα.
Μπράβο ρε σύντεκνε, Καλοφαγωτος.

Δε ξέρω αν στο χουν ξαναπεί,
Μοιάζεις με τον ψαρογιατρο στα νιάτα του...

Σε ευχαριστω πολυ γιατι μονο σαν κοπλιμεντο μπορω να το παρω αυτο. Μακαρι να του μοιασω και στα γεραματα. Αλλωστε λενε το βαφτιστηρι του νονου μοιαζει
:rotfl: :rotfl: :rotfl:

Εεεεππππ τι έγινε εδώ? Καλώς το φιλιοτσάκι!!!
Άβαταρ μέλους
Psarogiatros

Νέα δημοσίευσηαπό Navaho » 19 Ιουν 2019, 07:32

Psarogiatros έγραψε:
Navaho έγραψε:
mojo έγραψε:Την επλήρωσε ο μαύρος.

Επιτέλους να και ένας ροφός βγαλμένος όμορφα.
Μπράβο ρε σύντεκνε, Καλοφαγωτος.

Δε ξέρω αν στο χουν ξαναπεί,
Μοιάζεις με τον ψαρογιατρο στα νιάτα του...

Σε ευχαριστω πολυ γιατι μονο σαν κοπλιμεντο μπορω να το παρω αυτο. Μακαρι να του μοιασω και στα γεραματα. Αλλωστε λενε το βαφτιστηρι του νονου μοιαζει
:rotfl: :rotfl: :rotfl:

Εεεεππππ τι έγινε εδώ? Καλώς το φιλιοτσάκι!!!

\:D/
Άβαταρ μέλους
Navaho

Προηγούμενη

Επιστροφή στο Ψαρέματα και τεχνικές

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 28 επισκέπτες